KARATE KLUB KOZJANSKO



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00
2 1. mesto PRAH TILEN kata malčki (23) 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 4.00
4 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (7) 6.00
5 2. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg (4) 3.00
6 3. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti (18) 4.00
7 3.. mesto JURAJA VINKO kata malčki (23) 3.00
8 5. mesto ZBIL GREGA kata dečki (37) 2.00
34.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto JURAJA VINKO kata malčki (23) 6.00
2 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (4) 4.00
3 2. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg (10) 5.00
4 2. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg (4) 3.00
5 2. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00
6 3. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti (19) 4.00
7 3. mesto ZBIL GREGA kata dečki (30) 4.00
8 3.. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg (6) 3.00
9 6. mesto PRAH TILEN kata malčki (23) 1.00
33.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto PRAH TILEN kata malčki (18) 6.00
2 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00
3 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg (4) 4.00
4 3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg (7) 4.00
5 3. mesto ZBIL GREGA kata dečki (33) 4.00
6 3.. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -50 kg (9) 3.00
7 3.. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti (12) 3.00
8 3.. mesto JURAJA VINKO kata malčki (18) 3.00
9 5. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg (5) 1.00
32.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 99.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg () 6.00
2 1. mesto PRAH TILEN kata malčki () 6.00
3 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg () 4.00
4 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 6.00
5 2. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg () 3.00
6 3. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti () 4.00
7 3.. mesto JURAJA VINKO kata malčki () 3.00
8 5. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 2.00
34.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto JURAJA VINKO kata malčki () 6.00
2 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 4.00
3 2. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg () 5.00
4 2. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg () 3.00
5 2. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg () 3.00
6 3. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti () 4.00
7 3. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 4.00
8 3.. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg () 3.00
9 6. mesto PRAH TILEN kata malčki () 1.00
33.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto PRAH TILEN kata malčki () 6.00
2 1. mesto SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg () 4.00
3 1. mesto SODIN LEON kumite malčki -30 kg () 4.00
4 3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg () 4.00
5 3. mesto ZBIL GREGA kata dečki () 4.00
6 3.. mesto BELE LUKA kumite ml. kadeti -50 kg () 3.00
7 3.. mesto BELE LUKA kata ml. kadeti () 3.00
8 3.. mesto JURAJA VINKO kata malčki () 3.00
9 5. mesto HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg () 1.00
32.00
seštevek ekipnih točk: 99.00
seštevek ekipnih točk: 0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve