Karate Klub Kranj



1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg (9) 6.00
2 1. mesto REPIČ JERCA kumite kadetinje -54 kg (10) 6.00
3 2. mesto ETEROVIč MAšA kata mladinke (7) 5.00
4 2. mesto KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg (5) 3.00
5 2. mesto KRIžAJ ALEKSANDER kumite kadeti -52 kg (8) 5.00
6 2. mesto NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje (25) 5.00
7 2. mesto VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg (4) 3.00
8 3. mesto LEBEN TINKARA kata deklice (20) 4.00
9 3. mesto PLEVNIK GAL kumite mladinci -61 kg (4) 2.50
10 3. mesto REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg (9) 4.00
11 3.. mesto CEKOV VANNA kumite deklice +40 kg (6) 3.00
12 3.. mesto GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg (4) 2.00
13 3.. mesto LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg (18) 3.00
14 3.. mesto POLAK TIA kata deklice (20) 3.00
15 5. mesto ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg (10) 2.00
16 5. mesto NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00
17 5. mesto REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg (6) 2.00
18 6. mesto CEKOV VANNA kata deklice (20) 1.00
19 6. mesto ETEROVIč MAšA kumite mladinke +59 kg (9) 1.00
20 6. mesto MALI NACE kumite dečki -40 kg (11) 1.00
21 6. mesto PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00
22 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa deklice (5) 4.00
23 5. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa dečki (6) 2.00
24 5. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa ml. kadetinje (5) 1.00
25 5. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa kadetinje (6) 2.00
26 1. mesto KK KRANJ 2 kata ekipa kadetinje (6) 6.00
27 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa mladinke (2) 3.00
82.50

3. Pokalna tekma KZS

seštevek posameznih in ekipnih točk: 227.00

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 184.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( POLAK TIA,KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA )
kata ekipa deklice (5)
4.00
2 4. mesto KK KRANJ 2
( DRAKSLER IZA,DROBNJAK MARINA,NADIŽAR LANA TISA )
kata ekipa kadetinje (5)
2.00
3 1. mesto KK KRANJ 1
( NADIŽAR LANA TISA,KOTNIK ANJA,ETEROVIč MAšA )
kata ekipa mladinke (2)
3.00
9.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (5)
4.00
2 5. mesto KK KRANJ 1
( CEKOV TIMOTEJ,GAČIČ ALEKSANDER,MALI NACE )
kata ekipa dečki (6)
2.00
3 5. mesto KK KRANJ 1
( LATINČIĆ ANJA,NIŠANDŽIČ IVANA,PLEVNIK LALITA )
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1.00
4 5. mesto KK KRANJ 1
( ČERU JERNEJA,BALDžIEV TANJA,ČUHALEV NADJA )
kata ekipa kadetinje (6)
2.00
5 1. mesto KK KRANJ 2
( NADIŽAR LANA TISA,DROBNJAK MARINA,DRAKSLER IZA )
kata ekipa kadetinje (6)
6.00
6 1. mesto KK KRANJ 1
( NADIŽAR LANA TISA,KOTNIK ANJA,ETEROVIč MAšA )
kata ekipa mladinke (2)
3.00
18.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( LEBEN TINKARA,KOTNIK NIKA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (3)
4.00
2 1. mesto KK KRANJ 1
( CEKOV TIMOTEJ,GAČIČ ALEKSANDER,MALI NACE )
kata ekipa dečki (8)
6.00
3 1. mesto KK KRANJ 1
( DROBNJAK MARINA,ČUHALEV NADJA,DRAKSLER IZA )
kata ekipa kadetinje (1)
3.00
4 1. mesto KK KRANJ 1
( ETEROVIč MAšA,KOTNIK ANJA,NADIŽAR LANA TISA )
kata ekipa mladinke (2)
3.00
16.00
seštevek ekipnih točk: 43.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve