Karate Klub Postojna



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg (5) 4.00
2 3.. mesto BOJC JAKOB kata dečki (37) 3.00
3 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg (5) 2.00
4 5. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši (6) 2.00
5 5. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00
6 5. mesto MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki -30 kg (7) 2.00
7 4. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa deklice (5) 2.00
8 1. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa dečki (6) 6.00
9 4. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa ml. kadetinje (5) 2.00
25.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši (12) 6.00
2 1. mesto ČESEN VESNA kata deklice (20) 6.00
3 2. mesto BEŠIČ LANA kata malčice (21) 5.00
4 2. mesto BOJC JAKOB kata dečki (30) 5.00
5 2. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg (6) 5.00
6 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg (6) 3.00
7 3.. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00
8 5. mesto ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg (8) 2.00
9 5. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa deklice (5) 1.00
10 4. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa dečki (6) 3.00
11 2. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa ml. kadetinje (5) 3.00
42.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00
2 3. mesto MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki -30 kg (4) 2.50
3 3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.50
4 3.. mesto BOJC JAKOB kata dečki (33) 3.00
5 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg (6) 3.00
6 3.. mesto RUDONJIĆ MARIJA kata malčice (17) 3.00
7 3. mesto KK POSTOJNA 1 kata ekipa ml. kadetinje (3) 2.50
20.50
seštevek posameznih in ekipnih točk: 87.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg () 4.00
2 3.. mesto BOJC JAKOB kata dečki () 3.00
3 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg () 2.00
4 5. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši () 2.00
5 5. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg () 2.00
6 5. mesto MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki -30 kg () 2.00
15.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ČESEN BORIS kata najmlajši () 6.00
2 1. mesto ČESEN VESNA kata deklice () 6.00
3 2. mesto BEŠIČ LANA kata malčice () 5.00
4 2. mesto BOJC JAKOB kata dečki () 5.00
5 2. mesto HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg () 5.00
6 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg () 3.00
7 3.. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg () 3.00
8 5. mesto ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg () 2.00
35.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg () 4.00
2 3. mesto MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki -30 kg () 2.50
3 3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -55 kg () 2.50
4 3.. mesto BOJC JAKOB kata dečki () 3.00
5 3.. mesto GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg () 3.00
6 3.. mesto RUDONJIĆ MARIJA kata malčice () 3.00
18.00
seštevek ekipnih točk: 68.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 4. mesto KK POSTOJNA 1
( BEŠIČ LANA,RUDONJIĆ MARIJA,ČESEN VESNA )
kata ekipa deklice (5)
2.00
2 1. mesto KK POSTOJNA 1
( BOJC JAKOB,SUBOTIč FILIP,RUDONJIĆ JOVAN )
kata ekipa dečki (6)
6.00
3 4. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIć EVANA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa ml. kadetinje (5)
2.00
10.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 5. mesto KK POSTOJNA 1
( BEŠIČ LANA,ČESEN VESNA,RUDONJIĆ MARIJA )
kata ekipa deklice (5)
1.00
2 4. mesto KK POSTOJNA 1
( BOJC JAKOB,RUDONJIĆ JOVAN,SUBOTIč FILIP )
kata ekipa dečki (6)
3.00
3 2. mesto KK POSTOJNA 1
( ČESEN VESNA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa ml. kadetinje (5)
3.00
7.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 3. mesto KK POSTOJNA 1
( AKSENTIć EVANA,JOšT ZALA,PRAPROTNIK NECA )
kata ekipa ml. kadetinje (3)
2.50
2.50
seštevek ekipnih točk: 19.50

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve