Karate klub Seki



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata mladinke (5) 4.00
2 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
3 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (5) 4.00
4 1. mesto OČKO GAL kumite dečki +45 kg (4) 4.00
5 2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (23) 5.00
6 2. mesto SLUGA JURE kata kadeti (12) 5.00
7 2. mesto STERNIŠA NEJC kata mladinci (6) 5.00
8 3. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (5) 2.50
9 3. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (37) 4.00
10 3. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje (24) 4.00
11 3. mesto VANOVŠEK ZOJA. kata deklice (23) 4.00
12 3.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (5) 2.00
13 3.. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (6) 3.00
14 3.. mesto LONČARIČ ZOJA kata malčice (23) 3.00
15 5. mesto JEROT NEŽA kata malčice (23) 2.00
16 5. mesto MILJANOVIČ MARKO kata mladinci (6) 2.00
17 5. mesto NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00
18 5. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (34) 2.00
19 5. mesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (18) 2.00
20 6. mesto GORENŠEK VID kata dečki (37) 1.00
21 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (6) 5.00
22 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (2) 3.00
23 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa mladinke (2) 1.00
24 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa mladinci (1) 3.00
76.50

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata mladinke (7) 6.00
2 1. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (30) 6.00
3 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (6) 6.00
4 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (2) 3.00
5 1. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje (25) 6.00
6 1. mesto OČKO GAL kumite dečki +45 kg (4) 4.00
7 1. mesto STERNIŠA NEJC kata mladinci (8) 6.00
8 2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (23) 5.00
9 2. mesto SLUGA JURE kata kadeti (10) 5.00
10 2. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (34) 5.00
11 2. mesto VANOVŠEK ENEJ, kumite ml. kadeti -40 kg (8) 5.00
12 3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke -59 kg (5) 2.50
13 3.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (7) 3.00
14 3.. mesto GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg (4) 2.00
15 3.. mesto GORENŠEK VID kata dečki (30) 3.00
16 3.. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (8) 3.00
17 3.. mesto SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg (8) 3.00
18 5. mesto VANOVŠEK ZOJA. kata deklice (20) 2.00
19 6. mesto MILJANOVIČ MARKO kata mladinci (8) 1.00
20 6. mesto NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg (10) 1.00
21 6. mesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (19) 1.00
22 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (2) 1.00
23 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (6) 6.00
24 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (1) 3.00
25 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa mladinke (2) 1.00
26 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa mladinci (1) 3.00
92.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata mladinke (8) 6.00
2 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
3 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (3) 4.00
4 1. mesto SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg (4) 4.00
5 1. mesto SLUGA JURE kata kadeti (10) 6.00
6 1. mesto STERNIŠA NEJC kata mladinci (7) 6.00
7 2. mesto GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg (5) 3.00
8 2. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (33) 5.00
9 2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (18) 5.00
10 2. mesto NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg (5) 3.00
11 2. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje (14) 5.00
12 2. mesto VANOVŠEK ZOJA. kata deklice (13) 5.00
13 3. mesto KRISTIć KAROLINA kata najmlajše (3) 2.50
14 3. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (20) 4.00
15 5. mesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (12) 2.00
16 6. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (8) 1.00
17 6. mesto PIVIĆ EVELIN kata kadeti (10) 1.00
18 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
19 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (8) 5.00
20 3. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (3) 2.50
21 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
22 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa mladinci (2) 1.00
81.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 250.00

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 209.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (6)
5.00
2 1. mesto KK SEKI 1
( GANZITTI NOAH,HLASTEC KIAN,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa ml. kadeti (2)
3.00
3 2. mesto KK SEKI 1
( CENTRIH ALEKSANDRA,,GANZITTI NIA,CENTRIH PATRICIJA, )
kata ekipa mladinke (2)
1.00
4 1. mesto KK SEKI 1
( KLOBASA ALEKS,SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC )
kata ekipa mladinci (1)
3.00
12.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK SEKI 1
( JEROT NEŽA,LONČARIČ ZOJA,MILJATOVIĆ ANDJELA, )
kata ekipa malčice (2)
1.00
2 1. mesto KK SEKI 1
( OČKO GAL,HLASTEC KIAN,GORENŠEK VID )
kata ekipa dečki (6)
6.00
3 1. mesto KK SEKI 1
( GANZITTI NOAH,VANOVŠEK ENEJ,,HLASTEC KIAN )
kata ekipa ml. kadeti (1)
3.00
4 2. mesto KK SEKI 1
( GANZITTI NIA,CENTRIH ALEKSANDRA,,CENTRIH PATRICIJA, )
kata ekipa mladinke (2)
1.00
5 1. mesto KK SEKI 1
( KLOBASA ALEKS,SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC )
kata ekipa mladinci (1)
3.00
14.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK SEKI 1
( KRISTIć KAROLINA,MILJATOVIĆ ANDJELA,,LUKAVAČKIĆ LEJLA )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 2. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,MILJATOVIČ ALEKSA, )
kata ekipa dečki (8)
5.00
3 3. mesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ENEJ,,HLASTEC KIAN,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (3)
2.50
4 1. mesto KK SEKI 1
( SLUGA JURE,PIVIĆ EVELIN,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
5 2. mesto KK SEKI 1
( KLOBASA ALEKS,SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC )
kata ekipa mladinci (2)
1.00
14.50
seštevek ekipnih točk: 40.50

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve