Karate Klub Trbovlje



1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 6.00
2 1. mesto MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg (9) 6.00
3 1. mesto ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg (8) 6.00
4 2. mesto ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg (10) 5.00
5 3. mesto GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti -55 kg (8) 4.00
6 3. mesto HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg (11) 4.00
7 3. mesto ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg (6) 4.00
8 3. mesto KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -50 kg (11) 4.00
9 3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg (6) 4.00
10 3.. mesto ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -63 kg (9) 3.00
11 5. mesto HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg (11) 2.00
12 1. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčki (3) 4.00
13 4. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa deklice (5) 2.00
14 3. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa dečki (6) 4.00
15 2. mesto KK TRBOVLJE 2 kata ekipa dečki (6) 5.00
16 1. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa kadeti (1) 3.00
66.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg (6) 6.00
2 1. mesto ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg (8) 6.00
3 1. mesto MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg (6) 6.00
4 2. mesto HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg (4) 3.00
5 2. mesto KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00
6 2. mesto ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg (4) 3.00
7 3.. mesto HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg (16) 3.00
8 3.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 3.00
9 3.. mesto MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg (9) 3.00
10 5. mesto BOŽJAK LAURA kata mladinke (8) 2.00
11 5. mesto DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -40 kg (16) 2.00
12 5. mesto ROBEK MARK kumite ml. kadeti -50 kg (9) 2.00
13 6. mesto KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -50 kg (9) 1.00
14 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa malčki (3) 3.00
15 3. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa deklice (3) 2.50
16 3. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa dečki (8) 4.00
17 4. mesto KK TRBOVLJE 2 kata ekipa dečki (8) 3.00
18 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa kadeti (2) 1.00
19 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kata ekipa mladinke (2) 1.00
59.50
seštevek posameznih in ekipnih točk: 178.50

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 139.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK TRBOVLJE 1
( HRUŠOVAR ANEJ,OVNIČ TIAN,ZORKO LARS )
kata ekipa malčki (2)
3.00
2 3. mesto KK TRBOVLJE 2
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,OSTANEK JURE )
kata ekipa dečki (6)
4.00
7.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK TRBOVLJE 1
( HRUŠOVAR ANEJ,ZORKO LARS,OVNIČ TIAN )
kata ekipa malčki (3)
4.00
2 4. mesto KK TRBOVLJE 1
( JUG ZOJA,KASTELIC EMMA,PEKLAR NIKITA )
kata ekipa deklice (5)
2.00
3 3. mesto KK TRBOVLJE 1
( BIZJAK KLEMEN,HARALOVIČ DANIEL,VOZEL LAN )
kata ekipa dečki (6)
4.00
4 2. mesto KK TRBOVLJE 2
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,OSTANEK JURE )
kata ekipa dečki (6)
5.00
5 1. mesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ MARKO,MARKULJEVIČ UROŠ,ŠEHIĆ DENIS )
kata ekipa kadeti (1)
3.00
18.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( HRUŠOVAR ANEJ,OVNIČ TIAN,ZORKO LARS )
kata ekipa malčki (3)
3.00
2 3. mesto KK TRBOVLJE 1
( JUG ZOJA,KASTELIC EMMA,MLINARIČ ZOJA )
kata ekipa deklice (3)
2.50
3 3. mesto KK TRBOVLJE 1
( BIZJAK KLEMEN,HARALOVIČ DANIEL,VOZEL LAN )
kata ekipa dečki (8)
4.00
4 4. mesto KK TRBOVLJE 2
( GOLOB MATEVŽ,MRGOLE NIK,OSTANEK JURE )
kata ekipa dečki (8)
3.00
5 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ MARKO,MARKULJEVIČ UROŠ,ŠEHIĆ DENIS )
kata ekipa kadeti (2)
1.00
6 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( BOŽJAK LAURA,ČEŠAREK SIMONA,LAHARNAR ANJA )
kata ekipa mladinke (2)
1.00
14.50
seštevek ekipnih točk: 39.50

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve