SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci (6) 6.00
2 1. mesto REIHS JAKA kata dečki (37) 6.00
3 2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB kata najmlajši (6) 5.00
4 3. mesto TAVžELJ VIDAL kumite malčki -30 kg (7) 4.00
5 5. mesto KLOBASA BLAŽ kumite mladinci -61 kg (5) 1.00
6 5. mesto ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki (23) 2.00
7 6. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci (6) 1.00
8 4. mesto KK RADGONA 1 kata ekipa dečki (6) 3.00
28.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci (8) 5.00
2 2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB kata najmlajši (12) 5.00
3 5. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci (8) 2.00
12.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto REIHS JAKA kata dečki (33) 6.00
2 2. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci (7) 5.00
3 3. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci (7) 4.00
4 3.. mesto KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci (7) 3.00
5 1. mesto KK RADGONA 1 kata ekipa mladinci (2) 3.00
21.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 61.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci () 6.00
2 1. mesto REIHS JAKA kata dečki () 6.00
3 2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB kata najmlajši () 5.00
4 3. mesto TAVžELJ VIDAL kumite malčki -30 kg () 4.00
5 5. mesto KLOBASA BLAŽ kumite mladinci -61 kg () 1.00
6 5. mesto ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki () 2.00
7 6. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci () 1.00
25.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci () 5.00
2 2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB kata najmlajši () 5.00
3 5. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci () 2.00
12.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto REIHS JAKA kata dečki () 6.00
2 2. mesto ČUčEK MIšEL kata mladinci () 5.00
3 3. mesto KLOBASA BLAŽ kata mladinci () 4.00
4 3.. mesto KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci () 3.00
18.00
seštevek ekipnih točk: 55.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 4. mesto KK RADGONA 1
( PETEK BINE,REIHS JAKA,ŠAJNOVIČ NEJC )
kata ekipa dečki (6)
3.00
3.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK RADGONA 1
( KLEMENčIč KRISTJAN,ČUčEK MIšEL,KLOBASA BLAŽ )
kata ekipa mladinci (2)
3.00
3.00
seštevek ekipnih točk: 6.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve