Karate Klub Rudar Velenje



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3.. mesto LAMI ALTRIN kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.00
2 3.. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg (4) 2.00
3 3.. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg (38) 3.00
4 5. mesto GRBIĆ ANEA kata najmlajše (5) 1.00
5 6. mesto STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg (7) 1.00
6 2. mesto KK RUDAR 1 kata ekipa malčice (2) 1.00
7 3. mesto KK RUDAR 1 kata ekipa ml. kadetinje (5) 2.50
12.50

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg (27) 6.00
2 2. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite mladinci +76 kg (6) 5.00
3 3. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg (4) 2.50
4 3.. mesto STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg (4) 2.00
15.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg (5) 2.50
2 3.. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg (21) 3.00
3 5. mesto HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje (20) 2.00
7.50
seštevek posameznih in ekipnih točk: 35.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3.. mesto LAMI ALTRIN kumite ml. kadeti +55 kg () 2.00
2 3.. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg () 2.00
3 3.. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg () 3.00
4 5. mesto GRBIĆ ANEA kata najmlajše () 1.00
5 6. mesto STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg () 1.00
9.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg () 6.00
2 2. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite mladinci +76 kg () 5.00
3 3. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg () 2.50
4 3.. mesto STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg () 2.00
15.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg () 2.50
2 3.. mesto VRELLA YLL kumite dečki -35 kg () 3.00
3 5. mesto HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje () 2.00
7.50
seštevek ekipnih točk: 32.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK RUDAR 1
( BOŠNJIĆ ALICIA,HRUSTIĆ SAJRA,GRBIĆ ANEA )
kata ekipa malčice (2)
1.00
2 3. mesto KK RUDAR 1
( HLIŠČ LANA,BOŠNJIĆ ELENA,PRATNEMER HANA )
kata ekipa ml. kadetinje (5)
2.50
3.50
seštevek ekipnih točk: 3.50

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve