Shotokan Karate Klub Postojna



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto OSMANAJ DORENTINA U14 kata ml. kadetinje (34) 6.00
2 5. mesto ČESNIK DENIS kata kadeti (12) 2.00
3 2. mesto SH. POSTOJNA 1 U12 kata ekipa deklice (5) 3.00
4 1. mesto SH. POSTOJNA 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje (5) 4.00
15.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto STOJANOVIć GLORIA U14 kata ml. kadetinje (34) 4.00
2 3.. mesto OSMANAJ DORENTINA U14 kata ml. kadetinje (34) 3.00
3 6. mesto ČESNIK DENIS kata kadeti (10) 1.00
4 6. mesto SAVKOVIć IVANA U10 kata malčice (21) 1.00
5 6. mesto STOJANOVIć GLORIA U14 kata ml. kadetinje (34) 1.00
6 2. mesto SH. POSTOJNA 1 U12 kata ekipa deklice (5) 3.00
7 1. mesto SH. POSTOJNA 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje (5) 4.00
17.00

3. Pokalna tekma KZS

seštevek posameznih in ekipnih točk: 74.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto OSMANAJ DORENTINA U14 kata ml. kadetinje () 6.00
2 5. mesto ČESNIK DENIS kata kadeti () 2.00
8.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto STOJANOVIć GLORIA U14 kata ml. kadetinje () 4.00
2 3.. mesto OSMANAJ DORENTINA U14 kata ml. kadetinje () 3.00
3 6. mesto ČESNIK DENIS kata kadeti () 1.00
4 6. mesto SAVKOVIć IVANA U10 kata malčice () 1.00
5 6. mesto STOJANOVIć GLORIA U14 kata ml. kadetinje () 1.00
10.00

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 53.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto SH. POSTOJNA 1
( SAVKOVIć IVANA,LIšINOVIć LEJLA,IVANOVIĆ ANA )
U12 kata ekipa deklice (5)
3.00
2 1. mesto SH. POSTOJNA 1
( LIšINOVIć ELMA,OSMANAJ DORENTINA,STOJANOVIć GLORIA )
U14 kata ekipa ml. kadetinje (5)
4.00
7.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto SH. POSTOJNA 1
( LIšINOVIć LEJLA,SAVKOVIć IVANA,DAUTOVIć INES )
U12 kata ekipa deklice (5)
3.00
2 1. mesto SH. POSTOJNA 1
( STOJANOVIć GLORIA,OSMANAJ DORENTINA,LIšINOVIć ELMA )
U14 kata ekipa ml. kadetinje (5)
4.00
7.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto SH. POSTOJNA 1
( SAVKOVIć IVANA,LIšINOVIć LEJLA,DAUTOVIć INES )
U12 kata ekipa deklice (3)
3.00
2 1. mesto SH. POSTOJNA 1
( LIšINOVIć ELMA,OSMANAJ DORENTINA,STOJANOVIć GLORIA )
U14 kata ekipa ml. kadetinje (3)
4.00
7.00
seštevek ekipnih točk: 21.00

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve