Karate Klub Žalec



POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto KVAS TJAŠA kumite mladinke -59 kg (9) 5.60
2 3. mesto KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg (8) 3.20
3 3. mesto TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg (6) 2.80
4 3.. mesto MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg (8) 2.40
14.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg (6) 9.60
2 1. mesto PUŠNIK LINA kumite članice -68 kg (5) 7.20
3 3. mesto KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg (7) 3.20
4 3. mesto PLASKAN JURIJ kumite člani - 84 kg (8) 3.20
23.20

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek posameznih in ekipnih točk: 93.00

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto KVAS TJAŠA kumite mladinke -59 kg () 5.60
2 3. mesto KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg () 3.20
3 3. mesto TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg () 2.80
4 3.. mesto MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg () 2.40
14.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg () 9.60
2 1. mesto PUŠNIK LINA kumite članice -68 kg () 7.20
3 3. mesto KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg () 3.20
4 3. mesto PLASKAN JURIJ kumite člani - 84 kg () 3.20
23.20

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek ekipnih točk: 77.90

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK ŽALEC 1
( MEDVED MAKS,SUŠA ŽIGA )
kumite ekipa kadeti open (7)
3.60
2 3. mesto KK ŽALEC 1
( KOLšEK MAJ,MOHENSKI ROBI )
kumite ekipa mladinci open (5)
1.00
3 1. mesto KK ŽALEC 1
( JOKSIMOVIĆ STEFAN,PLASKAN JURIJ,KLOBASA ALEKS )
kumite ekipa člani open (7)
4.80
4 1. mesto KK ŽALEC 1
( KOKOTEC MARTIN,PLASKAN JURIJ,KLOBASA ALEKS )
kumite ekipa ml. člani open (4)
3.60
5 2. mesto KK ŽALEC 1
( KVAS TJAŠA,TOPOLOVEC KAJA,UGOVšEK ALENKA )
kumite ekipa mladinke open (4)
2.10
15.10
seštevek ekipnih točk: 15.10
# Kader Funkcije Točke
1 DEREANI BOR STROKOVNO IZOBRAŽEN DELAVEC 7.00
2 KONčINA MATJAž STROKOVNO IZOBRAŽEN DELAVEC 7.00
3 KONčINA TEJA TRENER KARATEJA 12.00
4 KRAJNC URšKA TRENER strokovni delavec 1 12.00
38.00
# Kader Točke
1 AVSEC MAJA 3.00
2 AVSEC NIK 3.00
3 BAGARI KRAJNC KATJA 2.00
4 BAGARI KRAJNC NUšA 2.00
5 BIDAR ALEš 3.00
6 BIDAR BARBARA 3.00
7 BRANIŠA LANA 2.00
8 BRATUšEK LUKA 3.00
9 ČAčULOVIč INES 2.00
10 ČAčULOVIč PATRICIJA 3.00
11 CENTRIH EMA 2.00
12 ČETINA NEŽA 3.00
13 DEDIć ARIAN 2.00
14 DEREANI BOR 3.00
15 DOBRIć IGOR 3.00
16 DOLAR LEA 2.00
17 DOLAR NINA 3.00
18 DOLINŠEK SERGEJ 2.00
19 ĐORĐEVIČ SAŠA 3.00
20 FIJAčKO KARMEN 3.00
21 FIJAčKO MITJA 3.00
22 FILIPOVIć ENEJ 2.00
23 GAJŠEK HUSNJAK MAKSIM 2.00
24 GREšAK JAKOB 2.00
25 GUčEK ALEš 2.00
26 HOčEVAR DENIS 2.00
27 HOčEVAR IRIS 3.00
28 JOKSIMOVIĆ STEFAN 3.00
29 KOKOTEC MARTIN 3.00
30 KOLšEK MAJ 3.00
31 KONčINA MATJAž 3.00
32 KONčINA TEJA 3.00
33 KOREN GAšPER 2.00
34 KOREN MATIJA 2.00
35 KRAJNC URšKA 3.00
36 KVAS LUKA 3.00
37 KVAS TJAŠA 3.00
38 MARINKOVIČ ANŽE 2.00
39 MEDVED MAKS 3.00
40 MOHENSKI ROBI 3.00
41 MOTOH DAVID 2.00
42 MOžINA TIA 3.00
43 PENEš VITA 3.00
44 PETRIčEK JANEZ 2.00
45 PETROVIč CLARA 3.00
46 PLASKAN JURIJ 3.00
47 PODBREGAR LENI 2.00
48 PODBREGAR LILI 2.00
49 PRKIč JAKA 2.00
50 PUŠNIK LINA 3.00
51 SADNIK ANJA 3.00
52 ŠKRABAR MAKS 2.00
53 STUDNIČKA ŽAK 2.00
54 SUŠA HANA 3.00
55 SUŠA ŽIGA 3.00
56 TERNER TIAN 2.00
57 TOMC NACE 2.00
58 TOMC VITO 2.00
59 TOMPLAK NEJC 2.00
60 TOPOLOVEC KAJA 3.00
61 TOPOLOVEC LARA 3.00
62 UGOVšEK ALENKA 3.00
63 UGOVšEK FILIP 3.00
64 VINARNIK NEJC 2.00
65 VOšNJAK MARTIN 3.00
66 WITTEVEEN ELIAS 2.00
67 WITTEVEEN GIALT 2.00
68 ŽAGAR JAKA 2.00
69 ŽAGAR LUKA 2.00
70 ZMRZLAK ARMANDO 2.00
71 ZUPANČIČ NINA 3.00
180.00
# Tekmovanje Točke
0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve