SLOVENIA OPEN 2018


KADETI

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 7.20 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (9) 4.80 točk
2. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 4.80 točk
3. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
3. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točk
3. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (11) 7.20 točk
1. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (10) 7.20 točk
2. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (8) 4.80 točk
2. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (8) 4.80 točk
2. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (10) 4.80 točk
2. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (18) 4.80 točk
3. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -70 kg (10) 2.40 točk
3. mesto Rutar Denis (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (8) 2.40 točk
3. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -52 kg (18) 2.40 točk
4. mesto KRŽIŠNIK GAL (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (8) 2.40 točk
4. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (10) 2.40 točk
4. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
4. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (8) 2.40 točk

KADETINJE

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 7.20 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (9) 4.80 točk
2. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 4.80 točk
3. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 2.40 točk
3. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točk
3. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (9) 2.40 točk

MLADINCI

1. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 8.40 točk
2. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite mladinke +59 kg (8) 5.60 točk
3. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Belehar Patricija (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (8) 2.80 točk
1. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -55 kg (2) 4.20 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (7) 8.40 točk
2. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (7) 5.60 točk
2. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 5.60 točk
2. mesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (8) 5.60 točk
2. mesto Bera Mario (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -55 kg (2) 2.80 točk
2. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (9) 5.60 točk
3. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 točk
4. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (7) 2.80 točk

MLADINKE

1. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 8.40 točk
2. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite mladinke +59 kg (8) 5.60 točk
3. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Belehar Patricija (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (8) 2.80 točk

ČLANI

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 9.60 točk
1. mesto Budič Kaja (YUKI klub ČATEŽ) kumite članice + 68 kg (5) 7.20 točk
1. mesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (4) 7.20 točk
2. mesto Vrbnjak Tanja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice + 68 kg (5) 4.80 točk
2. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 6.40 točk
2. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (9) 6.40 točk
2. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice -61 kg (5) 4.80 točk
3. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk
3. mesto Zajc Petra (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite članice -61 kg (5) 2.40 točk
3. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (9) 3.20 točk
4. mesto Tešanović Borislava (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite članice - 55 kg (9) 3.20 točk
4. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (5) 2.40 točk
4. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (4) 2.40 točk
4. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk
1. mesto Budihna Sebastjan (Karate Klub Ljubljana) kumite člani +84 kg (6) 9.60 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata člani +16 (18) 9.60 točk
2. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -67 kg (8) 6.40 točk
3. mesto Matijević Matija (Karate Klub Ljubljana) kumite člani - 84 kg (7) 3.20 točk
3. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -60 kg (5) 2.40 točk
3. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite člani +84 kg (6) 3.20 točk
3. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata člani +16 (18) 3.20 točk
3. mesto Railić Mladen (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite člani -67 kg (8) 3.20 točk
4. mesto Zupanec Tim (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite člani -75 kg (5) 2.40 točk
4. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani - 84 kg (7) 3.20 točk
4. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata člani +16 (18) 3.20 točk

ČLANICE

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 9.60 točk
1. mesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Budič Kaja (YUKI klub ČATEŽ) kumite članice + 68 kg (5) 7.20 točk
2. mesto Vrbnjak Tanja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice + 68 kg (5) 4.80 točk
2. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 6.40 točk
2. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice -61 kg (5) 4.80 točk
2. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (9) 6.40 točk
3. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (9) 3.20 točk
3. mesto Zajc Petra (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite članice -61 kg (5) 2.40 točk
3. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk
4. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (5) 2.40 točk
4. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Tešanović Borislava (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite članice - 55 kg (9) 3.20 točk
4. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve