EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2018


KADETI

1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
1. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
2. mesto Makitan Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
2. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
2. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
3. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
3. mesto Centrih Aleksandra (Karate klub Velenje) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
3. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
4. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
4. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
1. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa kadeti (4) 2.70 točk
1. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa kadeti (4) 2.70 točk
1. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
1. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
1. mesto Škofljanc Zak (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
1. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa kadeti (4) 2.70 točk
1. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
2. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata ekipa kadeti (4) 1.80 točk
2. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadeti (4) 1.80 točk
2. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točk
3. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto Stojanovski Vane (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
3. mesto Šehić Denis (Karate Klub Trbovlje) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
3. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto Vilfan Matej (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto Križaj Aleksander (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
4. mesto Cosovici Maxim (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto Stojanovski Vane (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
4. mesto Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadeti (4) 0.90 točk
4. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
1. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (4) 2.70 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
2. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto Makitan Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
2. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa kadetinje (4) 1.80 točk
2. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
3. mesto Centrih Aleksandra (Karate klub Velenje) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
3. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
3. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
4. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kata ekipa kadetinje (4) 0.90 točk
4. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
1. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
1. mesto Četina Neža (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2. mesto Žučko Maruša (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
3. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točk
1. mesto Kokol Pino (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (6) 4.20 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točk
1. mesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (6) 4.20 točk
1. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (6) 4.20 točk
2. mesto Halili Adrian (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (6) 2.80 točk
2. mesto Molnar Andraž (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (6) 2.80 točk
2. mesto Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (6) 2.80 točk
3. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinci open (6) 1.40 točk
3. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinci open (6) 1.40 točk
4. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (6) 1.40 točk
4. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (6) 1.40 točk

MLADINKE

1. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
1. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
1. mesto Četina Neža (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata ekipa mladinke (1) 2.10 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2. mesto Žučko Maruša (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
3. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk

MLAJŠI ČLANI

1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. članice open (3) 3.60 točk
1. mesto Pučko Lara (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. članice open (3) 3.60 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (3) 2.40 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (3) 2.40 točk
3. mesto AVSEC MAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. članice open (3) 1.20 točk
3. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. članice open (3) 1.20 točk
1. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točk
2. mesto Bajuk Benjamin (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točk
2. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točk
3. mesto Kvas Luka (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točk
3. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točk
4. mesto Koritnik Jernej (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točk
4. mesto Zupanec Tim (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točk
4. mesto Škrablin Patrik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20 točk

MLAJŠE ČLANICE

1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. članice open (3) 3.60 točk
1. mesto Pučko Lara (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa ml. članice open (3) 3.60 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (3) 2.40 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa ml. članice open (3) 2.40 točk
3. mesto AVSEC MAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. članice open (3) 1.20 točk
3. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. članice open (3) 1.20 točk

ČLANI

1. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
1. mesto Sever Ema (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
1. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Čačulovič Patricija (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
3. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3. mesto Zidarič Špela (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
1. mesto Ritlop Rok (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (4) 3.60 točk
1. mesto Matijević Matija (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (4) 3.60 točk
1. mesto Koren Jure (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (4) 3.60 točk
1. mesto Budihna Sebastjan (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (4) 3.60 točk
2. mesto Rihtarič Danijel (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točk
2. mesto Žlof Androjna Zoran (Karate klub Lev) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točk
2. mesto Klaneček Aljaž (Karate Klub Zmaj) kumite ekipa člani open (4) 2.40 točk
2. mesto OČKO MARKO (Karate klub Seki) kata ekipa člani (4) 2.40 točk
3. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točk
3. mesto Flis Andrej (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
3. mesto ŽAGAR MITJA (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
3. mesto Hribovšek Blaž (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točk
3. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točk
3. mesto GRADIŠNIK BOŠTJAN (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
4. mesto Romih Domen (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
4. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točk
4. mesto Lešek Luka (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
4. mesto BELEJ JURE (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (4) 1.20 točk
4. mesto Bajuk Benjamin (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ekipa člani open (4) 1.20 točk

ČLANICE

1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
1. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
1. mesto Sever Ema (Karate Klub Brežice) kata ekipa članice (1) 2.40 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Čačulovič Patricija (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
3. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3. mesto Zidarič Špela (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve