13. POKAL NESTL ŽGANK


KADETI

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 3.60 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 2.40 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 2.40 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 1.20 točk
3. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 1.20 točk
3. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.20 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (14) 1.20 točk
4. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (14) 1.20 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 3.60 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (11) 3.60 točk
2. mesto Vilfan Matej (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -57 kg (9) 2.40 točk
2. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (12) 2.40 točk
2. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (11) 2.40 točk
3. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -70 kg (11) 1.20 točk
4. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (12) 1.20 točk
4. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (11) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 3.60 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 2.40 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 2.40 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 1.20 točk
3. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (14) 1.20 točk
3. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.20 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (14) 1.20 točk
4. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (14) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (10) 4.20 točk
2. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (10) 2.80 točk
2. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (11) 2.80 točk
4. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (10) 1.40 točk
4. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite mladinke +59 kg (11) 1.40 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 4.20 točk
1. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (10) 4.20 točk
2. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 2.80 točk
2. mesto Halili Adrian (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točk
2. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (10) 2.80 točk
2. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (5) 1.00 točk
3. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 1.40 točk
3. mesto Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (10) 1.40 točk
4. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Debelak Dejan (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 točk

MLADINKE

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (10) 4.20 točk
2. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (11) 2.80 točk
2. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (10) 2.80 točk
4. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (10) 1.40 točk
4. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite mladinke +59 kg (11) 1.40 točk

ČLANI

1. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice + 68 kg (3) 3.60 točk
1. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata članice +16 (10) 4.80 točk
1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite članice -68 kg (2) 2.40 točk
1. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (5) 3.60 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (5) 2.40 točk
2. mesto Golač Azra (Karate klub Seki) kumite članice open (2) 1.60 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (10) 3.20 točk
3. mesto Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice -61 kg (3) 1.20 točk
3. mesto Golač Azra (Karate klub Seki) kumite članice + 68 kg (3) 1.20 točk
1. mesto Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani +84 kg (1) 2.40 točk
1. mesto Railić Mladen (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite člani -67 kg (4) 3.60 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata člani +16 (13) 4.80 točk
1. mesto GORENC DENIS (Karate Klub Hrastnik) kumite člani open (4) 3.60 točk
2. mesto GORENC DENIS (Karate Klub Hrastnik) kumite člani -67 kg (4) 2.40 točk
2. mesto MULABDIĆ MIRNES (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (4) 2.40 točk
2. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata člani +16 (13) 3.20 točk
3. mesto Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (4) 1.20 točk
3. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata člani +16 (13) 1.60 točk
3. mesto MULABDIĆ MIRNES (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani -75 kg (10) 1.60 točk
4. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata člani +16 (13) 1.60 točk

ČLANICE

1. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice + 68 kg (3) 3.60 točk
1. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata članice +16 (10) 4.80 točk
1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite članice -68 kg (2) 2.40 točk
1. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (5) 3.60 točk
2. mesto Golač Azra (Karate klub Seki) kumite članice open (2) 1.60 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (10) 3.20 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (5) 2.40 točk
3. mesto Golač Azra (Karate klub Seki) kumite članice + 68 kg (3) 1.20 točk
3. mesto Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice -61 kg (3) 1.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve