Državno prvenstvo za članice in člane


ČLANI

1. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 50 kg (4) 7.20 točk
1. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Budič Kaja (YUKI klub ČATEŽ) kumite članice + 68 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (2) 4.80 točk
1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 9.60 točk
2. mesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Vrbnjak Tanja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice + 68 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite članice - 50 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 6.40 točk
3. mesto Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk
3. mesto Stišovič Katja (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite članice - 50 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Tešanović Borislava (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice + 68 kg (3) 2.40 točk
4. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 50 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Zajc Petra (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk
1. mesto Klaneček Aljaž (Karate Klub Zmaj) kata člani +16 (12) 9.60 točk
1. mesto Budihna Sebastjan (Karate Klub Ljubljana) kumite člani +84 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Klaneček Aljaž (Karate Klub Zmaj) kumite člani -75 kg (6) 9.60 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani - 84 kg (5) 7.20 točk
1. mesto Hribovšek Blaž (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -60 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Railić Mladen (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite člani -67 kg (7) 9.60 točk
2. mesto Mihelič Domen (Karate Klub Tiger Velenje) kumite člani - 84 kg (5) 4.80 točk
2. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata člani +16 (12) 6.40 točk
2. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -60 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -67 kg (7) 6.40 točk
2. mesto Marič Rem (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite člani +84 kg (4) 4.80 točk
2. mesto MULABDIĆ MIRNES (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani -75 kg (6) 6.40 točk
3. mesto Španbauer Filip (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite člani - 84 kg (5) 2.40 točk
3. mesto Ferlin Luka (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -75 kg (6) 3.20 točk
3. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata člani +16 (12) 3.20 točk
3. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite člani -60 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Tabaković Omer (Karate Klub Tiger Velenje) kumite člani +84 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Pečnik Gašper (Karate Klub Tiger Velenje) kumite člani -67 kg (7) 3.20 točk
4. mesto Koren Jure (Karate Klub Radvanje) kumite člani -75 kg (6) 3.20 točk
4. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite člani +84 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Matijević Matija (Karate Klub Ljubljana) kumite člani - 84 kg (5) 2.40 točk
4. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata člani +16 (12) 3.20 točk

ČLANICE

1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 9.60 točk
1. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 50 kg (4) 7.20 točk
1. mesto FLORJANČIČ KATI (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Budič Kaja (YUKI klub ČATEŽ) kumite članice + 68 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (2) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite članice - 50 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 6.40 točk
2. mesto Smiljan Kiti (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Vrbnjak Tanja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice + 68 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (4) 4.80 točk
3. mesto Stišovič Katja (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite članice - 50 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Tešanović Borislava (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice + 68 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk
4. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 50 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Zajc Petra (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve