LJUBLJANA OPEN 2018


KADETI

1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (8) 7.20 točk
1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (23) 7.20 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (23) 4.80 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.80 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
3. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (23) 2.40 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (23) 2.40 točk
1. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -57 kg (17) 7.20 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (27) 7.20 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (6) 7.20 točk
1. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (13) 7.20 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 5.40 točk
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (13) 7.20 točk
2. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (17) 4.80 točk
2. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (13) 4.80 točk
2. mesto Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (6) 4.80 točk
3. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (13) 2.40 točk
3. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (13) 2.40 točk
3. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (27) 2.40 točk
3. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (17) 2.40 točk
3. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 točk
4. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (13) 2.40 točk
4. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 točk
4. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (17) 2.40 točk

KADETINJE

1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (8) 7.20 točk
1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (23) 7.20 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.80 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (23) 4.80 točk
3. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (23) 2.40 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (23) 2.40 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 8.40 točk
1. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (9) 8.40 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -53 kg (7) 5.60 točk
3. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk
1. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (9) 8.40 točk
1. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (9) 8.40 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (20) 8.40 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (10) 8.40 točk
2. mesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (10) 5.60 točk
2. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (9) 5.60 točk
2. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (20) 5.60 točk
3. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata mladinci (20) 2.80 točk
4. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Halili Adrian (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (10) 2.80 točk
4. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 2.80 točk
4. mesto Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (9) 2.80 točk

MLADINKE

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (9) 8.40 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 8.40 točk
1. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -53 kg (7) 5.60 točk
3. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 2.80 točk

MLAJŠI ČLANI

1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -50 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -55 kg (2) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -50 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. članice (10) 3.20 točk
1. mesto Setničar Grega (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -75 kg (8) 9.60 točk
1. mesto Žlof Androjna Zoran (Karate klub Lev) kumite ml. člani -84 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani +84 (5) 7.20 točk
2. mesto Škrablin Patrik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. člani -84 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Trožić Fadil (Karate Klub Zmaj) kumite ml. člani +84 (5) 4.80 točk
2. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani - 67 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Kvas Luka (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani - 67 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite ml. člani +84 (5) 2.40 točk
3. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. člani -60 kg (5) 2.40 točk

MLAJŠE ČLANICE

1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -50 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -55 kg (2) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -50 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. članice (10) 3.20 točk

ČLANI

1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (3) 7.20 točk
1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (9) 9.60 točk
1. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 točk
2. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (3) 4.80 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (10) 3.20 točk
4. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +18 (10) 3.20 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata člani +18 (12) 9.60 točk
1. mesto Žlof Androjna Zoran (Karate klub Lev) kumite člani - 84 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani +84 kg (9) 9.60 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani open (5) 7.20 točk
1. mesto GORENC DENIS (Karate Klub Hrastnik) kumite člani -67 kg (2) 4.80 točk
1. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -75 kg (9) 9.60 točk
2. mesto Deberšek Luka (Karate Klub Polzela) kumite člani +84 kg (9) 6.40 točk
2. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani open (5) 4.80 točk
2. mesto Muhić Ajdin (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -67 kg (2) 3.20 točk
3. mesto Marič Rem (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite člani open (5) 2.40 točk
3. mesto Brlek Rok (Karate klub Lev) kumite člani -60 kg (6) 3.20 točk
3. mesto Marič Rem (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite člani +84 kg (9) 3.20 točk
4. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite člani +84 kg (9) 3.20 točk
4. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata člani +18 (12) 3.20 točk
4. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -60 kg (6) 3.20 točk

ČLANICE

1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (3) 7.20 točk
1. mesto Baskera Tjaša (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (9) 9.60 točk
1. mesto Pušnik Lina (Karate Klub Žalec) kumite članice -68 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 točk
2. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (3) 4.80 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -68 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (10) 3.20 točk
4. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +18 (10) 3.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve