KRANJ OPEN 2018


KADETI

1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 3.60 točk
1. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (4) 2.70 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 2.40 točk
2. mesto Muzik Taša (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje open (3) 1.80 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (12) 1.20 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (12) 1.20 točk
4. mesto Abram Nija (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti open (9) 3.60 točk
1. mesto Jamnik Lucijan (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (2) 1.80 točk
1. mesto Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (11) 3.60 točk
2. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (11) 2.40 točk
2. mesto KRŽIŠNIK GAL (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (5) 1.80 točk
2. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata kadeti (11) 1.20 točk
3. mesto Batić Naser (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -63 kg (5) 0.90 točk
4. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -52 kg (6) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 točk
1. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (4) 2.70 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 3.60 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 2.40 točk
2. mesto Muzik Taša (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje open (3) 1.80 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (12) 1.20 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (12) 1.20 točk
4. mesto Abram Nija (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 točk

MLADINCI

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (6) 4.20 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (6) 2.80 točk
2. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (8) 2.80 točk
4. mesto CENTRIH PATRICIJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (6) 1.40 točk
1. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (1) 2.10 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (9) 4.20 točk
1. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci open (6) 4.20 točk
1. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (2) 2.10 točk
2. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (9) 2.80 točk
2. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (9) 1.40 točk

MLADINKE

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (6) 4.20 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (6) 2.80 točk
2. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (8) 2.80 točk
4. mesto CENTRIH PATRICIJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (6) 1.40 točk

ČLANI

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +18 (5) 3.60 točk
2. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +18 (5) 2.40 točk
4. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani -75 kg (6) 1.60 točk

ČLANICE

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata članice +18 (5) 3.60 točk
2. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +18 (5) 2.40 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve