1. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 3.60 točk
1. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.60 točk
2. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 točk
2. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.40 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 2.40 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 1.20 točk
3. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
4. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.20 točk
4. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.20 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (7) 3.60 točk
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Cosovici Maxim (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -57 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 3.60 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (16) 3.60 točk
2. mesto Čimžar Aleks (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -63 kg (7) 2.40 točk
2. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (16) 2.40 točk
2. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 2.40 točk
2. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točk
2. mesto Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (8) 2.40 točk
3. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 1.20 točk
3. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (16) 1.20 točk
3. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata kadeti (16) 1.20 točk
4. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (15) 1.20 točk
4. mesto Batić Naser (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Colnarič Nik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Košir Domen (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (7) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.60 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 3.60 točk
2. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 točk
2. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 2.40 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.40 točk
3. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.20 točk
3. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 1.20 točk
4. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.20 točk
4. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
4. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.20 točk
1. mesto Belehar Patricija (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.20 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 2.10 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 3.10 točk
2. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.40 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
2. mesto Jović Mara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 2.80 točk
2. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Krajnik Ema (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
3. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 1.40 točk
3. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 1.40 točk
4. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 1.40 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 1.40 točk
1. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -55 kg (2) 2.10 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (4) 3.10 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 4.20 točk
1. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Gautam Vasudev (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci +76 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (7) 4.20 točk
2. mesto Kauzar Sebastjan (Karate klub Velenje) kata mladinci (4) 2.10 točk
2. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (9) 2.80 točk
2. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (3) 2.10 točk
2. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 2.80 točk
2. mesto Bera Mario (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -55 kg (2) 1.40 točk
3. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (9) 1.40 točk
3. mesto Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (7) 1.40 točk
3. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (4) 1.00 točk
3. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (4) 1.00 točk
4. mesto Fajfar Aletej (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 1.40 točk
4. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -61 kg (7) 1.40 točk

MLADINKE

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.20 točk
1. mesto Belehar Patricija (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.20 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 2.10 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 3.10 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
2. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.40 točk
2. mesto Jović Mara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 2.80 točk
2. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 1.40 točk
3. mesto Krajnik Ema (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
3. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 1.40 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 1.40 točk
4. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 1.40 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve