POSTOJNA OPEN 2018


KADETI

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (9) 7.20 točk
1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (18) 7.20 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 7.20 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
2. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (9) 4.80 točk
3. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
3. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (18) 2.40 točk
3. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.40 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata kadetinje (18) 2.40 točk
1. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (9) 7.20 točk
1. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -63 kg (3) 5.40 točk
1. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -70 kg (7) 7.20 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (9) 7.20 točk
1. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (7) 7.20 točk
2. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (3) 3.60 točk
2. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (9) 4.80 točk
2. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 4.80 točk
2. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (7) 4.80 točk
2. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 4.80 točk
3. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (9) 2.40 točk
3. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (9) 2.40 točk
3. mesto Cosovici Maxim (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -57 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Kramberger Lovro (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 točk
3. mesto Rizmanovski Enej (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -63 kg (3) 1.80 točk
3. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točk
4. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 točk
4. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 2.40 točk
4. mesto Barl Maj (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -57 kg (7) 2.40 točk
4. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 točk
4. mesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -52 kg (9) 2.40 točk

KADETINJE

1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 7.20 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (12) 7.20 točk
1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (18) 7.20 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (9) 7.20 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.80 točk
2. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (9) 4.80 točk
3. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 točk
3. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (18) 2.40 točk
3. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata kadetinje (18) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.40 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Bikić Tiana (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 točk

MLADINCI

1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 8.40 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 6.30 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 8.40 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -53 kg (3) 4.20 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
4. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
1. mesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (7) 8.40 točk
1. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (3) 6.30 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (5) 6.30 točk
2. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Stefanovski Andraž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (3) 4.20 točk
2. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (5) 4.20 točk
2. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -61 kg (7) 5.60 točk
3. mesto Bajuk Benjamin (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -61 kg (7) 2.80 točk
3. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 2.80 točk
3. mesto Rizmanovski Enej (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (4) 2.10 točk
3. mesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (3) 2.10 točk
3. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (5) 2.10 točk
4. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 2.80 točk
4. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (8) 2.80 točk

MLADINKE

1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 6.30 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 8.40 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 8.40 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -53 kg (3) 4.20 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
4. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk

ČLANI

1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (11) 9.60 točk
2. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (6) 6.40 točk
3. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite članice -61 kg (6) 3.20 točk
3. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 točk
4. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +18 (11) 3.20 točk
4. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (6) 3.20 točk
1. mesto GORENC DENIS (Karate Klub Hrastnik) kumite člani open (10) 9.60 točk
1. mesto GORENC DENIS (Karate Klub Hrastnik) kumite člani -75 kg (7) 9.60 točk
1. mesto BREZOČNIK JAN (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (3) 7.20 točk
2. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (7) 6.40 točk
2. mesto GOJKOVIĆ DAVID (Karate klub Velenje) kumite člani - 84 kg (3) 4.80 točk
3. mesto BREZOČNIK JAN (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani open (10) 3.20 točk
3. mesto Podpečan Svit (Karate Klub Polzela) kumite člani - 84 kg (3) 2.40 točk
3. mesto MULABDIĆ MIRNES (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani -75 kg (7) 3.20 točk
4. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite člani open (10) 3.20 točk
4. mesto Ritlop Rok (Karate Klub Radvanje) kata člani +18 (9) 3.20 točk

ČLANICE

1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (11) 9.60 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (6) 6.40 točk
2. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite članice - 55 kg (3) 4.80 točk
3. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Hočevar Iris (Karate Klub Žalec) kumite članice -61 kg (6) 3.20 točk
4. mesto Godnič Anja (Karate Klub Kranj) kumite članice -61 kg (6) 3.20 točk
4. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +18 (11) 3.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve