MARIBOR OPEN 2018


KADETI

1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (13) 7.20 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (20) 7.20 točk
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (10) 7.20 točk
2. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (13) 4.80 točk
3. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točk
3. mesto Žibrat Gaja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata kadetinje (20) 2.40 točk
3. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (10) 2.40 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točk
4. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
4. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (20) 2.40 točk
1. mesto KRŽIŠNIK GAL (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (12) 7.20 točk
1. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -70 kg (6) 7.20 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 7.20 točk
1. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (15) 7.20 točk
2. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (11) 4.80 točk
2. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (7) 4.80 točk
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 2.40 točk
3. mesto Cosovici Maxim (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -57 kg (8) 2.40 točk
3. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (11) 2.40 točk
4. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 2.40 točk
4. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (12) 2.40 točk
4. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (6) 2.40 točk
4. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (11) 2.40 točk
4. mesto Janjić Saša (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk

KADETINJE

1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (13) 7.20 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (20) 7.20 točk
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -47 kg (10) 7.20 točk
2. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (13) 4.80 točk
3. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
3. mesto Žibrat Gaja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata kadetinje (20) 2.40 točk
3. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točk
4. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (20) 2.40 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (10) 2.40 točk
4. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (13) 2.40 točk
4. mesto Mekič Kiara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 8.40 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.60 točk
2. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (11) 5.60 točk
2. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.60 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (11) 2.80 točk
3. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
4. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata mladinke (10) 2.80 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -53 kg (6) 2.80 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (5) 6.30 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (13) 8.40 točk
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 6.30 točk
1. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 6.30 točk
1. mesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (7) 8.40 točk
2. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (13) 5.60 točk
2. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (7) 5.60 točk
2. mesto Kokol Pino (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (5) 4.20 točk
2. mesto Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (5) 4.20 točk
3. mesto LEITHNER FLORIAN TOBIAS (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točk
3. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (13) 2.80 točk
3. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točk
4. mesto Šobak Luka (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točk
4. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točk

MLADINKE

1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 8.40 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točk
2. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.60 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (11) 5.60 točk
2. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.60 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (11) 2.80 točk
3. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -53 kg (6) 2.80 točk
4. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata mladinke (10) 2.80 točk

ČLANI

1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 9.60 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (4) 7.20 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite članice -61 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 50 kg (1) 4.80 točk
2. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 6.40 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 55 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 4.80 točk
3. mesto Zečiri Fiona (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 55 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk
1. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -60 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani +84 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite člani open (3) 7.20 točk
1. mesto Koren Jure (Karate Klub Radvanje) kumite člani -75 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata člani +18 (8) 9.60 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite člani - 84 kg (3) 7.20 točk
2. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite člani +84 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata člani +18 (8) 6.40 točk
2. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -67 kg (6) 6.40 točk
3. mesto Črnilec Žiga (Karate Klub Kranj) kumite člani open (3) 2.40 točk
3. mesto Kvas Luka (Karate Klub Žalec) kumite člani -67 kg (6) 3.20 točk
3. mesto MULABDIĆ MIRNES (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani -75 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite člani -75 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Jug Tilen (Karate Klub Murska Sobota) kata člani +18 (8) 3.20 točk

ČLANICE

1. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 50 kg (1) 4.80 točk
1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +16 (8) 9.60 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (4) 7.20 točk
1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite članice -61 kg (4) 7.20 točk
2. mesto GALIČ NASTJA (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 6.40 točk
2. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite članice -61 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Rajnar Silvija (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 55 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 4.80 točk
3. mesto Zečiri Fiona (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 55 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata članice +16 (8) 3.20 točk
4. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Lačević Ivona (Karate Klub Tiger Velenje) kata članice +16 (8) 3.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve