3. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.60 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.60 točk
1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 3.60 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (11) 2.40 točk
2. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.40 točk
3. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.20 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 1.20 točk
3. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 1.20 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.20 točk
4. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 1.20 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 1.20 točk
4. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
1. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.60 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 2.70 točk
1. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 3.60 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (4) 2.70 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (9) 3.60 točk
2. mesto Oreščanin Zoran (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -70 kg (4) 1.80 točk
2. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 2.40 točk
2. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 točk
2. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 2.40 točk
2. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 2.40 točk
2. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (8) 2.40 točk
3. mesto Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (4) 0.90 točk
3. mesto Jamnik Lucijan (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (8) 1.20 točk
3. mesto Barl Maj (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 1.20 točk
3. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 1.20 točk
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (4) 0.90 točk
3. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Cosovici Maxim (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (9) 1.20 točk
4. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadeti (9) 1.20 točk
4. mesto Svjetlanović Rajko (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (4) 0.90 točk
4. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.60 točk
1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 3.60 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.60 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (11) 2.40 točk
2. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.40 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.40 točk
3. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 1.20 točk
3. mesto Ugovšek Alenka (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.20 točk
3. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 1.20 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.20 točk
4. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 1.20 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 1.20 točk
4. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 2.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.20 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 4.20 točk
2. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
2. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.40 točk
3. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 1.40 točk
3. mesto Lukić Ivana (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 točk
3. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 1.40 točk
1. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 4.20 točk
1. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (6) 4.20 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (7) 4.20 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 3.10 točk
2. mesto Halili Adrian (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (7) 2.80 točk
2. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 točk
2. mesto Borovnik Domen (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (6) 2.80 točk
2. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (3) 2.10 točk
2. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Oblak Tjaž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 1.40 točk
3. mesto Britovšek Marcel (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 1.40 točk
3. mesto Rebolj Luka (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 točk
3. mesto Debelak Dejan (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (7) 1.40 točk
4. mesto Jug Tilen (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (6) 1.40 točk
4. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 točk

MLADINKE

1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.20 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 4.20 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 2.10 točk
2. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.80 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.40 točk
2. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
3. mesto Lukić Ivana (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 točk
3. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 1.40 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 točk
4. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 1.40 točk
4. mesto Kotnik Anja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve