Državno prvenstvo do 21 let


KADETI

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (9) 7.20 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 7.20 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 5.40 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 7.20 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (4) 3.60 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (9) 4.80 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.80 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 4.80 točk
3. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (4) 1.80 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (12) 2.40 točk
3. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk
3. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (9) 2.40 točk
4. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (4) 1.80 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (9) 2.40 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk
4. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 2.40 točk
1. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (7) 7.20 točk
1. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (10) 7.20 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (4) 5.40 točk
1. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (11) 7.20 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (10) 7.20 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 7.20 točk
2. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (10) 4.80 točk
2. mesto Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (11) 4.80 točk
2. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (10) 4.80 točk
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (7) 4.80 točk
2. mesto Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (4) 3.60 točk
2. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (7) 4.80 točk
3. mesto Svjetlanović Rajko (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (4) 1.80 točk
3. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Plevnik Gal (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -57 kg (10) 2.40 točk
3. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (11) 2.40 točk
3. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadeti (10) 2.40 točk
4. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (7) 2.40 točk
4. mesto Stojanovski Vane (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (11) 2.40 točk
4. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 2.40 točk
4. mesto Setničar Nejc (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (7) 2.40 točk
4. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (10) 2.40 točk
4. mesto Colnarič Nik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (4) 1.80 točk

KADETINJE

1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 7.20 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 5.40 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 7.20 točk
1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (9) 7.20 točk
2. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (4) 3.60 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (9) 4.80 točk
2. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.80 točk
2. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (12) 4.80 točk
3. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (9) 2.40 točk
3. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (4) 1.80 točk
3. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (12) 2.40 točk
4. mesto Horvatič Katja (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (12) 2.40 točk
4. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (4) 1.80 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (9) 2.40 točk
4. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (5) 6.30 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 4.20 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 8.40 točk
1. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -48 kg (1) 4.20 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 2.80 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 5.60 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Lukić Ivana (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (5) 4.20 točk
3. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (9) 2.80 točk
3. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Krajnc Ulla (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 2.80 točk
4. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 8.40 točk
1. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (7) 8.40 točk
1. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (6) 8.40 točk
2. mesto Kramberger Lovro (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite mladinci +76 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (6) 5.60 točk
2. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 5.60 točk
2. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (7) 5.60 točk
3. mesto Britovšek Marcel (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 2.80 točk
3. mesto Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točk
3. mesto Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točk
3. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Debelak Dejan (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinci -61 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Halili Adrian (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 točk
4. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (6) 2.80 točk
4. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (7) 2.80 točk

MLADINKE

1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 4.20 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 8.40 točk
1. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -48 kg (1) 4.20 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (4) 6.30 točk
1. mesto Skalicky Tajda (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (5) 6.30 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.20 točk
2. mesto Lukić Ivana (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (5) 4.20 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 5.60 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 2.80 točk
3. mesto Krajnc Ulla (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 točk
3. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (9) 2.80 točk
4. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 točk
4. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
4. mesto Česko Kaja (Karate klub Velenje) kata mladinke (9) 2.80 točk

MLAJŠI ČLANI

1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -55 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite ml. članice +68 kg (2) 4.80 točk
1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. članice (2) 4.80 točk
1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -50 kg (2) 4.80 točk
1. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. članice - 61kg (3) 7.20 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -50 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice - 61kg (3) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice +68 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Resinovič Majna (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (2) 3.20 točk
3. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ml. članice - 61kg (3) 2.40 točk
3. mesto Zečiri Fiona (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. članice -55 kg (3) 2.40 točk
1. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata ml. člani (4) 7.20 točk
1. mesto Mujkanović Ajdin (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani +84 (5) 7.20 točk
1. mesto BURLAK TIMOTEJ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. člani -84 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Taler Jaka (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. člani - 67 kg (4) 7.20 točk
1. mesto Primožič Tit (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. člani -75 kg (3) 7.20 točk
2. mesto Zupanec Tim (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. člani -75 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kata ml. člani (4) 4.80 točk
2. mesto Žlof Androjna Zoran (Karate klub Lev) kumite ml. člani -84 kg (4) 4.80 točk
2. mesto Podpečan Svit (Karate Klub Polzela) kumite ml. člani +84 (5) 4.80 točk
2. mesto Kvas Luka (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani - 67 kg (4) 4.80 točk
3. mesto Trožić Fadil (Karate Klub Zmaj) kumite ml. člani +84 (5) 2.40 točk
3. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani - 67 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Koritnik Jernej (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. člani -75 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Borovnik Domen (Društvo Za Karate Celje) kata ml. člani (4) 2.40 točk
3. mesto Ferlin Luka (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Joksimović Stefan (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani +84 (5) 2.40 točk
4. mesto Škrablin Patrik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Bajuk Benjamin (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. člani - 67 kg (4) 2.40 točk
4. mesto Felle Matevž (Karate Klub Mislinja) kata ml. člani (4) 2.40 točk

MLAJŠE ČLANICE

1. mesto Haberl Barbara (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -55 kg (3) 7.20 točk
1. mesto Keršič Ajda (Karate Klub Kranj) kumite ml. članice +68 kg (2) 4.80 točk
1. mesto Simonič Maša (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. članice (2) 4.80 točk
1. mesto Stanko Sara (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. članice - 61kg (3) 7.20 točk
1. mesto Haberl Urša (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. članice -50 kg (2) 4.80 točk
2. mesto Kurbegović Ajla (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -50 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice - 61kg (3) 4.80 točk
2. mesto Zupančič Nina (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (3) 4.80 točk
2. mesto Jeriha Katja (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice +68 kg (2) 3.20 točk
2. mesto Resinovič Majna (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (2) 3.20 točk
3. mesto Zečiri Fiona (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. članice -55 kg (3) 2.40 točk
3. mesto Lubajnšek Lina (Karate Klub Radvanje) kumite ml. članice - 61kg (3) 2.40 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve