POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)


KADETI

1. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 5.40 točk
1. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (17) 7.20 točk
2. mesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (4) 3.60 točk
3. mesto GOLAČ AJDA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite kadetinje +54 kg (17) 2.40 točk
4. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk
4. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (19) 2.40 točk
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (12) 7.20 točk
2. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (8) 4.80 točk
2. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (5) 3.60 točk
2. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -57 kg (12) 4.80 točk
3. mesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (11) 2.40 točk
3. mesto SLUGA JURE (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (23) 2.40 točk
3. mesto TOPOLOVEC DOMEN (Karate Klub Branik Maribor) kumite kadeti -57 kg (12) 2.40 točk
3. mesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (5) 1.80 točk
4. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (11) 2.40 točk
4. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (8) 2.40 točk
4. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (23) 2.40 točk

KADETINJE

1.. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (17) 7.20 točk
1.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 5.40 točk
2.. mesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (4) 3.60 točk
3.. mesto GOLAČ AJDA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite kadetinje +54 kg (17) 2.40 točk
4.. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (19) 2.40 točk
4.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk

MLADINCI

2. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 točk
2. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (9) 5.60 točk
3. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
3. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (9) 2.80 točk
4. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (9) 2.80 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata mladinci (14) 8.40 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -76 kg (6) 8.40 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite mladinci +76 kg (3) 6.30 točk
1. mesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 6.30 točk
2. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (6) 5.60 točk
2. mesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (3) 4.20 točk
2. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (6) 5.60 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata mladinci (14) 5.60 točk
3. mesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (6) 2.80 točk
3. mesto Janžekovič Alen (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite mladinci -68 kg (6) 2.80 točk
3. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (6) 2.80 točk
4. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (14) 2.80 točk
4. mesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -68 kg (6) 2.80 točk

MLADINKE

2.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 točk
2.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (9) 5.60 točk
3.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (9) 2.80 točk
3.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 točk
4.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (9) 2.80 točk

ČLANI

1. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice open (5) 7.20 točk
1. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (1) 4.80 točk
1. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (4) 7.20 točk
3. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite članice -68 kg (4) 2.40 točk
3. mesto SIMONIČ MAšA (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (8) 3.20 točk
4. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (5) 2.40 točk
1. mesto TALER JAKA (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -67 kg (8) 9.60 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite člani -75 kg (6) 9.60 točk
2. mesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite člani -75 kg (6) 6.40 točk
3. mesto STERNIŠA NEJC (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata člani +18 (11) 3.20 točk
3. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite člani -75 kg (6) 3.20 točk
3. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite člani -67 kg (8) 3.20 točk
3. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite člani - 84 kg (4) 2.40 točk

ČLANICE

1.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice open (5) 7.20 točk
1.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (4) 7.20 točk
1.. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite članice - 55 kg (1) 4.80 točk
3.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite članice -68 kg (4) 2.40 točk
3.. mesto SIMONIČ MAšA (Karate Klub Kovinar Maribor) kata članice +18 (8) 3.20 točk
4.. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite članice open (5) 2.40 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve