3. Pokalna tekma KZS

športna dvorana Polzela ( Polzela , malteška cesta )



Location : športna dvorana Polzela
Polzela , malteška cesta
Organizer : Karate Klub Polzela
Start : 17.10.2020 10:00:00
Enrollment deadline : 13.10.2020 23:59:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 1
2 kata najmlajši Number of applications : 1
3 kata malčice Number of applications : 2
4 kata malčki Number of applications : 2
5 kata dečki Number of applications : 3
6 kata deklice Number of applications : 2
7 kata ml. kadeti Number of applications : 2
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 2
9 kata kadeti Number of applications : 1
10 kata kadetinje Number of applications : 3
11 kata mladinci Number of applications : 4
12 kata mladinke Number of applications : 1
kata najmlajše
1 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši
1 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice
1 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki
1 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice
1 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 PIVIĆ LEJLA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
1    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg
3    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
4 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
5 HAJRULAI LUAN, kata malčki
6 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
7 JEROT NEŽA kata malčice
8 Kristić Karolina kata najmlajše
9 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
10 MAVSAR TAJDA kata deklice
11 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
12 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
13 NOVAK SARA, kata mladinke
14 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
15 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
16 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
17 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
18 SLUGA JURE kata mladinci
19 STERNIŠA NEJC kata mladinci
20 SULEJMANI EGZON kata dečki
21 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
22 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
23 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
24 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
4    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
2 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg