1. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43, 4208 Šenčur )



Location : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43, 4208 Šenčur
Organizer : Karate klub Šenčur
Start : 20.06.2020 10:00:00
Enrollment deadline : 16.06.2020 24:00:00
Contact person : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 4
2 kata najmlajši Number of applications : 7
3 kata malčice Number of applications : 12
4 kata malčki Number of applications : 18
5 kata dečki Number of applications : 21
6 kata deklice Number of applications : 10
7 kata ml. kadeti Number of applications : 9
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 10
9 kata kadeti Number of applications : 7
10 kata kadetinje Number of applications : 10
11 kata mladinci Number of applications : 8
12 kata mladinke Number of applications : 4
13 kata ml. člani Number of applications : 1
14 kata ml. članice Number of applications : 7
kata najmlajše
1 DEBELJAK MARJETA Karate klub Šenčur
2 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 Husić Tian Karate Klub Cerknica
3 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
4 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 OŠTIR RAVNJAK BRIN Društvo Za Karate Celje
6 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
7 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje
4 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
8 Purić Tijana Karate klub Sokol
9 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
10 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
11 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
12 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 Banović Nil Karate klub Lev
3 Debeljak Gašper Karate klub Šenčur
4 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Huskić Mak Karate klub Lev
7 JELEN GAL Karate klub Velenje
8 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
10 Kramar Vili Karate klub Radeče
11 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
12 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
13 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Oblak David Kerim Karate klub Lev
15 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
16 Srdarev Roko Karate klub Lev
17 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
18 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 Doler Martin Karate Klub Petrovče
3 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
4 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 Kolander Andraž Karate klub Radeče
7 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
8 Merc Janez Karate klub Lev
9 OČKO GAL Karate klub Velenje
10 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
12 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
14 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
15 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
16 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
17 Subotič Filip Karate Klub Postojna
18 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 Tratar Anže Karate klub Radeče
20 Večerin Taras Karate klub Sokol
21 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 Kramar Lili Karate klub Radeče
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 MERC Maja Karate klub Šiška
8 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
9 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
10 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
3 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
6 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
7 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
8 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadetinje
1 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
4 KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje
5 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
6 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
7 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
8 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
9 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
10 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 IBRIĆ ERVIN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Kocman David Karate Klub Hrastnik
3 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
6 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3 PETAN ELA Karate Klub Brežice
4 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
6 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
7 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
10 VODOPIVEC META Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BARBARIČ BRITA Karate Klub Ljubljana
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
4 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
kata ml. člani
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
kata ml. članice
1 ALAGIĆ BEKIRA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
4 CESAR PIA Karate klub Velenje
5 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
6 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
7 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Lea Eve kumite deklice -40 kg
2 ZORIČ ANĐELA kumite deklice +40 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite dečki -45 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -40 kg
3 GRZINČIČ VID kata malčki
4 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
5 HUDALES TOMAŽ kumite ml. člani - 67 kg
6 HUSIĆ DALILA kumite malčice -35 kg
7 HUSIĆ DAVUD kumite dečki -35 kg
8 JEVŠNIK BEN kata malčki
9 JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
10 KADOVIĆ STEFAN kumite malčki -30 kg
11 KRAČUN RENE kumite kadeti -52 kg
12 KUNST NEJC kata malčki
13 LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -52 kg
14 LORBER MAJ kumite kadeti -52 kg
15 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
16 MEDIĆ AMELA kata najmlajše
17 OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši
18 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite dečki -35 kg
19 Rakovnik Nastja kumite ml. članice -68 kg
20 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
21 SKALICKY GAL kata mladinci
22 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
23 ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
24 SORČAN SVEN kumite dečki -40 kg
25 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -30 kg
26 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice -40 kg
27 ŠUČUR TIBOR kumite dečki -35 kg
28 TEPEŽ MATIJA kumite dečki -35 kg
29 VALNER TIM kumite mladinci -76 kg
30 DK Celje 1 kata ekipa malčki
3    Karate društvo Loče
1 KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
3 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
4 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -57 kg
2 PETAN ELA kata kadetinje
3 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
4 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
5    Karate Klub Cerknica
1 Hribernik Gal kumite dečki -45 kg
2 Husić Tian kata najmlajši
3 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
4 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 Širaj Martin kumite dečki -40 kg
6 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
7 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
8 Tekavc Žiga kata najmlajši
9 TRONTELJ TAI kumite dečki -40 kg
10 TURŠIČ ŠPELA kata kadetinje
11 TURŠIČ ŠPELA kumite kadetinje -54 kg
12 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
13 KK Cerknica 1 kata ekipa dečki
6    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite kadetinje -54 kg
2 Čehovin Anna kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Kocman David kata kadeti
4 Pleša Katja kata deklice
5 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite mladinke -53 kg
2 Božič Beno kumite ml. kadeti -40 kg
3 BOŽIČ CENE kumite kadeti -63 kg
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -40 kg
6 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
8 KRŽIŠNIK GAL, kumite kadeti +70 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
10 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
11 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
12 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
13 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
14 Zupančič Nana kumite deklice -40 kg
8    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 BRULIć MERISA kumite kadetinje +54 kg
2 Mitrović Veljko kumite malčki +35 kg
3 Vatovec Ernest kumite dečki -45 kg
4 Vatovec Jagoda kata malčice
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata ml. kadeti
2 Bauman Gal kumite ml. kadeti -45 kg
3 Lenart Luka kata ml. kadeti
4 Lenart Luka kumite ml. kadeti +55 kg
5 Rola Luka kata ml. kadeti
6 Rola Luka kumite ml. kadeti -50 kg
7 Sedonja Matija kata dečki
8 Sedonja Matija kumite dečki -35 kg
9 ZARIČ VID kata kadeti
10 ZARIČ VID kumite kadeti -57 kg
10    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite deklice -40 kg
2 Bele Lea kumite deklice -40 kg
3 BELE LUKA kata ml. kadeti
4 BELE LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
5 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
6 Juraja Vinko kata dečki
7 LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
8 Lotrič Filip kata dečki
9 Sodin Lara kumite kadetinje -47 kg
10 Sodin Leon kumite dečki -35 kg
11 Zbil Grega kata ml. kadeti
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 PISNIK MAJA MARI kata malčice
2 PISNIK NINA kata kadetinje
3 VERČKO ANA kata malčice
4 VIŠNJAR VID kata malčki
12    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -68 kg
2 Doler Martin kata dečki
3 Koželj Aleks kumite dečki -40 kg
4 MOČNIK TIMI kata kadeti
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -54 kg
6 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
7 PODPEČAN LAN kumite ml. člani -75 kg
8 ŠENICA NIKA kumite ml. članice -68 kg
9 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
10 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
14    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
2 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki -35 kg
3 ARSENIć PETAR kumite kadeti -57 kg
4 ARSENIČ SARA kumite kadetinje +54 kg
5 BEŠIČ LANA kata malčice
6 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
7 BOJC JAKOB kata dečki
8 GRIL BLAž kumite ml. člani -75 kg
9 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti +55 kg
10 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
11 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
12 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
13 Subotič Filip kata dečki
14 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
15 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
3 KLOBASA ALEKS kumite ml. člani -84 kg
4 SKOTNIK NEJC kumite mladinci +76 kg
5 TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
6 TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 GANZITTI NIA kata mladinke
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOLEŽ NIK kumite kadeti -70 kg
2 HRIBAR GAJA kata deklice
3 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -63 kg
4 KURAJ JAKOB kumite dečki -40 kg
5 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -50 kg
6 POTISK LAURA kumite ml. članice - 61kg
7 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -50 kg
18    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 IBRIĆ ERVIN kata kadeti
2 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
3 VODOPIVEC META kata kadetinje
19    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 MILEV MATEJ kata malčki
3 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
4 Torkar Ajda kata najmlajše
5 VREČEK LUKA kata dečki
6 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
20    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
21    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata ml. članice
2 Gorjup Ažbe kumite ml. kadeti -50 kg
3 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +55 kg
4 HARALOVIČ DANIEL kumite ml. kadeti -45 kg
5 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti +55 kg
6 ISAKOVIĆ KENAN kumite mladinci -68 kg
7 KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
8 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 LAHARNAR ANJA kata ml. članice
10 MARKULJEVIČ MARKO kumite mladinci -68 kg
11 MARKULJEVIČ UROŠ kumite mladinci -76 kg
12 MRGOLE NIK kumite dečki -40 kg
13 ROBEK MARK kumite kadeti -57 kg
14 SALKIČ LARA kumite mladinke +59 kg
15 ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
16 ZIDAR DOMEN kumite ml. člani - 67 kg
22    Karate klub Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
3 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
4 CENTRIH ALEKSANDRA, kata ml. članice
5 CESAR PIA kata ml. članice
6 ČESKO KAJA kata ml. članice
7 ČESKO KAJA kumite ml. članice -68 kg
8 ĐOGIĆ EMA kata deklice
9 ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg
10 JELEN GAL kata malčki
11 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
12 JOZIČ ELLA kata malčice
13 KENDA MAŠA kumite ml. članice +68 kg
14 KUTIJA ALJA kata mladinke
15 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
16 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata ml. članice
17 OČKO GAL kata dečki
18 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
19 PAŠIČ ADAM kata malčki
20 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
21 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -52 kg
22 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
23 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
24 KK Velenje 1 kata ekipa kadeti
25 KK Velenje 1 kata ekipa ml. kadetinje
26 KK Velenje 1 kata ekipa malčki
23    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
24    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -40 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -45 kg
5 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
7 POLANEC MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
9 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
25    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 REIHS JAKA kata dečki
5 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
26    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 JERŠIČ ŽANA kata malčice
3 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
4 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -70 kg
5 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -63 kg
27    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
28    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 ALAGIĆ BEKIRA kata ml. članice
2 ŠUPUK LINA kata kadetinje
29    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BRKIĆ Miro kumite malčki -30 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 GAVRIĆ Martin kumite malčki -30 kg
6 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
8 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
9 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
10 LIKAR ALJA kumite mladinke -59 kg
11 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
30    Karate Klub Ljubljana
1 Avdibašić Aldijana kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BARBARIČ BRITA kata mladinke
3 Bogdanoski Gabriel kumite kadeti -52 kg
4 DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
5 GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -68 kg
6 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -45 kg
8 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
9 Levec Grajfoner Lara kumite kadetinje -54 kg
10 MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
11 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
12 RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -45 kg
13 ŽIBRET BOR kumite kadeti -52 kg
14 ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg
31    Shotokan Karate Klub Postojna
1 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
2 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 LIŠINOVIĆ SARA kumite ml. članice - 61kg
4 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
32    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kata ml. kadetinje
2 Rojs Sara kata kadetinje
3 Rojs Vita kata kadetinje
33    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
4 Purić Tijana kata malčice
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
6 Večerin Taras kata dečki
7 KK Sokol 1 kata ekipa deklice
8 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
34    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
4 HAJRULAI LUAN, kata malčki
5 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
6 JEROT MIHA kata malčki
7 JEROT NEŽA kata malčice
8 Kristić Karolina kata najmlajše
9 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
10 MAVSAR TAJDA kata deklice
11 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
12 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
13 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
14 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
15 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
16 SLUGA JURE kata mladinci
17 SLUGA JURE kumite mladinci -55 kg
18 STERNIŠA NEJC kata mladinci
19 SULEJMANI EGZON kata dečki
20 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
21 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
22 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
23 VANOVŠEK ENEJ, kumite kadeti -52 kg
24 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
25 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
26 KK Seki 1 kata ekipa deklice
27 KK Seki 1 kata ekipa malčki
35    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
4 Debeljak Gašper kata malčki
5 Debeljak Gašper kumite malčki +35 kg
6 DEBELJAK MARJETA kata najmlajše
7 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
8 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
9 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
10 Sadiković Muhammed kata dečki
11 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
36    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata dečki
2 Kolander Andraž kata dečki
3 Kramar Lili kata deklice
4 Kramar Vili kata malčki
5 Tratar Anže kata dečki
6 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
37    KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 ŠTERN Tilen kumite malčki -35 kg
4 TRAMŠEK ALEKS kata malčki
5 TRAMŠEK ALJA kata malčice
6 Žumer Jakob kumite kadeti -70 kg
38    Karate klub Lev
1 Banović Nil kata malčki
2 Banović Nil kumite malčki -30 kg
3 Huskić Mak kata malčki
4 Huskić Mak kumite malčki -30 kg
5 Merc Janez kata dečki
6 Merc Janez kumite dečki -45 kg
7 Oblak David Kerim kata malčki
8 Oblak David Kerim kumite malčki -35 kg
9 Pogačar Jaka kumite ml. kadeti -40 kg
10 Srdarev Roko kata malčki
11 Srdarev Roko kumite malčki -30 kg