Državno prvenstvo do 21 let

športna dvorana Sl. Konjice ( Slovenske Konjice , Šolska ulica 3a )



Location : športna dvorana Sl. Konjice
Slovenske Konjice , Šolska ulica 3a
Organizer : Karate klub Seki
Start : 14.11.2020 10:00:00
Enrollment deadline : 11.11.2020 24:00:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 0 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 2
2 kata najmlajši Number of applications : 2
3 kata malčice Number of applications : 2
4 kata malčki Number of applications : 3
5 kata dečki Number of applications : 4
6 kata deklice Number of applications : 3
7 kata ml. kadeti Number of applications : 2
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 1
9 kata kadeti Number of applications : 2
10 kata kadetinje Number of applications : 2
11 kata mladinci Number of applications : 5
12 kata mladinke Number of applications : 1
13 kata ml. člani Number of applications : 0
14 kata ml. članice Number of applications : 2
kata najmlajše
1 Kristić Karolina Karate klub Seki
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
kata malčice
1 JEROT NEŽA Karate klub Seki
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
kata malčki
1 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
kata dečki
1 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
2 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
3 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
4 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
2 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
3 VANOVŠEK ZOJA. Karate klub Seki
kata ml. kadeti
1 HLASTEC KIAN Karate klub Seki
2 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
kata kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
2 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
kata kadetinje
1 ČEŠAREK SIMONA Karate klub Seki
2 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 SLUGA JURE Karate klub Seki
5 STERNIŠA NEJC Karate klub Seki
kata mladinke
1 NOVAK SARA, Karate klub Seki
kata ml. člani
kata ml. članice
1 AVDIĆ AMELA Karate klub Seki
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
1    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA kata malčki
2    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BLAGOJEVIĆ IVAN kumite ml. člani - 67 kg
3    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 Karova Viktorija kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -50 kg
4 Mačar Dejan kata kadeti
5 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
6 Mačar Tijan kata ml. kadeti
7 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
8 MILEV MATEJ kata malčki
9 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
10 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Torkar Ajda kata najmlajše
12 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
13 VREČEK LUKA kata dečki
14 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
4    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata ml. članice
5    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
6    Karate Klub Rudar Velenje
1 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite ml. člani +84
7    Karate klub Seki
1 AVDIĆ AMELA kata ml. članice
2 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
3 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
4 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
5 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
6 JEROT NEŽA kata malčice
7 Kristić Karolina kata najmlajše
8 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
9 MAVSAR TAJDA kata deklice
10 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
11 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
12 NOVAK SARA, kata mladinke
13 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
14 SLUGA JURE kata mladinci
15 SLUGA JURE kumite mladinci -55 kg
16 STERNIŠA NEJC kata mladinci
17 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
18 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
19 VANOVŠEK ENEJ, kumite kadeti -52 kg
20 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
8    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
3 GRILC TIMON kata dečki
4 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
5 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
6 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
7 Sadiković Muhammed kata dečki
8 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg