3. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA STRAŽIŠČE ( STRAŽIŠČE , Šolska cesta 3 )



Location : ŠPORTNA DVORANA STRAŽIŠČE
STRAŽIŠČE , Šolska cesta 3
Organizer : Karate Klub Shotokan Kranj
Start : 18.09.2021 10:00:00
Enrollment deadline : 14.09.2021 23:59:00
Contact person : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karat-zveza.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 3
2 kata najmlajši Number of applications : 6
3 kata malčice Number of applications : 7
4 kata malčki Number of applications : 12
5 kata dečki Number of applications : 12
6 kata deklice Number of applications : 13
7 kata ml. kadeti Number of applications : 18
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 16
9 kata kadeti Number of applications : 7
10 kata kadetinje Number of applications : 16
11 kata mladinci Number of applications : 4
12 kata mladinke Number of applications : 8
13 kata člani +18 Number of applications : 4
14 kata članice +18 Number of applications : 4
kata najmlajše
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
kata najmlajši
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 Husić Tian Karate Klub Cerknica
3 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
4 Kralj Mark Karate Klub Cerknica
5 Lenko Oliver Karate klub Mirna Peč
6 Trontelj Lan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
5 Subašič ADNA Karate klub Seki
6 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
7 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
kata malčki
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
3 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
4 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
5 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
6 Kramar Vili Karate klub Radeče
7 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
8 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
9 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
10 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
11 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
12 ŽAKELJ NIK Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata dečki
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
4 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
5 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
7 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
8 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
11 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
12 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 Kramar Lili Karate klub Radeče
6 Lenko Lili Karate klub Mirna Peč
7 MERC Maja Karate klub Šiška
8 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
10 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
13 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO
2 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
4 ČOPIČ SVIT Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 Esih Erik Karate klub Radeče
7 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 Mali Nace Karate Klub Kranj
9 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
10 Novak Izak Karate Klub Kranj
11 OČKO GAL Karate klub Velenje
12 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
14 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
15 Subotič Filip Karate Klub Postojna
16 Tratar Anže Karate klub Radeče
17 Večerin Taras Karate klub Sokol
18 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
kata ml. kadetinje
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
3 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
6 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
7 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
8 KRAJNC AJA Karate klub Velenje
9 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
10 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
11 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
12 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
15 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
16 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
kata kadeti
1 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
4 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
5 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
6 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
7 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 JERKIČ SARA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
9 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
11 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
13 ROGELJ MARIJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
14 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
15 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
16 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2 PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
4 Zore Tristan KARATE KLUB KENSEI
kata mladinke
1 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
2 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
5 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
6 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
7 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata člani +18
1 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
3 Požun Rok KARATE KLUB KENSEI
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
3 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
4 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
1    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite ml. kadeti -50 kg
2 HUDALES TOMAŽ kumite člani -67 kg
3 HUSIĆ DALILA kumite deklice -40 kg
4 HUSIĆ DAVUD kumite dečki -40 kg
5 JEVŠNIK BEN kata malčki
6 KUNST NEJC kata malčki
7 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
8 MEDIĆ AMELA kata malčice
9 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
10 SKALICKY GAL kata mladinci
11 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
12 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -35 kg
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 KODRIČ NEJA kumite kadetinje +54 kg
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 MLAKAR NEJC kumite kadeti -57 kg
3 MLAKAR NIKA kumite kadetinje +54 kg
4 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -68 kg
5    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata kadetinje
2 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kata deklice
2 BASAR MARUŠA kumite deklice -40 kg
3 Hribernik Gal kumite ml. kadeti -55 kg
4 Husić Tian kata najmlajši
5 Kralj Mark kata najmlajši
6 KRALJ PATRIK kumite ml. kadeti -40 kg
7 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
8 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
9 Širaj Martin kumite dečki -40 kg
10 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
11 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Tekavc Žiga kata malčki
13 Tekavc Žiga kumite malčki -30 kg
14 Trontelj Lan kata najmlajši
15 TRONTELJ TAI kumite dečki +45 kg
16 TURŠIČ ŠPELA kumite kadetinje -54 kg
17 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite kadetinje -54 kg
2 Pleša Katja kata deklice
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Beno kumite ml. kadeti -50 kg
2 BOŽIČ CENE kumite kadeti -70 kg
3 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -45 kg
4 Krvina Lia kumite ml. kadetinje -45 kg
5 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti -55 kg
6 LAPAJNE VORANC kumite ml. kadeti -50 kg
7 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
8 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
9 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
10 PERMOZER MARC kumite dečki -45 kg
11 Zupančič Nana kumite deklice -40 kg
9    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
3 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
4 Vatovec Jagoda kumite malčice -30 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Pavlič Filip kata malčki
3 Pavlič Filip kumite malčki -35 kg
4 Rola Luka kumite ml. kadeti +55 kg
5 Sedonja Matija kumite dečki +45 kg
6 Štandeker Luka kumite ml. kadeti -45 kg
7 ZARIČ VID kata kadeti
8 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
11    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Bele Lea kumite ml. kadetinje -45 kg
3 BELE LUKA kata kadeti
4 BELE LUKA kumite kadeti +70 kg
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
6 Lotrič Andraž kumite malčki -30 kg
7 Lotrič Filip kata dečki
8 PRAH TILEN kata dečki
9 Sodin Lara kumite kadetinje -54 kg
10 Sodin Leon kumite dečki -35 kg
12    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata ml. kadeti
2 Cekov Timotej kumite ml. kadeti -55 kg
3 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
4 Cekov Vanna kumite ml. kadetinje +50 kg
5 ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
6 ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
7 DROBNJAK MARINA kata mladinke
8 Džuzdanović Zala kata ml. kadetinje
9 Eterovič Maša kata mladinke
10 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
11 GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
12 GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti +55 kg
13 KELEMAN VUK kumite ml. kadeti -45 kg
14 Kotnik Nika kata ml. kadetinje
15 LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
16 LEBEN TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
17 Mali Nace kata ml. kadeti
18 Mali Nace kumite ml. kadeti -50 kg
19 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg
20 Novak Izak kata ml. kadeti
21 Novak Izak kumite ml. kadeti -40 kg
22 Polak Tia kata ml. kadetinje
23 Polak Tia kumite ml. kadetinje +50 kg
24 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
25 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadeti
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +75 kg
2 PISNIK MAJA MARI kata deklice
3 PISNIK NINA kata kadetinje
4 VERČKO ANA kata deklice
14    Karate Klub Murska Sobota
1 Husar Hana kumite kadetinje +54 kg
2 KOCET NISA kumite kadetinje -54 kg
3 Zečiri Lorna kumite mladinke -48 kg
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -76 kg
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
16    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
2 BERGANT LAURA kumite članice - 55 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite kadetinje -54 kg
5 JEVIĆ SVEN kumite dečki -45 kg
6 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -47 kg
7 MEŠIČ TJAN kumite malčki -35 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite dečki -40 kg
9 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
10 RIOSA NOVAK TILEN kumite člani -67 kg
11 ŠENICA NIKA kumite članice + 61 kg
12 TRBOVŠEK ŽIGA kumite kadeti -57 kg
17    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata deklice
2 BOJC JAKOB kata ml. kadeti
3 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
4 RUDONJIĆ JOVAN kata ml. kadeti
5 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
6 Subotič Filip kata ml. kadeti
7 Subotič Filip kumite ml. kadeti -40 kg
8 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadeti
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 LIPIČ ŽAK kumite kadeti -63 kg
4 TAMŠE NIKLAS kumite člani -67 kg
5 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata kadetinje
2 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
3 Donko Matic kumite ml. kadeti -50 kg
4 FAJFER LANA kata mladinke
5 GANZITTI NIA kata članice +18
6 Gošnjak Neli kata kadetinje
7 HORVATIČ KATJA kata mladinke
8 KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +55 kg
10 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +55 kg
11 MRŠIĆ NELI kata ml. kadetinje
12 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
13 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
14 ŠIREC EMA kumite članice + 61 kg
15 Teraž Nika kata deklice
16 Teraž Sara kata ml. kadetinje
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti +70 kg
2 KURAJ JAKOB kumite dečki -45 kg
3 KURAJ MITJA kumite kadeti -57 kg
4 KUTIJA ALJA kata mladinke
5 MIKŠA LOVRO kata dečki
6 POTISK LAURA kumite članice + 61 kg
7 ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
21    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kumite kadeti -52 kg
2 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
3 KATARINA KOREN kata ml. kadetinje
4 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
5 PETRE VID kumite kadeti -70 kg
22    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KNEDL KLEMEN kumite člani -67 kg
2 KNEDL KLEMEN kata člani +18
3 SEREC IZABELA kata kadetinje
4 STEYER VID kata kadeti
23    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 ČOPIČ SVIT kata ml. kadeti
2 JERKIČ SARA kata kadetinje
3 NABERGOJ FRAN kumite kadeti -57 kg
4 NABERGOJ VID kumite ml. kadeti -50 kg
5 PETRIČ ZOJA kata mladinke
6 ROGELJ MARIJA kata kadetinje
7 VIDRIH JAKOB kumite dečki -40 kg
8 VIDRIH MATIC kumite malčki -30 kg
9 ŽAKELJ NIK kata malčki
10 ZIDARIČ EVA MARIA kumite kadetinje +54 kg
11 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
24    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 MILEV MATEJ kata dečki
3 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
4 Torkar Ajda kata malčice
5 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
6 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -47 kg
7 VREČEK LUKA kata dečki
8 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
25    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
26    Karate Klub Trbovlje
1 DRNOVŠEK ENEJ kumite ml. kadeti -40 kg
2 Gorjup Ažbe kumite kadeti -57 kg
3 HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
4 HABERL URšA kumite članice - 55 kg
5 HARALOVIČ DANIEL kumite ml. kadeti -55 kg
6 HVALA ALJAŽ kumite kadeti -63 kg
7 ISAKOVIĆ KENAN kumite mladinci -68 kg
8 KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
9 KRAJNC JURE kumite kadeti -63 kg
10 LAHARNAR ANJA kata članice +18
11 MARKULJEVIČ MARKO kumite mladinci -76 kg
12 MARKULJEVIČ UROŠ kumite mladinci +76 kg
13 MRGOLE NIK kumite dečki +45 kg
14 ROBEK MARK kumite kadeti -63 kg
15 ŠEHIĆ DENIS kumite mladinci -61 kg
16 VOZEL LAN kata ml. kadeti
17 VOZEL LAN kumite ml. kadeti -50 kg
27    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata članice +18
2 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
3 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 JELEN GAL kata dečki
5 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
6 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
7 KENDA MAŠA kumite članice + 61 kg
8 KRAJNC AJA kata ml. kadetinje
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
10 OČKO GAL kata ml. kadeti
11 PAŠIČ ADAM kata dečki
12 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
13 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
14 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
15 RUDOLF NIKA kata deklice
16 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
17 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
18 ZAGER HANA kata kadetinje
19 KK Velenje 1 kata ekipa kadeti
20 KK Velenje 1 kata ekipa dečki
28    Karate Klub Žalec
1 KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
2 Prkič Jaka kumite ml. kadeti -45 kg
3 Škrabar Maks kumite ml. kadeti -45 kg
4 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
5 UGOVšEK ALENKA kumite članice -61 kg
29    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
30    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
6 PINTER ŽAN kumite mladinci -76 kg
7 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -68 kg
8 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
31    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
2 REIHS JAKA kata ml. kadeti
32    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
2 MAKAROV ILLYA kumite kadeti -57 kg
3 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
33    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci +76 kg
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAJC Domen kumite dečki -35 kg
3 ČESEN BORIS kumite malčki -30 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite članice - 55 kg
5 GAVRIĆ Martin kumite malčki -35 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
7 KONTREC ALJA kata kadetinje
8 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
10 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
11 STERNIŠA NEJC kata člani +18
12 TODOROVIĆ Stefan kumite malčki -35 kg
13 Valentin Jerman kumite dečki +45 kg
14 ŽIVKOVIĆ Nikolaj kumite malčki +35 kg
35    Karate Klub Ljubljana
1 DEBELJAK HANA kumite članice -61 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite člani +75 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite člani +75 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
6 RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata kadeti
2 ČESNIK DENIS kumite kadeti +70 kg
3 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
4 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -40 kg
5 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
6 OSMANAJ DORENTINA kata kadetinje
7 Savković Ivana kumite deklice -40 kg
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
3 Čerkezovič Amila kumite deklice +40 kg
4 David Stefanović kata najmlajši
5 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
7 Večerin Taras kata ml. kadeti
8 KK Sokol 1 kata ekipa ml. kadeti
38    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki
2 AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
3 BEŠIĆ ZIJO kata malčki
4 GOLAČ AJDA kumite mladinke -59 kg
5 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
6 HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki
7 JERŠIČ ŽANA kata malčice
8 Kristić Karolina kata malčice
9 MAVSAR TADEJ kata malčki
10 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
11 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
12 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
14 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
15 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
16 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
17 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje
18 Subašič ADNA kata malčice
19 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
20 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
21 KK Seki 1 kata ekipa malčice
22 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
23 KK Seki 1 kata ekipa dečki
24 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadetinje
25 KK Seki 1 kata ekipa mladinci
39    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
2 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
3 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
4 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
40    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Papa Dominik kata dečki
41    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti
2 Kramar Alja kata najmlajše
3 Kramar Lili kata deklice
4 Kramar Vili kata malčki
5 Sigmund Emilija kata najmlajše
6 Tratar Anže kata ml. kadeti
7 Žlajpah Neža kata malčice
8 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
9 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
42    KARATE KLUB KENSEI
1 Požun Rok kata člani +18
2 Zore Tristan kata mladinci
43    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 Juraja Vinko kata dečki
4 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
5 ŠTERN TILEN kumite dečki -35 kg
6 TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
8 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
44    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +18
3 Kajič Nik kata malčki
4 Kajič Valentina kata ml. kadetinje
5 Kolenc Amadej kata malčki
6 Lenko Lili kata deklice
7 Lenko Oliver kata najmlajši
8 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadetinje
9 Mirna Peč 1 kata ekipa malčki
45    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
2 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg