50 INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2022«

SPORTS HALL POLAJ ( Trbovlje , Šuštarjeva kolonija 7a )



Location : SPORTS HALL POLAJ
Trbovlje , Šuštarjeva kolonija 7a
Organizer : Karate Klub Trbovlje
Start : 03.12.2022 09:00:00
Enrollment deadline : 29.11.2022 24:00:00
Contact person : Jernej Simerl
karate.trbovlje@gmail.com
+386 (0)41 781 230
1st performance price : 25 €
Additional performance price : 25 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 25 €


1 U8 kata najmlajše Number of applications : 4
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 4
3 U8 kata najmlajši Number of applications : 3
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 5
5 U10 kata malčice Number of applications : 8
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 6
7 U10 kata malčki Number of applications : 10
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 12
9 U12 kata dečki Number of applications : 13
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 11
11 U12 kata deklice Number of applications : 9
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 7
13 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET Number of applications : 0
14 U14 kata ml. kadeti Number of applications : 7
15 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 9
16 U14 kata ml. kadetinje Number of applications : 18
17 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 9
18 kata kadeti Number of applications : 13
19 kata kadetinje Number of applications : 19
20 kata mladinci Number of applications : 7
21 kata mladinke Number of applications : 11
22 kata člani +16 Number of applications : 10
23 kata članice +16 Number of applications : 9
24 kata veterani + 35 let Number of applications : 6
25 kata veteranke + 35 let Number of applications : 1
U8 kata najmlajše
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 SREBRE LANA Karate klub Seki
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Felić Anea Karate Klub Trbovlje
3 Kramar Alja Karate klub Radeče
4 Ljepoja Anastasija Karate Klub Trbovlje
U8 kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
3 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 Strakušek Robi Karate Klub Trbovlje
5 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčice
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
3 Kristić Karolina Karate klub Seki
4 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
5 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
6 PISNIK SARA Karate klub Velenje
7 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
8 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
3 KRAJŠEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
4 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
5 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
6 VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
U10 kata malčki
1 Cupara Jakov Karate klub Potoci
2 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
5 Perović Boris Karate klub Potoci
6 Repovž Bor Karate Klub Trbovlje
7 Simerl Filip Karate Klub Trbovlje
8 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
9 STRAŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
10 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 Beljkaš Vid Karate klub Potoci
2 Karupović Adian Karate Klub Trbovlje
3 Kovačič Miha SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 Kralj Niko SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 Kraner Nik SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
7 Makalić Emir Karate Klub Rudar Velenje
8 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
9 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
10 Muminović Din Karate Klub Trbovlje
11 Osvald Nino SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
U12 kata dečki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
4 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
5 Kramar Vili Karate klub Radeče
6 KRAŠNA JAKOB KARATE KLUB NOVO MESTO
7 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
8 Mahmutagić Edah Karate klub TVRĐAVA
9 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
10 Milev matej Karate Klub Shotokan Kranj
11 Pašić Adam Karate klub Velenje
12 ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje
13 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
4 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
5 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 KRESNIK NIK Karate klub Seki
7 STARIHA ANDRAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Vidmar Matija Karate Klub Trbovlje
10 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U12 kata deklice
1 BEŠIĆ Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 ILIČIĆ Ana Karate Klub Mawashi Postojna
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 Leovac Matea Karate klub Potoci
5 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
6 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
7 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
8 Spahić Sara Karate klub TVRĐAVA
9 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 BOŽANOVIČ ANA Karate Klub Trbovlje
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 LOVRIČ TIJANA Karate Klub Trbovlje
4 MUJKANOVIĆ NEJLA Karate Klub Trbovlje
5 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
6 Subašič ADNA Karate klub Seki
7 VRBANČIČ VALENTINA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
U14 kata ml. kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
4 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Pašić Adam Karate klub Velenje
6 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
7 Subotić Filip Karate Klub Postojna
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 Divjak Žan Karate Klub Trbovlje
3 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
4 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
5 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
6 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
7 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 Rakuša Gal SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 HORN ESTER KARATE KLUB NOVO MESTO
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
6 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
7 Kramar Lili Karate klub Radeče
8 KRAŠNA EMA KARATE KLUB NOVO MESTO
9 KUSTURICA ADLA KARATE KLUB NOVO MESTO
10 Mavsar Tajda Karate klub Seki
11 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
12 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
13 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
14 Sejmenović Merima Karate klub TVRĐAVA
15 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
17 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
18 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Arnautović Anisa Karate Klub Trbovlje
2 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
3 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
4 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
5 Lončar Lena Karate klub Potoci
6 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
7 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
8 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
9 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
2 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
3 Bizjak Klemen Karate Klub Trbovlje
4 Fileš Mark Karate Klub Alfa
5 GEORGIEV BORČE Karate Klub Trbovlje
6 Krsnik Vito Karate Klub Alfa
7 Kukić Ivan Karate Klub Alfa
8 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Paunović Đorđe Klub kontaktnih sportova Borac - Čačak
10 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
12 Subotić Filip Karate Klub Postojna
13 Žeinski Ivan Karate Klub Alfa
kata kadetinje
1 Barić Antonija Karate Klub Alfa
2 Beranič Veronika WKSA Maribor-center
3 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
4 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
5 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
6 Jovanović Sava Klub kontaktnih sportova Borac - Čačak
7 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
8 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
9 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
10 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
11 Mavsar Tajda Karate klub Seki
12 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
14 Pervan Jurja KARATE KLUB OMEGA
15 Pivić Lejla Karate klub Seki
16 Polak Tia Karate Klub Kranj
17 Šegavčić Katia Karate Klub Hrvatski Sokol, Osijek
18 Zager Hana Karate klub Seki
19 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 BRAVARIĆ ĆILO DAMJAN Rab-Enpi
3 Huić Dino Karate Klub Alfa
4 KEKO LUKA Rab-Enpi
5 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
6 Šoper Erik Karate klub ESSEKER
7 Tkalčec Tomislav KK Okinawa
kata mladinke
1 Buljan Tea Karate klub Shihan
2 Češarek Simona Karate klub Radeče
3 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
4 Kobal Pahor Lea Karate Klub Mawashi Postojna
5 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
6 Krsnik Nika Karate Klub Alfa
7 LUJIĆ ANA Slavonski Brod
8 Pisnik Nina Karate klub Velenje
9 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
10 Vujić Kristina Klub kontaktnih sportova Borac - Čačak
11 Zager Hana Karate klub Seki
kata člani +16
1 Matušan Antonio Rab-Enpi
2 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
3 Mlakar Timotej Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 Pivić Evelin Karate klub Seki
5 Relić Matija Karate klub Virovitica
6 Salkic Almin Karate Do Biel/Bienne
7 Sluga Jure Karate klub Seki
8 Šoper Erik Karate klub ESSEKER
9 Sterniša Nejc Karate Klub Mawashi Postojna
10 Tkalčec Tomislav KK Okinawa
kata članice +16
1 Božjak Laura Karate Klub Trbovlje
2 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
3 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Ećimović Matea Slavonski Brod
5 JELEN NIKA SAMOBOR
6 Laharnar Anja Karate Klub Trbovlje
7 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
8 Raguž Ivana HRVATSKI DRAGOVOLJAC
9 Rosa Trojer Manja Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata veterani + 35 let
1 Dražumerič Simon Društvo Za Karate Celje
2 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 HORVAT ROLANDO KARATE KLUB MURA-KEN
4 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
5 Rukše Mihael KARATE KLUB NOVO MESTO
6 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1 Paternoster Alenka Karate Klub Trbovlje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Vujinović Nikola kumite mladinci +76 kg
2 Vujinović Vlad kumite kadeti -70 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 Dražumerič Simon kata veterani + 35 let
2 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Golež Peter kumite kadeti -57 kg
4 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
5 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
6 Hudales Tomaž kumite člani -67 kg
7 Hudales Tomaž kumite ml. člani - 67 kg
8 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
9 KUNST NEJC U12 kata dečki
10 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
11 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
12 MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
13 Rakovnik Sven kumite člani -60 kg
14 Rakovnik Sven kumite ml. člani -60 kg
15 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
16 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
18 Šućur Tibor U14 kumite ml. kadeti -50 kg
19 Tepež Matija U14 kumite ml. kadeti -45 kg
20 DK Celje 1 U12 kata ekipa dečki
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -54 kg
2 Kutnjak Urška kumite mladinke -53 kg
4    Karate društvo Loče
1 Ločnikar Miha kumite mladinci -55 kg
2 Mlakar Nejc kumite kadeti -63 kg
3 Mlakar Nika kumite kadetinje -61 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Topolovec Domen kumite mladinci -68 kg
6    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
7    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip U12 kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Filip U10 kumite malčki -39 kg
3 Mitrović Veljko U12 kumite dečki +56 kg
4 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti -55 kg
5 Stojadinović Timotej kumite kadeti +70 kg
6 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
7 Zorić Anđela U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
8 Zorić Anđela kumite kadetinje +61 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -57 kg
2 Pavlič Filip U12 kumite dečki -35 kg
3 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
4 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
10    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
11    Karate Klub Kranj
1 Čuhalev Nadja kumite mladinke +66 kg
2 Gačić Aleksander kumite kadeti -70 kg
3 Kotnik Nika kata kadetinje
4 Leben Tinkara kata kadetinje
5 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
6 NADIŽAR LANA TISA kata članice +16
7 Polak Tia kata kadetinje
8 Popovič Tijana kata mladinke
12    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +84 kg
2 BREZOČNIK JAN kumite člani open
3 GROSS SAMO kata veterani + 35 let
4 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
5 JELENKO ANEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
7 Krajnc Miha kumite ml. člani -84 kg
8 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
9 Verčko Ana U12 kata deklice
10 VIŠNJAR VID U12 kumite dečki +56 kg
11 VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
13    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite članice -61 kg
2 Avžner Zoja kumite mladinke -59 kg
3 Bergant Laura kumite ml. članice -55 kg
4 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
5 Derča Benjamin Aleksej kumite kadeti +70 kg
6 Jesenek Rojšek Aneja kumite mladinke -59 kg
7 Jesenek Rojšek Aneja kumite kadetinje -61 kg
8 JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti -55 kg
9 Mešič Benja U10 kumite malčice -32 kg
10 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
11 Mlačnik Ažbe U14 kumite ml. kadeti -45 kg
12 MLAKAR NINO U12 kumite dečki +56 kg
13 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
14 ROŽIČ JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
15 Šenica Nika kumite članice -61 kg
16 Šenica Nika kumite članice open
17 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
18 VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -35 kg
14    Karate Klub Postojna
1 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
2 Subotić Filip kata kadeti
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Hraščanec Taja kumite ml. članice - 61kg
3 Klobasa Aleks kumite ml. člani +84
4 Lipič Maj kumite kadeti -63 kg
5 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
6 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite ml. člani - 67 kg
7 Tratnik Alen kumite kadeti -52 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
2 Gaal Jaka kumite člani open
3 LIPOGLAVŠEK TJAŠA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Mršić Neli U14 kata ml. kadetinje
6 Peček Maša kumite mladinke -66 kg
7 ŠKOLJAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 KK Radvanje 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše
4 ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje
18    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace kata kadeti
2 Bajgot Nace kumite kadeti -57 kg
3 BARL ŽAN U14 kata ml. kadeti
4 BARL ŽAN kata kadeti
5 Deželak Tin U12 kata dečki
6 Deželak Tin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Lončarič Eva kata kadetinje
8 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA U10 kumite malčice -28 kg
2 KRISTAN ŽIVA U10 kumite malčice -28 kg
3 POŽAR LAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Rosa Trojer Manja kata članice +16
5 Ajdovščina 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
6 Ajdovščina 1 U12 kata ekipa dečki
7 Ajdovščina 1 U10 kata ekipa malčice
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Kuprešak Tian U10 kumite malčki -39 kg
2 Luka Vreček U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Luka Vreček U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Milev Anja U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 Milev Anja U10 kumite malčice -32 kg
6 Milev matej U12 kata dečki
7 Milev matej U12 kumite dečki -35 kg
8 Milev matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
9 Torkar Ajda U10 kumite malčice -32 kg
21    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
3 KAMENIK MARKO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Koren Taja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Kulović Safet U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Osmić Sumejja kata kadetinje
7 Petrovič Elena U10 kata malčice (8-6 kyu)
8 Zahirović Inaya kata kadetinje
9 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
22    Karate Klub Trbovlje
1 Arnautović Anisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Audič Vita kumite mladinke -53 kg
3 Bizjak Klemen kata kadeti
4 BOŽANOVIČ ANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 Božjak Laura kata članice +16
6 Divjak Žan U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 DOLANC LARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 DRNOVŠEK ENEJ kumite kadeti -52 kg
9 Felić Anea U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
10 Ferlin Luka kumite člani - 84 kg
11 GEORGIEV BORČE kata kadeti
12 Haberl Urša kumite članice - 50 kg
13 Haberl Urša kumite članice open
14 HARALOVIČ DANIEL kumite kadeti -63 kg
15 HERMAN LANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 HOZANOVIČ ARMAN U12 kata dečki
17 HOZANOVIČ ARMAN U12 kumite dečki -35 kg
18 HRUŠOVAR ANEJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
19 Hvala Aljaž kumite kadeti -70 kg
20 Hvala Aljaž kumite mladinci -68 kg
21 Ikica Miha U10 kumite malčki -30 kg
22 Isaković Kenan kumite člani -67 kg
23 Isaković Kenan kumite ml. člani - 67 kg
24 Isaković Kenan kumite člani open
25 JAZBEC ANA U10 kata malčice
26 JAZBEC ANA U10 kumite malčice -32 kg
27 JAZBEC LUČKA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
28 JUG ZOJA U14 kata ml. kadetinje
29 Karupović Adian U10 kata malčki (8- 6 kyu)
30 KASTELIC EMMA U14 kata ml. kadetinje
31 Kolander Eva kumite mladinke -59 kg
32 KORPAR ŽVEGLIČ TIMOTEJ kumite ml. člani - 67 kg
33 Krajnc Jure kumite mladinci -68 kg
34 KRAJŠEK FRANJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
35 KRAJŠEK FRANJA U10 kumite malčice -32 kg
36 Laharnar Anja kata članice +16
37 Ljepoja Anastasija U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
38 LOVRIČ TIJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
39 Markuljević Marko kumite člani -75 kg
40 Markuljević Marko kumite ml. člani -75 kg
41 Markuljević Uroš kumite ml. člani +84
42 Markuljević Uroš kumite člani +84 kg
43 Markuljević Uroš kumite člani open
44 Mrgole Nik U14 kumite ml. kadeti -50 kg
45 Mrgole Nik kumite kadeti -52 kg
46 MUJKANOVIĆ NEJLA U12 kata deklice (8-4 kyu)
47 Muminović Din U10 kumite malčki -30 kg
48 Muminović Din U10 kata malčki (8- 6 kyu)
49 NJUNJIĆ LENKA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
50 OBERŽAN PATRIK U10 kata malčki
51 OBERŽAN PATRIK U10 kumite malčki -30 kg
52 OROŽEN MIHA kumite kadeti -57 kg
53 OVNIČ TIAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
54 Paternoster Alenka kata veteranke + 35 let
55 Peklar Nikita U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
56 Perc Luka kumite člani -75 kg
57 Repovž Bor U10 kata malčki
58 Repovž Bor U10 kumite malčki -30 kg
59 Šehić Denis kumite ml. člani -60 kg
60 Šehić Denis kumite mladinci -61 kg
61 Simerl Filip U10 kata malčki
62 ŠTRAKL GAL U12 kata dečki
63 Strakušek Robi U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
64 STRAŠEK ENEJ U10 kata malčki
65 STRAŠEK ENEJ U10 kumite malčki -39 kg
66 Suljić Amar U10 kumite malčki -39 kg
67 Vidmar Matija U12 kata dečki (8-4 kyu)
68 Vozel Lan kumite kadeti -57 kg
69 Vozel Lan kumite mladinci -55 kg
70 VOZEL TARA U10 kumite malčice -28 kg
71 VOZEL TARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
72 Žagar Gloria kumite mladinke -66 kg
73 ZAPOTNIK ANEJ U10 kata malčki
74 ZAPOTNIK ANEJ U10 kumite malčki -39 kg
75 ZORKO LARS U12 kata dečki
76 KK Trbovlje 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
77 KK Trbovlje 2 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
78 KK Trbovlje 1 U10 kata ekipa malčice
79 KK Trbovlje 1 U12 kata ekipa dečki
80 KK Trbovlje 1 U12 kata ekipa deklice
81 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti-mladinci
82 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
83 KK Trbovlje 1 kata ekipa članice
84 KK Trbovlje 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
85 KK Trbovlje 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
23    Karate klub Velenje
1 Mešanović Benjamin kata člani +16
2 Mešanović Benjamin kata mladinci
3 MUJDŽA LARA U10 kata malčice
4 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
5 Pašić Adam U12 kata dečki
6 Pašić Adam U12 kumite dečki -35 kg
7 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
8 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
9 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
10 Pisnik Nina kata mladinke
11 PISNIK SARA U10 kata malčice
12 SKORNŠEK LOTI U10 kata malčice
13 ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
14 ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
24    Karate Klub Žalec
1 Joksimović Stefan kumite člani +84 kg
2 Joksimović Stefan kumite člani open
3 Suša Žiga kumite ml. člani -75 kg
4 Suša Žiga kumite mladinci -76 kg
25    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Taler Jaka kumite člani -67 kg
26    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -39 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
4 Javornik Jan U10 kumite malčki -30 kg
5 Jelenko Benjamin kumite kadeti -57 kg
6 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
8 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
9 OČKO GAL U14 kata ml. kadeti
10 OČKO GAL U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
12 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
27    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 Kovačič Miha U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Kralj Niko U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Kraner Nik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 MERČNIK TIM kata kadeti
5 Mulec Nika kata kadetinje
6 Osvald Nino U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 Rakuša Gal U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Reihs Jaka kata kadeti
10 STARIHA ANDRAŽ U12 kata dečki (8-4 kyu)
11 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki (8-4 kyu)
12 VRBANČIČ VALENTINA U12 kata deklice (8-4 kyu)
13 VURCER ALEX U12 kata dečki (8-4 kyu)
14 KK Radgona 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
15 KK Radgona 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
28    Športno Društvo Dinamik Celje
1 Firšt Anej U14 kumite ml. kadeti -55 kg
29    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata članice +16
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Gostić Stefan kumite kadeti -52 kg
4 Kolšek Klemen kumite kadeti +70 kg
5 Kolšek Klemen kumite mladinci -76 kg
6 KOREN ERAZEM MARK U10 kata malčki
7 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -61 kg
8 PAŠKULIN ANŽE U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
10 Zorzut Malinović Veronika U12 kumite deklice -39 kg
30    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 Kogoj Pika kumite članice + 68 kg
2 Mlakar Timotej kata člani +16
3 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +61 kg
31    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Rauter Hannah Vela U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
32    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Abram Zoja Martina kumite kadetinje +61 kg
2 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
3 BEŠIĆ Lana U12 kata deklice
4 Česen Boris U12 kumite dečki -35 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite ml. članice -50 kg
6 Gombač Laura U8 kata najmlajše
7 ILIČIĆ Ana U12 kata deklice
8 Kobal Pahor Lea kata mladinke
9 OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice -32 kg
10 ŠABEC Aljoša U12 kumite dečki -35 kg
11 Smrdel Livija U12 kata deklice
12 Sterniša Nejc kata člani +16
13 KK Mawashi 1 U12 kata ekipa deklice
33    Karate Klub Ljubljana
1 Ahac Liam U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Debeljak Hana kumite članice -61 kg
3 Debeljak Hana kumite ml. članice - 61kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite ml. člani -75 kg
6 GORIŠEK MATEJ kumite člani open
7 Košmrlj Erik Teo kumite člani -67 kg
8 Košmrlj Erik Teo kumite ml. člani - 67 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. člani +84
10 KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
11 KRŽIŠNIK GAL kumite člani open
12 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
13 Molnar Elizabeta kumite članice -68 kg
14 Molnar Elizabeta kumite ml. članice -68 kg
15 Muzik Taša kumite mladinke +66 kg
16 Smiljan Kiti kumite članice -68 kg
17 Smiljan Kiti kumite članice open
18 Šulin Hribovšek Matic U12 kumite dečki -48 kg
19 Turković Jan U12 kumite dečki +56 kg
20 Žibret Bor kumite mladinci -68 kg
21 Žibret Zala Maria kumite ml. članice +68 kg
22 Žibret Zala Maria kumite članice + 68 kg
34    Karate Klub Rudar Velenje
1 Bureković Armin U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Čamdžić Adna U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Hodaj Tuana U10 kumite malčice -32 kg
4 Lokmić Daris U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Makalić Emir U10 kumite malčki -30 kg
6 Makalić Emir U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 Mulabdić Alan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 Mulabdić Ayan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
9 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
10 Sadiković Anis U10 kumite malčki -39 kg
11 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
13 Trbalić Inaya U10 kata malčice
14 Vehabović Laris U10 kumite malčki -39 kg
15 Zahirović Adin U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
35    KARATE KLUB NOVO MESTO
1 DRAGANOVIĆ HAMZA kumite mladinci +76 kg
2 HORN ESTER U14 kata ml. kadetinje
3 KRAŠNA EMA U14 kata ml. kadetinje
4 KRAŠNA JAKOB U12 kata dečki
5 KUSTURICA ADLA U14 kata ml. kadetinje
6 KUSTURICA EMIL kumite kadeti -70 kg
7 Rukše Mihael kata veterani + 35 let
8 KK NM 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
36    Energija
1 Čučak Nikolina kumite ml. članice - 61kg
2 Čučak Nikolina kumite mladinke -59 kg
3 Ćurlić Urošš U12 kumite dečki +56 kg
4 Derajić Branka U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Dujaković Pavle kumite člani -60 kg
6 Dujaković Pavle kumite ml. člani -60 kg
7 Đogatović Tamara kumite kadetinje -47 kg
8 Đogatović Tamara U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
9 Gavrić Nikolaj U12 kumite dečki +56 kg
10 Manojlović Sergej U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 Pejić Luka kumite mladinci -61 kg
12 Topić Pavle U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 Zrnić Mihajlo kumite ml. člani - 67 kg
14 Zrnić Mihajlo kumite mladinci -68 kg
37    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata članice +16
2 Družinec Ana kata mladinke
3 Družinec Ana kata kadetinje
4 Pervan Jurja kata kadetinje
38    Karate klub Globus Čakovec
1 Filipović Ana kumite ml. članice +68 kg
2 Gulija Leona kumite mladinke -66 kg
3 Slukić Josip kumite ml. člani - 67 kg
4 Šoltić Ervin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Šoltić Ervin kumite kadeti -63 kg
6 Strahija Laura kumite kadetinje -61 kg
7 Strahija Sven kumite kadeti -70 kg
8 Topličanec Kristian kumite ml. člani -60 kg
9 Topličanec Nikola kumite mladinci -55 kg
10 Trstenjak Aida kumite kadetinje -47 kg
39    KARATE KLUB ZAMET
1 Cvetković Meier Amelia Victoria U12 kumite deklice -39 kg
2 Cvetković Meier Amelia Victoria U10 kumite malčice -32 kg
3 Duduković Nina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 Duduković Nina kumite kadetinje +61 kg
5 Lenac Lovro kumite ml. člani -84 kg
6 Memić Sara U12 kumite deklice +44 kg
40    Rab-Enpi
1 BRAVARIĆ ĆILO DAMJAN kata mladinci
2 KEKO LUKA kata mladinci
3 Matušan Antonio kata člani +16
4 Rab-Enpi 1 kata ekipa kadeti-mladinci
5 Rab-Enpi 1 kata ekipa člani
41    Slavonski Brod
1 BIRAČ NIKOLA U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 Ećimović Matea kata članice +16
3 LUJIĆ ANA kata mladinke
4 LUJIĆ ANA kumite mladinke -53 kg
42    Karate Klub Hrvatski Sokol, Osijek
1 Šegavčić Katia kata kadetinje
43    Karate klub ESSEKER
1 Šoper Erik kata člani +16
2 Šoper Erik kata mladinci
44    SAMOBOR
1 BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice -68 kg
2 BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice open
3 JELEN NIKA kata članice +16
4 KATANEC JAN kumite mladinci +76 kg
5 MAJSEC ISKRA kumite mladinke -53 kg
6 PRUSINA IVAN NIKO kumite ml. člani -84 kg
7 ŠIMUNEC DINO kumite člani -75 kg
8 ŠIMUNEC DINO kumite ml. člani -75 kg
9 ŠUNJIĆ BORNA kumite mladinci -61 kg
10 TERIHAJ IVAN kumite ml. člani -84 kg
45    Karate klub Virovitica
1 Đebro Jakob kumite kadeti -70 kg
2 Gondi Nikola kumite mladinci +76 kg
3 Malčec Chris kumite mladinci -61 kg
4 Relić Matija kata člani +16
46    KK Okinawa
1 Tkalčec Tomislav kata člani +16
2 Tkalčec Tomislav kata mladinci
47    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS U10 kumite malčki -39 kg
48    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata mladinci
2 AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 DJEDOVIĆ AMAR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
6 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 DJEDOVIĆ EMA kata kadetinje
8 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
9 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
11 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
12 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
13 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
14 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
15 Kregar Gabrijela kata mladinke
16 Kregar Gabrijela kata kadetinje
17 KRESNIK NIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
18 Kristić Karolina U10 kata malčice
19 Kristić Karolina U12 kata deklice (8-4 kyu)
20 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
21 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
22 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
23 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
24 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
25 Mavsar Tajda kata kadetinje
26 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
27 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
28 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
29 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
30 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
31 Pivić Evelin kata člani +16
32 Pivić Lejla kata kadetinje
33 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
34 RIZVANOVIĆ ENEJ kata kadeti
35 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
36 SKOK KOSMAČ JAŠA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
37 Sluga Jure kata člani +16
38 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
39 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
40 Zager Hana kata mladinke
41 Zager Hana kata kadetinje
42 KK Seki 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
43 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
44 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčice
45 KK Seki 1 U12 kata ekipa dečki
46 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
47 KK Seki 1 U12 kata ekipa deklice
48 KK Seki 1 kata ekipa člani
49 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
49    Karate Klub Champion (CRO)
1 Battaia Lucia kumite članice -61 kg
2 Battaia Lucia kumite članice open
3 Guščić Noa kumite kadetinje -61 kg
4 Guščić Nora kumite mladinke -66 kg
5 Horvat Ivona kumite mladinke -66 kg
6 Jurković Katja kumite kadetinje -61 kg
7 Konevski Ivano kumite kadeti +70 kg
8 Krmpotić Nika kumite kadetinje -61 kg
9 Magzan Ivano kumite kadeti -63 kg
10 Manestar Fran kumite kadeti -63 kg
11 Schubert Karlo kumite mladinci -68 kg
12 Sgardelli Ema kumite ml. članice -50 kg
13 Sgardelli Ema kumite članice - 50 kg
14 Sgardelli Ema kumite članice open
15 Sotošek Petra kumite mladinke -59 kg
16 Vranković Mario kumite kadeti +70 kg
17 Vukoja Lea kumite članice -68 kg
18 Vukoja Lea kumite članice open
19 Zejnić Emma kumite mladinke -66 kg
50    Karate klub Tinjan
1 Đurić Vadinjof Josip kumite mladinci -68 kg
2 Turković Vito kumite kadeti +70 kg
51    KK OPATIJA
1 BAŽDARIĆ ANTON kumite ml. člani +84
2 BAŽDARIĆ ANTON kumite člani +84 kg
3 JAKOVAŠIĆ MORENA kumite kadetinje -54 kg
4 REDŽIĆ JANA kumite mladinke -59 kg
5 REDŽIĆ JANA kumite kadetinje -61 kg
6 ROGOVIĆ LANA kumite kadetinje -54 kg
7 ROGOVIĆ LANA kumite mladinke -53 kg
52    Sports life (CRO)
1 Martić Antonio kumite ml. člani -84 kg
2 Štivić Ema kumite ml. članice -55 kg
3 Štivić Ema kumite članice - 55 kg
53    Karate Klub TAD RIjeka
1 Donadić Nino kumite ml. člani -60 kg
2 Hasani Alessandra kumite članice - 55 kg
3 Lazar Leo kumite ml. člani -84 kg
4 Vedriš Manuel U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Vedriš Raul kumite kadeti -63 kg
54    Karate klub Šenčur
1 Sadiković Muhammed U14 kumite ml. kadeti -40 kg
55    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Adrián U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Felszner Erik kumite kadeti -52 kg
3 Koskocsak Adam U12 kumite dečki -35 kg
4 Máder Lili kumite kadetinje -54 kg
5 Mader Miksa U14 kumite ml. kadeti -50 kg
6 Pankotay Patrik U12 kumite dečki -41 kg
7 Tamás Richárd U12 kumite dečki -35 kg
8 Tóth János U14 kumite ml. kadeti -45 kg
56    KK Mladost
1 Crnogaj Teo kumite mladinci -76 kg
2 Huzanić Ivan kumite mladinci +76 kg
3 Suhina Matej kumite kadeti -70 kg
4 Vujević Antun kumite člani -75 kg
5 Vujević Antun kumite ml. člani -75 kg
6 Zetica Mia kumite mladinke -53 kg
57    Karate klub Klenovnik
1 Kokotec Ines kumite kadetinje -61 kg
2 Stančić Adrian kumite mladinci -68 kg
58    KOSTRENA
1 Tadej Sara kumite kadetinje -61 kg
59    Karate klub Šibenik 1066
1 Mileta Toma kumite mladinci -76 kg
2 Ramljak Karlo kumite mladinci -55 kg
60    BUDOKAN ITALIA
1 ALFANI ALESSANDRO kumite ml. člani -75 kg
2 ALFANI ALESSANDRO kumite mladinci -76 kg
3 BETTINI SOFIA kumite ml. članice +68 kg
4 BETTINI SOFIA kumite mladinke +66 kg
61    UKK Vrbas
1 Blažević Irina kumite mladinke +66 kg
2 Dejanović Miloš kumite člani +84 kg
3 Dejanović Miloš kumite člani open
4 Jeličić Nemanja kumite kadeti +70 kg
5 Koprena Filip kumite kadeti +70 kg
6 Zeljić Nikola kumite člani - 84 kg
62    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Vid U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Cupara Jakov U10 kata malčki
3 Leovac Matea U12 kata deklice
4 Lončar Lena U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Perović Boris U10 kata malčki
6 KK Potoci 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
63    ASD Esercito - 187 Folgore
1 LIGAS EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
3 Nannini Leonardo U12 kumite dečki -41 kg
4 Nannini Leonardo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
64    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -39 kg
2 Legiša Tom U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
65    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite mladinke -66 kg
2 Grgurevic Lea kumite kadetinje -47 kg
3 Hoxhaj Elena kumite mladinke +66 kg
4 Krušlin Sven kumite kadeti +70 kg
66    Karate klub Radeče
1 Češarek Simona kata mladinke
2 Kramar Alja U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
3 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
4 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
5 Kramar Vili U12 kata dečki
6 KK Radeče 1 kata ekipa člani
67    KK LEPOGLAVA
1 VUČKOVIĆ PATRIK kumite kadeti -57 kg
2 VUČKOVIĆ PATRIK kumite mladinci -61 kg
68    Karate Klub Alfa
1 Barić Antonija kata kadetinje
2 Benić Sara kumite članice -61 kg
3 Benić Sara kumite ml. članice - 61kg
4 Čizmić Matej U10 kumite malčki -30 kg
5 Fileš Mark kata kadeti
6 Huić Dino kata mladinci
7 Krsnik Nika kata mladinke
8 Krsnik Vito kata kadeti
9 Kukić Ivan kata kadeti
10 Mateša Eva Sofija U10 kumite malčice -32 kg
11 Moškon Šarunić Leana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
12 Novački Martina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
13 Perić Viktorija kumite kadetinje -61 kg
14 Poznanović Karlo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
15 Žeinski Ivan kata kadeti
16 ALFA ZAGREB 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
17 ALFA ZAGREB 1 kata ekipa kadeti-mladinci
69    Karate Klub Krk Croatia
1 Božić Matija kumite kadeti -52 kg
2 Burnić Zara kumite kadetinje -61 kg
3 Depikolzvane Niko kumite kadeti -70 kg
4 Ibrahimović Nadia kumite kadetinje -61 kg
5 Lesica Lucija kumite kadetinje +61 kg
6 Majetić Amil kumite kadeti +70 kg
7 Mrakovčić Wernoth Matteo kumite mladinci -68 kg
8 Rudman Elias Josip U14 kumite ml. kadeti -40 kg
9 Rudman Mia Maria kumite kadetinje -54 kg
10 Šekuljica Ira kumite kadetinje -61 kg
11 Stojaković Dorotea kumite kadetinje -47 kg
70    ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
1 DJOUDAD  MOHAMED U14 kumite ml. kadeti -40 kg
71    IPON ZAGREB
1 Draženović Damian kumite mladinci -55 kg
2 Kalabić Aleksandar kumite ml. člani -84 kg
3 Kavan Gregurić Tea kumite kadetinje -54 kg
4 KOCKAREVIĆ LANA kumite mladinke -48 kg
5 LOVRIC MIRTA kumite ml. članice -55 kg
6 MABIĆ FILIP kumite kadeti -57 kg
7 MASLOV LOVRO kumite kadeti -52 kg
8 PANIĆ KARLO kumite kadeti -63 kg
9 PANIĆ PAULA kumite kadetinje -47 kg
10 PANIĆ PAULA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
11 PEHAR JELENA kumite članice open
12 Radić Lorena kumite kadetinje -54 kg
13 Radić Lorena U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
14 Rumenjak Noa kumite ml. člani -60 kg
15 RUMENJAK RAFAELA kumite kadetinje -47 kg
16 Vajda Magdalena kumite mladinke -53 kg
17 Vukomanović Fran kumite ml. člani +84
18 ZELENIKA MATKO kumite mladinci +76 kg
72    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JORDAN Timotej kumite člani - 84 kg
2 JORDAN Timotej kumite ml. člani -84 kg
3 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
4 MASTNAK MIA U12 kumite deklice +44 kg
5 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -41 kg
6 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
73    Hercegovina-zagreb 1
1 Čatlak Lucija kumite članice -61 kg
2 Čatlak Lucija kumite članice open
3 ČULJEVIĆ DINO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 DRAŽIĆ IVAN U10 kumite malčki -30 kg
5 DUBRAVČIĆ AXEL kumite mladinci -76 kg
6 FAJERBACH MAX kumite mladinci +76 kg
7 FILIPOVIĆ MARTA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
8 FILIPOVIĆ MARTA kumite kadetinje +61 kg
9 FRANK KRISTIJAN kumite mladinci -68 kg
10 HORVAT VID U10 kumite malčki -39 kg
11 IVANČIĆ DOROTEA kumite mladinke -53 kg
12 KVESIĆ LUKA kumite ml. člani +84
13 LEDIĆ IRMA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
14 LUKENDA NINA kumite mladinke +66 kg
15 MADUNA IVANA U12 kumite deklice -39 kg
16 MARTINAC IVAN kumite člani -75 kg
17 PEROVIĆ LUCIJA kumite mladinke -53 kg
18 Sambol Ivona kumite mladinke -66 kg
19 TOMIĆ SARA kumite kadetinje +61 kg
20 TOMLJANOVIĆ LUKA kumite ml. člani - 67 kg
21 TUŠKAN SVEN kumite kadeti -57 kg
22 VIDOVIĆ CARLA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
23 VRBAN MAŠA U10 kumite malčice -28 kg
24 Vukoja Lovro kumite kadeti +70 kg
74    Karate klub Lev
1 Ahmed Fares U12 kumite dečki +56 kg
75    Karate klub Shihan
1 Buljan Tea kata mladinke
76    HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1 ČUTURA TONI kumite mladinci +76 kg
2 Galić Ivana kumite članice -61 kg
3 Juričić Ema kumite ml. članice -68 kg
4 Prusina Jana kumite mladinke -59 kg
5 Raguž Ivana kata članice +16
6 Raguž Karlo kumite člani +84 kg
7 Sesar Domagoj kumite mladinci -76 kg
8 Sesar Tomo kumite kadeti -57 kg
9 Šulek Tihana kumite ml. članice -55 kg
10 Vasilj David kumite kadeti +70 kg
11 Zovko Ante kumite kadeti -57 kg
77    KKKastav
1 Bačić Leona U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Buršić Leon kumite kadeti -63 kg
3 Davidović Eni U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
4 Jakovljević Dino kumite kadeti -52 kg
5 Janković Lena U10 kumite malčice -28 kg
6 Karlović Noeli U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
7 Komarac Filip U14 kumite ml. kadeti -55 kg
8 Marić Jan U10 kumite malčki -30 kg
9 Marin Lena U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
10 Matijević Ante U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 Obajdin Filip U14 kumite ml. kadeti -55 kg
12 Prošić Laura U10 kumite malčice -28 kg
13 Šimundić Nika kumite kadetinje -61 kg
14 Verić-Nikšić Jan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
15 Vučak David U12 kumite dečki +56 kg
16 Žauhar Lucija U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
17 Zorić Nevia U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
78    WKSA Maribor-center
1 Beranič Veronika kata kadetinje
79    Academy Ponte di Piave ASD
1 Laouzai Nouhe kumite kadeti -52 kg
2 Laouzai Yasmine kumite kadetinje -47 kg
3 Sorci Filippo kumite mladinci -55 kg
4 Sorci Samuele U14 kumite ml. kadeti -40 kg
80    ŠKK Tigar
1 Ciprić Luka Stefano kumite ml. člani -84 kg
2 Dumbović Roko kumite ml. člani - 67 kg
3 Golomboš Nikolina kumite ml. članice +68 kg
4 Klarić Korina kumite kadetinje -54 kg
81    Tuškanac
1 Ravlić Anamarija kumite ml. članice +68 kg
2 Žugčić Dora kumite ml. članice - 61kg
82    Karate klub Max
1 Jurić Marko kumite ml. člani -75 kg
2 Kockarević Emanuela kumite mladinke -59 kg
3 Požega Luka kumite kadeti -63 kg
83    Nippon Karate Club
1 Barisic Manuel kumite člani -75 kg
2 Ghimcinschi Stanislav U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Kuzmanoski Marko kumite kadeti -52 kg
4 Mitterlehner Jonathan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Nikolic Djordje kumite ml. člani +84
6 Nikolic Djordje kumite člani +84 kg
7 Schuster Nina kumite ml. članice +68 kg
8 Schuster Nina kumite članice + 68 kg
9 Yazan Aleyna kumite članice + 68 kg
84    KK MEĐIMURJE
1 Karadža Ana kumite kadetinje -54 kg
2 Marcius Leon kumite člani - 84 kg
85    karate 2001
1 Akbari Anushè U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Akbari Kiarash U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Bonaventura Gabriele U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 D_Este Federica kumite članice -61 kg
5 D_Este Federica kumite ml. članice - 61kg
6 Paronetto Giorgia U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 Rosina Giulia U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
8 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
9 Rossi Joseph kumite člani open
10 Ruzza Niccolò kumite člani -67 kg
11 Ruzza Niccolò kumite ml. člani - 67 kg
86    DMTK Karate
1 Árkos Olivér kumite kadeti -70 kg
2 Bakos Flóra U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Bakos Flóra kumite kadetinje -61 kg
4 Barcza Etelka U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
5 Barcza Lenke U12 kumite deklice -39 kg
6 Czudor Olivér kumite kadeti +70 kg
7 Czudor Olivér kumite mladinci -76 kg
8 Elgozali Aida U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
9 Elgozali Aida kumite kadetinje +61 kg
10 Estefán Márk U10 kumite malčki -30 kg
11 Fekete Balázs U10 kumite malčki -30 kg
12 Gáti Patrik U12 kumite dečki -41 kg
13 Gerbár Gergő U12 kumite dečki -48 kg
14 Gerbár Kristóf U10 kumite malčki -30 kg
15 Gerbár Levente U12 kumite dečki -41 kg
16 Hauser Dóra U12 kumite deklice -39 kg
17 Hauser Dóra U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
18 Hercz Bence U12 kumite dečki -41 kg
19 Hercz Bence U14 kumite ml. kadeti -40 kg
20 Hetesi Balázs U14 kumite ml. kadeti -45 kg
21 Hollóssy Ádám U12 kumite dečki -48 kg
22 Hollóssy Ádám U14 kumite ml. kadeti -45 kg
23 Huszár Zsombor U12 kumite dečki -35 kg
24 Kádár Anna U10 kumite malčice -28 kg
25 Kiss Barnabás U14 kumite ml. kadeti -50 kg
26 Kiss-Csomor Tamás U14 kumite ml. kadeti -40 kg
27 Kolman Ákos U14 kumite ml. kadeti -45 kg
28 Kovács Konrád U14 kumite ml. kadeti +55 kg
29 Kovács Konrád kumite kadeti -63 kg
30 Lengyel Luca U10 kumite malčice -28 kg
31 Nádházi Gergő U12 kumite dečki -48 kg
32 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -63 kg
33 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci -61 kg
34 Nagy Krisztián U12 kumite dečki -48 kg
35 Péter Márton U14 kumite ml. kadeti -50 kg
36 Péter Márton kumite kadeti -52 kg
37 Petrovics Előd U12 kumite dečki -48 kg
38 Piry Péter U14 kumite ml. kadeti +55 kg
39 Piry Péter kumite kadeti -63 kg
40 Seres József U10 kumite malčki -30 kg
41 Steiner Dávid U14 kumite ml. kadeti -40 kg
42 Szabados Máté kumite kadeti -57 kg
43 Sztrés Botond U10 kumite malčki -39 kg
44 Takács Emma U10 kumite malčice -32 kg
45 Tavali Lili U10 kumite malčice -28 kg
46 Teleki Léna U10 kumite malčice -32 kg
47 Tóth András U12 kumite dečki -41 kg
48 Tóth Mihály U12 kumite dečki -35 kg
49 Tóth Mihály U10 kumite malčki -39 kg
50 Tóth Richárd U14 kumite ml. kadeti -50 kg
51 Tóth Veronika U10 kumite malčice -28 kg
52 Varga Benedek U14 kumite ml. kadeti -45 kg
87    Arti Marziali Villafranca
1 Massagrande Chiara kumite članice -68 kg
2 Massagrande Chiara kumite članice open
88    KK Ri Croatia
1 Krešić Tea kumite mladinke -66 kg
89    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite ml. članice -50 kg
2 Masoch Mariachiara kumite mladinke -48 kg
90    KK Novi Zagreb
1 Azinović Ruža U10 kumite malčice -28 kg
2 Babić Ivan U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Mohler Katja U10 kumite malčice -28 kg
4 Nasteski Matija kumite mladinci -61 kg
5 Nedić Leon kumite mladinci -76 kg
6 Novak Bruno kumite kadeti -63 kg
7 Perković Bartol U10 kumite malčki -39 kg
8 Vitelić Paprika Tibor kumite mladinci -76 kg
9 Zeljko Ivan U14 kumite ml. kadeti -55 kg
10 Zeljko Ivan kumite kadeti -52 kg
91    Karate klub Student
1 Boromisa Ivana kumite članice -68 kg
2 Skenderović Katarina kumite kadetinje -61 kg
3 Žugčić Jana kumite kadetinje +61 kg
92    KARATE KLUB MURA-KEN
1 HORVAT ROLANDO kata veterani + 35 let
93    Lotos Zagreb
1 Janjić Franko U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Kadić Bartol kumite kadeti -63 kg
3 Kadić Nola U12 kumite deklice +44 kg
4 Marić Anja U12 kumite deklice -39 kg
5 Marić Anja U10 kumite malčice -28 kg
6 Marić Šimun U10 kumite malčki -30 kg
7 Petrović Gabrijela kumite kadetinje -54 kg
8 Ribar Katarina U12 kumite deklice -39 kg
9 Ribar Katarina U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
10 Ribar Toma U12 kumite dečki -35 kg
11 Ribar Toma U10 kumite malčki -30 kg
12 Šćurić Lucija U12 kumite deklice -39 kg
13 Šćurić Lucija U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
14 Smolčić Tia kumite kadetinje -47 kg
15 Šonje Dominik kumite mladinci -68 kg
16 Vučković Dino U14 kumite ml. kadeti -40 kg
17 Zvonar Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
94    KARATE KLUB METAL JURDANI
1 Brica Noa U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Ereš Karlo U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Galamboš Roko U12 kumite dečki -41 kg
4 Milinovich David kumite mladinci -68 kg
5 Piškur Jakov U14 kumite ml. kadeti -50 kg
95    Karate Nakayama
1 CORNOLO GIADA kumite ml. članice - 61kg
2 CORNOLO GIADA kumite mladinke -59 kg
3 DELBONO NICOLE kumite članice -61 kg
4 DELBONO NICOLE kumite ml. članice - 61kg
5 PIEMONTE GABRIEL kumite ml. člani -60 kg
6 PIEMONTE GABRIEL kumite mladinci -55 kg
96    KTC Krizevci
1 Katalenac Iva kumite kadetinje -61 kg
2 Komarica Filip kumite kadeti -52 kg
97    KARATE AKADEMIJA OSIJEK
1 ČUPIĆ TONI U12 kumite dečki -48 kg
2 ČUPIĆ TONI U10 kumite malčki -39 kg
3 MESIĆ LUKA U12 kumite dečki +56 kg
4 MESIĆ LUKA U10 kumite malčki -39 kg
98    Karate Do Biel/Bienne
1 Salkic Almin kata člani +16
99    Karate klub TVRĐAVA
1 Bajrić Kanita kumite ml. članice - 61kg
2 Mahmutagić Edah U12 kata dečki
3 Mahmutagić Edah U12 kumite dečki -41 kg
4 Salatović Adna kumite članice -68 kg
5 Salatović Ilma kumite mladinke -48 kg
6 Salatović Nadina kumite mladinke -48 kg
7 Sejmenović Alen kumite kadeti -70 kg
8 Sejmenović Merima U14 kata ml. kadetinje
9 Spahić Sara U12 kata deklice
10 Spahić Sara U12 kumite deklice +44 kg
100    Ogólnopolskie stowarzyszenie shotokan
1 Kisilenko Makar U12 kumite dečki -35 kg
2 Kisilenko Myron U10 kumite malčki -30 kg
101    Stijena-Zagreb
1 Gluhinić Dario kumite ml. člani +84
2 Zorko Mia Greta kumite ml. članice -68 kg
102    Karate Klub Zrinski
1 BANDIĆ PETRA kumite kadetinje -54 kg
2 MANDIĆ MARIJA kumite mladinke -66 kg
3 REZIĆ DORA kumite ml. članice -55 kg
103    Karete klub Croherc
1 Juričić Dane kumite kadeti -57 kg
2 Lovrić Iva kumite kadetinje -61 kg
3 Mandžo Martin kumite kadeti +70 kg
4 Pervan Željko kumite kadeti -57 kg
5 Prga Patricija kumite mladinke -53 kg
6 Puce Jure kumite ml. člani +84
7 Vasilj Andrija kumite mladinci -68 kg
104    KARATE KLUB VELIKA GORICA
1 Braica Katja kumite kadetinje -61 kg
2 Filković Ema kumite kadetinje +61 kg
3 Hulina Vito kumite kadeti -52 kg
4 Huzjak Nikola kumite kadeti +70 kg
5 Jeromić Noel kumite kadeti -63 kg
6 Jukić Ema kumite kadetinje -47 kg
7 Kirinić Lucija kumite mladinke -48 kg
8 Kordić Matea kumite kadetinje -54 kg
9 Lovrinović David kumite kadeti -63 kg
105    Karate Klub Pula
1 Brletić Elena kumite kadetinje -47 kg
2 Brletić Elena U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
3 Kostriko Egor U14 kumite ml. kadeti -45 kg
106    Karate klub Sokol Split
1 Lisac Laura kumite ml. članice - 61kg
2 Ross Adriana kumite ml. članice -68 kg
3 Šnajder Darija kumite mladinke -59 kg
107    Karate klub Jadran Split
1 Beriša Tonka kumite mladinke -48 kg
108    OBI KAŠTELA
1 Bešlija Nika kumite mladinke -59 kg
2 Grković Tina kumite ml. članice +68 kg
3 Ivaković Lolita Lana kumite ml. članice -68 kg
109    KK Croatia
1 Budiščak Matej kumite člani -67 kg
110    Karate Klub Kachi
1 Šekulja Emily U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
111    Karate No Kachi
1 Bajrić Ajla U12 kumite deklice +44 kg
2 Bajrić Amar kumite kadeti -57 kg
3 Dobre Lukas U12 kumite dečki +56 kg
4 Rahmanović Aura kumite mladinke -59 kg
5 Šerić Lara kumite kadetinje +61 kg
112    Klub kontaktnih sportova Borac - Čačak
1 Bogdanović Damir kumite kadeti -70 kg
2 Joksić Stefan kumite člani -67 kg
3 Jovanović Sava kata kadetinje
4 Jovović Dunja kumite kadetinje -54 kg
5 Kaplarević Nikola kumite kadeti -63 kg
6 Nikolić Tihomir U14 kumite ml. kadeti +55 kg
7 Paunović Đorđe kata kadeti
8 Pejović Uglješa kumite mladinci +76 kg
9 Purić Lazar kumite kadeti -70 kg
10 Radojičić Aleksa kumite kadeti -57 kg
11 Vilotijević Andrej kumite kadeti +70 kg
12 Vratonjić Boško kumite kadeti -70 kg
13 Vujić Kristina kata mladinke
113    Karate klub NEVERA
1 Dmiović Matej kumite kadeti -63 kg
2 Dujmović Klara U12 kumite deklice +44 kg
3 Murica Mia U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 Pejin Ivan U12 kumite dečki -35 kg
5 Trinajstić Fran U12 kumite dečki -48 kg
6 Vrban Nicol U12 kumite deklice +44 kg