>> KOZJANSKI ZMAJ OPEN 2022 <<

VEČNAMENSKA DVORANA KOZJE ( KOZJE , KOZJE 131 )



Location : VEČNAMENSKA DVORANA KOZJE
KOZJE , KOZJE 131
Organizer : KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
Start : 27.11.2022 09:00:00
Enrollment deadline : 24.11.2022 23:59:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : MIHA ROMIH
karate.kozjansko@gmail.com
041 239 963
1st performance price : 15 €
Additional performance price : 0 €
Team performance price : 20 €
Under 14 fee : 15 €


1 U8 kata najmlajše 8-6 kyu Number of applications : 1
2 U8 kata najmlajši Number of applications : 3
3 U8 kata najmlajši 8-6 kyu Number of applications : 6
4 U10 kata malčice Number of applications : 8
5 U10 kata malčki 1/2 Number of applications : 4
6 U10 kata malčki 2/2 Number of applications : 4
7 U12 Kata dečki 2/2 Number of applications : 5
8 U12 kata deklice Number of applications : 4
9 U14 kata ml. kadeti Number of applications : 2
10 U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu Number of applications : 0
11 U14 kata ml. kadetinje Number of applications : 0
12 U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu Number of applications : 1
13 kata kadeti 8-4-kyu Number of applications : 1
14 kata kadetinje 8-4 kyu Number of applications : 4
U8 kata najmlajše 8-6 kyu
1 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
U8 kata najmlajši
1 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
2 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
3 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
U8 kata najmlajši 8-6 kyu
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Buljubašić Ajdin Karate Klub Tiger Velenje
3 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
5 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6 ŠAHINOVIČ ARES Karate Klub Rogaška Slatina
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
3 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
4 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
5 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
6 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
7 SEME LANA Karate klub Velenje
8 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
U10 kata malčki 1/2
1 KNEZ FILIP Karate klub Velenje
2 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
3 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
4 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
U10 kata malčki 2/2
1 BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje
2 Solar Gašper Karate klub Velenje
3 SULJIĆ VENAD Karate klub Velenje
4 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
U12 Kata dečki 2/2
1 AVDIBAŠIĆ DEMIR Karate klub Velenje
2 BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje
3 KNEZ FILIP Karate klub Velenje
4 Solar Gašper Karate klub Velenje
5 SULJIĆ VENAD Karate klub Velenje
U12 kata deklice
1 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
2 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
3 SEME LANA Karate klub Velenje
4 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
U14 kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DEMIR Karate klub Velenje
2 Sarajlić Eldin Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
U14 kata ml. kadetinje
U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
1 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti 8-4-kyu
1 GOBEC AŽBE Karate Klub Rogaška Slatina
kata kadetinje 8-4 kyu
1 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
2 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
3 VELIĆ AMINA Karate klub Velenje
4 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
1    Društvo Za Karate Celje
1 MURATOVIĆ MEDINA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOBEC AŽBE kata kadeti 8-4-kyu
2 KAMENŠEK IZA U10 kata malčice
3 KLEMENČIČ JAN kumite kadeti -52 kg
4 KRUMPAK TAJ U8 kata najmlajši 8-6 kyu
5 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši 8-6 kyu
6 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše 8-6 kyu
7 ŠAHINOVIČ ARES U8 kata najmlajši 8-6 kyu
8 VNUČEC GABRIEL U14 kumite ml. kadeti -45 kg
9 VNUČEC MIHAEL U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 KK Rogaška 1 U10 kata ekipe malčki
3    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši 8-6 kyu
2 Buljubašić Ajdin U8 kata najmlajši 8-6 kyu
3 Helič Ajla U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
4 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje 8-4 kyu
5 KAMENIK MARKO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Kulović Safet U10 kata malčki 1/2
7 Osmić Sumejja kata kadetinje 8-4 kyu
8 Petrovič Elena U10 kata malčice
9 Škorič Liam U10 kata malčki 1/2
10 Zahirović Inaya kata kadetinje 8-4 kyu
11 ZIJAN NIKO U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4    Karate klub Velenje
1 AVDIBAŠIĆ DEMIR U14 kata ml. kadeti
2 AVDIBAŠIĆ DEMIR U12 Kata dečki 2/2
3 BAČOVNIK ŽAN U12 Kata dečki 2/2
4 BAČOVNIK ŽAN U10 kata malčki 2/2
5 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
6 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U12 kata deklice
7 KNEZ FILIP U10 kata malčki 1/2
8 KNEZ FILIP U12 Kata dečki 2/2
9 MRKONJIĆ IVA U10 kata malčice
10 MUJDŽA LARA U10 kata malčice
11 MUJDŽA LARA U12 kata deklice
12 SEME LANA U10 kata malčice
13 SEME LANA U12 kata deklice
14 SKORNŠEK LOTI U10 kata malčice
15 SKORNŠEK LOTI U12 kata deklice
16 Solar Gašper U12 Kata dečki 2/2
17 Solar Gašper U10 kata malčki 2/2
18 SULJIĆ VENAD U12 Kata dečki 2/2
19 SULJIĆ VENAD U10 kata malčki 2/2
20 VELIĆ AMINA kata kadetinje 8-4 kyu
21 VELIĆ FUAD U8 kata najmlajši
22 VELIĆ FUAD U10 kata malčki 2/2
23 Karate klub Velenje 1 U10 kata ekipe malčice
5    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BRGLEZ ALJA U12 kumite deklice -35 kg
2 JURIČ ERIKA U12 kumite deklice -35 kg
3 JURIČ ERIKA U10 kumite malčice -32 kg
4 KOPRIVNIK TEO U10 kumite malčki -30 kg 1/2
5 OBROVNIK Vid U10 kumite malčki + 34 kg
6 OBROVNIK Vid U12 kumite dečki -40 kg
6    Karate Klub Rudar Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 Hankić Nela U12 kumite deklice +40 kg
3 Lokmić Daris U8 kata najmlajši 8-6 kyu
4 Makalić Emir U10 kumite malčki -30 kg 1/2
5 MEŠIĆ ERMIN kumite kadeti -52 kg
6 Mulabdić Alan U10 kata malčki 1/2
7 Mulabdić Alan U10 kumite malčki -30 kg 2/2
8 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
9 Mulabdić Ayan U10 kumite malčki -26 kg
10 Sadiković Anis U10 kumite malčki + 34 kg
11 Sarajlić Eldin U14 kata ml. kadeti
12 Suljić Adna U12 kumite deklice -40 kg
13 Vehabović Laris U10 kumite malčki -30 kg 1/2
14 Zahirović Adin U8 kata najmlajši