EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2021

ŠPORTNA DVORANA LJUTOMER ( LJUTOMER , PREŠERNOVA ULICA 34 )



Countries
1
Clubs
35
Total applications
0
Total performances
0
Women performances
0
Women applications
0
Men performances
0
Men performances
0
Team applications
84
Women's team
40
Men's team
44


Countries
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BUSHIDO
5 KARATE KLUB CERKNICA
6 KARATE KLUB EMONA
7 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
8 KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
9 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
10 KARATE KLUB KOZJANSKO
11 KARATE KLUB KRANJ
12 KARATE KLUB LEV
13 KARATE KLUB LJUBLJANA
14 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
15 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
16 KARATE KLUB MIRNA PEČ
17 KARATE KLUB PIVKA
18 KARATE KLUB POLZELA
19 KARATE KLUB POSTOJNA
20 KARATE KLUB RADEČE
21 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
22 KARATE KLUB RADVANJE
23 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
24 KARATE KLUB SEKI
25 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
26 KARATE KLUB SOKOL
27 KARATE KLUB TRBOVLJE
28 KARATE KLUB VELENJE
29 KARATE KLUB ŽALEC
30 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
31 SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
32 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
33 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
34 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
35 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
36 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata ekipa člani (3)
1. place   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,ČUČEK) KLEMENČIČ,ČUČEK
2. place   KK RADVANJE 1 (PLAZAR,KOREN,RITLOP) PLAZAR,KOREN,RITLOP
3. place   KARATE IG 1 (KABAJ,DRAŽUMERIČ,SEMOLIČ) KABAJ,DRAŽUMERIČ,SEMOLIČ
kata ekipa članice (3)
1. place   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ) CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ
2. place   KK RADVANJE 1 (GANZITTI,PUČKO,PUČKO) GANZITTI,PUČKO,PUČKO
3. place   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ) NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ
kata ekipa dečki (3)
1. place   KK SEKI 1 (MILJATOVIČ,MAVSAR,JURAJA) MILJATOVIČ,MAVSAR,JURAJA
2. place   KK KOZJANSKO 1 (LOTRIČ,PRAH,SODIN) LOTRIČ,PRAH,SODIN
3. place   KK VELENJE 1 (JELEN,ŠTEFANIČ,PAŠIČ) JELEN,ŠTEFANIČ,PAŠIČ
kata ekipa deklice (3)
1. place   KK SEKI 1 (MAVSAR,MILJATOVIĆ,VERČKO) MAVSAR,MILJATOVIĆ,VERČKO
2. place   MIRNA PEč 1 (GOLE,NOSE,PARKELJ) GOLE,NOSE,PARKELJ
3. place   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,RUDONJIĆ,BRAČUN MAŠERA) BEŠIČ,RUDONJIĆ,BRAČUN MAŠERA
kata ekipa kadeti (1)
1. place   KK VELENJE 1 (MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,OČKO) MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,OČKO
kata ekipa kadetinje (2)
1. place   KK RADVANJE 1 (CARLI,FAJFER,GOŠNJAK) CARLI,FAJFER,GOŠNJAK
2. place   KK KRANJ 1 (ČERU,ČUHALEV,BALDŽIEV) ČERU,ČUHALEV,BALDŽIEV
kata ekipa malčice (2)
1. place   KK SEKI 1 (KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,PISNIK) KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,PISNIK
2. place   PIVKA 1 (ILIČIĆ,SMRDEL,ZORMAN) ILIČIĆ,SMRDEL,ZORMAN
kata ekipa malčki (3)
1. place   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST) GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST
2. place   MIRNA PEč 1 (KAJIČ,KOLENC,KRAMAR) KAJIČ,KOLENC,KRAMAR
3. place   KK MAWASHI 1 (GAVRIĆ,KUKOVIČ,ŠABEC) GAVRIĆ,KUKOVIČ,ŠABEC
kata ekipa ml. kadeti (4)
1. place   KK POSTOJNA 1 (SUBOTIČ,RUDONJIĆ,AKSENTIČ) SUBOTIČ,RUDONJIĆ,AKSENTIČ
2. place   KK TRBOVLJE 2 (HARALOVIČ,OSTANEK,VOZEL) HARALOVIČ,OSTANEK,VOZEL
3. place   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,GOLOB,GORJUP) BIZJAK,GOLOB,GORJUP
3. place   KK KRANJ 1 (MALI,NOVAK,CEKOV) MALI,NOVAK,CEKOV
kata ekipa ml. kadetinje (6)
1. place   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. place   KK RADVANJE 1 (TERAŽ,PETRIČ,MRŠIĆ) TERAŽ,PETRIČ,MRŠIĆ
3. place   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER) JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
3. place   KK VELENJE 1 (ZAGER,KRAJNC,ĐOGIĆ) ZAGER,KRAJNC,ĐOGIĆ
5. place   KK SEKI 1 (AVDIĆ,MAVSAR,VERČKO) AVDIĆ,MAVSAR,VERČKO
5. place   MIRNA PEč 1 (CESAR,KAJIČ,KRAMAR) CESAR,KAJIČ,KRAMAR
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (3)
1. place   KK MAWASHI 1 (KONTREC,KOBAL - PAHOR,KUTIJA) KONTREC,KOBAL - PAHOR,KUTIJA
2. place   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ) NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ
3. place   KK RADVANJE 1 (BETON,HORVATIČ,RADAKOVIĆ) BETON,HORVATIČ,RADAKOVIĆ
kata ekipa najmlajše (1)
1. place   KK RADEčE 1 (KRAMAR,SIGMUND,ŽLAJPAH) KRAMAR,SIGMUND,ŽLAJPAH
kata ekipa najmlajši (1)
1. place   KK CERKNICA 1 (TRONTELJ,KRALJ,HUSIĆ) TRONTELJ,KRALJ,HUSIĆ
kumite ekipa člani open (4)
1. place   KK ŽALEC 1 (JOKSIMOVIĆ,MARIČ,HUDALES) JOKSIMOVIĆ,MARIČ,HUDALES
2. place   KK RADVANJE 1 (GAAL,KOKOL,RUTAR,BREZOČNIK) GAAL,KOKOL,RUTAR,BREZOČNIK
3. place   KK RADENCI 1 (KLOBASA,TAMŠE,ZIDAR) KLOBASA,TAMŠE,ZIDAR
3. place   KK IDRIJA 1 (BAJUK,OBLAK,PRIMOŽIČ) BAJUK,OBLAK,PRIMOŽIČ
kumite ekipa članice open (3)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (HABERL,HABERL,SMILJAN) HABERL,HABERL,SMILJAN
2. place   KK LJUTOMER 1 (NOVAK,VELA RAUTER,ŠENICA) NOVAK,VELA RAUTER,ŠENICA
3. place   KK ROGAšKA 1 (PLAVČAK,POTISK,TEPEŠ) PLAVČAK,POTISK,TEPEŠ
kumite ekipa dečki open (4)
1. place   KK KOZJANSKO 1 (LOTRIČ,SODIN,PRAH) LOTRIČ,SODIN,PRAH
2. place   KK KOVINAR 1 (SEDONJA,ŠTANDEKER,VATOVEC) SEDONJA,ŠTANDEKER,VATOVEC
3. place   KK LEV 1 (BANOVIĆ,SRDAREV,AKSENTIČ) BANOVIĆ,SRDAREV,AKSENTIČ
3. place   KK IDRIJA 1 (KRŽIŠNIK,PERMOZER) KRŽIŠNIK,PERMOZER
kumite ekipa deklice open (4)
1. place   KK IDRIJA 1 (KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ) KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ
2. place   DK CELJE 1 (STENDLER KLANJŠEK,MEDIĆ,HUSIĆ) STENDLER KLANJŠEK,MEDIĆ,HUSIĆ
3. place   KK OPLOTNICA 1 (IVANČIČ,JELENKO,JEVŠENAK) IVANČIČ,JELENKO,JEVŠENAK
3. place   KK KOZJANSKO 1 (BELE,BELE,KRIŽNIK) BELE,BELE,KRIŽNIK
kumite ekipa kadeti open (5)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (GRIVEC,KRAJNC,HVALA,ŠEHIĆ) GRIVEC,KRAJNC,HVALA,ŠEHIĆ
2. place   KK ROGAšKA 1 (KUNŠTEK,KURAJ,LOČNIKAR) KUNŠTEK,KURAJ,LOČNIKAR
3. place   KK RADVANJE 1 (KOŠIR,KOKOL,COKAN JUS,ŽUMER) KOŠIR,KOKOL,COKAN JUS,ŽUMER
3. place   KK SELNICA 1 (PETRE,POGAČAR,VALIŠER) PETRE,POGAČAR,VALIŠER
5. place   KK VELENJE 1 (MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,ZARIČ) MEŠANOVIČ,PAŠIĆ,ZARIČ
kumite ekipa kadetinje open (5)
1. place   KK POLZELA 1 (JESENEK ROJŠEK,KRAMBERGER,JANŽEKOVIČ) JESENEK ROJŠEK,KRAMBERGER,JANŽEKOVIČ
2. place   KK IDRIJA 1 (HUMAR,PAVŠIČ,JOŠT) HUMAR,PAVŠIČ,JOŠT
3. place   KK RADVANJE 1 (HORVATIČ,PEČEK,ŠTERN) HORVATIČ,PEČEK,ŠTERN
3. place   KK KRANJ 1 (NIŠANDŽIČ,ČUHALEV,BALDŽIEV,PLEVNIK) NIŠANDŽIČ,ČUHALEV,BALDŽIEV,PLEVNIK
5. place   KK ROGAšKA 1 (ŠKRABLIN,MLAKAR) ŠKRABLIN,MLAKAR
kumite ekipa malčice (1)
1. place   KK BUSHIDO 1 (MASTNAK,PURIĆ,VATOVEC) MASTNAK,PURIĆ,VATOVEC
kumite ekipa malčki (3)
1. place   KK LEV 1 (OBLAK,ŠTERN,ČESEN) OBLAK,ŠTERN,ČESEN
2. place   KK MAWASHI 1 (GAVRIĆ,ŠABEC,KUKOVIČ) GAVRIĆ,ŠABEC,KUKOVIČ
3. place   DK CELJE 1 (STENDLER KLANJŠEK,GRZINČIČ,KADOVIĆ) STENDLER KLANJŠEK,GRZINČIČ,KADOVIĆ
kumite ekipa ml. člani open (2)
1. place   KK RADENCI 1 (KLOBASA,TAMŠE,ZIDAR) KLOBASA,TAMŠE,ZIDAR
2. place   KK RADVANJE 1 (GAAL,KOKOL,RUTAR) GAAL,KOKOL,RUTAR
kumite ekipa ml. članice open (3)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (HABERL,BERGANT) HABERL,BERGANT
2. place   KK VELENJE 1 (ČESKO,KENDA,CENTRIH) ČESKO,KENDA,CENTRIH
3. place   KK ROGAšKA 1 (POTISK,TEPEŠ) POTISK,TEPEŠ
kumite ekipa ml. kadeti open (7)
1. place   KK IDRIJA 1 (FILIPIČ,MLAKAR,BOŽIČ) FILIPIČ,MLAKAR,BOŽIČ
2. place   KK RADVANJE 1 (DONKO,MLINARIČ,MLINARIČ,SORŠAK) DONKO,MLINARIČ,MLINARIČ,SORŠAK
3. place   KK VELENJE 1 (OČKO,JELENKO,GOSTIĆ,ZARIČ) OČKO,JELENKO,GOSTIĆ,ZARIČ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (GORJUP,HARALOVIČ,OSTANEK,VOZEL) GORJUP,HARALOVIČ,OSTANEK,VOZEL
5. place   KK ŽALEC 1 (MARINKOVIČ,TOMC,TOMPLAK,PRKIČ) MARINKOVIČ,TOMC,TOMPLAK,PRKIČ
5. place   KK KRANJ 1 (MALI,CEKOV,KELEMAN) MALI,CEKOV,KELEMAN
kumite ekipa ml. kadetinje open (2)
1. place   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,KRAMBERGER) JANŽEKOVIČ,RAUTER,KRAMBERGER
2. place   KK KRANJ 1 (ČERU,LEBEN,KOTNIK,POLAK) ČERU,LEBEN,KOTNIK,POLAK
kumite ekipa mladinci open (4)
1. place   KK ŽALEC 1 (SUŠA,VALENČAK,LESNIKA) SUŠA,VALENČAK,LESNIKA
2. place   KK RADVANJE 2 (VNUK,LIKAR,RAKOVNIK) VNUK,LIKAR,RAKOVNIK
3. place   KK RADVANJE 1 (ČRNČEC,PLOŠINJAK,JORDAN) ČRNČEC,PLOŠINJAK,JORDAN
3. place   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,KOVAČ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) ISAKOVIĆ,KOVAČ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
kumite ekipa mladinke open (2)
1. place   KK MAWASHI 1 (ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA) ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA
2. place   KK KRANJ 1 (REPIČ,ETEROVIČ,HRAŠČANEC) REPIČ,ETEROVIČ,HRAŠČANEC