Državno prvenstvo do 21 let


KADETI

1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.60 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (8) 7.20 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 7.20 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (11) 7.20 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.80 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (8) 4.80 points
2. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (14) 4.80 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 2.40 points
3. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 points
3. place Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 points
3. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 2.40 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points
4. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (10) 7.20 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -70 kg (7) 7.20 points
1. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (4) 5.40 points
1. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (6) 7.20 points
1. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (6) 7.20 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (6) 7.20 points
2. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (7) 4.80 points
2. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (10) 4.80 points
2. place Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (4) 3.60 points
2. place TRBOVŠEK ŽIGA (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (6) 4.80 points
2. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (6) 4.80 points
2. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (6) 4.80 points
3. place KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (6) 2.40 points
3. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 points
3. place KURAJ MITJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (6) 2.40 points
3. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata kadeti (10) 2.40 points
3. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 points
3. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (4) 1.80 points
4. place HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (6) 2.40 points
4. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 points
4. place ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (10) 2.40 points
4. place ŽVEGLIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (4) 1.80 points
4. place ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadeti +70 kg (6) 2.40 points
4. place Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (6) 2.40 points

KADETINJE

1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.60 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (8) 7.20 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (11) 7.20 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 7.20 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 2.40 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.80 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (8) 4.80 points
2. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (14) 4.80 points
3. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 points
3. place Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 points
3. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 2.40 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (8) 2.40 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points
4. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.40 points

MLADINCI

1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (9) 8.40 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (1) 4.20 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 8.40 points
1. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 4.20 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 2.80 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (9) 5.60 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 2.80 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (9) 2.80 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (9) 2.80 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points
1. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (5) 6.30 points
1. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (3) 6.30 points
1. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (8) 8.40 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (7) 8.40 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (8) 8.40 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (3) 6.30 points
2. place ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (8) 5.60 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (7) 5.60 points
2. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (3) 4.20 points
2. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -68 kg (5) 4.20 points
2. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (8) 5.60 points
2. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (3) 4.20 points
3. place ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 points
3. place Nedelko Nik (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 2.10 points
3. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 points
3. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 2.80 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -61 kg (3) 2.10 points
3. place ŠMID CAFUTA ANEJ (Karate-do klub Ptuj) kata mladinci (7) 2.80 points
4. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (7) 2.80 points
4. place BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 points
4. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite mladinci +76 kg (8) 2.80 points
4. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 points

MLADINKE

1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (1) 4.20 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 8.40 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (9) 8.40 points
1. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 4.20 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.60 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (9) 5.60 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 2.80 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 2.80 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (9) 2.80 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (9) 2.80 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points

MLAJŠI ČLANI

1. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ml. članice (6) 9.60 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (1) 4.80 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (2) 4.80 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice - 61kg (4) 7.20 points
1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice -68 kg (2) 4.80 points
1. place ŠIREC EMA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. članice +68 kg (2) 4.80 points
2. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite ml. članice +68 kg (2) 3.20 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (6) 6.40 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (2) 3.20 points
2. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. članice - 61kg (4) 4.80 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -68 kg (2) 3.20 points
3. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice - 61kg (4) 2.40 points
3. place NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ml. članice (6) 3.20 points
4. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice - 61kg (4) 2.40 points
4. place BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata ml. članice (6) 3.20 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. člani -84 kg (4) 7.20 points
1. place ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani - 67 kg (2) 4.80 points
1. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -75 kg (3) 7.20 points
1. place TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. člani -60 kg (1) 4.80 points
1. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. člani (5) 7.20 points
2. place HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. člani - 67 kg (2) 3.20 points
2. place PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite ml. člani -75 kg (3) 4.80 points
2. place STERNIŠA NEJC (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. člani (5) 4.80 points
2. place PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ml. člani -84 kg (4) 4.80 points
3. place RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite ml. člani -75 kg (3) 2.40 points
3. place KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. člani (5) 2.40 points
3. place KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 points
4. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. člani (5) 2.40 points
4. place GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite ml. člani -84 kg (4) 2.40 points

MLAJŠE ČLANICE

1. place ŠIREC EMA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. članice +68 kg (2) 4.80 points
1. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ml. članice (6) 9.60 points
1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice -68 kg (2) 4.80 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice - 61kg (4) 7.20 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (1) 4.80 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (2) 4.80 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (6) 6.40 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -68 kg (2) 3.20 points
2. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. članice - 61kg (4) 4.80 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (2) 3.20 points
2. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite ml. članice +68 kg (2) 3.20 points
3. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice - 61kg (4) 2.40 points
3. place NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ml. članice (6) 3.20 points
4. place BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata ml. članice (6) 3.20 points
4. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice - 61kg (4) 2.40 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve