3. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (16) 3.60 points
1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.80 points
2. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.20 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (16) 2.40 points
3. place Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
3. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (16) 1.20 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
4. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
4. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 1.20 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (5) 2.70 points
1. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (2) 1.80 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (7) 3.60 points
1. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (2) 1.80 points
1. place MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (7) 3.60 points
1. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (5) 2.70 points
2. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 2.40 points
2. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (5) 1.80 points
2. place TRBOVŠEK ŽIGA (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 2.40 points
2. place HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (5) 1.80 points
2. place PETRE VID (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (2) 1.20 points
2. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (2) 1.20 points
3. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata kadeti (7) 1.20 points
3. place Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 points
3. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (5) 0.90 points
3. place LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (5) 0.90 points
4. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 points
4. place KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (5) 0.90 points
4. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 1.20 points
4. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (5) 0.90 points

KADETINJE

1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.80 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (16) 3.60 points
1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 points
2. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (16) 2.40 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.20 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 points
3. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (16) 1.20 points
3. place Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadetinje (16) 1.20 points
4. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
4. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points

MLADINCI

1. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 4.20 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (3) 3.10 points
1. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 2.10 points
2. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 1.40 points
2. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
2. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.80 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 2.10 points
3. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 1.40 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (3) 1.00 points
3. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
4. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 1.40 points
1. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (1) 2.10 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (2) 2.10 points
1. place Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (6) 4.20 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (4) 3.10 points
1. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 3.10 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci +76 kg (7) 4.20 points
2. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (2) 1.40 points
2. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (4) 2.10 points
2. place BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 points
2. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (7) 2.80 points
2. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 2.80 points
3. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -68 kg (6) 1.40 points
3. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 points
3. place PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (7) 1.40 points
3. place PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 1.00 points
4. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -68 kg (6) 1.40 points
4. place Zore Tristan (KARATE KLUB KENSEI) kata mladinci (4) 1.00 points
4. place PINTER ŽAN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 points
4. place KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (7) 1.40 points

MLADINKE

1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (3) 3.10 points
1. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 4.20 points
1. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (2) 2.10 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 2.10 points
2. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.80 points
2. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (2) 1.40 points
2. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
3. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 1.40 points
3. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (3) 1.00 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
4. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 1.40 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve