1. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (9) 3.60 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (13) 3.60 points
1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -47 kg (3) 2.70 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 points
2. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (13) 2.40 points
2. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (3) 1.80 points
3. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (3) 0.90 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points
3. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (9) 1.20 points
3. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (13) 1.20 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (9) 1.20 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (13) 1.20 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points
1. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (3) 2.70 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (10) 3.60 points
1. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (6) 3.60 points
1. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti +70 kg (2) 1.80 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (8) 3.60 points
1. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (5) 2.70 points
2. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (2) 1.20 points
2. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (8) 2.40 points
2. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (5) 1.80 points
2. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 2.40 points
2. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -70 kg (6) 2.40 points
2. place Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (3) 1.80 points
3. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 points
3. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (6) 1.20 points
3. place LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -57 kg (5) 0.90 points
3. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (3) 0.90 points
3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (8) 1.20 points
4. place Mačar Dejan (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadeti -57 kg (5) 0.90 points
4. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 points
4. place DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -70 kg (6) 1.20 points
4. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (8) 1.20 points

KADETINJE

1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -47 kg (3) 2.70 points
1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (9) 3.60 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (13) 3.60 points
2. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (3) 1.80 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (9) 2.40 points
2. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (13) 2.40 points
3. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (13) 1.20 points
3. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (3) 0.90 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points
3. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (9) 1.20 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (9) 1.20 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (13) 1.20 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points

MLADINCI

1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 2.10 points
1. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (12) 4.20 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (8) 4.20 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (12) 2.80 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (8) 2.80 points
2. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -48 kg (2) 1.40 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 points
2. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 points
3. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (12) 1.40 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 1.40 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (12) 1.40 points
4. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (8) 1.40 points
1. place Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (8) 4.20 points
1. place KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 4.20 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (4) 3.10 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (3) 3.10 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 4.20 points
1. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (1) 2.10 points
2. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (8) 2.80 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (3) 2.10 points
2. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 points
2. place SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (8) 2.80 points
2. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (4) 2.10 points
3. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (3) 1.00 points
3. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 points
3. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite mladinci +76 kg (8) 1.40 points
3. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -68 kg (8) 1.40 points
3. place CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinci -61 kg (4) 1.00 points
4. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 points
4. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -61 kg (4) 1.00 points
4. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (8) 1.40 points
4. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 1.40 points

MLADINKE

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (8) 4.20 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 2.10 points
1. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (12) 4.20 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 points
2. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (12) 2.80 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (8) 2.80 points
2. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -48 kg (2) 1.40 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (12) 1.40 points
3. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 1.40 points
4. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (8) 1.40 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (12) 1.40 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve