2. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 points
1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.60 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.60 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.60 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.40 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.40 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.20 points
3. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.20 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.20 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.20 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 1.20 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.20 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (10) 3.60 points
1. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (4) 2.70 points
1. place Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (6) 3.60 points
1. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (5) 2.70 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (8) 3.60 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -70 kg (7) 3.60 points
2. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (6) 2.40 points
2. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 2.40 points
2. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 points
2. place MLAKAR NEJC (Karate društvo Loče) kumite kadeti -57 kg (5) 1.80 points
2. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 2.40 points
2. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (8) 2.40 points
3. place PETRE VID (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -63 kg (8) 1.20 points
3. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 points
3. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (6) 1.20 points
3. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (10) 1.20 points
3. place Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti +70 kg (4) 0.90 points
3. place Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (5) 0.90 points
4. place NABERGOJ FRAN (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -57 kg (5) 0.90 points
4. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (8) 1.20 points
4. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (4) 0.90 points
4. place MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (6) 1.20 points
4. place KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata kadeti (10) 1.20 points
4. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (7) 1.20 points

KADETINJE

1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.60 points
1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 points
1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.60 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.60 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.40 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.40 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.20 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.20 points
3. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.20 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 1.20 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.20 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.20 points

MLADINCI

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 points
1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 4.20 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.20 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 2.10 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.40 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 2.80 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.40 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 points
4. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.40 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 points
4. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
1. place KRAJNC MIHA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite mladinci +76 kg (8) 4.20 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 4.20 points
1. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (2) 2.10 points
1. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (3) 3.10 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (4) 3.10 points
1. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (9) 4.20 points
2. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (8) 2.80 points
2. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (2) 1.40 points
2. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (3) 2.10 points
2. place POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite mladinci -76 kg (8) 2.80 points
2. place PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 2.10 points
2. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 2.80 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -61 kg (3) 1.00 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 1.00 points
3. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (9) 1.40 points
3. place KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 1.40 points
3. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 points
4. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 1.40 points
4. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (4) 1.00 points
4. place Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (9) 1.40 points
4. place Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite mladinci +76 kg (8) 1.40 points

MLADINKE

1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 2.10 points
1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 4.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.20 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 2.80 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.40 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 2.80 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.40 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 points
4. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.40 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.40 points
4. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve