EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2021


KADETI

1. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (1) 1.80 points
1. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (1) 1.80 points
1. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (1) 1.80 points

MLADINCI

1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
1. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
2. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
3. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points
3. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points
3. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points

MLADINKE

1. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa mladinke (3) 3.10 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
2. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (3) 2.10 points
3. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points
3. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points
3. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (3) 1.00 points

ČLANI

1. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
1. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
1. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
2. place PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
2. place PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points
3. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points
1. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa člani (3) 3.60 points
1. place KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa člani (3) 3.60 points
2. place KOREN JURE (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (3) 2.40 points
2. place RITLOP ROK (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (3) 2.40 points
2. place PLAZAR KLEMEN (Karate Klub Radvanje) kata ekipa člani (3) 2.40 points
3. place Semolič Igor (Karate Klub Emona) kata ekipa člani (3) 1.20 points
3. place DRAŽUMERIČ SIMON (Karate-do klub Ig Shotokan) kata ekipa člani (3) 1.20 points
3. place Kabaj Matej (Karate-do klub Ig Shotokan) kata ekipa člani (3) 1.20 points

ČLANICE

1. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
1. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
1. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (3) 3.60 points
2. place PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
2. place PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (3) 2.40 points
3. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (3) 1.20 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve