SLOVENIA LJUBLJANA OPEN 2021


KADETI

1. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (13) 7.20 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (13) 4.80 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.80 points
3. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (7) 2.40 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.40 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.40 points
4. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (13) 2.40 points
1. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (8) 7.20 points
2. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (10) 4.80 points
2. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (5) 3.60 points
3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (12) 2.40 points
3. place MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (10) 2.40 points
3. place DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -70 kg (6) 2.40 points
4. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (8) 2.40 points
4. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (6) 2.40 points
4. place KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite kadeti +70 kg (5) 1.80 points
4. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (12) 2.40 points

KADETINJE

1. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (13) 7.20 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (13) 4.80 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.80 points
3. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (7) 2.40 points
3. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.40 points
4. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (13) 2.40 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.40 points

MLADINCI

1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (11) 8.40 points
1. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (13) 8.40 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (9) 5.60 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (11) 5.60 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 4.20 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (11) 2.80 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (13) 2.80 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (9) 2.80 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (11) 2.80 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (4) 2.10 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci +76 kg (11) 8.40 points
1. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 8.40 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 6.30 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (5) 6.30 points
2. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (8) 5.60 points
2. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (11) 5.60 points
3. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -68 kg (12) 2.80 points
3. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (4) 2.10 points
3. place BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 points
4. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 points
4. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (11) 2.80 points
4. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 2.10 points

MLADINKE

1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (11) 8.40 points
1. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (13) 8.40 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (3) 4.20 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (11) 5.60 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (9) 5.60 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (13) 2.80 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (9) 2.80 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (11) 2.80 points
4. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (11) 2.80 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (4) 2.10 points

MLAJŠI ČLANI

1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (6) 9.60 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -68 kg (5) 7.20 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (3) 7.20 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (3) 7.20 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -68 kg (5) 4.80 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (3) 4.80 points
2. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice - 61kg (5) 4.80 points
2. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata ml. članice (6) 6.40 points
3. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice -68 kg (5) 2.40 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. članice - 61kg (5) 2.40 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. članice -68 kg (5) 2.40 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice - 61kg (5) 2.40 points
1. place STERNIŠA NEJC (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. člani (3) 7.20 points
2. place HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. člani - 67 kg (6) 6.40 points
2. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -75 kg (6) 6.40 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata ml. člani (3) 4.80 points
3. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. člani (3) 2.40 points
3. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. člani -84 kg (5) 2.40 points
3. place ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. člani - 67 kg (6) 3.20 points
4. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. člani -84 kg (5) 2.40 points

MLAJŠE ČLANICE

1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ml. članice (6) 9.60 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. članice -50 kg (3) 7.20 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice -68 kg (5) 7.20 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -55 kg (3) 7.20 points
2. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. članice - 61kg (5) 4.80 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice -55 kg (3) 4.80 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ml. članice -68 kg (5) 4.80 points
2. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata ml. članice (6) 6.40 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. članice - 61kg (5) 2.40 points
3. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. članice -68 kg (5) 2.40 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. članice -68 kg (5) 2.40 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ml. članice - 61kg (5) 2.40 points

ČLANI

1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite članice -68 kg (2) 4.80 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -61 kg (6) 9.60 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata članice +18 (8) 6.40 points
2. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite članice -61 kg (6) 6.40 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (2) 3.20 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite članice -61 kg (6) 3.20 points
3. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 points
1. place TALER JAKA (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -67 kg (5) 7.20 points
1. place JOKSIMOVIĆ STEFAN (Karate Klub Žalec) kumite člani open (4) 7.20 points
1. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite člani -75 kg (4) 7.20 points
2. place BREZOČNIK JAN (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani open (4) 4.80 points
2. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata člani +18 (7) 6.40 points
2. place BREZOČNIK JAN (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani +84 kg (3) 4.80 points
2. place ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -67 kg (5) 4.80 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata člani +18 (7) 3.20 points
3. place JOKSIMOVIĆ STEFAN (Karate Klub Žalec) kumite člani +84 kg (3) 2.40 points

ČLANICE

1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite članice -68 kg (2) 4.80 points
1. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (3) 7.20 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite članice -61 kg (6) 9.60 points
2. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite članice -68 kg (2) 3.20 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata članice +18 (8) 6.40 points
2. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite članice -61 kg (6) 6.40 points
3. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite članice - 55 kg (3) 2.40 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite članice -61 kg (6) 3.20 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve