11 - MARIBOR OPEN 2021


KADETI

1. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 7.20 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 7.20 points
1. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (4) 5.40 points
2. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje +54 kg (4) 3.60 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (3) 3.60 points
2. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.80 points
3. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.40 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.40 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points
1. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (3) 5.40 points
1. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (2) 3.60 points
1. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (10) 7.20 points
1. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 5.40 points
2. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (3) 3.60 points
2. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (3) 3.60 points
2. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (4) 3.60 points
2. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (10) 4.80 points
3. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti +70 kg (4) 1.80 points
3. place AHMIČEVIĆ BENJAMIN (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 2.40 points
3. place LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (3) 1.80 points
3. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (5) 1.80 points
3. place MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -63 kg (3) 1.80 points
4. place Križanič Blaž (Karate Klub Murska Sobota) kata kadeti (10) 2.40 points

KADETINJE

1. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 7.20 points
1. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (4) 5.40 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 7.20 points
2. place VASILIĆ DAJANA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (3) 3.60 points
2. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.80 points
2. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje +54 kg (4) 3.60 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.40 points
3. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.40 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 2.40 points

MLADINCI

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (2) 4.20 points
1. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -59 kg (2) 4.20 points
2. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (2) 2.80 points
2. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (2) 2.80 points
3. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (14) 2.80 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 points
4. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (14) 2.80 points
1. place KRAJNC MIHA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite mladinci +76 kg (5) 6.30 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (6) 8.40 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (3) 6.30 points
2. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (2) 2.80 points
2. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -76 kg (6) 5.60 points
2. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (5) 4.20 points
3. place EKART ŽIGA (Karate Klub Kovinar Maribor) kata mladinci (6) 2.80 points
3. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (6) 2.80 points
4. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (5) 2.10 points
4. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci -76 kg (6) 2.80 points
4. place Kerec Aljoša (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (6) 2.80 points

MLADINKE

1. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -48 kg (2) 4.20 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -59 kg (2) 4.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (2) 4.20 points
2. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (2) 2.80 points
2. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (2) 2.80 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 points
3. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (14) 2.80 points
4. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +59 kg (5) 2.10 points
4. place LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (14) 2.80 points

ČLANI

1. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite članice + 68 kg (4) 7.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite članice -61 kg (2) 4.80 points
2. place FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata članice +18 (5) 4.80 points
2. place LUBAJNŠEK LINA (Karate Klub Radvanje) kumite članice + 68 kg (4) 4.80 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (5) 2.40 points
4. place ĆURIĆ AJLA (Karate klub Mirna Peč) kata članice +18 (5) 2.40 points
4. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite članice + 68 kg (4) 2.40 points
1. place TALER JAKA (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite člani -67 kg (2) 4.80 points
2. place KNEDL KLEMEN (Karate Klub Sho-Kan Apače) kumite člani -67 kg (2) 3.20 points
2. place MARTINUZZI MATIAS (Karate Klub Murska Sobota) kumite člani -75 kg (2) 3.20 points
3. place Marković Žan (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite člani +75 kg (3) 2.40 points
4. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata člani +18 (8) 3.20 points

ČLANICE

1. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite članice + 68 kg (4) 7.20 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite članice -61 kg (2) 4.80 points
2. place FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata članice +18 (5) 4.80 points
2. place LUBAJNŠEK LINA (Karate Klub Radvanje) kumite članice + 68 kg (4) 4.80 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (5) 2.40 points
4. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite članice + 68 kg (4) 2.40 points
4. place ĆURIĆ AJLA (Karate klub Mirna Peč) kata članice +18 (5) 2.40 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve