KRANJ OPEN 2019

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj )



Lokacija : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Početak : 21.09.2019 10:00:00
Rok prijave : 19.09.2019 24:00:00
Kontaktna osoba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cijena prvog nastupa : 15 €
Cijena dodatnog nastupa : 15 €
Cijena ekipnog nastupa : 20 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 2
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Br. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 5
5 kata malčice Br. prijavljenih : 12
6 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 10
7 kata malčki Br. prijavljenih : 10
8 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 14
9 kata dečki Br. prijavljenih : 19
10 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 9
11 kata deklice Br. prijavljenih : 14
12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 11
13 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 10
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 4
15 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 14
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 1
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 9
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 13
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 9
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 6
21 kata člani +18 Br. prijavljenih : 5
22 kata članice +18 Br. prijavljenih : 3
23 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 5
24 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Pejaković Milica Karate Klub Sindjelic
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 Česen Boris Shotokan Karate Klub Postojna
2 Jušić Eman KK KRAJINA
3 Kerim Oblak David Karate klub Lev
4 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
5 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Jušić Eman KK KRAJINA
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 Petrović Uroš Karate Klub Sindjelic
5 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
3 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Lončar Lucija Karate klub Trnje
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
7 MERC Maja Karate Klub Šiška
8 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
9 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
10 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
11 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
12 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčice (8-6 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Dugalić Anastasia Karate Klub Sindjelic
3 KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 Milanović Ivana Karate Klub Sindjelic
6 Miluša Marija Karate Klub Sindjelic
7 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
8 Petrović Anja Karate Klub Sindjelic
9 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
10 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki
1 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
4 Merc Janez Karate klub Lev
5 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
7 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
9 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 ŠTRBAC PETAR Karate Klub Sindjelic
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Debeljak Gašper karate klub Šenčur
2 DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3 Grilc Timon karate klub Šenčur
4 Halilković Ermin Karate Klub Tiger Velenje
5 JELEN GAL Karate klub Velenje
6 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Jerše Lan Karate Klub Shotokan Kranj
8 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
9 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
10 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
11 ŠTERN Tilen KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
12 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
13 Tubić Aleksa Karate Klub Sindjelic
14 Žura Ante Karate klub Trnje
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BAGAROLO THOMAS ASD CENTRO STUDY ARKE
3 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
4 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
5 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
6 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
7 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
10 LISIERO GIACOMO PATRIZIO ASD CENTRO STUDY ARKE
11 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
12 Mali Nace Karate Klub Kranj
13 Merc Janez Karate klub Lev
14 OČKO GAL Karate klub Velenje
15 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
16 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
17 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
18 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
19 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki (8-4 kyu)
1 BAGAROLO THOMAS ASD CENTRO STUDY ARKE
2 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
3 Dugalić Petar Karate Klub Sindjelic
4 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
5 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
6 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
7 LISIERO GIACOMO PATRIZIO ASD CENTRO STUDY ARKE
8 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
9 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
3 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
4 Česen Vesna Shotokan Karate Klub Postojna
5 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
6 DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
7 GRETA POLONIO ASD CENTRO STUDY ARKE
8 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
9 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
10 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
11 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
12 Lončar Lucija Karate klub Trnje
13 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
14 Polak Tia Karate Klub Kranj
kata deklice (8-4 kyu)
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 GRETA POLONIO ASD CENTRO STUDY ARKE
3 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
5 Milanović Anastasija Karate Klub Sindjelic
6 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
7 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
8 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
9 Todorović Evgenija Karate Klub Shotokan Kranj
10 URH META Karate Klub Shotokan Kranj
11 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 EMANUELE CARRARO ASD CENTRO STUDY ARKE
4 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
5 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
8 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
9 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
10 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
3 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
4 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje
1 ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3 Karova Viktorija Karate Klub Shotokan Kranj
4 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
8 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
9 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
11 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
12 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
13 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Vasilić Dajana KARATE KLUB NAKLO
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Vasilić Dajana KARATE KLUB NAKLO
kata kadeti
1 BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
4 EMANUELE CARRARO ASD CENTRO STUDY ARKE
5 GIULIO MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
6 Logonder Maj KARATE KLUB NAKLO
7 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 Dobrić Ana Marija Karate Klub Sindjelic
4 EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
5 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
6 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
7 Milosavac Anđela Karate Klub Sindjelic
8 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 PETAN ELA Karate Klub Brežice
12 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
13 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 GIULIO MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
kata mladinke
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Đumić Milka Karate Klub Sindjelic
3 EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
6 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata člani +18
1 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
kata članice +18
1 Đumić Milka Karate Klub Sindjelic
2 Kozjek Anja KARATE KLUB NAKLO
3 LAURA MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
kata veterani + 35 let
1 Horvat Albin Karate klub Pesnica
2 JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
3 Kramar Aljoša Karate klub Radeče
4 LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
5 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
2 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
3 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
4 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -47 kg
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
3    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
2 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
3 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
4 PETAN ELA kata kadetinje
5 PETAN ELA kumite kadetinje -47 kg
6 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
7 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
8 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
9 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
10 KK Brežice 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
4    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
5    Karate Klub Kolektor Idrija
1 CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -47 kg
2 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
3 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
4 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
5 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti open
6 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
7 LAPAJNE VORANC kumite dečki -40 kg
8 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
9 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -40 kg
10 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
11 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
12 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +47 kg
13 PERMOZER MARC kumite malčki -35 kg
14 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite dečki -40 kg
2 Bauman Gal kata dečki (8-4 kyu)
3 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje open
4 MOČNIK TIMI kata kadeti
5 MOČNIK TIMI kata mladinci
6 Rola Luka kata dečki
7 Rola Luka kumite dečki +45 kg
8 ZARIČ VID kata ml. kadeti
9 ZARIČ VID kata kadeti
10 ZARIČ VID kumite ml. kadeti +50 kg
7    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite deklice -40 kg
2 Bele Lea kumite deklice -35 kg
3 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
4 PRAH TILEN kata malčki
5 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
6 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
8    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata dečki
2 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
3 Cekov Vanna kata deklice
4 Cekov Vanna kumite deklice -40 kg
5 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +47 kg
6 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
7 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
8 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje open
9 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
10 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
11 Eterovič Maša kata mladinke
12 Eterovič Maša kata kadetinje
13 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
14 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -40 kg
15 LEBEN TINKARA kata deklice
16 LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
17 Mali Nace kata dečki
18 Mali Nace kumite dečki -40 kg
19 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
20 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
21 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +47 kg
22 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje +47 kg
23 Polak Tia kata deklice
9    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -70 kg
2 BARL MAJ kumite kadeti open
10    Karate Klub Polzela
1 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
2 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
3 KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Kramberger Zala kumite deklice -35 kg
5 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
6 Mlačnik Ažbe kumite malčki -35 kg
7 RIOSA NOVAK KAJA kumite ml. kadetinje -40 kg
8 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
11    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata malčice
2 BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
3 BOJC JAKOB kata dečki
4 BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
5 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje +47 kg
6 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
7 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
8 RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -40 kg
9 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
10 Subotič Filip kata dečki
11 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
12    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata deklice
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
4 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
5 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
6 MAVSAR TAJDA kata deklice (8-4 kyu)
7 MAVSAR TAJDA kata malčice
8 MIKŠA LOVRO kata malčki
9 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +50 kg
10 ŽUMER JAKOB kumite kadeti -63 kg
13    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kata kadetinje
3 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
4 BAŠAR EMA kumite kadetinje open
5 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
6 DOBRNJAC ALEKS kumite malčki -30 kg
7 DOBRNJAC ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
8 Jerše Lan kumite malčki -30 kg
9 Jerše Lan kata malčki (8- 6 kyu)
10 Karova Viktorija kata ml. kadetinje
11 KASUNIČ DORJAN kata dečki
12 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
13 KASUNIČ DORJAN kata dečki (8-4 kyu)
14 KONDIČ TARA kumite malčice -35 kg
15 KONDIČ TARA kata malčice (8-6 kyu)
16 Mačar Dejan kata ml. kadeti
17 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -40 kg
18 Mačar Tijan kata dečki
19 Mačar Tijan kumite dečki -35 kg
20 MILEV MATEJ kata malčki
21 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
22 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
23 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
24 MUZIK TAŠA kata kadetinje
25 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
26 MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
27 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
28 Todorović Evgenija kata deklice (8-4 kyu)
29 Torkar Ajda kata najmlajše
30 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
31 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
32 URH META kumite deklice -40 kg
33 URH META kata deklice (8-4 kyu)
14    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice -35 kg
15    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 ALETIĆ EMRA kata deklice (8-4 kyu)
3 Halilković Ermin kata malčki (8- 6 kyu)
4 Jeseničnik Nea kata deklice
5 Križevac Lamia kata deklice (8-4 kyu)
6 Mujkanovic Anan kata malčki (8- 6 kyu)
7 Osmić Sumejja kata deklice (8-4 kyu)
8 Sarajlić Adelisa kata malčice
9 Sarajlić Adelisa kata malčice (8-6 kyu)
10 Sarajlić Eldin kata dečki (8-4 kyu)
11 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
16    Karate klub Velenje
1 JELEN GAL kata malčki
2 JELEN GAL kata malčki (8- 6 kyu)
3 OČKO GAL kata dečki
4 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
5 PAŠIČ ADAM kata malčki
6 PAŠIČ ADAM kata malčki (8- 6 kyu)
7 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
8 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
10 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)
17    Karate Klub Virtus Duplica
1 JEGLIČ DRAGO kata veterani + 35 let
18    Karate Klub Žalec
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
2 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open
19    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti +50 kg
20    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Zarja Julija kumite deklice -35 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 ČEH ALEŠ kata kadeti
4 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -68 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci open
6 SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
7 Zalar Jakob kumite kadeti -63 kg
21    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
3 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -35 kg
5 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
6 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
7 VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
22    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
4 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
5 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
6 KK Radgona 1 kata ekipa kadeti-mladinci
23    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
2 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti open
24    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Gostić Stefan kumite dečki -35 kg
2 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
3 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -68 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
25    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ŽIBRAT GAJA kata mladinke
2 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
26    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -47 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -48 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje open
10 SMRDEL Livija kata malčice
27    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Česen Boris kata najmlajši
2 Česen Vesna kata deklice
3 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
4 Dautović Ines kata deklice
5 KALENDER Edvin kumite dečki -40 kg
6 KALENDER Edvin kata dečki (8-4 kyu)
7 Koštić Anes kata malčki
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -47 kg
10 LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
12 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -35 kg
13 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
14 REBEC GAŠPER kata dečki
15 Savković Ivana kata malčice
16 Savković Ivana kumite malčice -30 kg
17 Sivčević Sadžida kata kadetinje
18 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
28    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kata kadeti
2 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
3 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 Kermc Anže kumite dečki -35 kg
6 Kermc Anže kata dečki (8-4 kyu)
7 Paskvale Matic kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -50 kg
9 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 ŠTIGL KLARA kumite deklice +40 kg
11 ŠTIGL KLARA kata deklice (8-4 kyu)
29    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata veterani + 35 let
30    KARATE KLUB RIJEKA
1 KRESIĆ TEA kumite ml. kadetinje -47 kg
2 RAC VERONIKA kumite ml. kadetinje +47 kg
31    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 BEGANOVIĆ TARIS kata malčki
2 BEGANOVIĆ TARIS kata dečki
3 BEGANOVIĆ TARIS kumite malčki +35 kg
4 DIZDAREVIĆ EDA kata malčice
5 DIZDAREVIĆ EDA kata deklice
6 DIZDAREVIĆ EDA kumite malčice -30 kg
32    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
2 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
3 GOLAČ AJDA kumite kadetinje open
4 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
5 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 GORENŠEK VID kata dečki
7 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
8 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
9 HLASTEC KIAN kata dečki
10 JEROT MIHA kata malčki (8- 6 kyu)
11 JEROT NEŽA kata malčice
12 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
13 KLOBASA ALEKS kumite mladinci open
14 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
15 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
16 NOVAK SARA, kata kadetinje
17 SLUGA JURE kata kadeti
18 SLUGA JURE kata mladinci
19 STERNIŠA NEJC kata člani +18
20 STERNIŠA NEJC kata mladinci
21 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
22 KK Seki 1 kata ekipa kadeti-mladinci
23 KK Seki 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
33    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 Innocenzi Francesco kumite kadeti +70 kg
2 Innocenzi Francesco kumite kadeti open
3 Simeone Martina kumite kadetinje -47 kg
4 Simeone Martina kumite kadetinje +54 kg
5 Trevisan Lisa kumite kadetinje +54 kg
6 VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg
34    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
4 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti open
5 Debeljak Gašper kumite malčki +35 kg
6 Debeljak Gašper kata malčki (8- 6 kyu)
7 Grilc Timon kumite malčki -30 kg
8 Grilc Timon kata malčki (8- 6 kyu)
9 MUŠIĆ ALINA kata deklice
10 MUŠIĆ ALINA kumite deklice -40 kg
11 MUŠIĆ ALINA kata deklice (8-4 kyu)
12 Sadiković Muhammed kata dečki
13 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
14 Sadiković Muhammed kata dečki (8-4 kyu)
15 KK Šenčur 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
35    Karate klub Grobničan
1 Karadža Ana kumite kadetinje -47 kg
2 Karadža Ana kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Mudnić Lovro kumite mladinci -76 kg
4 Mudnić Lovro kumite mladinci open
5 Splait Adrian kumite najmlajši -30 kg
6 Splait Siniša kumite dečki -40 kg
7 Splait Siniša kumite malčki +35 kg
36    partizan
1 Djurković Stefan kumite kadeti open
2 IVKOVIĆ JELENA kumite mladinke -59 kg
3 IVKOVIĆ JELENA kumite mladinke +59 kg
4 IVKOVIĆ JELENA kumite članice open
5 marić andrija kumite člani open
37    KK KRAJINA
1 Jušić Eman kata najmlajši
2 Jušić Eman kata najmlajši (8-6 kyu)
38    Karate klub Borac
1 Bota Dijana kumite kadetinje +54 kg
2 Bota Dijana kumite kadetinje open
3 Čokanović Katarina kumite članice open
4 JOVOVIĆ DUNJA kumite deklice -40 kg
5 Kalajidžić Sara kumite kadetinje -47 kg
6 Kalajidžić Sara kumite kadetinje open
7 MASLAK NIKOLA kumite mladinci +76 kg
8 MASLAK NIKOLA kumite mladinci open
9 NIJEMČEVIĆ ANA kumite ml. kadetinje +47 kg
10 Topuzović Aleksandar kumite mladinci -61 kg
11 KKBorac 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
12 KKBorac 1 kata ekipa kadeti-mladinci
39    KARATE KLUB NAKLO
1 Kozjek Anja kata članice +18
2 Logonder Maj kata kadeti
3 Logonder Maj kumite kadeti -57 kg
4 Logonder Maj kumite kadeti open
5 Vasilić Dajana kata ml. kadetinje
6 Vasilić Dajana kumite ml. kadetinje -47 kg
7 Vasilić Dajana kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
40    Karate klub Radeče
1 Kramar Aljoša kata veterani + 35 let
2 Kramar Lili kata malčice (8-6 kyu)
3 Kramar Vili kata najmlajši (8-6 kyu)
41    Karate klub Trnje
1 Javorović Jura kumite dečki -35 kg
2 Lončar Lucija kata malčice
3 Lončar Lucija kata deklice
4 Mucić Dominik kumite dečki -35 kg
5 Mucić Dominik kumite malčki -35 kg
6 Mucić Mihael kumite dečki +45 kg
7 Puzić Leon kumite dečki +45 kg
8 Žura Ante kata malčki (8- 6 kyu)
42    Karate Klub Sindjelic
1 Dobrić Ana Marija kata kadetinje
2 Dugalić Anastasia kata malčice (8-6 kyu)
3 Dugalić Petar kata dečki (8-4 kyu)
4 Đumić Milka kata mladinke
5 Đumić Milka kata članice +18
6 Milanović Anastasija kata deklice (8-4 kyu)
7 Milanović Ivana kata malčice (8-6 kyu)
8 Milosavac Anđela kata kadetinje
9 Miluša Marija kata malčice (8-6 kyu)
10 Pejaković Milica kata najmlajše (8-6 kyu)
11 Petrović Anja kata malčice (8-6 kyu)
12 Petrović Uroš kata najmlajši (8-6 kyu)
13 ŠTRBAC PETAR kata malčki
14 Tubić Aleksa kata malčki (8- 6 kyu)
43    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
3 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti open
4 ŠTERN Tilen kata malčki (8- 6 kyu)
5 TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
6 TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)
44    KARATE-DO LEIBNITZ
1 PESIC NINA kata malčice
2 PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)
45    Karate klub Lev
1 Kerim Oblak David kata najmlajši
2 Kerim Oblak David kumite najmlajši -30 kg
3 Merc Janez kata malčki
4 Merc Janez kata dečki
5 Merc Janez kumite dečki -35 kg
6 Merc Janez kumite malčki -35 kg
7 Smrekar Matic kumite člani open
46    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18
47    ASD CENTRO STUDY ARKE
1 ANNA ORSETTI kata ml. kadetinje
2 ANNA ORSETTI kata deklice
3 BAGAROLO THOMAS kata dečki
4 BAGAROLO THOMAS kata dečki (8-4 kyu)
5 EMANUELE CARRARO kata ml. kadeti
6 EMANUELE CARRARO kata kadeti
7 EMMA ORSETTI kata mladinke
8 EMMA ORSETTI kata kadetinje
9 GIULIO MENEGHETTI kata kadeti
10 GIULIO MENEGHETTI kata mladinci
11 GRETA POLONIO kata deklice
12 GRETA POLONIO kata deklice (8-4 kyu)
13 LAURA MENEGHETTI kata članice +18
14 LISIERO GIACOMO PATRIZIO kata dečki
15 LISIERO GIACOMO PATRIZIO kata dečki (8-4 kyu)
16 VASILE OANTA kata člani +18
17 VASILE OANTA kata mladinci