KRANJ OPEN 2019

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , ul. Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 21.09.2019 10:00:00
Rok prijave : 19.09.2019 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 15 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 kata malčice Št. prijavljenih : 5
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 4
7 kata malčki Št. prijavljenih : 4
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 5
9 kata dečki Št. prijavljenih : 5
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
11 kata deklice Št. prijavljenih : 6
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 8
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 6
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 3
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 3
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
21 kata člani +18 Št. prijavljenih : 4
22 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
23 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 1
24 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 Česen Boris Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Kramar Vili Karate klub Radeče
2 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčice
1 Kramar Lili Karate klub Radeče
2 Lončar Lucija Karate klub Trnje
3 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
4 PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
5 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu)
1 KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
2 Kramar Lili Karate klub Radeče
3 PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
4 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 Grilc Timon karate klub Šenčur
2 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
3 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 Grilc Timon karate klub Šenčur
3 Jerše Lan Karate Klub Shotokan Kranj
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 Žura Ante Karate klub Trnje
kata dečki
1 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3 Komljenović Gabrijel SV Gendorf Burgkirchen
4 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
5 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
kata dečki (8-4 kyu)
1 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2 Perestegi Lovro Karate klub Trnje
3 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
4 Sarajlić Marko Karate Klub Shotokan Kranj
5 TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 Česen Vesna Shotokan Karate Klub Postojna
2 Kožuh Izabela karate klub Šenčur
3 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
4 Lončar Lucija Karate klub Trnje
5 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
6 Podboršek Zoja karate klub Šenčur
kata deklice (8-4 kyu)
1 Gebauer Lisa SV Gendorf Burgkirchen
2 Kožuh Izabela karate klub Šenčur
3 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
4 Podboršek Zoja karate klub Šenčur
5 POZVEK ELA Karate Klub Shotokan Kranj
6 ŠTIBELJ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
7 Todorović Evgenija Karate Klub Shotokan Kranj
8 URH META Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
1 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
4 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Gebauer Leonie SV Gendorf Burgkirchen
2 Pavlinović Maria SV Gendorf Burgkirchen
3 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadeti
1 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3 SARAJLIć MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 KAROV Zoran Karate Klub Shotokan Kranj
3 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata člani +18
1 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
2 GOUNDER SUNDERMOORTHY Wado International Karate Federation Guj India
3 PAL HIMANSHU Wado International Karate Federation Guj India
4 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let
1 Kramar Aljoša Karate klub Radeče
kata veteranke + 35 let
1    Karate Klub Brežice
1 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
2    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Lea kumite deklice -35 kg
2 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
3 PRAH TILEN kata malčki
3    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
2 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
3 MAVSAR TAJDA kata malčice
4 MIKŠA LOVRO kata malčki
5 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
5    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kata kadetinje
3 BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
4 BAŠAR EMA kumite kadetinje open
5 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
6 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
7 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
8 DOBRNJAC ALEKS kumite malčki -30 kg
9 DOBRNJAC ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
10 Jerše Lan kumite malčki -30 kg
11 Jerše Lan kata malčki (8- 6 kyu)
12 KAROV Zoran kata mladinci
13 KAROV Zoran kumite mladinci -68 kg
14 KAROV Zoran kumite mladinci open
15 KASUNIČ DORJAN kata dečki
16 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
17 KASUNIČ DORJAN kata dečki (8-4 kyu)
18 KONDIČ TARA kumite malčice -35 kg
19 KONDIČ TARA kata malčice (8-6 kyu)
20 Mačar Dejan kata ml. kadeti
21 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -40 kg
22 Mačar Tijan kata dečki
23 Mačar Tijan kumite dečki -35 kg
24 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
25 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
26 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
27 MUZIK TAŠA kata kadetinje
28 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
29 MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
30 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
31 POZVEK ELA kumite deklice -40 kg
32 POZVEK ELA kata deklice (8-4 kyu)
33 RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -35 kg
34 RADINOVIĆ LORENA kata malčice (8-6 kyu)
35 Sarajlić Marko kumite dečki -35 kg
36 Sarajlić Marko kata dečki (8-4 kyu)
37 SARAJLIć MATEJ kata kadeti
38 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
39 ŠTIBELJ SARA kumite deklice -40 kg
40 ŠTIBELJ SARA kata deklice (8-4 kyu)
41 Todorović Evgenija kata deklice (8-4 kyu)
42 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
43 Torkar Ajda kumite najmlajše -30 kg
44 TRAVKA IVAN kumite dečki -35 kg
45 TRAVKA IVAN kata dečki (8-4 kyu)
46 URH META kumite deklice -40 kg
47 URH META kata deklice (8-4 kyu)
48 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -40 kg
49 VASILIĆ DAJANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
7    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti +50 kg
8    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 Česen Boris kata najmlajši
3 Česen Boris kumite najmlajši -30 kg
4 Česen Vesna kata deklice
5 Česen Vesna kumite deklice -35 kg
6 IVANOVIĆ ANA kumite deklice -40 kg
7 KALENDER Edvin kumite dečki -35 kg
8 KALENDER Edvin kumite dečki -40 kg
9 Koštić Anes kata malčki
10 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
11 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -47 kg
12 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
13 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -35 kg
14 LIŠINOVIĆ SARA kumite mladinke -59 kg
15 MUJAGIĆ LARISA kumite kadetinje +54 kg
16 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
17 Savković Ivana kata malčice
18 Savković Ivana kumite malčice -30 kg
19 STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
9    Karate Pinzgau
1 Hörl Thomas kumite ml. kadeti -40 kg
2 Jandl Simon kumite dečki -40 kg
3 Kametinger Sarah kumite malčice -35 kg
4 Kametinger Sophie kumite kadetinje +54 kg
10    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
2 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 GORENŠEK VID kata dečki
4 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
5 NOVAK SARA, kata kadetinje
6 STERNIŠA NEJC kata člani +18
7 STERNIŠA NEJC kata mladinci
8 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
11    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
4 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
5 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti open
6 Grilc Timon kata malčki
7 Grilc Timon kumite malčki -30 kg
8 Grilc Timon kata malčki (8- 6 kyu)
9 Kožuh Izabela kata deklice
10 Kožuh Izabela kumite deklice -40 kg
11 Kožuh Izabela kata deklice (8-4 kyu)
12 MUŠIĆ ALINA kata deklice
13 MUŠIĆ ALINA kumite deklice -40 kg
14 MUŠIĆ ALINA kata deklice (8-4 kyu)
15 Podboršek Zoja kata deklice
16 Podboršek Zoja kumite deklice -35 kg
17 Podboršek Zoja kata deklice (8-4 kyu)
18 Sadiković Muhammed kata dečki
19 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
20 Sadiković Muhammed kata dečki (8-4 kyu)
21 KK Šenčur 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
12    partizan
1 Djurković Stefan kumite kadeti open
2 marić andrija kumite člani open
3 Stanimirovic Milica kumite članice - 50 kg
13    Ganz-Kesjár
1 András Bálint kumite malčki -35 kg
2 Csató Roland kumite kadeti -57 kg
3 Dvorák Ádám kumite kadeti +70 kg
4 Dvorák Ádám kumite mladinci +76 kg
5 Dvorák Adrián kumite dečki +45 kg
6 Dvorák Adrián kumite malčki +35 kg
7 Kacsala Zsolt kumite mladinci -76 kg
8 Máder Lili kumite deklice -40 kg
9 Máder Lili kumite ml. kadetinje -40 kg
10 Mader Miksa kumite dečki -35 kg
11 Mader Miksa kumite malčki -35 kg
12 Tóth János kumite dečki -35 kg
13 Tóth János kumite malčki -35 kg
14 Varga Dániel kumite kadeti +70 kg
15 Varga Dániel kumite mladinci -76 kg
14    Karate klub Radeče
1 Kramar Aljoša kata veterani + 35 let
2 Kramar Lili kata malčice
3 Kramar Lili kata malčice (8-6 kyu)
4 Kramar Vili kata najmlajši (8-6 kyu)
15    Wado International Karate Federation Guj India
1 GOUNDER SUNDERMOORTHY kata člani +18
2 GOUNDER SUNDERMOORTHY kumite člani open
3 MAKWANA NITIN kumite člani -60 kg
4 MANSURI VORA MAHAMADSAIFIL kumite člani -67 kg
5 PAL HIMANSHU kata člani +18
16    Karate klub Trnje
1 Lončar Lucija kata malčice
2 Lončar Lucija kata deklice
3 Mucić Dominik kumite malčki -35 kg
4 Mucić Mihael kumite dečki +45 kg
5 Perestegi Lovro kata dečki (8-4 kyu)
6 Puzić Leon kumite dečki -45 kg
7 Žura Ante kata malčki (8- 6 kyu)
17    SHOFUKAN GABERSDORF
1 PESIC NINA kata malčice
2 PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)
18    SV Gendorf Burgkirchen
1 Gebauer Leonie kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Gebauer Leonie kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Gebauer Lisa kumite deklice -35 kg
4 Gebauer Lisa kata deklice (8-4 kyu)
5 Komljenović Gabrijel kata dečki
6 Komljenović Gabrijel kumite dečki -40 kg
7 Pavlinović Maria kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 SVGB 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
19    EGIPT WUKF
1 ELSHAWISH HAZEM kumite mladinci -61 kg
2 GABALLA EZZELDEEN kumite člani - 84 kg
3 SHABANA EHAB kumite mladinci -68 kg
20    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18