11 - MARIBOR OPEN 2021

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



Lokacija : Športna dvorana TŠCTezno
Maribor , Zolajeva 12
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Početak : 23.10.2021 09:00:00
Rok prijave : 19.10.2021 24:00:00
Kontaktna osoba : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 35 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 1
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 3
3 kata najmlajši Br. prijavljenih : 1
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 3
5 kata malčice Br. prijavljenih : 2
6 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 11
7 kata malčki Br. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 11
9 kata dečki Br. prijavljenih : 10
10 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 11
11 kata deklice Br. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 11
13 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 3
15 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 15
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 10
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 10
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 14
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 6
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 14
21 kata člani +18 Br. prijavljenih : 8
22 kata članice +18 Br. prijavljenih : 5
23 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 4
24 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 2
25 kata veterani + 50 let Br. prijavljenih : 5
26 kata veteranke + 50 let Br. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 Kolenc Timotej Karate klub Mirna Peč
3 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice
1 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
2 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
kata malčice (8-6 kyu)
1 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
2 HORN LORENA Karate Klub Črnomelj
3 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
4 KRALJEVIČ MAŠA KARATE-DO LEIBNITZ
5 PROSENJAK LARISA KARATE-DO LEIBNITZ
6 Rojs Gaja Karate klub WKSA Duplek
7 Rojs Tjaša Karate klub WKSA Duplek
8 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
9 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
10 Subašič ADNA Karate klub Seki
11 ZAVEC MARIBEL KARATE-DO LEIBNITZ
kata malčki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 Ferenčak Ferenc Rene Karate Klub Murska Sobota
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
4 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
5 Raboteg Weiss Staš Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
3 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
4 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
5 KRAŠNA JAKOB Karate Klub Črnomelj
6 MATEJ Jernej KARATE KLUB BUSHIDO
7 Muršec Vid Karate Klub Kovinar Maribor
8 Reher Anej Karate Klub Sho-Kan Apače
9 Slonecki Nik Karate klub Radeče
10 Stojanov Maksim karate klub Pivka
11 Vučko Tomi Tom Karate Klub Sho-Kan Apače
kata dečki
1 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
2 KOJZEK ROBERT Karate Klub Radvanje
3 Mohorko Tai Karate Klub Radvanje
4 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5 Potrč Prodanovič Bine Karate Klub Radvanje
6 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
7 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
8 Turcato Giacomo SPORTTARGET
9 URUKALO SAŠA Karate Klub Radvanje
10 VTIČ RUS JAN Karate Klub Radvanje
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 Benčec Niko Karate Klub Murska Sobota
3 DOBAJ MITJA Karate Klub Kovinar Maribor
4 Duraković Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
5 ĐULA ERIK Karate Klub Kovinar Maribor
6 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
7 Kosec Filip Karate Klub Kovinar Maribor
8 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
9 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
10 PRKIČ JAKA Karate Klub Kovinar Maribor
11 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
kata deklice
1 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2 Kramar Lili Karate klub Radeče
3 Krebs Katarina Karate Klub Radvanje
4 MERC Maja Karate klub Šiška
5 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
6 ŠABEDER LUCIJA Karate Klub Radvanje
7 SMRDEL Livija karate klub Pivka
8 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
9 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
kata deklice (8-4 kyu)
1 Brus Aria Karate Klub Kovinar Maribor
2 HORVAT ELA Karate Klub Kovinar Maribor
3 ILIČIĆ Ana karate klub Pivka
4 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
5 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
6 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
7 Plemenič Karin Karate Klub Kovinar Maribor
8 Prosenjak Neli Karate Klub Kovinar Maribor
9 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
10 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
11 VERBOŠT LEJLA Karate klub WKSA Duplek
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO
2 Foder Mateo Karate klub Ivanec
3 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
4 KOBAN ALJAŽ KARATE-DO LEIBNITZ
5 MILIČEVIĆ DOMAGOJ Karate klub Vitez
6 OČKO GAL Karate klub Velenje
7 Tratar Anže Karate klub Radeče
8 Turcato Giacomo SPORTTARGET
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Esih Erik Karate klub Radeče
2 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
3 Oblak Nejc Karate Klub Murska Sobota
kata ml. kadetinje
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 GRABOVAC ERIKA Karate klub Vitez
3 HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
4 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
5 JURČEVIĆ LARA Karate klub Vitez
6 Koschuch Larissa Karate Klub Kovinar Maribor
7 KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
8 KRAJNC AJA Karate klub Velenje
9 KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
10 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
11 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
12 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
13 RAJKOVIĆ ENA Karate klub Vitez
14 ŠTRMAN PLAJH GAJA Karate Klub Kovinar Maribor
15 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
2 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
3 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
4 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
5 KODRIN IVA Karate Klub Kovinar Maribor
6 Kos Mia Branka Karate Klub Kovinar Maribor
7 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
8 MLAKAR NELI Karate Klub Kovinar Maribor
9 PESEK LARA Karate Klub Kovinar Maribor
10 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
kata kadeti
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3 Grigoras David asd Accademia del Karate
4 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
5 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
6 OČKO GAL Karate klub Velenje
7 Palič Adis Karate Klub Kovinar Maribor
8 Smiljanić Sven Karate Klub Kovinar Maribor
9 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
10 Valentinčič Erazem WKSA Maribor-center
kata kadetinje
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 Ćerimović Merjem Karate Klub Kovinar Maribor
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 Hadžić Naida Karate Klub Kovinar Maribor
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
8 Paulič Votolen Nikki KARATE KLUB BRANIK
9 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
10 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
11 Stangherlin Sofia SPORTTARGET
12 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
13 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
14 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 EKART ŽIGA Karate Klub Kovinar Maribor
2 Grigoras David asd Accademia del Karate
3 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
4 Kos Adrian Karate Klub Kovinar Maribor
5 LAZIć IVAN Karate Klub Kovinar Maribor
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
kata mladinke
1 DUBRAVAC BLANKA Karate Klub Kovinar Maribor
2 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
4 Hadžić Nejra Karate Klub Kovinar Maribor
5 IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
6 Kadrić Amina Karate Klub Kovinar Maribor
7 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
8 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
9 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
10 LAZIĆ MARIA Karate Klub Ljubljana
11 Marchetti Giulia SPORTTARGET
12 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
13 Stangherlin Sofia SPORTTARGET
14 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata člani +18
1 Bassi Antonino Stars Fighting
2 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
3 Binotto Pietro SPORTTARGET
4 HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
5 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
6 Lorenzo Rogoli Stars Fighting
7 Merola Riccardo SPORTTARGET
8 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
kata članice +18
1 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
4 Marchetti Giulia SPORTTARGET
5 Perendic Katarina Karate klub Vazduhoplovac
kata veterani + 35 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 Horvat Danilo Karate Klub Murska Sobota
3 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
4 Ljubanski Igor Karate klub Polet
kata veteranke + 35 let
1 Ferenčak Ferenc Sonja Karate Klub Murska Sobota
2 SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 50 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 LAH SILVO Karate klub Velenje
3 Ljubanski Igor Karate klub Polet
4 RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
5 Vrtarič Mladen KARATE KLUB BRANIK
kata veteranke + 50 let
1    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite mladinci -55 kg
2 MLAKAR NEJC kumite kadeti -57 kg
3 MLAKAR NIKA kumite kadetinje -54 kg
2    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti -50 kg
2 Paulič Votolen Nikki kata kadetinje
3 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -68 kg
4 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -76 kg
5 Vrtarič Mladen kata veterani + 50 let
3    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata mladinke
2 LAKNER MAJA kata kadetinje
3 LAZANSKI MAJA kata mladinke
4 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
4    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Marković Žan kumite člani +75 kg
2 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
4 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti -50 kg
5 Vatovec Ernest kumite dečki +40 kg
6 Vatovec Jagoda kumite deklice -40 kg
7 Vatovec Jagoda kumite malčice +30 kg
5    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Brus Aria kata deklice (8-4 kyu)
3 Ćerimović Merjem kata kadetinje
4 DOBAJ MITJA kumite dečki +40 kg
5 DOBAJ MITJA kata dečki (8-4 kyu)
6 DUBRAVAC BLANKA kata mladinke
7 Duraković Jakob kata dečki (8-4 kyu)
8 ĐULA ERIK kata dečki (8-4 kyu)
9 EKART ŽIGA kata mladinci
10 EKART PLAJH BOR kata dečki
11 Hadžić Naida kata kadetinje
12 Hadžić Nejra kata mladinke
13 HORVAT ELA kata deklice (8-4 kyu)
14 IBRIĆ AMINA kata mladinke
15 Jotanovič Ivjana kata malčice (8-6 kyu)
16 Kadrić Amina kata mladinke
17 KODRIN IVA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 Kos Adrian kata mladinci
19 Kos Mia Branka kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 Koschuch Larissa kata ml. kadetinje
21 Kosec Filip kata dečki (8-4 kyu)
22 LAZIć IVAN kata mladinci
23 Lenart Luka kumite ml. kadeti +50 kg
24 MLAKAR NELI kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
25 Muršec Vid kumite malčki -30 kg
26 Muršec Vid kata malčki (8- 6 kyu)
27 Ogrinc Filip kumite dečki +40 kg
28 Palič Adis kata kadeti
29 Pavlič Filip kata malčki
30 Pavlič Filip kumite malčki -30 kg
31 PESEK LARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
32 Plemenič Karin kata deklice (8-4 kyu)
33 PRKIČ JAKA kata dečki (8-4 kyu)
34 Prosenjak Neli kata deklice (8-4 kyu)
35 Raboteg Weiss Staš kata malčki
36 Sedonja Matija kata dečki
37 Sedonja Matija kumite dečki +40 kg
38 Smiljanić Sven kata kadeti
39 Štandeker Luka kumite ml. kadeti -45 kg
40 ŠTRMAN PLAJH GAJA kata ml. kadetinje
41 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
42 ZARIČ VID kumite mladinci -61 kg
6    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 PRAH TILEN kata dečki
2 PRAH TILEN kata dečki (8-4 kyu)
7    Karate Klub Murska Sobota
1 Benčec Niko kumite dečki +40 kg
2 Benčec Niko kata dečki (8-4 kyu)
3 Cener Alojz kata veterani + 50 let
4 Cener Alojz kata veterani + 35 let
5 Ferenčak Ferenc Rene kata malčki
6 Ferenčak Ferenc Sonja kata veteranke + 35 let
7 Horvat Danilo kata veterani + 35 let
8 Husar Hana kumite kadetinje +54 kg
9 Kerec Aljoša kata mladinci
10 KOCET NISA kumite kadetinje -54 kg
11 KOCET NISA kumite mladinke -53 kg
12 Križanič Blaž kata kadeti
13 Križanič Blaž kata ml. kadeti (8-3 kyu)
14 Lovenjak Alen kumite dečki +40 kg
15 MARTINUZZI MATIAS kumite člani -75 kg
16 Musič Dorina kumite kadetinje -47 kg
17 Musič Dorina kumite mladinke -48 kg
18 Oblak Nejc kata ml. kadeti (8-3 kyu)
19 Ritlop Sara kata deklice
20 Ritlop Sara kata deklice (8-4 kyu)
21 Šinko Gaja kata malčice
22 Šinko Gaja kata malčice (8-6 kyu)
23 SLUGA KATARINA kata veteranke + 35 let
24 Zečiri Lorna kumite mladinke -48 kg
25 KK Murska 1 kata ekipa članice
26 KK Murska 1 kata ekipa dečki
27 KK Murska 1 kata ekipa kadetinje
28 KK Murska 1 kata ekipa deklice
29 KK Murska 1 kata ekipa ml. kadeti
30 KK Murska 1 kata ekipa kadeti
8    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -76 kg
2 MOČNIK TIMI kata člani +18
3 MOČNIK TIMI kata mladinci
9    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
3 LIPIČ MAJ kumite kadeti -52 kg
4 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
10    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata kadetinje
2 FAJFER LANA kata mladinke
3 Gošnjak Neli kata kadetinje
4 KOJZEK ROBERT kata dečki
5 Krebs Katarina kata deklice
6 KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
8 LUBAJNŠEK LINA kumite članice + 68 kg
9 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +50 kg
10 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +50 kg
11 Mohorko Tai kata dečki
12 MUR LUC kumite kadeti -63 kg
13 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
14 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
15 Potrč Prodanovič Bine kata dečki
16 ŠABEDER LUCIJA kata deklice
17 Teraž Nika kata deklice
18 Teraž Sara kata kadetinje
19 URUKALO SAŠA kata dečki
20 VTIČ RUS JAN kata dečki
11    Karate Klub Rogaška Slatina
1 ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
12    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -52 kg
3 Deželak Tin kata malčki
4 Deželak Tin kata malčki (8- 6 kyu)
5 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
6 FRAS PIA LETRICIA kata članice +18
7 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
8 Lončarič Eva kata ml. kadetinje
9 Lončarič Eva kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 Mori Tara kata mladinke
11 Mori Tara kata kadetinje
12 TROP EMA kata deklice
13 TROP EMA kata deklice (8-4 kyu)
13    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KNEDL KLEMEN kumite člani -67 kg
2 KNEDL KLEMEN kata člani +18
3 Reher Anej kata malčki (8- 6 kyu)
4 Serec Eva kata malčice
5 Serec Eva kata malčice (8-6 kyu)
6 SEREC IZABELA kata kadetinje
7 STEYER VID kata kadeti
8 Vučko Tomi Tom kata malčki (8- 6 kyu)
14    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite mladinke -59 kg
2 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
3 Torkar Ajda kumite malčice +30 kg
4 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -47 kg
15    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
16    Karate Klub Tiger Velenje
1 Jeseničnik Nea kata ml. kadetinje
2 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
3 Koren Taja kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
6 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
7 ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +50 kg
8 KK Tiger 1 kata ekipa ml. kadetinje
17    Karate Klub Trbovlje
1 DOLANC LARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 HRUŠOVAR ANEJ kata dečki (8-4 kyu)
3 JAZBEC LUČKA kata deklice (8-4 kyu)
4 KASTELIC EMMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 OVNIČ TIAN kata dečki (8-4 kyu)
6 ZORKO LARS kata dečki (8-4 kyu)
7 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
8 KK Trbovlje 1 kata ekipa ml. kadetinje
18    Karate klub Velenje
1 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
2 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
4 KRAJNC AJA kata ml. kadetinje
5 LAH SILVO kata veterani + 50 let
6 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
7 OČKO GAL kata ml. kadeti
8 OČKO GAL kata kadeti
9 OČKO GAL kumite ml. kadeti +50 kg
10 PAŠIČ ADAM kata dečki
11 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
12 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
13 ZAGER HANA kata kadetinje
19    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite dečki -35 kg
2 Prkič Jaka kumite ml. kadeti -50 kg
3 Radonjić Miloš kumite ml. kadeti -45 kg
4 Škrabar Maks kumite ml. kadeti -45 kg
20    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER JAKA kumite člani -67 kg
21    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
2 PINTER ŽAN kumite mladinci -76 kg
22    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
4 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
23    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje -54 kg
3 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
24    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Gombač Laura kata najmlajše (8-6 kyu)
2 NAROBE Nina kumite malčice +30 kg
25    Karate Klub Ljubljana
1 KONJEVIĆ LEA kata mladinke
2 LAZIĆ MARIA kata mladinke
26    Karate Klub Črnomelj
1 HORN ESTER kata ml. kadetinje
2 HORN LORENA kata malčice (8-6 kyu)
3 HORN MICHEL kata člani +18
4 KRAŠNA EMA kata ml. kadetinje
5 KRAŠNA JAKOB kata malčki (8- 6 kyu)
27    Karate klub Novo Mesto
1 RUKŠE MIHAEL kata veterani + 50 let
28    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Gaja kata malčice (8-6 kyu)
2 Rojs Tjaša kata malčice (8-6 kyu)
3 VERBOŠT LEJLA kata deklice (8-4 kyu)
4 WKSA Duplek 1 kata ekipa deklice
29    Energija
1 Ćurlić Uroš kumite dečki +40 kg
2 Derajić Branka kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Đukić Ana kumite deklice +40 kg
4 Vulić Filip kumite ml. kadeti +50 kg
30    Karate klub Ivanec
1 Foder Mateo kata ml. kadeti
2 Pavlaković Lana kumite kadetinje +54 kg
3 Pavlaković Lana kumite mladinke +59 kg
31    Ganz Kesjar Karate Klub
1 DVORAK NIKOLETT kumite deklice +40 kg
32    Karate klub Polet
1 Ljubanski Igor kata veterani + 50 let
2 Ljubanski Igor kata veterani + 35 let
33    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
4 HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki (8- 6 kyu)
5 JERŠIČ ŽANA kata deklice
6 KOCEV JOVAN kata najmlajši
7 KOCEV JOVAN kata najmlajši (8-6 kyu)
8 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
9 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 Subašič ADNA kata malčice (8-6 kyu)
11 TOMAŽIČ EVA kata mladinke
12 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
34    Karate klub Šenčur
1 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
35    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite člani +75 kg
2 Dvorák Adrián kumite dečki +40 kg
3 Dvorák Adrián kumite ml. kadeti +50 kg
4 Fortágh Kolos kumite dečki +40 kg
5 Fortágh Kolos kumite ml. kadeti +50 kg
6 Máder Lili kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Máder Lili kumite kadetinje -47 kg
8 Mader Miksa kumite ml. kadeti -45 kg
9 Mader Miksa kumite dečki +40 kg
10 Nyiri Hanga kumite kadetinje -54 kg
11 Pankotay Patrik kumite dečki -35 kg
12 Tóth János kumite ml. kadeti -45 kg
13 Tóth János kumite dečki +40 kg
14 Tóth Zalán kumite dečki -35 kg
36    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Hrvić Edvin kata ml. kadeti
3 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
4 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
5 Kramar Lili kata deklice
6 Kramar Vili kata malčki
7 Sigmund Emilija kata najmlajše (8-6 kyu)
8 Slonecki Nik kata malčki (8- 6 kyu)
9 Tratar Anže kata ml. kadeti
10 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
11 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
37    Karate klub Vitez
1 GRABOVAC ERIKA kata ml. kadetinje
2 JURČEVIĆ LARA kata ml. kadetinje
3 MILIČEVIĆ DOMAGOJ kata ml. kadeti
4 RAJKOVIĆ ENA kata ml. kadetinje
5 Vitez 1 kata ekipa ml. kadetinje
38    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
4 MATEJ Jernej kata malčki (8- 6 kyu)
5 TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
6 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
39    KARATE-DO LEIBNITZ
1 KOBAN ALJAŽ kata ml. kadeti
2 KOSTANJEVEC STELA kata ml. kadetinje
3 KOSTANJEVEC STELA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 KRALJEVIČ MAŠA kata malčice (8-6 kyu)
5 PROSENJAK LARISA kata malčice (8-6 kyu)
6 ZAVEC MARIBEL kata malčice (8-6 kyu)
7 ZEMLJIC ANEL kumite mladinci +76 kg
40    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18
2 Grigoras David kata kadeti
3 Grigoras David kata mladinci
41    WKSA Maribor-center
1 Valentinčič Erazem kata kadeti
42    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +18
3 Gotlib Ajda kata malčice (8-6 kyu)
4 Kajič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kajič Valentina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Kolenc Amadej kata malčki (8- 6 kyu)
7 Kolenc Timotej kata najmlajši (8-6 kyu)
8 Nose Nuša kata deklice (8-4 kyu)
9 Parkelj Nina kata deklice (8-4 kyu)
10 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadetinje
11 Mirna Peč 1 kata ekipa malčki
12 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice
43    karate klub Pivka
1 ILIČIĆ Ana kata deklice (8-4 kyu)
2 SMRDEL Livija kata deklice
3 Stojanov Maksim kata malčki (8- 6 kyu)
44    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETAN ELA kumite članice -61 kg
2 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
3 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
4 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
7 SEVER ANA kumite članice + 68 kg
8 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
45    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti -70 kg
2 GOTTI THOMAS kumite dečki +40 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS kumite dečki -35 kg
4 PIZZOLATO VITTORIA kumite ml. kadetinje -40 kg
46    DMTK Karate
1 Elgozali Aida kumite deklice +40 kg
2 Elgozali Aida kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Hercz Bence kumite dečki -35 kg
4 Hercz Bence kumite ml. kadeti -40 kg
5 Hetesi Balázs kumite ml. kadeti -40 kg
6 Hetesi Balázs kumite dečki +40 kg
7 Kiss Barnabás kumite ml. kadeti -50 kg
8 Kiss Barnabás kumite dečki +40 kg
9 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -57 kg
10 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci -61 kg
11 Piry Péter kumite dečki +40 kg
12 Piry Péter kumite ml. kadeti +50 kg
13 Szabados Máté kumite ml. kadeti -45 kg
14 Varga Benedek kumite ml. kadeti -45 kg
15 Varga Benedek kumite dečki +40 kg
47    SPORTTARGET
1 Binotto Pietro kata člani +18
2 Casarin Alessandro kumite kadeti -57 kg
3 Conte Alessandro kumite mladinci -61 kg
4 Marchetti Giulia kata mladinke
5 Marchetti Giulia kata članice +18
6 Mason Tommaso kumite mladinci -55 kg
7 Merola Riccardo kata člani +18
8 Stangherlin Sofia kata mladinke
9 Stangherlin Sofia kata kadetinje
10 Toniolo Alvise kumite kadeti -63 kg
11 Turcato Giacomo kata ml. kadeti
12 Turcato Giacomo kata dečki
48    Stars Fighting
1 Alessandro Guglielmi kumite kadeti +70 kg
2 Alessandro Guglielmi kumite mladinci +76 kg
3 Bassi Antonino kata člani +18
4 Francesca Plutino kumite članice + 68 kg
5 Francesca Plutino kumite mladinke +59 kg
6 Lorenzo Rogoli kata člani +18
7 Nicolas Di Fonte kumite kadeti -57 kg
8 Nicolas Di Fonte kumite ml. kadeti +50 kg
9 Nicolò Giardino kumite člani -75 kg
10 Nicolò Giardino kumite mladinci -76 kg
11 Rebecca Campli kumite članice -61 kg
12 Rebecca Campli kumite mladinke +59 kg
13 Ugo Scavuzzo kumite člani +75 kg
49    Karate klub Vazduhoplovac
1 Perendic Katarina kata članice +18
50    Karate Klub Shotokan Ajdovščina