11 - MARIBOR OPEN 2021

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana TŠCTezno
Maribor , Zolajeva 12
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Začetek : 23.10.2021 09:00:00
Rok prijave : 19.10.2021 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 kata malčice Št. prijavljenih : 2
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
7 kata malčki Št. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 5
9 kata dečki Št. prijavljenih : 9
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 1
11 kata deklice Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 7
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 11
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 7
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 6
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 13
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 11
21 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 1
22 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 11
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 8
25 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 1
26 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Kramar Alja Karate klub Radeče
2 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice
1 Kristić Karolina Karate klub Seki
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
kata malčice (8-6 kyu)
1 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
2 Subašič ADNA Karate klub Seki
kata malčki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 HABIJANIČ AŽBE Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Kramar Vili Karate klub Radeče
4 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
5 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (8- 6 kyu)
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
3 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
4 MATEJ Jernej KARATE KLUB BUSHIDO
5 Slonecki Nik Karate klub Radeče
kata dečki
1 Duraković Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
2 ĐULA ERIK Karate Klub Kovinar Maribor
3 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
4 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
6 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
7 Plenjšek Maj Karate Klub Kovinar Maribor
8 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
9 Turcato Giacomo SPORTTARGET
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
kata deklice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 MERC Maja Karate klub Šiška
6 Plemenič Karin Karate Klub Kovinar Maribor
7 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
8 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
9 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
kata deklice (8-4 kyu)
1 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
2 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
3 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
kata ml. kadeti
1 Foder Mateo Karate klub Ivanec
2 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
3 OČKO GAL Karate klub Velenje
4 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
6 Tratar Anže Karate klub Radeče
7 Turcato Giacomo SPORTTARGET
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
kata ml. kadetinje
1 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
2 KODRIN IVA Karate Klub Kovinar Maribor
3 Kos Mia Branka Karate Klub Kovinar Maribor
4 Koschuch Larissa Karate Klub Kovinar Maribor
5 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
6 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
7 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
8 MLAKAR NELI Karate Klub Kovinar Maribor
9 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
10 PESEK LARA Karate Klub Kovinar Maribor
11 ŠTRMAN PLAJH GAJA Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
2 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
3 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
4 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
5 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
6 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
7 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3 Grigoras David asd Accademia del Karate
4 Palič Adis Karate Klub Kovinar Maribor
5 Smiljanić Sven Karate Klub Kovinar Maribor
6 Valentinčič Erazem WKSA Maribor-center
kata kadetinje
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 Ćerimović Merjem Karate Klub Kovinar Maribor
4 Fatmić Lejla Karate Klub Rudar Velenje
5 Hadžić Naida Karate Klub Kovinar Maribor
6 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 Paulič Votolen Nikki KARATE KLUB BRANIK
10 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
11 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
12 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
13 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 EKART ŽIGA Karate Klub Kovinar Maribor
2 Grigoras David asd Accademia del Karate
3 Kos Adrian Karate Klub Kovinar Maribor
4 LAZIć IVAN Karate Klub Kovinar Maribor
5 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata mladinke
1 BEŠIĆ HANKA Karate klub Seki
2 DUBRAVAC BLANKA Karate Klub Kovinar Maribor
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
5 Hadžić Nejra Karate Klub Kovinar Maribor
6 IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
7 Kadrić Amina Karate Klub Kovinar Maribor
8 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
9 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
10 Marchetti Giulia SPORTTARGET
11 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
kata veterani - 50 let
1 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
kata veteranke - 50 let
kata člani +18
1 Bassi Antonino Stars Fighting
2 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
3 Binotto Pietro SPORTTARGET
4 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 Gentilini Alessandro SPORTTARGET
6 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
7 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 Lorenzo Rogoli Stars Fighting
9 Merola Riccardo SPORTTARGET
10 SLUGA JURE Karate klub Seki
11 ŽAGAR MAJ Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata članice +18
1 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
4 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
5 LIČEN NINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 Marchetti Giulia SPORTTARGET
7 Perendic Katarina Karate klub Vazduhoplovac
8 SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
kata veterani + 50 let
1 Vrtarič Mladen KARATE KLUB BRANIK
kata veteranke + 50 let
1    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti -50 kg
2 Paulič Votolen Nikki kata kadetinje
3 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -68 kg
4 Vrtarič Mladen kata veterani + 50 let
2    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata mladinke
2 LAKNER MAJA kata kadetinje
3 LAZANSKI MAJA kata mladinke
4 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
3    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Ćerimović Merjem kata kadetinje
3 DOBAJ MITJA kumite dečki +40 kg
4 DUBRAVAC BLANKA kata mladinke
5 Duraković Jakob kata dečki
6 ĐULA ERIK kata dečki
7 EKART ŽIGA kata mladinci
8 EKART PLAJH BOR kata dečki
9 Hadžić Naida kata kadetinje
10 Hadžić Nejra kata mladinke
11 IBRIĆ AMINA kata mladinke
12 Kadrić Amina kata mladinke
13 KODRIN IVA kata ml. kadetinje
14 Kos Adrian kata mladinci
15 Kos Mia Branka kata ml. kadetinje
16 Koschuch Larissa kata ml. kadetinje
17 LAZIć IVAN kata mladinci
18 Lenart Luka kumite ml. kadeti +50 kg
19 MLAKAR NELI kata ml. kadetinje
20 Palič Adis kata kadeti
21 Pavlič Filip kata malčki
22 Pavlič Filip kumite malčki -30 kg
23 PESEK LARA kata ml. kadetinje
24 Plemenič Karin kata deklice
25 Plenjšek Maj kata dečki
26 Rola Luka kumite ml. kadeti +50 kg
27 Sedonja Matija kata dečki
28 Sedonja Matija kumite dečki +40 kg
29 SIMONIČ MAšA kata članice +18
30 Smiljanić Sven kata kadeti
31 Štandeker Luka kumite ml. kadeti -45 kg
32 ŠTRMAN PLAJH GAJA kata ml. kadetinje
33 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
34 ZARIČ VID kumite mladinci -61 kg
4    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite mladinke +59 kg
2 JEVIĆ SVEN kumite ml. kadeti -45 kg
5    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata kadetinje
2 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
3 Donko Matic kumite ml. kadeti -45 kg
4 FAJFER LANA kata mladinke
5 GANZITTI NIA kata članice +18
6 KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +50 kg
8 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +50 kg
9 MRŠIĆ NELI kata ml. kadetinje
10 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
11 Teraž Nika kata deklice
12 Teraž Sara kata kadetinje
6    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -52 kg
3 Deželak Tin kata malčki
4 Deželak Tin kata malčki (8- 6 kyu)
5 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
6 FRAS PIA LETRICIA kata članice +18
7 KATARINA KOREN kata ml. kadetinje
8 KATARINA KOREN kata kadetinje
9 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
10 Lončarič Eva kata ml. kadetinje
11 Lončarič Eva kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 TROP EMA kata deklice
13 TROP EMA kata deklice (8-4 kyu)
7    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 LIČEN NINA kata članice +18
2 ŽAGAR MAJ kata člani +18
8    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite mladinke -59 kg
2 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
3 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
4 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -47 kg
9    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
10    Karate Klub Tiger Velenje
1 Jeseničnik Nea kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
3 Koren Taja kumite ml. kadetinje -40 kg
4 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 KK Tiger 1 kata ekipa ml. kadetinje
11    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
2 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
4 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
5 OČKO GAL kata ml. kadeti
6 OČKO GAL kumite ml. kadeti +50 kg
7 PAŠIČ ADAM borbe dečki - 30 kg
8 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
9 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
10 ZAGER HANA kata kadetinje
12    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg
6 PINTER ŽAN kumite mladinci -76 kg
7 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -68 kg
8 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
13    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata člani +18
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
3 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
4 REIHS JAKA kata ml. kadeti
5 KK Radgona 1 kata ekipa člani
14    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
4 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
15    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 HABIJANIČ AŽBE kata malčki
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje -54 kg
4 Plohl Taja kata deklice
5 Plohl Taja kumite deklice -40 kg
6 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
16    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata deklice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata kadetinje
3 Fatmić Lejla kata kadetinje
4 HRUSTIĆ SAJRA kata deklice
5 Kimidijikić Aleksej kumite dečki -35 kg
6 Kimidijikić Anastasija kumite deklice +40 kg
7 Mulahasanović Emil kumite dečki -40 kg
8 Ograjenšek Karin kumite ml. kadetinje +50 kg
9 SKAZA TIJAN kumite mladinci -76 kg
10 Softić Benjamin kumite kadeti +70 kg
11 Stojnić Manas kumite mladinci -61 kg
17    Energija
1 Čučak Nikolina kumite mladinke -59 kg
2 Derajić Branka kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Dujaković Pavle kumite člani -67 kg
4 Pejić Luka kumite kadeti -57 kg
5 Stanić Mihajlo kumite mladinci -55 kg
6 Zrnić Mihajlo kumite mladinci -61 kg
18    Karate klub Ivanec
1 Brlečić Petra kumite članice + 68 kg
2 Foder Mateo kata ml. kadeti
3 Pavlaković Lana kumite kadetinje +54 kg
4 Pavlaković Lana kumite mladinke +59 kg
19    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ HANKA kata mladinke
4 BEŠIĆ ZIJO kata malčki (8- 6 kyu)
5 GOLAČ AJDA kumite mladinke -59 kg
6 JERŠIČ ŽANA kata deklice
7 KOCEV JOVAN kata najmlajši
8 KOCEV JOVAN kata najmlajši (8-6 kyu)
9 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
10 Kristić Karolina kata malčice
11 MAVSAR TADEJ kata malčki
12 MAVSAR TADEJ kata dečki
13 MAVSAR TADEJ borbe dečki - 30 kg
14 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
15 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
16 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
17 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
18 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
19 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 SLUGA JURE kata člani +18
21 SLUGA JURE kata mladinci
22 Subašič ADNA kata malčice (8-6 kyu)
23 TOMAŽIČ EVA kata mladinke
24 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
20    Karate klub Šenčur
1 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
21    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite člani +75 kg
2 Dvorák Adrián kumite dečki +40 kg
3 Dvorák Adrián kumite ml. kadeti +50 kg
4 Fortágh Kolos kumite dečki +40 kg
5 Fortágh Kolos kumite ml. kadeti +50 kg
6 Máder Lili kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Máder Lili kumite kadetinje -47 kg
8 Mader Miksa kumite ml. kadeti -45 kg
9 Mader Miksa kumite dečki +40 kg
10 Nyiri Hanga kumite kadetinje -54 kg
11 Pankotay Patrik kumite dečki -35 kg
12 Petz Frigyes kumite ml. kadeti -50 kg
13 Petz Frigyes kumite dečki +40 kg
14 Tamás Richárd kumite dečki -35 kg
15 Tóth János kumite ml. kadeti -45 kg
16 Tóth János kumite dečki +40 kg
22    Karate klub Radeče
1 Hrvić Edvin kata ml. kadeti
2 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
3 KRAMAR ALJOŠA kata veterani - 50 let
4 Kramar Lili kata deklice
5 Kramar Vili kata malčki
6 Sigmund Emilija kata najmlajše (8-6 kyu)
7 Slonecki Nik kata malčki (8- 6 kyu)
8 Tratar Anže kata ml. kadeti
9 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
10 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
23    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
2 Juraja Vinko kata dečki
3 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
4 MATEJ Jernej kata malčki (8- 6 kyu)
5 ŠTERN TILEN kumite dečki -40 kg
6 TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
8 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
24    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18
2 Grigoras David kata kadeti
3 Grigoras David kata mladinci
25    WKSA Maribor-center
1 Valentinčič Erazem kata kadeti
26    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +18
3 Gotlib Ajda kata malčice (8-6 kyu)
4 Kajič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kajič Valentina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Nose Nuša kata deklice (8-4 kyu)
7 Parkelj Nina kata deklice (8-4 kyu)
8 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadetinje
27    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 BAN JAKOB kumite kadeti -52 kg
2 BOGOVIČ MEGOVEC TRISTAN JOSIP kumite kadeti -57 kg
3 CERJAK JAKA kumite mladinci -61 kg
4 DENIĆ VITO kumite mladinci +76 kg
5 DRSTVENŠEK LEON kumite kadeti -63 kg
6 GLOGOVŠEK MIHA kumite ml. kadeti +50 kg
7 KOŠTIĆ ČRT kumite kadeti -52 kg
8 Krošelj Žan kumite kadeti -57 kg
9 LAŠIČ SEBASTJAN kumite člani -67 kg
10 LIBENŠEK LUKA kumite mladinci -68 kg
11 LIBENŠEK TIA kumite deklice -40 kg
12 MILOŠEVIĆ BORIS kumite člani -67 kg
13 MITROVIĆ BOR kumite člani +75 kg
14 Mladkovič Žiga kumite dečki +40 kg
15 NOVOSEL VID kumite člani +75 kg
16 PEČAR ANŽE kumite dečki +40 kg
17 PETAN ELA kumite članice -61 kg
18 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
19 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
20 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
21 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
22 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
23 PINTARIČ ELENA GAJA kumite kadetinje -54 kg
24 PINTARIČ JULIJA LINA kumite deklice -40 kg
25 ROŽMAN PINA ANA kumite mladinke +59 kg
26 SEVER ANA kumite članice + 68 kg
27 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
28 ŠMAJGL JURE kumite člani -75 kg
29 ŠTRUCL ELENA RIJA kumite deklice +40 kg
30 VANIČ LUKA kumite dečki +40 kg
31 VAŠ ALEKS kumite dečki -40 kg
32 VEGELJ ALEŠ kumite člani -75 kg
33 ZORKO LOVRO kumite dečki +40 kg
28    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti -70 kg
2 GOTTI THOMAS kumite dečki +40 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS kumite dečki -35 kg
4 PIZZOLATO VITTORIA kumite ml. kadetinje -40 kg
29    SPORTTARGET
1 Binotto Pietro kata člani +18
2 Casarin Alessandro kumite kadeti -57 kg
3 Conte Alessandro kumite mladinci -61 kg
4 Gentilini Alessandro kata člani +18
5 Marchetti Giulia kata mladinke
6 Marchetti Giulia kata članice +18
7 Mason Tommaso kumite mladinci -55 kg
8 Merola Riccardo kata člani +18
9 Toniolo Alvise kumite kadeti -63 kg
10 Turcato Giacomo kata ml. kadeti
11 Turcato Giacomo kata dečki
30    Stars Fighting
1 Alessandro Guglielmi kumite kadeti +70 kg
2 Alessandro Guglielmi kumite mladinci +76 kg
3 Bassi Antonino kata člani +18
4 Francesca Plutino kumite članice + 68 kg
5 Francesca Plutino kumite mladinke +59 kg
6 Lorenzo Rogoli kata člani +18
7 Nicolas Di Fonte kumite kadeti -57 kg
8 Nicolas Di Fonte kumite ml. kadeti +50 kg
9 Nicolò Giardino kumite člani -75 kg
10 Nicolò Giardino kumite mladinci -76 kg
11 Rebecca Campli kumite članice -61 kg
12 Rebecca Campli kumite mladinke +59 kg
13 Ugo Scavuzzo kumite veterani +35 let open
14 Ugo Scavuzzo kumite člani +75 kg
31    Karate klub Vazduhoplovac
1 Perendic Katarina kata članice +18
32    Karate Klub Murska Sobota
33    Karate klub WKSA Duplek
1 WKSA Duplek 1 kata ekipa deklice