VI. POKAL GORENJSKE 2022

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 a )



Lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43 a
Organizator : Karate klub Šenčur
Početak : 18.06.2022 10:00:00
Rok prijave : 15.06.2022 24:00:00
Kontaktna osoba : VOJO AŠANIN 7. dan
karateklubsencur@gmail.com
031 322 239
Cijena prvog nastupa : 15 €
Cijena dodatnog nastupa : 15 €
Cijena ekipnog nastupa : 20 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


1 U8 kata female -8 Br. prijavljenih : 3
2 U8 kata female -8 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 3
3 U8 kata male -8 years Br. prijavljenih : 4
4 U8 kata male -8 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 7
5 U10 kata female 8-9 years Br. prijavljenih : 5
6 U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 8
7 U10 kata male 8-9 years Br. prijavljenih : 8
8 U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 12
9 U12 kata male 10-11 years Br. prijavljenih : 4
10 U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 11
11 U12 kata female 10-11 years Br. prijavljenih : 7
12 U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 15
13 U14 kata male 12-13 years Br. prijavljenih : 7
14 U14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 3
15 U14 kata female 12-13 years Br. prijavljenih : 6
16 kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 8
17 kata male cadets Br. prijavljenih : 7
18 kata female cadets Br. prijavljenih : 2
19 kata male seniors +16 Br. prijavljenih : 4
20 kata female seniors +16 Br. prijavljenih : 4
U8 kata female -8
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 Zukanovic Dzana Karate Klub KLJUČ
U8 kata female -8 years (8-6 kyu)
1 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
2 SREBRE LANA Karate klub Seki
3 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
U8 kata male -8 years
1 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
2 Kuhar Marcel KARATE KLUB NAKLO
3 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
4 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
1 IVANOV ALEKSA Karate Klub Brežice
2 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
4 Makalić Emir Karate Klub Rudar Velenje
5 SREBRE GAEL Karate klub Seki
6 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
7 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata female 8-9 years
1 HORN LORENA Karate klub Novo Mesto
2 Kesedžić Amina Karate Klub KLJUČ
3 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
4 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
5 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2 JAGODIC NAJA Karate Klub Shotokan Kranj
3 Medanović Ema Karate Klub KLJUČ
4 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
5 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
6 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 PISNIK SARA Karate klub Velenje
8 Županc Tia Karate Klub Shotokan Kranj
U10 kata male 8-9 years
1 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
2 Cvjetković Nikolaj Karate klub Sloga Doboj
3 DIMČIČ LUKA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
4 KRAŠNA JAKOB Karate klub Novo Mesto
5 KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
6 Likar Jan Karate klub Šenčur
7 Likar Nik Karate klub Šenčur
8 Novak Adam Karate Klub Kranj
U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 Bilanović Strahinja Karate klub Sloga Doboj
2 Drempetič Mihael Karate Klub Shotokan Kranj
3 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
4 Jekovec Jan Karate klub Šenčur
5 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 Kostadinović Miroslav Karate klub Polet Brod
7 Markešič Nik Karate Klub Shotokan Kranj
8 MARKOVIČ MARCEL Karate klub Šenčur
9 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
10 Rekić Reihan Karate Klub Shotokan Kranj
11 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
12 Stevanović Uroš Karate klub Sloga Doboj
U12 kata male 10-11 years
1 Čahut Hamza Karate Klub KLJUČ
2 JOVIČIČ MIODRAG Karate klub Ipon Prnjavor
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 Šistek Hamza Karate Klub KLJUČ
U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 Brandić Tai Karate Klub Shotokan Kranj
2 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
3 Gligorević Luka Karate klub Sloga Doboj
4 GRILČ IAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
6 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
8 ŠTREKELJ JAKA Karate Klub Shotokan Kranj
9 Šućur Gavrilo Karate klub Sloga Doboj
10 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 Žižak Danilo Karate klub Polet Brod
U12 kata female 10-11 years
1 Bošnjić Alicia Karate Klub Rudar Velenje
2 Hotić Melani Karate Klub KLJUČ
3 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
4 Kesedžić Amina Karate Klub KLJUČ
5 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
6 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
7 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 Draganović Hana Karate Klub KLJUČ
3 Jovičić Viktorija Karate klub Polet Brod
4 KELEMAN ANA Karate Klub Kranj
5 KERIN KIM Karate Klub Brežice
6 Kikić Marina Karate klub Sloga Doboj
7 Kršić Ivana Karate klub Sloga Doboj
8 Mujezinović Tajra Karate Klub KLJUČ
9 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
10 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 Radić Ana Karate klub Sloga Doboj
12 Stevanović Katarina Karate klub Sloga Doboj
13 Stojanov Naja Karate Klub Kranj
14 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
15 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U14 kata male 12-13 years
1 Gačić Aleksander Karate Klub Kranj
2 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 Novak Izak Karate Klub Kranj
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
7 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
2 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
U14 kata female 12-13 years
1 Hamedović Amra Karate Klub KLJUČ
2 HORN ESTER Karate klub Novo Mesto
3 KRAŠNA EMA Karate klub Novo Mesto
4 Mujezinović Tajra Karate Klub KLJUČ
5 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
6 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 Hotić Melani Karate Klub KLJUČ
2 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3 Jović Tamara Karate klub Sloga Doboj
4 Milačak Ljiljana Karate klub Sloga Doboj
5 Milošević Gorana Karate klub Sloga Doboj
6 Podboršek Zoja Karate klub Šenčur
7 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
8 ŠINKO SELENA Karate Klub Brežice
kata male cadets
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
3 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 MEŠIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
7 SLIJEPČEVIĆ VLADIMIR Karate klub Ipon Prnjavor
kata female cadets
1 Čahut Džana Karate Klub KLJUČ
2 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
kata male seniors +16
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 Čimžar Aleks Karate klub Šenčur
3 ĐURĐEVIĆ BORIS Karate klub Ipon Prnjavor
4 PODGORAC SLAVIŠA Karate klub Ipon Prnjavor
kata female seniors +16
1 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
3 Pisnik Nina Karate klub Velenje
4 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
1    Karate društvo Loče
1 Ločnikar Miha kumite male 16-17-years -55 kg
2    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL U10 kata male 8-9 years
3 CICVARIĆ LUKA kata male cadets
4 CICVARIĆ LUKA kata male seniors +16
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 IVANOV ALEKSA U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
7 IVNIK SANTEJA kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
8 KAJTNA MIA U8 kata female -8 years (8-6 kyu)
9 KAJTNA MIA kumite female up to 8 years -30 kg
10 KERIN KIM U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 LAZANSKI MAJA kata female seniors +16
12 LAZANSKI MAJA kata female cadets
13 LUBŠINA ŽAN U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
14 POPIJAČ SOFIA U10 kata female 8-9 years
15 ŠINKO SELENA kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
16 ŠTERN GAJA U8 kata female -8 years (8-6 kyu)
17 ŠTERN GAŠPER U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
18 STRGAR EVA U10 kata female 8-9 years
19 TOMŠE IAN U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
20 ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
21 ZOFIČ ARIA U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
22 KK Brežice 1 kata male team 8-10 years
23 KK Brežice 1 kata team female 8-10 years
24 KK Brežice 1 kata team female 11-13 years
3    Karate Klub Kranj
1 Gačić Aleksander U14 kata male 12-13 years
2 KELEMAN ANA U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 Novak Adam U10 kata male 8-9 years
4 Novak Izak U14 kata male 12-13 years
5 Popovič Tijana kata female seniors +16
6 Stojanov Naja U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 GRILČ IAN U12 kumite male 10-11 years +45 kg
2 GRILČ IAN U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 JELENKO ANEJ U10 kumite male 8-9 years -35 kg
4 JELENKO ANEJ U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 JELENKO ANEJ U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 PISNIK GAJA U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
7 PISNIK GAJA U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Verčko Ana U14 kata female 12-13 years
9 Verčko Ana U12 kata female 10-11 years
10 VIŠNJAR VID U12 kumite male 10-11 years -45 kg
11 VIŠNJAR VID U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 KK Lovrenc 1 kata team female 11-13 years
13 KK Lovrenc 1 kata team male 11-13 years
14 KK Lovrenc 1 kata team female 8-10 years
5    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA U8 kata female -8
2 BAJC POLONA U10 kumite female 8-9 years -30 kg
3 BAJC POLONA kumite female up to 8 years -30 kg
4 Krapež Gregor kumite male seniors -67 kg
5 KRISTAN ŽIVA U10 kumite female 8-9 years -30 kg
6 KRISTAN ŽIVA kumite female up to 8 years -30 kg
7 MARIČ STELLA LILY U10 kumite female 8-9 years -35 kg
8 Petrič Zoja kumite female 16-17 years -59 kg
9 POŽAR LAN U14 kata male 12-13 years (8-3 kyu)
10 SAKSIDA ANŽE U8 kata male -8 years
11 Ajdovščina 1 kata male team 8-10 years
12 Ajdovščina 1 kata team male 11-13 years
13 Ajdovščina 1 kata team female 8-10 years
6    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Bašar Ema kumite female 16-17 years -59 kg
2 Bašar Ema kumite female 16-17 years open
3 Brandić Tai U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 Despotović Adrijan kumite male 14-15 years +70 kg
5 Despotović Adrijan kumite male 14-15 years open
6 Draksler Jaka U14 kumite male 12-13 years -50 kg
7 Drempetič Mihael U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 JAGODIC NAJA U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 Jazbec Mark U8 kata male -8 years
10 Jazbec Mark kumite male up to 8 years -30 kg
11 KUPREŠAK TIAN U10 kata male 8-9 years
12 KUPREŠAK TIAN U10 kumite male 8-9 years -35 kg
13 Luka Vreček kata male cadets
14 Luka Vreček U14 kumite male 12-13 years -40 kg
15 Luka Vreček U14 kata male 12-13 years (8-3 kyu)
16 Markešič Nik U10 kumite male 8-9 years -30 kg
17 Markešič Nik U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
18 Milev Anja U10 kumite female 8-9 years -35 kg
19 Milev Anja U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
20 Milev Anja U12 kumite female 10-11 years -35 kg
21 MILEV MATEJ U14 kata male 12-13 years
22 MILEV MATEJ U12 kata male 10-11 years
23 MILEV MATEJ U12 kumite male 10-11 years -35 kg
24 MILEV MATEJ U14 kumite male 12-13 years -40 kg
25 Rekić Reihan U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
26 ŠTREKELJ JAKA U12 kumite male 10-11 years -45 kg
27 ŠTREKELJ JAKA U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
28 Torkar Ajda U10 kata female 8-9 years
29 Torkar Ajda U10 kumite female 8-9 years -30 kg
30 Županc Tia U10 kumite female 8-9 years -30 kg
31 Županc Tia U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
32 KK Shotokan Kranj 1 kata male team 8-10 years
33 KK Shotokan Kranj 1 kata team female 8-10 years
34 KK Shotokan Kranj 1 kata team male 11-13 years
35 KK Shotokan Kranj 1 kumite team male 10-11 years open
7    Karate klub Velenje
1 OČKO GAL U14 kata male 12-13 years
2 OČKO GAL kata male cadets
3 OČKO GAL U14 kumite male 12-13 years +50 kg
4 PISNIK MAJA MARI U14 kata female 12-13 years
5 PISNIK MAJA MARI U12 kata female 10-11 years
6 Pisnik Nina kata female seniors +16
7 Pisnik Nina kumite female 16-17 years +59 kg
8 PISNIK SARA U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
8    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Bremec Aljaž U14 kumite male 12-13 years -45 kg
9    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U12 kumite female 10-11 years -40 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
3 Jevšenak Alina kumite female 14-15 years -47 kg
4 Jevšenak Alina U14 kumite female 12-13-years -40 kg
10    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 MERČNIK TIM U14 kata male 12-13 years
2 MERČNIK TIM kata male cadets
11    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata female seniors +16
2 Kolšek Klemen kumite male 16-17-years -76 kg
3 MAKAROV ILLYA kumite male 14-15 years -52 kg
4 Radić Luka kumite male 16-17 years open
12    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Plohl Taja U12 kumite female 10-11 years +40 kg
2 Rauter Hannah Vela U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
13    Karate Klub Rudar Velenje
1 Bošnjić Alicia U12 kata female 10-11 years
2 HRUSTIĆ SAJRA U12 kata female 10-11 years
3 Lokmić Daris U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
4 Makalić Emir U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
5 MEŠIĆ ERMIN kata male cadets
6 Mulabdić Alan U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Mulabdić Ayan U8 kata male -8 years
8 Mulabdić Ayan kumite male up to 8 years -30 kg
9 Sarajlić Adelisa U12 kata female 10-11 years
10 Sarajlić Adelisa kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
11 Sarajlic Eldin* U14 kata male 12-13 years
12 Zahirović Adin U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
13 KK Rudar 1 kata team female 11-13 years
14    Karate klub Novo Mesto
1 DRAGANOVIĆ HAMZA kumite male 16-17-years +76 kg
2 DRAGANOVIĆ HAMZA kumite male 16-17 years open
3 HORN ESTER U14 kata female 12-13 years
4 HORN LORENA U10 kata female 8-9 years
5 KRAŠNA EMA U14 kata female 12-13 years
6 KRAŠNA JAKOB U10 kata male 8-9 years
15    Karate klub Seki
1 HUSIĆ LANA U8 kata female -8
2 HUSIĆ LANA U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 KOTNIK LIAM U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
4 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata male 12-13 years
5 RIZVANOVIĆ ENEJ kata male cadets
6 SREBRE GAEL U8 kata male -8 years (8-6 kyu)
7 SREBRE LANA U8 kata female -8 years (8-6 kyu)
16    Karate klub Šenčur
1 Čimžar Aleks kata male seniors +16
2 Čimžar Aleks kumite male 16-17 years open
3 GRILC TIMON U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 JAKUPIČ JAKA U10 kumite male 8-9 years -30 kg
5 JAKUPIČ JAKA U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
6 Jekovec Jan U10 kumite male 8-9 years +35 kg
7 Jekovec Jan U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 Likar Jan U10 kata male 8-9 years
9 Likar Nik U10 kata male 8-9 years
10 MARKOVIČ MARCEL U10 kumite male 8-9 years +35 kg
11 MARKOVIČ MARCEL U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 Podboršek Zoja kumite female 14-15 years -47 kg
13 Podboršek Zoja U14 kumite female 12-13-years -40 kg
14 Podboršek Zoja kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
15 SADIKOVIĆ MELISA kumite female seniors - 55 kg
16 Sadiković Muhammed kumite male 14-15 years -52 kg
17 Sadiković Muhammed U14 kata male 12-13 years (8-3 kyu)
18 KK Šenčur 1 kumite team male 12-13 years open
17    Karate klub Proleter Pirot
1 Djordjevic Nikola kumite male 14-15 years -57 kg
2 Djordjevic Nikola U14 kumite male 12-13 years +50 kg
3 Manic. Milutin kumite male 14-15 years -63 kg
18    Karate klub Sloga Doboj
1 Bilanović Strahinja U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
2 Božić Nikolina kumite female 14-15 years -47 kg
3 Brkić Natalija U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
4 Cvjetković Nikolaj U10 kata male 8-9 years
5 Đerić Sara kumite female 14-15 years -47 kg
6 Đurić Irena U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
7 Gligorević Luka U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Jović Tamara kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 Kadrić Ina U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
10 Kikić Marija U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
11 Kikić Marina U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 Kojić Dražen kumite male 14-15 years -70 kg
13 Kršić Andrea U14 kumite female 12-13-years -40 kg
14 Kršić Ivana U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 Lukić Teodora kumite female 14-15 years -47 kg
16 Mićić Anđela U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
17 Mićić Marija U12 kumite female 10-11 years -40 kg
18 Mihajlović Nikolina U14 kumite female 12-13-years -40 kg
19 Milačak Ljiljana kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
20 Milošević Gorana kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
21 Mitrović Maja U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
22 Nešić Irena kumite female 14-15 years +54 kg
23 Nešić Vedran kumite male 14-15 years -70 kg
24 Nikolčić Mihajlo U14 kumite male 12-13 years +50 kg
25 Prodanović Bojana kumite female 14-15 years +54 kg
26 Radić Ana U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
27 Stevanović Katarina U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
28 Stevanović Lana U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
29 Stevanović Uroš U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
30 Stevanović Vuk kumite male 14-15 years -63 kg
31 Šućur Gavrilo U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
32 Šumatić Mihajlo kumite male 14-15 years -63 kg
33 Tadić Bojana U10 kumite female 8-9-years +35 kg
34 Tadić Kristijan U12 kumite male 10-11 years +45 kg
35 Tadić Kristijan U14 kumite male 12-13 years +50 kg
36 Vukmirović Leo U12 kumite male 10-11 years -40 kg
37 Zejnić Ena U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
38 KK Sloga 1 kumite team female 12-13 years open
39 KK Sloga 1 kumite team male 10-11 years open
19    Karate klub Polet Brod
1 Broćilo Jovan U14 kumite male 12-13 years -50 kg
2 Čelar Aleksandar U14 kumite male 12-13 years +50 kg
3 Duronja Teodora U12 kumite female 10-11 years -40 kg
4 Džabić Vuk U14 kumite male 12-13 years -45 kg
5 Jovičić Viktorija U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Kostadinović Miroslav U10 kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Marđa Andrea U12 kumite female 10-11 years -35 kg
8 RUŽOJČIĆ NINA U12 kumite female 10-11 years -40 kg
9 RUŽOJČIĆ PAVLE U12 kumite male 10-11 years -40 kg
10 Ružojčić Tea U12 kumite female 10-11 years -40 kg
11 Savičić Ivana U12 kumite female 10-11 years +40 kg
12 Žižak Danilo U12 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
20    KARATE KLUB NAKLO
1 Kuhar Marcel U8 kata male -8 years
2 Kuhar Marcel kumite male up to 8 years -30 kg
21    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana U12 kumite female 10-11 years -35 kg
2 Corbanese Enrico U12 kumite male 10-11 years -40 kg
3 Corbanese Enrico U14 kumite male 12-13 years -40 kg
4 Pasa Gioele kumite male seniors - 84 kg
5 Pederiva Paola kumite female seniors -68 kg
6 Solimano Isabel kumite female 14-15 years -47 kg
7 Solimano Isabel U14 kumite female 12-13-years -40 kg
22    KARATE KLUB BUSHIDO
1 PAVLOVIĆ Marija U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 PAVLOVIĆ Marija U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
23    Asd Karate Team 1999
1 DE PASQUALE LUCA kumite male 14-15 years -52 kg
2 DE PASQUALE LUCA kumite male 14-15 years open
3 DIEGHI VAN THIEN kumite male 14-15 years -52 kg
4 GALANTE LUCA kumite male 14-15 years -70 kg
5 GALANTE LUCA kumite male 16-17-years -61 kg
6 GAVIOLI MELISSA U12 kumite female 10-11 years +40 kg
7 GAVIOLI MELISSA U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
8 SPIAZZI MATTEO kumite male seniors -67 kg
9 SPIAZZI MATTEO kumite male 16-17-years -76 kg
10 SPIAZZI MATTEO kumite male 16-17 years open
11 ZAMBERINI CHIARA kumite female 14-15 years +54 kg
12 ZAMBERINI CHIARA kumite female 16-17 years -59 kg
13 ZAMBERINI CHIARA kumite female 14-15 years open
14 1 kumite team male 14-15 years open
24    Karate Klub KLJUČ
1 Amidžić. Anes kumite male 16-17-years -68 kg
2 Čahut Džana kata female cadets
3 Čahut Džana U14 kumite female 12-13-years -40 kg
4 Čahut Hamza U12 kata male 10-11 years
5 Čahut Hamza U10 kumite male 8-9 years -35 kg
6 Draganović Enida U12 kumite female 10-11 years -40 kg
7 Draganović Enida U10 kumite female 8-9-years +35 kg
8 Draganović Hana U12 kumite female 10-11 years +40 kg
9 Draganović Hana U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Hamedović Amra U14 kata female 12-13 years
11 Hamedović Amra U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
12 Hotić Melani U12 kata female 10-11 years
13 Hotić Melani kU14 ata female 12-13 years (8-3 kyu)
14 Kazić Emina U12 kumite female 10-11 years +40 kg
15 Kazić Emina U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
16 Kesedžić Amina U10 kata female 8-9 years
17 Kesedžić Amina U12 kata female 10-11 years
18 Medanović Ema U10 kumite female 8-9 years -35 kg
19 Medanović Ema U10 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
20 Mujezinović Tajra U14 kata female 12-13 years
21 Mujezinović Tajra U12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
22 Šistek Amina kumite female 14-15 years -47 kg
23 Šistek Amina U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
24 Šistek Hamza U12 kata male 10-11 years
25 Šistek Hamza U10 kumite male 8-9 years +35 kg
26 Zukanovic Dzana U8 kata female -8
27 Zukanovic Dzana kumite female up to 8 years -30 kg
28 KK KLJUČ 1 kata team female 8-10 years
29 KK KLJUČ 1 kata team female 11-13 years
30 KK KLJUČ 1 kumite team female 10-11 years open
31 KK KLJUČ 1 kumite team female 12-13 years open
25    Karate klub Ipon Prnjavor
1 ĐURĐEVIĆ BORIS kata male seniors +16
2 JOVIČIČ MIODRAG U12 kata male 10-11 years
3 PODGORAC SLAVIŠA kata male seniors +16
4 SLIJEPČEVIĆ VLADIMIR kata male cadets
26    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 DIMČIČ LUKA U10 kata male 8-9 years
2 DIMČIČ LUKA U10 kumite male 8-9 years -35 kg
27    karate 2001
1 D_Este Federica kumite female 16-17 years -59 kg
2 D_Este Federica kumite female 16-17 years open
28    Karate Alto Vicentino
1 Bianco Giorgia U12 kumite female 10-11 years -35 kg
2 Dal Bianco Giorgia kumite female 14-15-years -54 kg
3 Dal Bianco Giorgia U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
4 Di Franco Nicolò U14 kumite male 12-13 years -50 kg
5 Di Franco Nicolò kumite male 14-15 years -52 kg
6 Grendene Giovanni U12 kumite male 10-11 years -35 kg
7 Roncaglia Angela U12 kumite female 10-11 years +40 kg
8 Roncaglia Angela U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
9 Roncaglia Giulia kumite female 14-15 years +54 kg
10 Roncaglia Giulia kumite female 16-17 years +59 kg
11 Roncaglia Maria kumite female 14-15 years +54 kg
12 Roncaglia Maria U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
13 Zaccaria Andrea kumite male 16-17-years -68 kg
14 Zaccaria Andrea kumite male 16-17 years open
15 Zaccaria Nicolò kumite male 16-17-years -61 kg
16 Zaccaria Nicolò kumite male 16-17 years open
17 Zaccaria Sofia Abigail kumite female seniors - 55 kg
29    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite female 14-15 years -47 kg
2 Masoch Mariachiara kumite female 16-17 years -48 kg
3 Pasotto Maya kumite female 16-17 years +59 kg
4 Pasotto Maya kumite female 16-17 years open
30    Garda Karate Team
1 Bellini Riccardo U10 kumite male 8-9 years -30 kg
2 Cobelli Alice kumite female 14-15 years +54 kg
3 Cobelli Alice kumite female 14-15 years open
4 Cobelli Maddalena kumite female 14-15-years -54 kg
5 Cobelli Maddalena U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
6 Don Alice kumite female seniors -68 kg
7 Don Alice kumite female 16-17 years -59 kg
8 Maffizzoli Gaia kumite female seniors -68 kg
9 Maffizzoli Gaia kumite female 16-17 years -59 kg
10 Maffizzoli Lisa kumite female 14-15-years -54 kg
11 Maffizzoli Lisa kumite female 14-15 years open
12 Nanni Amadori Martina kumite female 14-15-years -54 kg
13 Nanni Amadori Martina U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
14 Negri Martina U10 kumite female 8-9 years -30 kg
15 Piemonte Gabriel kumite male 16-17-years -61 kg
16 Piemonte Gabriel kumite male 16-17 years open
17 Sportelli Elisa kumite female seniors -68 kg
18 Sportelli Elisa kumite female 16-17 years +59 kg
19 Vigevani Isabella U12 kumite female 10-11 years -35 kg
20 Viviani Francesca U10 kumite female 8-9 years -30 kg
21 Zani Alessandro kumite male 14-15 years -63 kg
22 Zani Alessandro kumite male 14-15 years open
23 Zani Michele kumite male seniors -75 kg
31    ASD JISEI BUDO AMI
1 BELLOTTO LUIGI kumite male seniors - 84 kg
2 CUPCEA NIKITA U12 kumite male 10-11 years -45 kg
3 GAIO AURORA U14 kumite female 12-13 yeares +47 kg
4 TODESCO LETIZIA U14 kumite female 12-13-years -40 kg
32    Karate Nakayama
1 ALBINI LAURA kumite female seniors - 55 kg
2 ARENA MARIACHIARA U12 kumite female 10-11 years -35 kg
3 BONIOTTI MARIA U12 kumite female 10-11 years -40 kg
4 BONOMETTI ARTURO U14 kumite male 12-13 years -40 kg
5 CAPITANIO MATILDE kumite female 16-17 years -59 kg
6 CAPITANIO MATILDE kumite female 16-17 years open
7 CASABLANCA DOMINIK kumite male seniors -67 kg
8 CERQUI STEFANO U14 kumite male 12-13 years -45 kg
9 CORNOLO GIADA kumite female 14-15 years +54 kg
10 CORNOLO GIADA kumite female 16-17 years +59 kg
11 CORNOLO GIADA kumite female 14-15 years open
12 D ERCHIA FEDERICO kumite male seniors -75 kg
13 DELBONO NICOLE kumite female seniors -68 kg
14 FAPPIANO ELENA kumite female 14-15 years -47 kg
15 FAPPIANO ELENA U14 kumite female 12-13 yeares -47 kg
16 FILIPPI GABRIELE U12 kumite male 10-11 years -45 kg
17 GOUHAIDI MOHAMMED kumite male 14-15 years -52 kg
18 HANRIKANDU SARA U12 kumite female 10-11 years -35 kg
19 MANENTI ALESSANDRO U12 kumite male 10-11 years -35 kg
20 PALOMBI SOFIA U12 kumite female 10-11 years -35 kg
21 POPOV CATALIN kumite male 14-15 years -52 kg
22 POPOV CATALIN kumite male 16-17-years -55 kg
23 POPOV CATALIN kumite male 14-15 years open
24 RAGNOLI DAVIDE kumite male seniors -67 kg
25 RIVADOSSI GRETA kumite female seniors - 55 kg
26 ZANETTI ASIA kumite female 16-17 years -48 kg
27 Karatenaka 1 kumite team female 10-11 years open
28 Karatenaka 1 kumite team male 14-15 years open
29 Karatenaka 1 kumite team male 12-13 years open
30 Karatenaka 1 kumite team male 10-11 years open
33    ASD New Sporting Club Cavarzere
1 Cucco Maycol kumite male seniors +84 kg
2 Tecchio Davide kumite male seniors -67 kg
34    KARATE CLUB SAVONA