VI. POKAL GORENJSKE 2022

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 a )



Location : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43 a
Organizer : Karate klub Šenčur
Start : 18.06.2022 10:00:00
Enrollment deadline : 14.06.2022 24:00:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : VOJO AŠANIN 7. dan
karateklubsencur@gmail.com
031 322 239
1st performance price : 15 €
Additional performance price : 15 €
Team performance price : 20 €
Under 14 fee : 15 €


1 kata najmlajše Number of applications : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 0
3 kata najmlajši Number of applications : 0
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 1
5 kata malčice Number of applications : 1
6 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 4
7 kata malčki Number of applications : 3
8 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 6
9 kata dečki Number of applications : 2
10 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 4
11 kata deklice Number of applications : 0
12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 1
13 kata ml. kadeti Number of applications : 0
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 2
15 kata ml. kadetinje Number of applications : 0
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 2
17 kata kadeti Number of applications : 1
18 kata kadetinje Number of applications : 0
19 kata mladinci Number of applications : 2
20 kata mladinke Number of applications : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
kata najmlajši
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčice
1 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčice (8-6 kyu)
1 JAGODIC NAJA Karate Klub Shotokan Kranj
2 KURENT MANCA Karate Klub Shotokan Kranj
3 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
2 Likar Jan Karate klub Šenčur
3 Likar Nik Karate klub Šenčur
kata malčki (8- 6 kyu)
1 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
2 Jekovec Jan Karate klub Šenčur
3 Markešič Nik Karate Klub Shotokan Kranj
4 MARKOVIČ MARCEL Karate klub Šenčur
5 Rekić Reihan Karate Klub Shotokan Kranj
6 Županc Tia Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2 ŠTREKELJ JAKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
1 Brandić Tai Karate Klub Shotokan Kranj
2 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 ŠTREKELJ JAKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
kata deklice (8-4 kyu)
1 Kuštrin Zala Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
2 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
kata ml. kadetinje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
2 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
kata kadeti
1 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetinje
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
kata mladinke
1    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Brandić Tai kumite dečki -35 kg
2 Brandić Tai kata dečki (8-4 kyu)
3 Despotović Adrian kumite kadeti -63 kg
4 Draksler Jaka kumite ml. kadeti -50 kg
5 Drempetič Mihael kumite malčki -30 kg
6 JAGODIC NAJA kumite malčice +35 kg
7 JAGODIC NAJA kata malčice (8-6 kyu)
8 Jazbec Mark kumite malčki -30 kg
9 Jazbec Mark kata najmlajši (8-6 kyu)
10 KONDIČ TARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 KUPREŠAK TIAN kata malčki
12 KUPREŠAK TIAN kumite malčki -30 kg
13 KURENT MANCA kumite malčice +35 kg
14 KURENT MANCA kata malčice (8-6 kyu)
15 Kuštrin Zala kumite deklice +40 kg
16 Kuštrin Zala kata deklice (8-4 kyu)
17 Luka Vreček kumite ml. kadeti -40 kg
18 Luka Vreček kata ml. kadeti (8-3 kyu)
19 Mačar Dejan kata mladinci
20 Mačar Dejan kumite mladinci -55 kg
21 Mačar Tijan kata kadeti
22 Mačar Tijan kumite kadeti -52 kg
23 Markešič Nik kumite malčki -30 kg
24 Markešič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
25 Milev Anja kata malčice (8-6 kyu)
26 MILEV MATEJ kata dečki
27 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
28 MILEV MATEJ kata dečki (8-4 kyu)
29 Rekić Reihan kumite malčki -30 kg
30 Rekić Reihan kata malčki (8- 6 kyu)
31 ŠTREKELJ JAKA kata dečki
32 ŠTREKELJ JAKA kumite dečki -35 kg
33 ŠTREKELJ JAKA kata dečki (8-4 kyu)
34 Torkar Ajda kata malčice
35 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
36 Torkar Ajda kata malčice (8-6 kyu)
37 Županc Tia kumite malčki -30 kg
38 Županc Tia kata malčki (8- 6 kyu)
2    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite člani -75 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -76 kg
4 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
5 GRILC TIMON kata dečki (8-4 kyu)
6 JAKUPIČ JAKA kumite malčki -30 kg
7 JAKUPIČ JAKA kata malčki (8- 6 kyu)
8 Jekovec Jan kumite malčki +35 kg
9 Jekovec Jan kata malčki (8- 6 kyu)
10 Likar Jan kata malčki
11 Likar Jan kumite malčki -30 kg
12 Likar Nik kata malčki
13 MARKOVIČ MARCEL kumite malčki +35 kg
14 MARKOVIČ MARCEL kata malčki (8- 6 kyu)
15 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
16 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -47 kg
17 PODBORŠEK ZOJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 SADIKOVIĆ MELISA kumite članice - 55 kg
19 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
20 Sadiković Muhammed kumite kadeti -52 kg
21 Sadiković Muhammed kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3    Karate klub Sloga Doboj
1 Božić Nikolina kumite kadetinje -47 kg
2 Brkić Natalija kumite ml. kadetinje -47 kg
3 Đerić Sara kumite kadetinje -47 kg
4 Đurić Irena kumite ml. kadetinje -47 kg
5 Kadrić Ina kumite ml. kadetinje +47 kg
6 Lukić Teodora kumite kadetinje -47 kg
7 Mićić Anđela kumite ml. kadetinje +47 kg
8 Mićić Marija kumite deklice -40 kg
9 Mišanović Milica kumite ml. kadetinje +47 kg
10 Mišanović Miloš kumite kadeti -57 kg
11 MITROVIĆ MAJA kumite ml. kadetinje -47 kg
12 Stevanović Lana kumite ml. kadetinje +47 kg
13 STEVANOVIĆ VUK kumite kadeti -63 kg
14 Šumatić Mihajlo kumite kadeti -63 kg
15 Tadić Bojana kumite malčice +35 kg
16 Tadić Kristijan kumite dečki +45 kg
17 Vukmirović Leo kumite dečki -40 kg
18 Zejnić Ena kumite ml. kadetinje +47 kg
4    Karate Klub KLJUČ
1 Amidžić. Anes kumite člani -67 kg
2 Amidžić. Anes kumite mladinci -68 kg
3 Čahut Džana kumite kadetinje -47 kg
4 Čahut Džana kumite ml. kadetinje -40 kg
5 Draganović Hamza kumite člani - 84 kg
6 Draganović Hamza kumite mladinci +76 kg
7 Draganović Hamza kumite mladinci open
5    KARATE CLUB SAVONA
1 AGOSTINELLI ALESSANDRO kumite dečki -35 kg
2 AGOSTINELLI ALESSANDRO kumite ml. kadeti -40 kg
3 Brignone Giorgia kumite kadetinje -47 kg
4 Brignone Giorgia kumite mladinke -48 kg
5 CALEFFI ALESSIO kumite člani -75 kg
6 CALEFFI ALESSIO kumite mladinci -76 kg
7 CARLINI RAFFAELLA kumite članice - 55 kg
8 DEBENEDETTI ANDREA kumite dečki -40 kg
9 DEBENEDETTI ANDREA kumite ml. kadeti -40 kg
10 DOMI Saimon kumite kadeti -70 kg
11 DOMI Saimon kumite ml. kadeti +50 kg
12 FIUME MATILDE kumite kadetinje -47 kg
13 FIUME MATILDE kumite mladinke -48 kg
14 GALATI VITTORIA kumite ml. kadetinje -40 kg
15 GENTA JACOPO kumite kadeti -52 kg
16 GENTA JACOPO kumite mladinci -55 kg
17 GENTA MICOL kumite kadetinje -47 kg
18 GENTA MICOL kumite mladinke -48 kg
19 Giordani Paola kumite članice -68 kg
20 Giordani Paola kumite mladinke +59 kg
21 Magnani Riccardo kumite kadeti -70 kg
22 Magnani Riccardo kumite mladinci -76 kg
23 Marenco Maya kumite deklice +40 kg
24 Marenco Maya kumite ml. kadetinje -47 kg
25 ODELLO ANDREA kumite kadeti -57 kg
26 ODELLO ANDREA kumite mladinci -61 kg
27 Pica Gian Lorenzo kumite člani -67 kg
28 Pica Gian Lorenzo kumite mladinci -61 kg
29 ROVERE Lisa kumite deklice -35 kg
30 ROVERE Lisa kumite ml. kadetinje -40 kg
31 KCSV 1 kumite ekipa mladinci open
32 KCSV 1 kumite ekipa kadetinje open
33 KCSV 1 kumite ekipa kadeti open
34 KCSV 1 kumite ekipa deklice open
6    Garda Karate Team
1 Bellini Riccardo kumite malčki -30 kg
2 Cobelli Alice kumite kadetinje +54 kg
3 Cobelli Alice kumite mladinke +59 kg
4 Cobelli Maddalena kumite kadetinje -54 kg
5 Cobelli Maddalena kumite ml. kadetinje +47 kg
6 Don Alice kumite članice -68 kg
7 Don Alice kumite mladinke -59 kg
8 Maffizzoli Gaia kumite članice -68 kg
9 Maffizzoli Gaia kumite mladinke -59 kg
10 Maffizzoli Lisa kumite kadetinje -54 kg
11 Maffizzoli Lisa kumite ml. kadetinje +47 kg
12 Nanni Amadori Martina kumite kadetinje -54 kg
13 Nanni Amadori Martina kumite ml. kadetinje +47 kg
14 Negri Martina kumite malčice -30 kg
15 Negri Martina kumite deklice -35 kg
16 Piemonte Gabriel kumite člani -67 kg
17 Piemonte Gabriel kumite mladinci -55 kg
18 Sportelli Elisa kumite članice -68 kg
19 Sportelli Elisa kumite mladinke +59 kg
20 Vigevani Isabella kumite deklice -35 kg
21 Vigevani Isabella kumite ml. kadetinje -40 kg
22 Viviani Francesca kumite malčice -30 kg
23 Viviani Francesca kumite deklice -35 kg
24 Zani Alessandro kumite kadeti -63 kg
25 Zani Alessandro kumite mladinci -61 kg
26 Zani Michele kumite člani -75 kg
7    Karate klub Velenje