KRANJ OPEN 2022

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Lokacija : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Početak : 17.09.2022 10:00:00
Rok prijave : 13.09.2022 24:00:00
Kontaktna osoba : VOJO AŠANIN 7. dan
shotokankranj@gmail.com
00386 31 322 239
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 30 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 U8 kata najmlajše Br. prijavljenih : 4
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 4
3 U8 kata najmlajši Br. prijavljenih : 4
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 10
5 U10 kata malčice Br. prijavljenih : 5
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 9
7 U10 kata malčki Br. prijavljenih : 5
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 8
9 U12 kata dečki Br. prijavljenih : 5
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 9
11 U12 kata deklice Br. prijavljenih : 13
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 10
13 U14 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 8
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 6
15 U14 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 15
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 4
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 7
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 17
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 6
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 11
21 kata člani +18 Br. prijavljenih : 6
22 kata članice +18 Br. prijavljenih : 4
23 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 3
24 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 SREBRE LANA Karate klub Seki
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši
1 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
2 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
3 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
3 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
5 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
6 SAJOVIC TOBIA Karate Klub Postojna
7 SREBRE GAEL Karate klub Seki
8 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 XEMA TIAN Karate Klub Postojna
U10 kata malčice
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
3 Kristić Karolina Karate klub Seki
4 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
5 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
3 JAGODIC NAJA Karate Klub Shotokan Kranj
4 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
5 PISNIK SARA Karate klub Velenje
6 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
7 Subašič ADNA Karate klub Seki
8 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
9 Županc Tia Karate Klub Shotokan Kranj
U10 kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
4 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
5 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 Drempetič Mihael Karate Klub Shotokan Kranj
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
3 Jekovec Jan Karate klub Šenčur
4 KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
5 Makalić Emir Karate Klub Rudar Velenje
6 Markešič Nik Karate Klub Shotokan Kranj
7 MARKOVIČ MARCEL Karate klub Šenčur
8 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
U12 kata dečki
1 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 Novak Adam Karate Klub Kranj
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 Božnar Žan Karate Klub Shotokan Kranj
4 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
5 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
6 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
7 JOVIĆ MARKO Karate Klub Postojna
8 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
9 ŠTREKELJ JAKA Karate Klub Shotokan Kranj
U12 kata deklice
1 BEŠIĆ Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3 Iličić Ana Karate Klub Mawashi Postojna
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 KELEMAN ANA Karate Klub Kranj
6 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
7 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
8 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
9 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
10 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
11 Smrdel Livija karate klub Pivka
12 Stojanov Naja Karate Klub Kranj
13 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 Bošnjić Alicia Karate Klub Rudar Velenje
3 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
4 GRAHEK NEŽA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 KERIN KIM Karate Klub Brežice
6 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
7 PISNIK SARA Karate klub Velenje
8 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
9 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
10 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadeti
1 Erdelić Žan Karate klub Sokol
2 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 Novak Izak Karate Klub Kranj
5 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
7 Subotić Filip Karate Klub Postojna
8 Večerin Taras Karate klub Sokol
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Esih Erik Karate klub Radeče
2 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
4 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
6 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata ml. kadetinje
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Cecconi Giulia TSKS
3 Cekova Vanna Karate Klub Kranj
4 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
5 Gaspari Giada TSKS
6 Kramar Lili Karate klub Radeče
7 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
8 MERC Maja Karate klub Šiška
9 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
10 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
11 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
12 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
13 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
15 Zanetto Letizia TSKS
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
2 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
3 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
4 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
kata kadeti
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 Gačić Aleksander Karate Klub Kranj
5 Lam Gabriele TSKS
6 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
7 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
kata kadetinje
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 Cecconi Giulia TSKS
3 Ciliotta Martina TSKS
4 De Pauli Greta TSKS
5 Gaspari Giada TSKS
6 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
7 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 Krajnc Aja Karate klub Velenje
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
12 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
13 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
14 Pivić Lejla Karate klub Seki
15 REDNAK NUŠA Karate klub Velenje
16 Zanetto Letizia TSKS
17 ZIDARIČ EVA MARIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata mladinci
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 Grigoras David asd Accademia del Karate
3 Lam Gabriele TSKS
4 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
5 Nassivera Pietro TSKS
6 Pais Beker Emiliano TSKS
kata mladinke
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 Ciliotta Martina TSKS
3 De Pauli Greta TSKS
4 Fusari Nicole TSKS
5 Kodrič Manja Karate Klub Kranj
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
9 Petrič Zoja Karate Klub Shotokan Ajdovščina
10 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
11 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
kata člani +18
1 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
2 Čimžar Aleks Karate klub Šenčur
3 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
4 Nassivera Pietro TSKS
5 Pais Beker Emiliano TSKS
6 Pivić Evelin Karate klub Seki
kata članice +18
1 Ćurić Ajla Karate klub Mirna Peč
2 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Fusari Nicole TSKS
4 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let
1 Flis Darko Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
2 GUMZEJ TAI U12 kumite dečki +45 kg
2    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin U14 kumite ml. kadeti +50 kg
3    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
4 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
7 KAJTNA MIA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
8 KERIN KIM U12 kata deklice (8-4 kyu)
9 LAKNER MAJA kata mladinke
10 LAKNER MAJA kata kadetinje
11 LAZANSKI MAJA kata mladinke
12 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
13 LUBŠINA ŽAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
14 POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
15 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
16 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki (8- 6 kyu)
17 TOMŠE IAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
18 ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata deklice (8-4 kyu)
19 ZOFIČ ARIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
20 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
21 KK Brežice 1 kata ekipa malčice
22 KK Brežice 1 kata ekipa dečki
4    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
5    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Pleša Katja U12 kata deklice (8-4 kyu)
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
2 Čuk Danijel U12 kumite dečki +45 kg
3 Filipič Mark kumite kadeti -52 kg
4 Gnezda Aleks U12 kumite dečki -35 kg
5 Humar Gaja kumite kadetinje +54 kg
6 Krvina Lia kumite kadetinje -54 kg
7 Krvina Lia U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
8 Mlakar Luka kumite kadeti -63 kg
9 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
10 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
11 Muhić Din U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 PERMOZER MARC U14 kumite ml. kadeti -50 kg
13 Prezelj Maks U12 kumite dečki -45 kg
14 Primožič Neo U12 kumite dečki -40 kg
15 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
16 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip U12 kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Filip U10 kumite malčki -35 kg
3 Mitrović Veljko U12 kumite dečki +45 kg
4 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti +50 kg
5 Stojadinović Timotej kumite kadeti +70 kg
6 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
7 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -35 kg
8 Vatovec Jagoda U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
10 Zorić Anđela U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
8    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata kadeti
2 Cekova Vanna U14 kata ml. kadetinje
3 Čeru Jerneja kumite kadetinje +54 kg
4 Čeru Jerneja kumite kadetinje open
5 Čuhalev Nadja kumite mladinke +59 kg
6 Džuzdanović Zala U14 kata ml. kadetinje
7 Džuzdanović Zala U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
8 Gačić Aleksander kata kadeti
9 Gačić Aleksander kumite kadeti -70 kg
10 Gačić Aleksander kumite kadeti open
11 KELEMAN ANA U12 kata deklice
12 KELEMAN ANA U12 kumite deklice +40 kg
13 Kodrič Manja kata mladinke
14 Kotnik Nika kata kadetinje
15 Kotnik Nika kumite kadetinje +54 kg
16 Leben Tinkara kata mladinke
17 Leben Tinkara kata kadetinje
18 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
19 Leben Tinkara kumite kadetinje open
20 Nišandžić Ivana kumite kadetinje +54 kg
21 Nišandžić Ivana kumite kadetinje open
22 Novak Adam U12 kata dečki
23 Novak Izak U14 kata ml. kadeti
24 Novak Izak U14 kumite ml. kadeti -45 kg
25 Popovič Tijana kata mladinke
26 Stojanov Naja U12 kata deklice
9    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
2 Krajnc Miha kumite člani open
3 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
4 Verčko Ana U12 kata deklice
10    Karate Klub Petrovče
1 Močnik Timi kata člani +18
2 Močnik Timi kata mladinci
11    Karate Klub Polzela
1 Benjamin Aleksej kumite kadeti +70 kg
2 Benjamin Aleksej kumite kadeti open
3 JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
4 JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
5 Mešič Benja U10 kumite malčice -35 kg
6 Mešič Benja U12 kumite deklice -35 kg
7 MEŠIČ TJAN U12 kumite dečki -40 kg
8 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
9 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -54 kg
10 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
11 STROJIN NEJC kumite mladinci open
12 VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -40 kg
13 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12    Karate Klub Postojna
1 JOVIĆ MARKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 Rudonjič Marija U12 kata deklice
3 SAJOVIC TOBIA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
5 XEMA TIAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
13    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata mladinke
2 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +50 kg
3 Mršić Neli U14 kata ml. kadetinje
4 Peček Maša kumite mladinke +59 kg
14    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kutija Alja kata članice +18
2 PETAN LOVRO U10 kata malčki
3 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši
4 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
15    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA U8 kata najmlajše
2 BAJC POLONA U10 kumite malčice -35 kg
3 BAJC POLONA kumite najmlajše -30 kg
4 KRISTAN ŽIVA U10 kumite malčice -30 kg
5 Petrič Zoja kata mladinke
6 POŽAR LAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 SAKSIDA ANŽE U8 kata najmlajši
8 SAKSIDA ANŽE kumite najmlajši -30 kg
9 Žagar Maj kumite člani -75 kg
10 ZIDARIČ EVA MARIA kata kadetinje
11 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice 8-10 let
12 Ajdovščina 1 kata ekipa ml. kadeti
13 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
14 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice
16    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Božnar Žan U12 kumite dečki +45 kg
2 Božnar Žan U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Despotović Adrian kumite kadeti +70 kg
4 Despotović Adrian kumite kadeti open
5 Draksler Jaka U14 kumite ml. kadeti +50 kg
6 Drempetič Mihael U10 kumite malčki -30 kg
7 Drempetič Mihael U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 JAGODIC NAJA U10 kumite malčice +35 kg
9 JAGODIC NAJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
10 Jazbec Mark U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
11 Jazbec Mark kumite najmlajši -30 kg
12 KUPREŠAK TIAN U10 kumite malčki -35 kg
13 KUPREŠAK TIAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
14 Luka Vreček kata kadeti
15 Luka Vreček U14 kumite ml. kadeti -40 kg
16 Luka Vreček U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
17 Markešič Nik U10 kumite malčki -30 kg
18 Markešič Nik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
19 Milev Anja U10 kumite malčice -35 kg
20 Milev Anja U10 kata malčice (8-6 kyu)
21 MILEV MATEJ U14 kata ml. kadeti
22 MILEV MATEJ U12 kata dečki
23 MILEV MATEJ U12 kumite dečki -35 kg
24 ŠTREKELJ JAKA U12 kumite dečki +45 kg
25 ŠTREKELJ JAKA U12 kata dečki (8-4 kyu)
26 Torkar Ajda U10 kumite malčice -30 kg
27 Torkar Ajda U10 kata malčice (8-6 kyu)
28 Županc Tia U10 kumite malčice -30 kg
29 Županc Tia U10 kata malčice (8-6 kyu)
30 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa deklice 8-10 let
31 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa dečki
32 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa ml. kadeti
33 KK Shotokan Kranj 1 kumite ekipa dečki open
34 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa malčki
35 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa deklice
17    Karate klub Šiška
1 MERC Maja U14 kata ml. kadetinje
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
18    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
3 Koren Taja U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Kulović Safet U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Osmić Sumejja U14 kata ml. kadetinje
6 Zahirović Inaya U14 kata ml. kadetinje
7 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje
19    Karate klub Velenje
1 Krajnc Aja kata kadetinje
2 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
3 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
4 PISNIK SARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 PISNIK SARA U12 kata deklice (8-4 kyu)
6 REDNAK NUŠA kata kadetinje
7 RUDOLF NIKA U12 kata deklice
20    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Taler Jaka kumite člani -67 kg
21    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 MERČNIK TIM U14 kata ml. kadeti
2 Reihs Jaka U14 kata ml. kadeti
22    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata članice +18
2 Kolšek Klemen kumite kadeti +70 kg
3 Kolšek Klemen kumite kadeti open
4 KOREN ERAZEM MARK U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Novak Ema U12 kumite deklice -35 kg
6 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
7 Radić Luka kumite mladinci open
8 Zorzut Malinović Veronika U12 kumite deklice -35 kg
23    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 Flis Darko kata veterani + 35 let
2 GRAHEK NEŽA U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Stojanovska Kristina kumite kadetinje -54 kg
5 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
24    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Janžekovič Nuša U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
2 Plohl Taja U12 kumite deklice +40 kg
3 Rauter Hannah Vela U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
25    Karate Klub Mawashi Postojna
1 BEŠIĆ Lana U12 kata deklice
2 Česen Boris U12 kumite dečki -35 kg
3 Gombač Laura U8 kata najmlajše
4 Iličić Ana U12 kata deklice
5 NAROBE Nina U10 kumite malčice +35 kg
6 OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice +35 kg
7 KK Mawashi 1 kata ekipa ml. kadetinje
26    Karate Klub Rudar Velenje
1 Bošnjić Alicia U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 Čamdžić Adna U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 HRUSTIĆ SAJRA U12 kata deklice
4 Lokmić Daris U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Makalić Emir U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 MEŠIĆ ERMIN kumite kadeti -52 kg
7 Mulabdić Alan U10 kata malčki
8 Mulabdić Ayan U10 kata malčki
9 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
10 Mulabdić Ayan kumite najmlajši -30 kg
11 Sarajlić Adelisa U12 kata deklice
12 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 Sarajlic Eldin* U14 kumite ml. kadeti +50 kg
14 Sarajlic Eldin* U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 Trbalić Inaya U10 kata malčice
16 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
27    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Koštić Anes U12 kata dečki
2 Lišinović Elma kata kadetinje
3 Lišinović Lejla U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
4 Lišinović Sara kumite članice -61 kg
5 Savković Ivana U12 kumite deklice +40 kg
6 Savković Ivana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
28    Klub borilnih veščin Sevnica
1 Kermc Anže U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Požun Tilen U12 kumite dečki -45 kg
3 Rutar Aljaž U12 kumite dečki -40 kg
4 Sladič Gašper U14 kumite ml. kadeti +50 kg
5 Stopar Maksimiljan U12 kumite dečki -35 kg
6 Urh Sven U10 kumite malčki +35 kg
7 KBV Sevnica 1 kumite ekipa dečki open
29    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
3 Čerkezovič Amila U12 kumite deklice +40 kg
4 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +47 kg
5 ČERKEZOVIČ ELDIS U10 kumite malčki +35 kg
6 David Stefanović U10 kata malčki
7 David Stefanović U10 kumite malčki +35 kg
8 Erdelić Žan U14 kata ml. kadeti
9 Erdelić Žan U14 kumite ml. kadeti +50 kg
10 Večerin Taras U14 kata ml. kadeti
11 Večerin Taras U14 kumite ml. kadeti +50 kg
30    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Avdić Emira kata kadetinje
4 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
6 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
8 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
9 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
10 Kregar Gabrijela U14 kata ml. kadetinje
11 Kristić Karolina U10 kata malčice
12 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
13 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
14 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
15 Pivić Evelin kata člani +18
16 Pivić Lejla kata kadetinje
17 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
18 RIZVANOVIĆ ENEJ kata kadeti
19 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
20 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
21 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
22 SREDENŠEK TIM U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
23 Subašič ADNA U10 kata malčice (8-6 kyu)
24 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
25 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadetinje
26 KK Seki 1 kata ekipa malčice
27 KK Seki 1 kata ekipa deklice 8-10 let
28 KK Seki 1 kata ekipa dečki
29 KK Seki 1 kata ekipa deklice
31    Karate klub Šenčur
1 Čimžar Aleks kumite člani -75 kg
2 Čimžar Aleks kata člani +18
3 Čimžar Aleks kumite člani open
4 JAKUPIČ JAKA U10 kumite malčki -30 kg
5 JAKUPIČ JAKA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Jekovec Jan U10 kumite malčki +35 kg
7 Jekovec Jan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 MARKOVIČ MARCEL U10 kumite malčki +35 kg
9 MARKOVIČ MARCEL U10 kata malčki (8- 6 kyu)
10 Podboršek Zoja U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sadiković Muhammed U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 Sadiković Muhammed U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
32    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Jeram Vita U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -35 kg
3 Papa Dominik U12 kumite dečki -40 kg
4 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
33    Karate klub Radeče
1 Esih Erik U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Kramar Alja U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
3 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
4 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
5 Kramar Vili U12 kata dečki
6 Sigmund Emilija U10 kata malčice
34    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana U12 kumite deklice -35 kg
35    KARATE KLUB BUSHIDO
1 MASTNAK MIA U12 kumite deklice +40 kg
2 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -40 kg
5 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 TRAMŠEK Aleks U12 kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK Alja U12 kumite deklice +40 kg
36    Asd Karate Team 1999
1 ATTARDI GAETANO kumite člani - 84 kg
2 ATTARDI GAETANO kumite člani open
3 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
4 DE PASQUALE LUCA kumite mladinci -55 kg
5 DIEGHI MATTIA kumite člani -75 kg
6 DIEGHI MATTIA kumite člani open
7 DIEGHI VAN THIEN kumite kadeti -52 kg
8 DIEGHI VAN THIEN kumite mladinci -55 kg
9 GALANTE LUCA kumite kadeti open
10 GAVIOLI MELISSA U12 kumite deklice +40 kg
11 GAVIOLI MELISSA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
12 QUACECI ALFIO kumite člani -75 kg
13 QUACECI ALFIO kumite člani open
14 SPIAZZI MATTEO kumite člani -67 kg
15 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -68 kg
16 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
17 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje open
37    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola U10 kumite malčki +35 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje +54 kg
3 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -45 kg
4 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice +40 kg
38    bodymind karate team
1 Bertolucci Gianmarco kumite mladinci -68 kg
2 Bertolucci Gianmarco kumite mladinci open
3 Ciomei Filippo kumite člani -75 kg
4 Ciomei Filippo kumite mladinci -76 kg
5 Dhamo Albi kumite člani -75 kg
6 Dhamo Albi kumite člani open
7 GIORGETTI FABIO kumite kadeti -63 kg
8 GIORGETTI FABIO kumite kadeti open
9 Mariani Lorenzo kumite kadeti -52 kg
10 Mariani Lorenzo kumite mladinci -55 kg
11 Mariani Lorenzo kumite kadeti open
12 Paolinelli Yari kumite kadeti +70 kg
13 Paolinelli Yari kumite mladinci -76 kg
14 Paolinelli Yari kumite kadeti open
15 Rubino Nicolo kumite kadeti -57 kg
16 Rubino Nicolo kumite kadeti open
17 Santinacci Aleksej kumite kadeti -63 kg
18 Santinacci Aleksej kumite mladinci -61 kg
19 Santinacci Aleksej kumite kadeti open
20 Schiavone Antonio kumite člani -67 kg
21 Schiavone Antonio kumite mladinci -68 kg
22 Vannini Emma kumite kadetinje +54 kg
23 Vannini Emma kumite kadetinje open
39    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18
2 Grigoras David kata mladinci
40    Karate klub Mirna Peč
1 Ćurić Ajla kumite članice -61 kg
2 Ćurić Ajla kata članice +18
3 Gorogranc Taia U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 Gotlib Ajda U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 Parkelj Nina U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 TIHI ŠPELA kata mladinke
7 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice 8-10 let
8 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice
41    Nippon Karate Club
1 Ghimcinschi Stanislav U14 kumite ml. kadeti +50 kg
2 Ilic Ilija kumite člani -67 kg
3 Kazakov Jaroslav kumite kadeti -70 kg
4 Markic Mateo kumite mladinci -55 kg
5 Mitterlehner Jonathan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Salukha Oleh kumite člani -75 kg
42    karate klub Pivka
1 KOSTIĆ Anastasija U10 kata malčice
2 Smrdel Livija U12 kata deklice
43    karate 2001
1 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
2 Rossi Joseph kumite člani open
44    FAMILY FIGHT TEAM
1 STROSCIO MELISSA kumite mladinke +59 kg
2 VARONE MARTINA kumite mladinke +59 kg
45    TSKS
1 Brocilovic Sinisa kumite člani -75 kg
2 Brocilovic Sinisa kumite člani open
3 Cecconi Giulia U14 kata ml. kadetinje
4 Cecconi Giulia kata kadetinje
5 Cerri Pietro kumite člani -75 kg
6 Cerri Pietro kumite člani open
7 Ciliotta Martina kata mladinke
8 Ciliotta Martina kata kadetinje
9 Da Rin Loris kumite mladinci -68 kg
10 De Pauli Greta kata mladinke
11 De Pauli Greta kata kadetinje
12 Fusari Nicole kata mladinke
13 Fusari Nicole kata članice +18
14 Gaspari Giada U14 kata ml. kadetinje
15 Gaspari Giada kata kadetinje
16 Lam Gabriele kata kadeti
17 Lam Gabriele kata mladinci
18 Nassivera Pietro kata člani +18
19 Nassivera Pietro kata mladinci
20 Pais Beker Emiliano kata člani +18
21 Pais Beker Emiliano kata mladinci
22 Perino Matteo kumite člani - 84 kg
23 Perino Matteo kumite člani open
24 Pontil Scala Lorenzo U12 kumite dečki -35 kg
25 Zanetto Letizia U14 kata ml. kadetinje
26 Zanetto Letizia kata kadetinje
27 TSKS 1 kata ekipa kadetinje