KRANJ OPEN 2022

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Location : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1
Organizer : Karate Klub Shotokan Kranj
Start : 17.09.2022 10:00:00
Enrollment deadline : 13.09.2022 24:00:00
Contact person : VOJO AŠANIN 7. dan
shotokankranj@gmail.com
00386 31 322 239
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 4
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 4
3 kata najmlajši Number of applications : 4
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 10
5 kata malčice Number of applications : 5
6 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 9
7 kata malčki Number of applications : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 8
9 kata dečki Number of applications : 5
10 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 9
11 kata deklice Number of applications : 13
12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 10
13 kata ml. kadeti Number of applications : 8
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 6
15 kata ml. kadetinje Number of applications : 15
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 4
17 kata kadeti Number of applications : 7
18 kata kadetinje Number of applications : 17
19 kata mladinci Number of applications : 6
20 kata mladinke Number of applications : 11
21 kata člani +18 Number of applications : 6
22 kata članice +18 Number of applications : 4
23 kata veterani + 35 let Number of applications : 3
24 kata veteranke + 35 let Number of applications : 0
kata najmlajše
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 SREBRE LANA Karate klub Seki
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
kata najmlajši
1 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
2 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
3 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
4 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
3 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
5 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
6 SAJOVIC TOBIA Karate Klub Postojna
7 SREBRE GAEL Karate klub Seki
8 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 XEMA TIAN Karate Klub Postojna
kata malčice
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
3 Kristić Karolina Karate klub Seki
4 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
5 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
3 JAGODIC NAJA Karate Klub Shotokan Kranj
4 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
5 PISNIK SARA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
7 Subašič ADNA Karate klub Seki
8 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
9 Županc Tia Karate Klub Shotokan Kranj
kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
4 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
5 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Drempetič Mihael Karate Klub Shotokan Kranj
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
3 Jekovec Jan Karate klub Šenčur
4 KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
5 Makalić Emir Karate Klub Rudar Velenje
6 Markešič Nik Karate Klub Shotokan Kranj
7 MARKOVIČ MARCEL Karate klub Šenčur
8 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
kata dečki
1 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 Novak Adam Karate Klub Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 Božnar Žan Karate Klub Shotokan Kranj
4 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
5 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
6 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
7 JOVIĆ MARKO Karate Klub Postojna
8 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
9 ŠTREKELJ JAKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BEŠIĆ Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3 Iličić Ana Karate Klub Mawashi Postojna
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 KELEMAN ANA Karate Klub Kranj
6 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
7 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
9 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
10 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
11 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
12 Stojanov Naja Karate Klub Kranj
13 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (8-4 kyu)
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
3 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
4 GRAHEK NEŽA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 KERIN KIM Karate Klub Brežice
6 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
7 PISNIK SARA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
9 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
10 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
kata ml. kadeti
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
4 Novak Izak Karate Klub Kranj
5 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
7 Subotič Filip Karate Klub Postojna
8 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Esih Erik Karate klub Radeče
2 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
4 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
6 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
kata ml. kadetinje
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Cecconi Giulia TSKS
3 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
4 Džuzdanović Zala Karate Klub Kranj
5 Gaspari Giada TSKS
6 Kramar Lili Karate klub Radeče
7 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
8 MERC Maja Karate klub Šiška
9 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
10 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
11 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
13 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
15 Zanetto Letizia TSKS
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
2 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
3 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
4 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
kata kadeti
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
5 Lam Gabriele TSKS
6 Luka Vreček Karate Klub Shotokan Kranj
7 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
kata kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
2 Cecconi Giulia TSKS
3 Ciliotta Martina TSKS
4 De Pauli Greta TSKS
5 Gaspari Giada TSKS
6 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
7 JESENIČNIK NEA BERA Karate Klub Tiger Velenje
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 KRAJNC AJA Karate klub Velenje
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
15 REDNAK NUŠA Karate klub Velenje
16 Zanetto Letizia TSKS
17 ZIDARIČ EVA MARIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata mladinci
1 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2 Grigoras David asd Accademia del Karate
3 Lam Gabriele TSKS
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5 Nassivera Pietro TSKS
6 Pais Beker Emiliano TSKS
kata mladinke
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 Ciliotta Martina TSKS
3 De Pauli Greta TSKS
4 Fusari Nicole TSKS
5 Kodrič Manja Karate Klub Kranj
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
9 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
10 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
11 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
kata člani +18
1 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
2 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
4 Nassivera Pietro TSKS
5 Pais Beker Emiliano TSKS
6 PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
kata članice +18
1 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Fusari Nicole TSKS
4 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let
1 FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 GUMZEJ TAI kumite dečki +45 kg
2    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti +50 kg
3    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA kata deklice (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL kata dečki (8-4 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
4 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
5 CICVARIĆ NIKO kata dečki (8-4 kyu)
6 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
7 KAJTNA MIA kata najmlajše (8-6 kyu)
8 KERIN KIM kata deklice (8-4 kyu)
9 LAKNER MAJA kata mladinke
10 LAKNER MAJA kata kadetinje
11 LAZANSKI MAJA kata mladinke
12 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
13 LUBŠINA ŽAN kata dečki (8-4 kyu)
14 POPIJAČ SOFIA kata malčice (8-6 kyu)
15 ŠTERN GAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
16 ŠTERN GAŠPER kata malčki (8- 6 kyu)
17 TOMŠE IAN kata najmlajši (8-6 kyu)
18 ŽIČKAR ANGELIKA LI kata deklice (8-4 kyu)
19 ZOFIČ ARIA kata deklice (8-4 kyu)
20 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
21 KK Brežice 1 kata ekipa malčice
22 KK Brežice 1 kata ekipa dečki
4    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
5    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Pleša Katja kata deklice (8-4 kyu)
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite mladinci -76 kg
2 Čuk Danijel kumite dečki +45 kg
3 FILIPIČ MARK kumite kadeti -52 kg
4 Gnezda Aleks kumite dečki -35 kg
5 HUMAR GAJA kumite kadetinje +54 kg
6 Krvina Lia kumite kadetinje -54 kg
7 Krvina Lia kumite ml. kadetinje +47 kg
8 MLAKAR LUKA kumite kadeti -63 kg
9 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
10 Mlakar Nika kumite ml. kadetinje -47 kg
11 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
12 PERMOZER MARC kumite ml. kadeti -50 kg
13 Prezelj Maks kumite dečki -45 kg
14 Primožič Neo kumite dečki -40 kg
15 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
16 Zupančič Nana kumite ml. kadetinje -47 kg
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Filip kumite malčki -35 kg
3 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
4 Mitrović Veljko kumite ml. kadeti +50 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
6 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite mladinci +76 kg
7 Vatovec Jagoda kumite deklice -35 kg
8 Vatovec Jagoda kumite ml. kadetinje -40 kg
9 ZORIČ ANĐELA kumite kadetinje +54 kg
10 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje +47 kg
8    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata kadeti
2 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
3 ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
4 ČERU JERNEJA kumite kadetinje open
5 ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
6 Džuzdanović Zala kata ml. kadetinje
7 Džuzdanović Zala kumite ml. kadetinje -47 kg
8 GAČIČ ALEKSANDER kata kadeti
9 GAČIČ ALEKSANDER kumite kadeti -70 kg
10 GAČIČ ALEKSANDER kumite kadeti open
11 KELEMAN ANA kata deklice
12 KELEMAN ANA kumite deklice +40 kg
13 Kodrič Manja kata mladinke
14 Kotnik Nika kata kadetinje
15 Kotnik Nika kumite kadetinje +54 kg
16 LEBEN TINKARA kata mladinke
17 LEBEN TINKARA kata kadetinje
18 LEBEN TINKARA kumite kadetinje -54 kg
19 LEBEN TINKARA kumite kadetinje open
20 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg
21 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje open
22 Novak Adam kata dečki
23 Novak Izak kata ml. kadeti
24 Novak Izak kumite ml. kadeti -45 kg
25 Popovič Tijana kata mladinke
26 Stojanov Naja kata deklice
9    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 KRAJNC MIHA kumite člani - 84 kg
2 KRAJNC MIHA kumite člani open
3 PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
4 PISNIK MAJA MARI kata deklice
5 PISNIK SARA kata malčice (8-6 kyu)
6 PISNIK SARA kata deklice (8-4 kyu)
7 VERČKO ANA kata ml. kadetinje
8 VERČKO ANA kata deklice
10    Karate Klub Petrovče
1 MOČNIK TIMI kata člani +18
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
11    Karate Klub Polzela
1 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite kadeti +70 kg
2 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite kadeti open
3 JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
4 JEVIĆ SVEN kumite ml. kadeti +50 kg
5 Mešič Benja kumite malčice -35 kg
6 Mešič Benja kumite deklice -35 kg
7 MEŠIČ TJAN kumite dečki -40 kg
8 MEŠIČ TJAN kumite ml. kadeti -40 kg
9 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -54 kg
10 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
11 STROJIN NEJC kumite mladinci open
12 VIDMAJER MAKS kumite dečki -40 kg
13 VIDMAJER MAKS kumite ml. kadeti -40 kg
12    Karate Klub Postojna
1 JOVIĆ MARKO kata dečki (8-4 kyu)
2 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
3 SAJOVIC TOBIA kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Subotič Filip kata ml. kadeti
5 XEMA TIAN kata najmlajši (8-6 kyu)
13    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata mladinke
2 Maguša Matijas kumite ml. kadeti +50 kg
3 MRŠIĆ NELI kata ml. kadetinje
4 Peček Maša kumite mladinke +59 kg
14    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUTIJA ALJA kata članice +18
2 PETAN LOVRO kata malčki
3 PETAN LOVRO kata najmlajši
4 PETAN ZARJA kata najmlajše (8-6 kyu)
15    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA kata najmlajše
2 BAJC POLONA kumite malčice -35 kg
3 BAJC POLONA kumite najmlajše -30 kg
4 KRISTAN ŽIVA kumite malčice -30 kg
5 PETRIČ ZOJA kata mladinke
6 POŽAR LAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 SAKSIDA ANŽE kata najmlajši
8 SAKSIDA ANŽE kumite najmlajši -30 kg
9 ŽAGAR MAJ kumite člani -75 kg
10 ZIDARIČ EVA MARIA kata kadetinje
11 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice 8-10 let
12 Ajdovščina 1 kata ekipa ml. kadeti
13 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
14 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice
16    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Božnar Žan kumite dečki +45 kg
2 Božnar Žan kata dečki (8-4 kyu)
3 Despotović Adrian kumite kadeti +70 kg
4 Despotović Adrian kumite kadeti open
5 Draksler Jaka kumite ml. kadeti +50 kg
6 Drempetič Mihael kumite malčki -30 kg
7 Drempetič Mihael kata malčki (8- 6 kyu)
8 JAGODIC NAJA kumite malčice +35 kg
9 JAGODIC NAJA kata malčice (8-6 kyu)
10 Jazbec Mark kata najmlajši (8-6 kyu)
11 Jazbec Mark kumite najmlajši -30 kg
12 KUPREŠAK TIAN kumite malčki -35 kg
13 KUPREŠAK TIAN kata malčki (8- 6 kyu)
14 Luka Vreček kata kadeti
15 Luka Vreček kumite ml. kadeti -40 kg
16 Luka Vreček kata ml. kadeti (8-3 kyu)
17 Markešič Nik kumite malčki -30 kg
18 Markešič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
19 Milev Anja kumite malčice -35 kg
20 Milev Anja kata malčice (8-6 kyu)
21 MILEV MATEJ kata ml. kadeti
22 MILEV MATEJ kata dečki
23 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
24 ŠTREKELJ JAKA kumite dečki +45 kg
25 ŠTREKELJ JAKA kata dečki (8-4 kyu)
26 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
27 Torkar Ajda kata malčice (8-6 kyu)
28 Županc Tia kumite malčice -30 kg
29 Županc Tia kata malčice (8-6 kyu)
30 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa deklice 8-10 let
31 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa dečki
32 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa ml. kadeti
33 KK Shotokan Kranj 1 kumite ekipa dečki open
34 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa malčki
35 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa deklice
17    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata ml. kadetinje
2 MERC Maja kumite ml. kadetinje +47 kg
18    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian kata najmlajši (8-6 kyu)
2 JESENIČNIK NEA BERA kata kadetinje
3 Koren Taja kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
6 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
7 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje
19    Karate klub Velenje
1 KRAJNC AJA kata kadetinje
2 REDNAK NUŠA kata kadetinje
3 RUDOLF NIKA kata deklice
20    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER JAKA kumite člani -67 kg
21    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 MERČNIK TIM kata ml. kadeti
2 REIHS JAKA kata ml. kadeti
22    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti open
4 KOREN ERAZEM MARK kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Novak Ema kumite deklice -35 kg
6 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
7 RADIĆ LUKA kumite mladinci open
8 Zorzut Malinović Veronika kumite deklice -35 kg
23    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 FLIS DARKO kata veterani + 35 let
2 GRAHEK NEŽA kata deklice (8-4 kyu)
3 GRUM DAVID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 STOJANOVSKA KRISTINA kumite kadetinje -54 kg
5 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
24    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +47 kg
2 Plohl Taja kumite deklice +40 kg
3 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
25    Karate Klub Mawashi Postojna
1 BEŠIĆ Lana kata deklice
2 ČESEN BORIS kumite dečki -35 kg
3 Gombač Laura kata najmlajše
4 Iličić Ana kata deklice
5 NAROBE Nina kumite malčice +35 kg
6 OSTANEK SOFIJA kumite malčice +35 kg
7 Smrdel Livija kata deklice
8 KK Mawashi 1 kata ekipa ml. kadetinje
26    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata deklice (8-4 kyu)
2 Čamdžić Adna kata malčice (8-6 kyu)
3 HRUSTIĆ SAJRA kata deklice
4 Lokmić Daris kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Makalić Emir kata malčki (8- 6 kyu)
6 MEŠIĆ ERMIN kumite kadeti -52 kg
7 Mulabdić Alan kata malčki
8 Mulabdić Ayan kata malčki
9 Mulabdić Ayan kata najmlajši
10 Mulabdić Ayan kumite najmlajši -30 kg
11 Sarajlić Adelisa kata deklice
12 Sarajlić Adelisa kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 Sarajlic Eldin* kumite ml. kadeti +50 kg
14 Sarajlic Eldin* kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 Trbalić Inaya kata malčice
16 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
27    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Koštić Anes kata dečki
2 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
3 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -47 kg
4 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
5 Savković Ivana kumite deklice +40 kg
6 Savković Ivana kumite ml. kadetinje -47 kg
28    Klub borilnih veščin Sevnica
1 Kermc Anže kumite ml. kadeti -50 kg
2 Požun Tilen kumite dečki -45 kg
3 Rutar Aljaž kumite dečki -40 kg
4 Sladič Gašper kumite ml. kadeti +50 kg
5 Stopar Maksimiljan kumite dečki -35 kg
6 Urh Sven kumite malčki +35 kg
7 KBV Sevnica 1 kumite ekipa dečki open
29    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite ml. kadetinje +47 kg
3 Čerkezovič Amila kumite deklice +40 kg
4 Čerkezovič Amila kumite ml. kadetinje +47 kg
5 ČERKEZOVIČ ELDIS kumite malčki +35 kg
6 David Stefanović kata malčki
7 David Stefanović kumite malčki +35 kg
8 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
9 ERDELIČ ŽAN kumite ml. kadeti +50 kg
10 Večerin Taras kata ml. kadeti
11 Večerin Taras kumite ml. kadeti +50 kg
30    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
4 BEŠIĆ ZIJO kata dečki (8-4 kyu)
5 HASANBAŠIĆ ADNA kata malčice
6 HASANBAŠIĆ EMRAH kata dečki (8-4 kyu)
7 HUSIĆ LANA kata najmlajše
8 JERŠIČ ŽANA kata deklice
9 KOTNIK LIAM kata najmlajši
10 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
11 Kristić Karolina kata malčice
12 MAVSAR TADEJ kata malčki
13 MAVSAR TADEJ kata dečki
14 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
15 PIVIĆ EVELIN kata člani +18
16 PIVIĆ LEJLA kata kadetinje
17 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
18 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata kadeti
19 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje
20 SREBRE GAEL kata najmlajši (8-6 kyu)
21 SREBRE LANA kata najmlajše
22 SREDENŠEK TIM kata najmlajši (8-6 kyu)
23 Subašič ADNA kata malčice (8-6 kyu)
24 TRIFKOVIČ ANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
25 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadetinje
26 KK Seki 1 kata ekipa malčice
27 KK Seki 1 kata ekipa deklice 8-10 let
28 KK Seki 1 kata ekipa dečki
29 KK Seki 1 kata ekipa deklice
31    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite člani -75 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata člani +18
3 ČIMžAR ALEKS kumite člani open
4 JAKUPIČ JAKA kumite malčki -30 kg
5 JAKUPIČ JAKA kata malčki (8- 6 kyu)
6 Jekovec Jan kumite malčki +35 kg
7 Jekovec Jan kata malčki (8- 6 kyu)
8 MARKOVIČ MARCEL kumite malčki +35 kg
9 MARKOVIČ MARCEL kata malčki (8- 6 kyu)
10 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
12 Sadiković Muhammed kata ml. kadeti (8-3 kyu)
32    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Jeram Vita kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Kabaj Tosja kumite malčki -35 kg
3 Papa Dominik kumite dečki -40 kg
4 Skubic Ian kumite ml. kadeti -45 kg
5 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
33    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
3 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
4 Kramar Lili kata ml. kadetinje
5 Kramar Vili kata dečki
6 Sigmund Emilija kata malčice
34    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana kumite deklice -35 kg
35    KARATE KLUB BUSHIDO
1 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
2 PAVLOVIĆ Marija kata deklice (8-4 kyu)
3 PAVLOVIĆ Marija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 ŠTERN Tilen kumite dečki -40 kg
5 ŠTERN Tilen kumite ml. kadeti -40 kg
6 TRAMŠEK Aleks kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK Alja kumite deklice +40 kg
36    Asd Karate Team 1999
1 ATTARDI GAETANO kumite člani - 84 kg
2 ATTARDI GAETANO kumite člani open
3 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
4 DE PASQUALE LUCA kumite mladinci -55 kg
5 DIEGHI MATTIA kumite člani -75 kg
6 DIEGHI MATTIA kumite člani open
7 DIEGHI VAN THIEN kumite kadeti -52 kg
8 DIEGHI VAN THIEN kumite mladinci -55 kg
9 GALANTE LUCA kumite kadeti open
10 GAVIOLI MELISSA kumite deklice +40 kg
11 GAVIOLI MELISSA kumite ml. kadetinje -47 kg
12 QUACECI ALFIO kumite člani -75 kg
13 QUACECI ALFIO kumite člani open
14 SPIAZZI MATTEO kumite člani -67 kg
15 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -68 kg
16 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
17 ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje open
37    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola kumite malčki +35 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje +54 kg
3 Oblak David Kerim kumite dečki -45 kg
4 PURIĆ ADRIJANA kumite deklice +40 kg
38    bodymind karate team
1 Bertolucci Gianmarco kumite mladinci -68 kg
2 Bertolucci Gianmarco kumite mladinci open
3 Ciomei Filippo kumite člani -75 kg
4 Ciomei Filippo kumite mladinci -76 kg
5 Dhamo Albi kumite člani -75 kg
6 Dhamo Albi kumite člani open
7 GIORGETTI FABIO kumite kadeti -63 kg
8 GIORGETTI FABIO kumite kadeti open
9 Mariani Lorenzo kumite kadeti -52 kg
10 Mariani Lorenzo kumite mladinci -55 kg
11 Mariani Lorenzo kumite kadeti open
12 Paolinelli Yari kumite kadeti +70 kg
13 Paolinelli Yari kumite mladinci -76 kg
14 Paolinelli Yari kumite kadeti open
15 Rubino Nicolo kumite kadeti -57 kg
16 Rubino Nicolo kumite kadeti open
17 Santinacci Aleksej kumite kadeti -63 kg
18 Santinacci Aleksej kumite mladinci -61 kg
19 Santinacci Aleksej kumite kadeti open
20 Schiavone Antonio kumite člani -67 kg
21 Schiavone Antonio kumite mladinci -68 kg
22 Vannini Emma kumite kadetinje +54 kg
23 Vannini Emma kumite kadetinje open
39    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +18
2 Grigoras David kata mladinci
40    Karate klub Mirna Peč
1 ĆURIĆ AJLA kumite članice -61 kg
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +18
3 Gorogranc Taia kata malčice (8-6 kyu)
4 Gotlib Ajda kata deklice (8-4 kyu)
5 Parkelj Nina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 TIHI ŠPELA kata mladinke
7 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice 8-10 let
8 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice
41    Nippon Karate Club
1 Ghimcinschi Stanislav kumite ml. kadeti +50 kg
2 Ilic Ilija kumite člani -67 kg
3 Kazakov Jaroslav kumite kadeti -70 kg
4 Markic Mateo kumite mladinci -55 kg
5 Mitterlehner Jonathan kumite ml. kadeti -45 kg
6 Salukha Oleh kumite člani -75 kg
42    karate klub Pivka
1 KOSTIĆ Anastasija kata malčice
43    karate 2001
1 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
2 Rossi Joseph kumite člani open
44    FAMILY FIGHT TEAM
1 STROSCIO MELISSA kumite mladinke +59 kg
2 VARONE MARTINA kumite mladinke +59 kg
45    TSKS
1 Brocilovic Sinisa kumite člani -75 kg
2 Brocilovic Sinisa kumite člani open
3 Cecconi Giulia kata ml. kadetinje
4 Cecconi Giulia kata kadetinje
5 Cerri Pietro kumite člani -75 kg
6 Cerri Pietro kumite člani open
7 Ciliotta Martina kata mladinke
8 Ciliotta Martina kata kadetinje
9 Da Rin Loris kumite mladinci -68 kg
10 De Pauli Greta kata mladinke
11 De Pauli Greta kata kadetinje
12 Fusari Nicole kata mladinke
13 Fusari Nicole kata članice +18
14 Gaspari Giada kata ml. kadetinje
15 Gaspari Giada kata kadetinje
16 Lam Gabriele kata kadeti
17 Lam Gabriele kata mladinci
18 Nassivera Pietro kata člani +18
19 Nassivera Pietro kata mladinci
20 Pais Beker Emiliano kata člani +18
21 Pais Beker Emiliano kata mladinci
22 Perino Matteo kumite člani - 84 kg
23 Perino Matteo kumite člani open
24 Pontil Scala Lorenzo kumite dečki -35 kg
25 Zanetto Letizia kata ml. kadetinje
26 Zanetto Letizia kata kadetinje
27 TSKS 1 kata ekipa kadetinje