12 - MARIBOR OPEN 2022

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



Lokacija : Športna dvorana TŠCTezno
Maribor , Zolajeva 12
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Početak : 01.10.2022 09:00:00
Rok prijave : 27.09.2022 24:00:00
Kontaktna osoba : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 35 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 U8 kata najmlajše Br. prijavljenih : 5
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 4
3 U8 kata najmlajši Br. prijavljenih : 5
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 11
5 U10 kata malčice Br. prijavljenih : 12
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 16
7 U10 kata malčki Br. prijavljenih : 7
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 27
9 U12 kata dečki Br. prijavljenih : 14
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 23
11 U12 kata deklice Br. prijavljenih : 12
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 20
13 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET Br. prijavljenih : 0
14 U14 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 16
15 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 17
16 U14 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 21
17 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 9
18 kata kadeti Br. prijavljenih : 14
19 kata kadetinje Br. prijavljenih : 18
20 kata mladinci Br. prijavljenih : 9
21 kata mladinke Br. prijavljenih : 13
22 kata člani +18 Br. prijavljenih : 6
23 kata članice +18 Br. prijavljenih : 9
24 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 5
25 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 2
26 kata veterani + 50 let Br. prijavljenih : 2
27 kata veteranke + 50 let Br. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
4 SREBRE LANA Karate klub Seki
5 Verčimáková Lucia SEIGOKAN SLOVAKIA
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši
1 Fajdiga Marcel Karate Klub Mawashi Postojna
2 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
4 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
5 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 KOLARIČ JAŠA Karate Klub Radvanje
3 KROPEJ NEJC Karate Klub Radvanje
4 MILATIČ MAY Karate Klub Radvanje
5 MLASKO MIHA Karate Klub Radvanje
6 Palka Adam SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
7 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
8 ROBIČ JAŠA Karate Klub Radvanje
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
11 Zahirović Adin Karate klub Velenje
U10 kata malčice
1 ČAS TIMOTEJA KARATE-DO LEIBNITZ
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
4 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
7 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
8 SEME LANA Karate klub Velenje
9 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
10 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
11 Subašič ADNA Karate klub Seki
12 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
2 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
3 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
4 Kadrić Emira Karate klub Seki
5 KOLERIČ MIJA Karate Klub Sho-Kan Apače
6 KRAJŠEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
7 KRÖPFL MILA Karate Klub Kovinar Maribor
8 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
9 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 PISNIK SARA Karate klub Velenje
11 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
12 ROBIČ EMA Karate Klub Radvanje
13 ROJHT ALINA Karate Klub Radvanje
14 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
15 VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
16 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
U10 kata malčki
1 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3 OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
4 POHAR CENE Karate klub Velenje
5 Raboteg Weiss Staš Karate Klub Kovinar Maribor
6 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
7 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 Blaško Ivan Karate klub Klenovnik
3 BREZNIK TAI Karate Klub Sho-Kan Apače
4 Drevenšek Matic KARATE KLUB BRANIK
5 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
6 Jalšovečki Mihael Karate klub Klenovnik
7 JAUŠOVEC LAN Karate Klub Radvanje
8 Jermančič Črt Karate klub Mirna Peč
9 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
10 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
11 Kotnik Val KARATE KLUB BRANIK
12 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
13 Makalić Emir Karate klub Seki
14 MLASKO LUKA Karate Klub Radvanje
15 MOHORKO ANEJ Karate Klub Radvanje
16 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
17 Muršec Vid Karate Klub Kovinar Maribor
18 Palka Adam SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
19 Palka Patrik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
20 Reher Anej Karate Klub Sho-Kan Apače
21 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
22 ŠKRGIĆ EMAN Karate klub Mirna Peč
23 ŠKRILEC DOMENIK Karate Klub Radvanje
24 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
25 UNUK GAL Karate Klub Radvanje
26 VERSTOVŠEK TILEN Karate Klub Sho-Kan Apače
27 ŽIGART TILEN Karate Klub Radvanje
U12 kata dečki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 Jelen Gal Karate klub Velenje
4 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
5 Kramar Vili Karate klub Radeče
6 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
7 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
8 Milev matej Karate Klub Shotokan Kranj
9 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
10 Pašić Adam Karate klub Velenje
11 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
12 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
13 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
14 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 Benčec Niko Karate Klub Murska Sobota
3 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
4 Bosak Adrian KARATE KLUB BRANIK
5 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
6 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
7 Duraković Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
8 Evačić Mihael Karate klub Klenovnik
9 FLAKUS PATRIK Karate klub Selnica ob Dravi
10 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
11 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
13 KOVAČ SERGEJ Karate Klub Radvanje
14 KRAJNC DAVID Karate Klub Kovinar Maribor
15 Kuhar Marko KARATE KLUB BRANIK
16 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
17 Palka Patrik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
18 Priezzhev Evgeny Karate klub Radeče
19 ŠTAHER MATIC Karate Klub Radvanje
20 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
21 VILIČNJAK TIN Karate Klub Radvanje
22 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 Zelenko Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
U12 kata deklice
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
5 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
6 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
7 ROBIČ EMA Karate Klub Radvanje
8 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
9 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
10 Smrdel Livija karate klub Pivka
11 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
12 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 BABIČ KATARINA Karate Klub Kovinar Maribor
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 Bošnjić Alicia Karate Klub Rudar Velenje
4 GALUN TEJA Karate Klub Kovinar Maribor
5 GORJUP LINA MARTINA Karate Klub Kovinar Maribor
6 GRUM NOVAK LIA Karate Klub Radvanje
7 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
8 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
9 KERIN KIM Karate Klub Brežice
10 KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
11 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
12 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 Plemenič Karin Karate Klub Kovinar Maribor
14 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
15 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
16 VERSTOVŠEK MIŠA Karate Klub Sho-Kan Apače
17 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
18 Zarnec Teja Karate Klub Kovinar Maribor
19 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
20 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
U14 kata ml. kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 KOBAN ALJAŽ KARATE-DO LEIBNITZ
6 Lotrič Filip KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
9 Pašić Adam Karate klub Velenje
10 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
11 Prah Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
12 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
14 Šebrek Niko Karate klub AIK
15 Tratar Anže Karate klub Radeče
16 URUKALO SAŠA Karate Klub Radvanje
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BRUS FILIP Karate Klub Sho-Kan Apače
2 DAMARI ADAM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Esih Erik Karate klub Radeče
4 GRGEC STAŠ Karate klub WKSA Duplek
5 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 HAJDINJAK JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
7 KOISEK NIK Karate klub Selnica ob Dravi
8 KOISEK TIM Karate klub Selnica ob Dravi
9 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
10 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 Mohorko Tai Karate Klub Radvanje
12 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Potrč Prodanovič Bine Karate Klub Radvanje
14 STJEPANOVIĆ LOVRO Karate Klub Radvanje
15 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
16 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
17 VTIČ RUS JAN Karate Klub Radvanje
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 Gluhak Ema Karate klub AIK
3 Hrženjak Elena Karate klub AIK
4 Jovanović Lana Društvo Za Karate Celje
5 KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
6 KOVAČ VIKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 Kramar Lili Karate klub Radeče
8 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
9 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
10 Mavsar Tajda Karate klub Seki
11 MERC Maja Karate klub Lev
12 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
13 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
14 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
15 Sakač Petra Karate klub AIK
16 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
17 SKRLEC JANITA KARATE-DO LEIBNITZ
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
19 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
20 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
2 Horvat Josipa Karate klub AIK
3 KLOBASA ALISA CHIARA Karate Klub Sho-Kan Apače
4 MOVRIN MARŠANIČ LEILA Karate Klub Radvanje
5 OSTROŠKO NIKA Karate Klub Kovinar Maribor
6 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
7 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
8 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
9 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
kata kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
3 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
6 FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
7 Gačić Aleksander Karate Klub Kranj
8 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
9 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
10 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
11 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
12 Požgan Žan Karate klub Selnica ob Dravi
13 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
14 TURK ERIK Karate Klub Radvanje
kata kadetinje
1 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
2 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
4 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
5 Krčar Dario Karate klub Velenje
6 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
7 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
8 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
9 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
10 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
11 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
12 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Petrič Rebecca Lana Karate Klub Radvanje
14 Pisanec Ana Karate Klub Radvanje
15 Pivić Lejla Karate klub Seki
16 Polak Tia Karate Klub Kranj
17 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
18 Zager Hana Karate klub Seki
kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
5 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
6 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
7 Sluga Jure Karate klub Seki
8 ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
9 ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
kata mladinke
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 Fajfer Lana Karate Klub Radvanje
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
6 LEBIČ VITA Karate klub Velenje
7 Petrič Rebecca Lana Karate Klub Radvanje
8 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
9 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
10 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
11 Tomažič Eva Karate klub Seki
12 TOMINEC PIA Karate Klub Kolektor Idrija
13 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
kata člani +18
1 JOSUEL JORGE Shitokai Brasil
2 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
3 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
4 Pivić Evelin Karate klub Seki
5 Saputra Hans Sho Sur
6 Sluga Jure Karate klub Seki
kata članice +18
1 Ćurić Ajla Karate klub Mirna Peč
2 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Fajfer Lana Karate Klub Radvanje
4 Ganzitti Nia Karate Klub Radvanje
5 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
6 Horvatič Katja Karate Klub Radvanje
7 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
8 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
9 Vidmar Mali Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata veterani + 35 let
1 Čerpnjak Kristjan Karate Klub Murska Sobota
2 Dražumerič Simon Društvo Za Karate Celje
3 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
4 NOVAK BOŠTJAN Karate Klub Radvanje
5 Semolič Igor Karate klub Radeče
kata veteranke + 35 let
1 Ferenčak Ferenc Sonja Karate Klub Murska Sobota
2 Marič Katarina Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 50 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 Flis Darko Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Vujinović Nikola kumite mladinci -76 kg
2 Vujinović Vlad kumite kadeti -70 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 Dražumerič Simon kata veterani + 35 let
2 Golež Peter kumite kadeti -57 kg
3 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti +50 kg
4 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
5 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
6 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
7 Jevšovar Urh kumite kadeti +70 kg
8 Jovanović Lana U14 kata ml. kadetinje
9 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
10 KUNST NEJC U12 kata dečki
11 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
12 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
13 MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
14 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
15 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -54 kg
2 Kutnjak Urška kumite mladinke -53 kg
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 GUMZEJ TAI U12 kumite dečki -56 kg
3 Mlakar Nejc kumite kadeti -63 kg
4 Mlakar Nika kumite kadetinje +54 kg
5 Podkrižnik Luka kumite člani +75 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Bosak Adrian U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 Drevenšek Matic U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Grobler Martin U14 kumite ml. kadeti +50 kg
4 Kotnik Val U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kuhar Marko U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
6    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
4 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
7 KAJTNA MIA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
8 KERIN KIM U12 kata deklice (8-4 kyu)
9 LAKNER MAJA kata mladinke
10 LAKNER MAJA kata kadetinje
11 LAZANSKI MAJA kata mladinke
12 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
13 LUBŠINA ŽAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
14 POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
15 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
16 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki (8- 6 kyu)
17 STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 TOMŠE IAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
19 ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata deklice (8-4 kyu)
20 ZOFIČ ARIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
21 KK Brežice 1 U12 kata ekipa deklice
22 KK Brežice 1 U12 kata ekipa dečki
23 KK Brežice 1 U10 kata ekipa malčice
7    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Pleša Katja U12 kata deklice (8-4 kyu)
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 TOMINEC PIA kata mladinke
9    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip U12 kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Filip U10 kumite malčki -39 kg
3 Mitrović Veljko U12 kumite dečki -56 kg
4 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti +50 kg
5 Stojadinović Timotej kumite kadeti +70 kg
6 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
7 Vatovec Ernest kumite kadeti -57 kg
8 Vatovec Ernest U14 kumite ml. kadeti +50 kg
9 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -34 kg
10 Vatovec Jagoda U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Zorić Anđela U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
12 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 BABIČ KATARINA U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 Bauman Gal kumite kadeti -57 kg
3 Ćerimović Merjem kumite kadetinje +54 kg
4 Dobaj Enej U14 kumite ml. kadeti +50 kg
5 DOBAJ MITJA U14 kumite ml. kadeti +50 kg
6 Dubravac Blanka kumite mladinke -53 kg
7 Duraković Jakob U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 Ekart Žiga kumite mladinci -68 kg
9 EKART PLAJH BOR U14 kata ml. kadeti
10 FAZLIĆ AMIN kumite kadeti -52 kg
11 GALUN TEJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
12 GORJUP LINA MARTINA U12 kata deklice (8-4 kyu)
13 Hadžić Naida kumite kadetinje -47 kg
14 HAJDINJAK JAŠA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 HERO AMIRA kumite kadetinje -54 kg
16 Jotanovič Ivjana U12 kata deklice (8-4 kyu)
17 Kadrić Amina kumite mladinke -59 kg
18 Kos Mia Branka U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
19 Kosec Filip U12 kumite dečki -56 kg
20 KRAJNC DAVID U12 kata dečki (8-4 kyu)
21 KRÖPFL MILA U10 kata malčice (8-6 kyu)
22 Muršec Vid U10 kumite malčki -30 kg
23 Muršec Vid U10 kata malčki (8- 6 kyu)
24 Ogrinc Filip U14 kumite ml. kadeti +50 kg
25 OSTROŠKO NIKA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
26 Pavlič Filip U12 kata dečki
27 Pavlič Filip U12 kumite dečki -35 kg
28 Plemenič Karin U12 kata deklice (8-4 kyu)
29 Plenjšek Maj U14 kumite ml. kadeti -45 kg
30 PROSENJAK NELI U12 kata deklice
31 Raboteg Weiss Staš U10 kata malčki
32 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
33 Sedonja Matija U14 kumite ml. kadeti +50 kg
34 Smiljanić Sven kumite mladinci +76 kg
35 Zarič Vid kumite mladinci -68 kg
36 Zarnec Teja U12 kata deklice (8-4 kyu)
37 Zelenko Jakob U12 kata dečki (8-4 kyu)
11    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Luka kata kadeti
2 Bele Luka kata mladinci
3 Lotrič Andraž U12 kumite dečki -35 kg
4 Lotrič Filip U14 kata ml. kadeti
5 Prah Tilen U14 kata ml. kadeti
6 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12    Karate Klub Kranj
1 Čeru Jerneja kumite kadetinje +54 kg
2 Čuhalev Nadja kumite mladinke +59 kg
3 Džuzdanović Zala U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Gačić Aleksander kata kadeti
5 Gačić Aleksander kumite kadeti -70 kg
6 KELEMAN ANA U12 kumite deklice -39 kg
7 Keleman Vuk U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 Leben Tinkara kata kadetinje
9 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
10 NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
11 Nišandžić Ivana kumite kadetinje +54 kg
12 Polak Tia kata kadetinje
13 Vasilić Dajana kumite kadetinje -54 kg
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +75 kg
2 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -41 kg
3 JELENKO ANEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 PISNIK GAJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 PISNIK GAJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
6 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
7 Verčko Ana U12 kata deklice
8 VIŠNJAR VID U12 kumite dečki -56 kg
9 VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 KK Lovrenc 1 U12 kata ekipa deklice
14    Karate Klub Murska Sobota
1 Benčec Niko U12 kumite dečki -56 kg
2 Benčec Niko U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Cener Alojz kata veterani + 50 let
4 Čerpnjak Kristjan kata veterani + 35 let
5 Ferenčak Ferenc Sonja kata veteranke + 35 let
6 Jusič Elma kumite mladinke -48 kg
7 Kerec Aljoša kata kadeti
8 Kerec Nik kumite kadeti -52 kg
9 Kocet Nisa kumite kadetinje +54 kg
10 Križanič Blaž U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Marič Katarina kata veteranke + 35 let
12 Ritlop Sara U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 Šinko Gaja U12 kata deklice (8-4 kyu)
14 Zečiri Lorna kumite mladinke -48 kg
15 KK Murska 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
16 KK Murska 1 kata ekipa kadeti
17 KK Murska 1 U12 kata ekipa dečki
18 KK Murska 1 kata ekipa kadetinje
19 KK Murska 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
15    Karate Klub Petrovče
1 Barl Maj kumite člani -75 kg
2 Močnik Timi kata člani +18
3 Močnik Timi kata mladinci
16    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite mladinke -59 kg
2 ČEH MATIC kumite kadeti -52 kg
3 Derča Benjamin Aleksej kumite kadeti +70 kg
4 JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
5 JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
6 Mlačnik Ažbe U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 MLAKAR NINO U12 kumite dečki -56 kg
8 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
9 Šenica Nika kumite članice -61 kg
10 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
11 VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -35 kg
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Lipič Maj kumite kadeti -57 kg
3 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
4 Tratnik Alen kumite kadeti -52 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 BRATUŠEK ANA U12 kata deklice
2 BRATUŠEK ANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 Carli Pia kata mladinke
4 Carli Pia kumite mladinke -59 kg
5 Fajfer Lana kata mladinke
6 Fajfer Lana kata članice +18
7 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
8 Ganzitti Nia kata članice +18
9 Gošnjak Neli kata mladinke
10 Gošnjak Neli kata članice +18
11 GRUM NOVAK LIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
12 Horvatič Katja kata članice +18
13 Horvatič Uršula kumite mladinke +59 kg
14 JAUŠOVEC LAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
15 KOLARIČ JAŠA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
16 KOVAČ SERGEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
17 KRAJNČIČ MILA U12 kata deklice (8-4 kyu)
18 KROPEJ NEJC U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
19 LIPOGLAVŠEK TJAŠA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
20 Lubajnšek Lina kumite članice + 68 kg
21 Maguša Katja kumite kadetinje +54 kg
22 Maguša Matijas kumite kadeti -63 kg
23 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +50 kg
24 MILATIČ MAY U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
25 Milošević Teodor kumite mladinci +76 kg
26 MLASKO LUKA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
27 MLASKO MIHA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
28 Mlinarič Max kumite kadeti -70 kg
29 Mlinarič Max kumite mladinci -68 kg
30 Mlinarič Nik kumite kadeti -70 kg
31 Mlinarič Nik kumite mladinci -68 kg
32 MOHORKO ANEJ U10 kata malčki (8- 6 kyu)
33 Mohorko Tai U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
34 MOVRIN MARŠANIČ LEILA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
35 Mršić Neli U14 kata ml. kadetinje
36 Mršić Neli kata kadetinje
37 NOVAK BOŠTJAN kata veterani + 35 let
38 Peček Maša kumite mladinke +59 kg
39 Petrič Rebecca Lana kata mladinke
40 Petrič Rebecca Lana kata kadetinje
41 Pisanec Ana kata kadetinje
42 Plošinjak Tadej kumite člani +75 kg
43 Potrč Prodanovič Bine U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
44 ROBIČ EMA U12 kata deklice
45 ROBIČ EMA U10 kata malčice (8-6 kyu)
46 ROBIČ JAŠA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
47 ROJHT ALINA U10 kata malčice (8-6 kyu)
48 Rozman Žan kumite kadeti -63 kg
49 ŠKOLJAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
50 ŠKRILEC DOMENIK U10 kata malčki (8- 6 kyu)
51 Soršak David Thor kumite kadeti -70 kg
52 Soršak David Thor kumite mladinci -68 kg
53 ŠTAHER MATIC U12 kata dečki (8-4 kyu)
54 STJEPANOVIĆ LOVRO U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
55 Teraž Nika U14 kata ml. kadetinje
56 Teraž Nika U12 kata deklice
57 Teraž Sara kata mladinke
58 Teraž Sara kata kadetinje
59 Trumić Amar kumite kadeti -63 kg
60 TURK ERIK kata kadeti
61 UNUK GAL U10 kata malčki (8- 6 kyu)
62 URUKALO SAŠA U14 kata ml. kadeti
63 VILIČNJAK TIN U12 kata dečki (8-4 kyu)
64 VTIČ RUS JAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
65 ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
66 ZABUKOVŠEK PIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
67 ŽIGART TILEN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
68 KK Radvanje 1 kata ekipa članice
69 KK Radvanje 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
70 KK Radvanje 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
71 KK Radvanje 1 kata ekipa kadetinje
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kuraj Mitja kumite kadeti -63 kg
2 PETAN LOVRO U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
4 Škrablin Tara kumite kadetinje +54 kg
5 ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace kata kadeti
2 Bajgot Nace kumite kadeti -57 kg
3 BARL ŽAN U14 kata ml. kadeti
4 Deželak Tin U12 kata dečki
5 Deželak Tin U12 kumite dečki -56 kg
6 FLAKUS PATRIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 KOISEK NIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 KOISEK TIM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje
10 Lončarič Eva kata kadetinje
11 Požgan Žan kata kadeti
21    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 BREZNIK TAI U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 BRUS FILIP U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 KLOBASA ALISA CHIARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 KNEDL KLEMEN kata člani +18
5 KOLERIČ MIJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 Reher Anej U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 SEREC IZABELA kata mladinke
8 VERSTOVŠEK MIŠA U12 kata deklice (8-4 kyu)
9 VERSTOVŠEK MITJA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
10 VERSTOVŠEK TILEN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
11 KK Apače 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
22    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 KOVAČ VIKA U14 kata ml. kadetinje
2 Vidmar Mali kata članice +18
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Kuprešak Tian U10 kumite malčki -39 kg
2 Luka Vreček U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Milev Anja U10 kumite malčice -32 kg
4 Milev matej U12 kata dečki
5 Milev matej U12 kumite dečki -35 kg
6 Torkar Ajda U10 kumite malčice -28 kg
7 Županc Tia U10 kumite malčice -28 kg
24    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Garašević Matias U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Helič Ajla U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
5 KAMENIK MARKO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Koren Taja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Kulović Safet U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 Mujkanović Anan U14 kata ml. kadeti
9 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 Petrovič Elena U10 kata malčice (8-6 kyu)
11 Škorič Liam U10 kata malčki (8- 6 kyu)
12 Zahirović Inaya U14 kata ml. kadetinje
13 KK Tiger 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
25    Karate Klub Trbovlje
1 Haberl Urša kumite članice -61 kg
2 HOZANOVIČ ARMAN U10 kata malčki
3 JAZBEC ANA U10 kata malčice
4 KRAJŠEK FRANJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 OBERŽAN PATRIK U10 kata malčki
6 VOZEL TARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
7 ZAPOTNIK ANEJ U10 kata malčki
8 KK Trbovlje 1 U10 kata ekipa malčice
9 KK Trbovlje 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
26    Karate klub Velenje
1 Jelen Gal U12 kata dečki
2 Jelen Gal U12 kumite dečki -35 kg
3 Kenda Maša kumite članice + 68 kg
4 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
5 Krčar Dario kata kadetinje
6 LEBIČ VITA kata mladinke
7 Mešanović Benjamin kata kadeti
8 Mešanović Benjamin kata mladinci
9 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
10 MUJDŽA LARA U10 kata malčice
11 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
12 Pašić Adam U12 kata dečki
13 Pašić Adam borbe dečki - 30 kg
14 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
15 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
16 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
17 PISNIK SARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 POHAR CENE U10 kata malčki
19 RUDOLF NIKA U14 kata ml. kadetinje
20 RUDOLF NIKA U12 kata deklice
21 SEME LANA U10 kata malčice
22 SKORNŠEK LOTI U10 kata malčice
23 ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
24 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
25 ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
26 VELIĆ FUAD U8 kata najmlajši
27 Zahirović Adin U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
28 KK Velenje 1 U10 kata ekipa malčice
27    Karate Klub Žalec
1 Joksimović Stefan kumite člani +75 kg
2 Kvas Tjaša kumite članice -61 kg
3 Prkič Jaka U14 kumite ml. kadeti +50 kg
4 Radonjić Miloš U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Škrabar Maks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Suša Žiga kumite člani -75 kg
7 Suša Žiga kumite mladinci -76 kg
8 Tomc Vito U14 kumite ml. kadeti -45 kg
28    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -39 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Javornik Jan U10 kumite malčki -30 kg
4 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
5 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
6 OBROVNIK Vid U10 kumite malčki -39 kg
7 OČKO GAL U14 kata ml. kadeti
8 OČKO GAL kata kadeti
9 OČKO GAL U14 kumite ml. kadeti +50 kg
10 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
11 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
29    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Bratuša Lado U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 MERČNIK TIM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Mulec Nika kata kadetinje
5 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 Reihs Jaka U14 kata ml. kadeti
7 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki
8 Veberič Filip Jakob U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 VURCER ALEX U12 kata dečki
10 KK Radgona 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
11 KK Radgona 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
30    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata članice +18
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Kolšek Klemen kumite kadeti +70 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -55 kg
5 Novak Ema U12 kumite deklice -34 kg
6 PAŠKULIN ANŽE U14 kumite ml. kadeti +50 kg
7 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
8 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U12 kumite deklice -39 kg
31    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Flis Darko kata veterani + 50 let
3 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 STOJANOVSKA KRISTINA kumite kadetinje -54 kg
5 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
32    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Janžekovič Nuša U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Plohl Taja U12 kumite deklice +44 kg
3 Rauter Hannah Vela U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
5 KK Ljutomer 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Abram Zoja Martina kumite kadetinje +54 kg
2 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
3 Bešić Lana U12 kata deklice
4 Česen Boris borbe dečki - 30 kg
5 Fajdiga Marcel U8 kata najmlajši
6 Gombač Laura U8 kata najmlajše
7 NAROBE Nina U12 kumite deklice +44 kg
8 OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice -32 kg
9 ŠABEC Aljoša borbe dečki - 30 kg
34    Karate Klub Ljubljana
1 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
2 Košmrlj Erik Teo kumite člani -67 kg
3 KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
4 KRŽIŠNIK GAL kumite člani +75 kg
5 Kržišnik Lan U14 kumite ml. kadeti +50 kg
6 Molnar Elizabeta kumite članice + 68 kg
7 Muzik Taša kumite mladinke +59 kg
8 Rozman Zala kumite mladinke -53 kg
9 Smiljan Kiti kumite članice + 68 kg
10 Žibret Bor kumite mladinci -68 kg
35    Karate Klub Rudar Velenje
1 Bošnjić Alicia U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 Čamdžić Adna U10 kata malčice (8-6 kyu)
3 HRUSTIĆ SAJRA U12 kata deklice (8-4 kyu)
4 Mulabdić Alan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
6 Sarajlić Adelisa U12 kata deklice
7 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 Sarajlic Eldin* U14 kata ml. kadeti
9 Sarajlic Eldin* kata kadeti
10 Skaza Tijan kumite člani -75 kg
11 KK Rudar 1 DOWNOV SINDROM ŽENSKE DO 12 LET
12 KK Rudar 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
36    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Lišinović Elma kata kadetinje
2 Lišinović Lejla U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Lišinović Sara kumite članice -61 kg
4 Savković Ivana U12 kumite deklice +44 kg
37    Karate klub WKSA Duplek
1 GRGEC STAŠ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 WKSA Duplek 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
38    Energija
1 Ćurlić Uroš U14 kumite ml. kadeti +50 kg
2 Ćurlić Urošš U12 kumite dečki -56 kg
3 Dedić Njegoš U12 kumite dečki -35 kg
4 Dedić Njegoš U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Derajić Branka U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Derajić Branka kumite kadetinje -54 kg
7 Derajić Jovana kumite kadetinje +54 kg
8 Đogatović Tamara kumite kadetinje -47 kg
9 Đogatović Tamara U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
10 Đukić Ana U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
11 Đukić Ana kumite kadetinje -47 kg
12 Galonja Đorđe kumite kadeti -57 kg
13 Galonja Đorđe kumite mladinci -55 kg
14 Gavrić Nikolaj U14 kumite ml. kadeti -45 kg
15 Gavrić Nikolaj U12 kumite dečki -56 kg
16 Kisin Anđela U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
17 Kisin Anđela kumite kadetinje -47 kg
18 Kresojević Aleksandar U10 kumite malčki -30 kg
19 Kresojević Aleksandar borbe dečki - 30 kg
20 Manojlović Sergej kumite kadeti -57 kg
21 Manojlović Sergej U14 kumite ml. kadeti +50 kg
22 Pejić Luka kumite člani -67 kg
23 Pejić Luka kumite mladinci -68 kg
24 Polić Mihajlo U12 kumite dečki -41 kg
25 Polić Mihajlo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
26 Popović Marija U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
27 Popović Marija kumite kadetinje -47 kg
28 Preradović Miloš U10 kumite malčki -30 kg
29 Preradović Miloš borbe dečki - 30 kg
30 Rašković Jakov U14 kumite ml. kadeti -40 kg
31 Rašković Jakov borbe dečki - 30 kg
32 Stanić Mihajlo kumite člani -67 kg
33 Stanić Mihajlo kumite mladinci -55 kg
34 Vucelja Nađa U10 kumite malčice -32 kg
39    Karate klub Ivanec
1 Petak Luka U12 kumite dečki -41 kg
2 Vuđan Marin U14 kumite ml. kadeti -50 kg
40    Karate klub Ivanec
1 Apati Antonela U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
41    KARATE KLUB ZAMET
1 CVETKOVIČ amelija U12 kumite deklice -39 kg
2 CVETKOVIČ amelija U10 kumite malčice -32 kg
42    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Kostanjevac Jakov U14 kumite ml. kadeti -50 kg
43    Karate Klub Kastav
1 JANKOVIĆ LENA U12 kumite deklice -34 kg
2 OBAJDIN FILIP U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 PROŠIĆ LAURA U12 kumite deklice -34 kg
4 VERIČ NIKŠIĆ JAN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
44    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata mladinci
2 AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
5 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
6 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
7 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
8 Kadrić Emira U10 kata malčice (8-6 kyu)
9 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
10 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
11 Kregar Gabrijela U14 kata ml. kadetinje
12 Kristić Karolina U10 kata malčice
13 Makalić Emir U10 kata malčki (8- 6 kyu)
14 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
15 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
16 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
17 MAVSAR TADEJ borbe dečki - 30 kg
18 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
19 MILJATOVIČ ALEKSA U12 kata dečki
20 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
21 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
22 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
23 Pivić Evelin kata člani +18
24 Pivić Lejla kata kadetinje
25 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
26 Sluga Jure kata člani +18
27 Sluga Jure kata mladinci
28 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
29 Subašič ADNA U10 kata malčice
30 Tomažič Eva kata mladinke
31 Zager Hana kata kadetinje
45    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Adrián U14 kumite ml. kadeti +50 kg
2 Felszner Erik kumite kadeti -52 kg
3 Koskocsak Adam U12 kumite dečki -35 kg
4 Pankotay Patrik U12 kumite dečki -41 kg
5 Tomory Benedek U12 kumite dečki -35 kg
6 Tomory Benedek U10 kumite malčki -39 kg
7 Tóth János U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 Tóth János kumite kadeti -52 kg
46    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
1 Palka Adam U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Palka Adam U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Palka Patrik U10 kumite malčki -30 kg
4 Palka Patrik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 Palka Patrik U12 kata dečki (8-4 kyu)
47    Karate klub Klenovnik
1 Blaško Ivan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Evačić Mihael U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 Jalšovečki Mihael U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 Kokotec Ines kumite kadetinje +54 kg
5 Stančić Adrian kumite mladinci -68 kg
48    KOSTRENA
1 Babić Borna U14 kumite ml. kadeti +50 kg
2 Duvnjak Borna U12 kumite dečki -56 kg
3 Katnić Vito U12 kumite dečki -56 kg
4 Lorencin Levan borbe dečki - 30 kg
5 Lozo Milla Vita U10 kumite malčice -32 kg
6 Pranjić Vita U10 kumite malčice -28 kg
7 Tadej Sara kumite kadetinje +54 kg
8 Tešar Jakov U12 kumite dečki -41 kg
9 Žugaj Sara U10 kumite malčice -28 kg
49    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
2 CITI JACOPO kumite mladinci -55 kg
3 LIGAS EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
5 Nannini Leonardo U12 kumite dečki -41 kg
6 Nannini Leonardo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 PANINI MARIA CECILIA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
8 PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +54 kg
9 SIMONETTI NICHOLAS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
50    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -30 kg
2 Legiša Tom U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Papa Dominik U12 kumite dečki -41 kg
4 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
51    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite članice -61 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
52    Karate klub Radeče
1 Esih Erik U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Hrvić Edvin U14 kata ml. kadeti
3 Kramar Alja U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
4 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
5 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
6 Kramar Vili U12 kata dečki
7 Priezzhev Evgeny U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 Semolič Igor kata veterani + 35 let
9 Sigmund Emilija U10 kata malčice
10 Tratar Anže U14 kata ml. kadeti
11 Žlajpah Neža U10 kata malčice
12 KK Radeče 1 kata ekipa člani
13 KK Radeče 1 U10 kata ekipa malčice
14 KK Radeče 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
53    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Nedin U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 JORDAN Timotej kumite člani +75 kg
4 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
5 MASTNAK MIA U12 kumite deklice +44 kg
6 TRAMŠEK Aleks U12 kumite dečki -35 kg
7 TRAMŠEK Alja U12 kumite deklice -39 kg
54    Hercegovina-zagreb 1
1 Čatlak Lucija kumite članice -61 kg
2 MARTINAC IVAN kumite člani -75 kg
3 Pehar Ivan kumite člani +75 kg
55    KARATE-DO LEIBNITZ
1 ČAS TIMOTEJA U10 kata malčice
2 FRAS MARIO kata kadeti
3 KOBAN ALJAŽ U14 kata ml. kadeti
4 KOSTANJEVEC STELA U14 kata ml. kadetinje
5 KOSTANJEVEC STELA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
6 SKRLEC JANITA U14 kata ml. kadetinje
7 ZELEZINGER NIK kata mladinci
8 ZELEZINGER NIK kumite mladinci -76 kg
9 ZEMLJIC ANEL kata mladinci
10 ZEMLJIC ANEL kumite mladinci +76 kg
56    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola U10 kumite malčki -39 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje +54 kg
3 MERC Maja U14 kata ml. kadetinje
4 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -56 kg
6 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -39 kg
57    KKKastav
1 Buršić Leon kumite kadeti -63 kg
2 Karlović Noeli U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Komarac Filip U12 kumite dečki -56 kg
4 Matijević Ante U14 kumite ml. kadeti +50 kg
58    CENTRO KARATE RIMINI
1 dan christian U14 kumite ml. kadeti -50 kg
59    JOHNNYS KARATE
1 FOSCHI SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
2 FOSCHI SEBASTIAN kumite mladinci -55 kg
3 PINTO ALESSIO U14 kata ml. kadeti
4 PINTO ALESSIO kata kadeti
60    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata kadetinje
2 Ćurić Ajla kata članice +18
3 Gorogranc Taia U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 Jermančič Črt U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kajič Nik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Kajič Valentina kata kadetinje
7 ŠKRGIĆ EMAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 TIHI ŠPELA kata mladinke
9 Mirna Peč 1 U12 kata ekipa dečki
10 Mirna Peč 1 kata ekipa kadetinje
61    Nippon Karate Club
1 Ghimcinschi Stanislav U14 kumite ml. kadeti +50 kg
2 Kazakov Jaroslav kumite kadeti -70 kg
3 Kuzmanoski Marko U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Markic Mateo kumite mladinci -55 kg
5 Mitterlehner Jonathan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Niebisch Florian kumite člani -75 kg
7 Radenkovic Anastasia kumite mladinke -59 kg
8 Redzic Mateo kumite mladinci -76 kg
9 Salukha Oleh kumite člani -75 kg
10 Yazan Aleyna kumite članice + 68 kg
62    karate klub Pivka
1 Smrdel Livija U12 kata deklice
63    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
2 D’Onofrio Lara U12 kumite deklice -39 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Zozzoli Cristian U12 kumite dečki -56 kg
64    DMTK Karate
1 Bakos Flóra U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Elgozali Aida U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Elgozali Aida kumite kadetinje +54 kg
4 Hauser Dóra U12 kumite deklice -39 kg
5 Hauser Dóra U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
6 Hercz Bence U12 kumite dečki -41 kg
7 Hercz Bence U14 kumite ml. kadeti -40 kg
8 Hetesi Balázs U14 kumite ml. kadeti -45 kg
9 Hollóssy Ádám U12 kumite dečki -41 kg
10 Kiss Barnabás U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 Kiss-Csomor Tamás U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 Kolman Ákos U14 kumite ml. kadeti -45 kg
13 Kovács Konrád U14 kumite ml. kadeti +50 kg
14 Péter Márton U14 kumite ml. kadeti -50 kg
15 Péter Márton kumite kadeti -52 kg
16 Piry Péter U14 kumite ml. kadeti +50 kg
17 Steiner Dávid U14 kumite ml. kadeti -40 kg
18 Varga Benedek U14 kumite ml. kadeti -45 kg
19 Zámodics Réka U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
20 Zámodics Réka kumite kadetinje -47 kg
65    Univerzitetski karate klub Vrbas
1 Blažević Irina kumite kadetinje +54 kg
2 Jeličić Nemanja kumite kadeti +70 kg
3 Markić Lidija kumite kadetinje +54 kg
66    KK Ri Croatia
1 Krešić Lana U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Krešić Tea kumite mladinke -59 kg
3 Rac Veronika kumite kadetinje +54 kg
67    Karate klub Kaptol
1 Bunjevac Jakov kumite člani +75 kg
2 Grgić Antonio kumite člani -67 kg
3 Tomljanović Leon kumite člani -75 kg
68    Lotos Zagreb
1 Kadić Nola U12 kumite deklice -39 kg
2 Marić Anja U10 kumite malčice -28 kg
3 Marić Anja U12 kumite deklice -34 kg
4 Marić Šimun U10 kumite malčki -30 kg
5 Ribar Katarina U12 kumite deklice -34 kg
6 Ribar Toma U10 kumite malčki -30 kg
7 Ribar Toma borbe dečki - 30 kg
8 Šćurić Lucija U10 kumite malčice -32 kg
9 Šćurić Lucija U12 kumite deklice -34 kg
69    KARATE KLUB METAL JURDANI
1 Brica Noa U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Dorić Medina U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Ereš Karlo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Galamboš Roko U12 kumite dečki -35 kg
5 Piškur Jakov U14 kumite ml. kadeti -50 kg
70    TSKS
1 Brocilovic Sinisa kumite člani -75 kg
2 Cerri Pietro kumite člani -75 kg
3 Da Rin Loris kumite mladinci -68 kg
4 Fedrigo Mattia kumite člani -75 kg
5 Pontil Scala Lorenzo U12 kumite dečki -35 kg
6 Zoung Aaron kumite kadeti -63 kg
71    KTC Krizevci
1 Dvorski Mia U12 kumite deklice +44 kg
72    Karate klub AIK
1 Gluhak Ema U14 kata ml. kadetinje
2 Horvat Josipa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Hrženjak Elena U14 kata ml. kadetinje
4 Sakač Petra U14 kata ml. kadetinje
5 Šebrek Niko U14 kata ml. kadeti
6 KK AIK 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
73    SEIGOKAN SLOVAKIA
1 Drahovský Ján kata kadeti
2 Drahovský Ján kata mladinci
3 Kollár Maxim U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 Kollár Maxim U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 Valová Annamária kata mladinke
6 Valová Annamária kata članice +18
7 Verčimák Martin U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 Verčimák Martin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Verčimáková Lucia U8 kata najmlajše
10 Verčimáková Lucia U10 kumite malčice -28 kg
74    Sho Sur
1 Saputra Hans kata člani +18
75    Shitokai Brasil
1 JOSUEL JORGE kata člani +18
76    Karate Klub Mon Chi