12 - MARIBOR OPEN 2022

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



Location : Športna dvorana TŠCTezno
Maribor , Zolajeva 12
Organizer : Karate Klub Kovinar Maribor
Start : 01.10.2022 09:00:00
Enrollment deadline : 27.09.2022 24:00:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 35 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 5
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 4
3 kata najmlajši Number of applications : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 11
5 kata malčice Number of applications : 12
6 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 16
7 kata malčki Number of applications : 7
8 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 27
9 kata dečki Number of applications : 14
10 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 23
11 kata deklice Number of applications : 12
12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 20
13 kata ml. kadeti Number of applications : 16
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 17
15 kata ml. kadetinje Number of applications : 21
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 9
17 kata kadeti Number of applications : 14
18 kata kadetinje Number of applications : 18
19 kata mladinci Number of applications : 9
20 kata mladinke Number of applications : 13
21 kata člani +18 Number of applications : 6
22 kata članice +18 Number of applications : 9
23 kata veterani + 35 let Number of applications : 5
24 kata veteranke + 35 let Number of applications : 2
25 kata veterani + 50 let Number of applications : 2
26 kata veteranke + 50 let Number of applications : 0
kata najmlajše
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
4 SREBRE LANA Karate klub Seki
5 Verčimáková Lucia SEIGOKAN SLOVAKIA
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
4 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
kata najmlajši
1 Fajdiga Marcel Karate Klub Mawashi Postojna
2 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
4 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
5 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 KOLARIČ JAŠA Karate Klub Radvanje
3 KROPEJ NEJC Karate Klub Radvanje
4 MILATIČ MAY Karate Klub Radvanje
5 MLASKO MIHA Karate Klub Radvanje
6 Palka Adam SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
7 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
8 ROBIČ JAŠA Karate Klub Radvanje
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
11 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 ČAS TIMOTEJA KARATE-DO LEIBNITZ
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje
4 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
7 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
8 SEME LANA Karate klub Velenje
9 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
10 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
11 Subašič ADNA Karate klub Seki
12 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
kata malčice (8-6 kyu)
1 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
2 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
3 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
4 Kadrić Emira Karate Klub Tiger Velenje
5 KOLERIČ MIJA Karate Klub Sho-Kan Apače
6 KRAJŠEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
7 KRÖPFL MILA Karate Klub Kovinar Maribor
8 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
9 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 PISNIK SARA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
12 ROBIČ EMA Karate Klub Radvanje
13 ROJHT ALINA Karate Klub Radvanje
14 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
15 VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
16 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
kata malčki
1 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
2 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3 OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
4 POHAR CENE Karate klub Velenje
5 Raboteg Weiss Staš Karate Klub Kovinar Maribor
6 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
7 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 Blaško Ivan Karate klub Klenovnik
3 BREZNIK TAI Karate Klub Sho-Kan Apače
4 Drevenšek Matic KARATE KLUB BRANIK
5 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
6 Jalšovečki Mihael Karate klub Klenovnik
7 JAUŠOVEC LAN Karate Klub Radvanje
8 Jermančič Črt Karate klub Mirna Peč
9 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
10 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
11 Kotnik Val KARATE KLUB BRANIK
12 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
13 Makalić Emir Karate Klub Rudar Velenje
14 MLASKO LUKA Karate Klub Radvanje
15 MOHORKO ANEJ Karate Klub Radvanje
16 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
17 Muršec Vid Karate Klub Kovinar Maribor
18 Palka Adam SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
19 Palka Patrik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
20 Reher Anej Karate Klub Sho-Kan Apače
21 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
22 ŠKRGIĆ EMAN Karate klub Mirna Peč
23 ŠKRILEC DOMENIK Karate Klub Radvanje
24 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
25 UNUK GAL Karate Klub Radvanje
26 VERSTOVŠEK TILEN Karate Klub Sho-Kan Apače
27 ŽIGART TILEN Karate Klub Radvanje
kata dečki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
5 Kramar Vili Karate klub Radeče
6 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
7 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
8 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
9 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
10 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
11 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
12 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
13 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
14 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 Benčec Niko Karate Klub Murska Sobota
3 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
4 Bosak Adrian KARATE KLUB BRANIK
5 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
6 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
7 Duraković Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
8 Evačić Mihael Karate klub Klenovnik
9 FLAKUS PATRIK Karate klub Selnica ob Dravi
10 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
11 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
13 KOVAČ SERGEJ Karate Klub Radvanje
14 KRAJNC DAVID Karate Klub Kovinar Maribor
15 Kuhar Marko KARATE KLUB BRANIK
16 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
17 Palka Patrik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
18 Priezzhev Evgeny Karate klub Radeče
19 ŠTAHER MATIC Karate Klub Radvanje
20 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
21 VILIČNJAK TIN Karate Klub Radvanje
22 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 Zelenko Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
kata deklice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
5 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
7 ROBIČ EMA Karate Klub Radvanje
8 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
9 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
10 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
11 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
12 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (8-4 kyu)
1 BABIČ KATARINA Karate Klub Kovinar Maribor
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
4 GALUN TEJA Karate Klub Kovinar Maribor
5 GORJUP LINA MARTINA Karate Klub Kovinar Maribor
6 GRUM NOVAK LIA Karate Klub Radvanje
7 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
8 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
9 KERIN KIM Karate Klub Brežice
10 KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
11 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
12 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 Plemenič Karin Karate Klub Kovinar Maribor
14 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
15 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
16 VERSTOVŠEK MIŠA Karate Klub Sho-Kan Apače
17 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
18 Zarnec Teja Karate Klub Kovinar Maribor
19 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
20 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
kata ml. kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 KOBAN ALJAŽ KARATE-DO LEIBNITZ
6 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
7 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 OČKO GAL Karate klub Velenje
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
11 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
12 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
14 Šebrek Niko Karate klub AIK
15 Tratar Anže Karate klub Radeče
16 URUKALO SAŠA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Brus Filip Karate Klub Sho-Kan Apače
2 DAMARI ADAM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Esih Erik Karate klub Radeče
4 GRGEC STAŠ Karate klub WKSA Duplek
5 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 HAJDINJAK JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
7 KOISEK NIK Karate klub Selnica ob Dravi
8 KOISEK TIM Karate klub Selnica ob Dravi
9 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
10 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 Mohorko Tai Karate Klub Radvanje
12 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Potrč Prodanovič Bine Karate Klub Radvanje
14 STJEPANOVIĆ LOVRO Karate Klub Radvanje
15 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
16 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
17 VTIČ RUS JAN Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 Gluhak Ema Karate klub AIK
3 Hrženjak Elena Karate klub AIK
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
6 KOVAČ VIKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 Kramar Lili Karate klub Radeče
8 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
9 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
10 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
11 MERC Maja Karate klub Šiška
12 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
13 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
15 Sakač Petra Karate klub AIK
16 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
17 SKRLEC JANITA KARATE-DO LEIBNITZ
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
19 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
20 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
2 Horvat Josipa Karate klub AIK
3 KLOBASA ALISA CHIARA Karate Klub Sho-Kan Apače
4 MOVRIN MARŠANIČ LEILA Karate Klub Radvanje
5 OSTROŠKO NIKA Karate Klub Kovinar Maribor
6 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
7 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
8 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
9 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
kata kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
6 FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
7 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
10 OČKO GAL Karate klub Velenje
11 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
12 Požgan Žan Karate klub Selnica ob Dravi
13 Sarajlic Eldin* Karate Klub Rudar Velenje
14 TURK ERIK Karate Klub Radvanje
kata kadetinje
1 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
2 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3 JESENIČNIK NEA BERA Karate Klub Tiger Velenje
4 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
8 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
9 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
10 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
11 MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
13 Pisanec Ana Karate Klub Radvanje
14 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
15 Polak Tia Karate Klub Kranj
16 REDNAK NUŠA Karate klub Velenje
17 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
18 ZAGER HANA Karate klub Seki
kata mladinci
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
4 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
5 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
7 SLUGA JURE Karate klub Seki
8 ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
9 ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
kata mladinke
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
6 LEBIČ VITA Karate klub Velenje
7 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
8 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
9 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
10 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
11 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
12 TOMINEC TIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
13 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
kata člani +18
1 JOSUEL JORGE Shitokai Brasil
2 KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
4 PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
5 Saputra Hans Sho Sur
6 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata članice +18
1 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
5 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
8 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
9 VIDMAR MAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata veterani + 35 let
1 Čerpnjak Kristjan Karate Klub Murska Sobota
2 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
4 NOVAK BOŠTJAN Karate Klub Radvanje
5 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke + 35 let
1 Ferenčak Ferenc Sonja Karate Klub Murska Sobota
2 Marič Katarina Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 50 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Vujinović Nikola kumite mladinci -76 kg
2 Vujinović Vlad kumite kadeti -70 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 GOLEŽ PETER kumite kadeti -57 kg
3 GOLEŽ PETER kumite ml. kadeti +50 kg
4 GRZINČIČ VID kata dečki
5 GRZINČIČ VID kumite dečki -35 kg
6 JEVŠNIK BEN kata dečki
7 JEVŠOVAR URH kumite kadeti +70 kg
8 KUNST NEJC kata dečki
9 MEDIĆ ADELA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
11 MEDIĆ AMELA kata malčice
12 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
13 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite dečki -40 kg
14 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata ml. kadetinje
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
2 KUTNJAK URŠKA kumite mladinke -53 kg
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 GUMZEJ TAI kumite dečki +40 kg
3 MLAKAR NEJC kumite kadeti -63 kg
4 MLAKAR NIKA kumite kadetinje +54 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite člani +75 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Bosak Adrian kata dečki (8-4 kyu)
2 Drevenšek Matic kata malčki (8- 6 kyu)
3 Grobler Martin kumite ml. kadeti +50 kg
4 Kotnik Val kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kuhar Marko kata dečki (8-4 kyu)
6 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
6    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA kata deklice (8-4 kyu)
2 BUDIČ GAL kata dečki (8-4 kyu)
3 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
4 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
5 CICVARIĆ NIKO kata dečki (8-4 kyu)
6 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
7 KAJTNA MIA kata najmlajše (8-6 kyu)
8 KERIN KIM kata deklice (8-4 kyu)
9 LAKNER MAJA kata mladinke
10 LAKNER MAJA kata kadetinje
11 LAZANSKI MAJA kata mladinke
12 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
13 LUBŠINA ŽAN kata dečki (8-4 kyu)
14 POPIJAČ SOFIA kata malčice (8-6 kyu)
15 ŠTERN GAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
16 ŠTERN GAŠPER kata malčki (8- 6 kyu)
17 STRGAR EVA kata malčice (8-6 kyu)
18 TOMŠE IAN kata najmlajši (8-6 kyu)
19 ŽIČKAR ANGELIKA LI kata deklice (8-4 kyu)
20 ZOFIČ ARIA kata deklice (8-4 kyu)
21 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
22 KK Brežice 1 kata ekipa dečki
23 KK Brežice 1 kata ekipa malčice
7    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
8    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Pleša Katja kata deklice (8-4 kyu)
9    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Filip kumite malčki +30 kg
3 Mitrović Veljko kumite dečki +40 kg
4 Mitrović Veljko kumite ml. kadeti +50 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
6 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite mladinci +76 kg
7 Vatovec Ernest kumite kadeti -57 kg
8 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti +50 kg
9 Vatovec Jagoda kumite deklice -35 kg
10 Vatovec Jagoda kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Zorić Anđela kumite ml. kadetinje +50 kg
12 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 BABIČ KATARINA kata deklice (8-4 kyu)
2 Bauman Gal kumite kadeti -57 kg
3 Ćerimović Merjem kumite kadetinje +54 kg
4 Dobaj Enej kumite ml. kadeti +50 kg
5 DOBAJ MITJA kumite ml. kadeti +50 kg
6 DUBRAVAC BLANKA kumite mladinke -53 kg
7 Duraković Jakob kata dečki (8-4 kyu)
8 EKART ŽIGA kumite mladinci -68 kg
9 EKART PLAJH BOR kata ml. kadeti
10 FAZLIĆ AMIN kumite kadeti -52 kg
11 GALUN TEJA kata deklice (8-4 kyu)
12 GORJUP LINA MARTINA kata deklice (8-4 kyu)
13 Hadžić Naida kumite kadetinje -47 kg
14 HAJDINJAK JAŠA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 HERO AMIRA kumite kadetinje -54 kg
16 Jotanovič Ivjana kata deklice (8-4 kyu)
17 Kadrić Amina kumite mladinke -59 kg
18 Kos Mia Branka kumite ml. kadetinje -45 kg
19 Kosec Filip kumite dečki +40 kg
20 KRAJNC DAVID kata dečki (8-4 kyu)
21 KRÖPFL MILA kata malčice (8-6 kyu)
22 Muršec Vid kumite malčki -30 kg
23 Muršec Vid kata malčki (8- 6 kyu)
24 Ogrinc Filip kumite ml. kadeti +50 kg
25 OSTROŠKO NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
26 Pavlič Filip kata dečki
27 Pavlič Filip kumite dečki -35 kg
28 Plemenič Karin kata deklice (8-4 kyu)
29 Plenjšek Maj kumite ml. kadeti -45 kg
30 PROSENJAK NELI kata deklice
31 Raboteg Weiss Staš kata malčki
32 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
33 Sedonja Matija kumite ml. kadeti +50 kg
34 Smiljanić Sven kumite mladinci +76 kg
35 ZARIČ VID kumite mladinci -68 kg
36 Zarnec Teja kata deklice (8-4 kyu)
37 Zelenko Jakob kata dečki (8-4 kyu)
11    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 BELE LUKA kata kadeti
2 BELE LUKA kata mladinci
3 Lotrič Andraž kumite dečki -35 kg
4 Lotrič Filip kata ml. kadeti
5 PRAH TILEN kata ml. kadeti
6 Sodin Leon kumite ml. kadeti -40 kg
12    Karate Klub Kranj
1 ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
2 ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
3 Džuzdanović Zala kumite ml. kadetinje -45 kg
4 GAČIČ ALEKSANDER kata kadeti
5 GAČIČ ALEKSANDER kumite kadeti -70 kg
6 KELEMAN ANA kumite deklice -40 kg
7 KELEMAN VUK kumite ml. kadeti -50 kg
8 LEBEN TINKARA kata kadetinje
9 LEBEN TINKARA kumite kadetinje -54 kg
10 NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
11 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg
12 Polak Tia kata kadetinje
13 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -54 kg
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +75 kg
2 JELENKO ANEJ kumite dečki -40 kg
3 JELENKO ANEJ kata dečki (8-4 kyu)
4 PISNIK GAJA kata malčice (8-6 kyu)
5 PISNIK GAJA kata deklice (8-4 kyu)
6 PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
7 PISNIK MAJA MARI kata deklice
8 PISNIK SARA kata malčice (8-6 kyu)
9 VERČKO ANA kata ml. kadetinje
10 VERČKO ANA kata deklice
11 VIŠNJAR VID kumite dečki +40 kg
12 VIŠNJAR VID kata dečki (8-4 kyu)
13 KK Lovrenc 1 kata ekipa deklice
14    Karate Klub Murska Sobota
1 Benčec Niko kumite dečki +40 kg
2 Benčec Niko kata dečki (8-4 kyu)
3 Cener Alojz kata veterani + 50 let
4 Čerpnjak Kristjan kata veterani + 35 let
5 Ferenčak Ferenc Sonja kata veteranke + 35 let
6 Jusič Elma kumite mladinke -48 kg
7 Kerec Aljoša kata kadeti
8 Kerec Nik kumite kadeti -52 kg
9 KOCET NISA kumite kadetinje +54 kg
10 Križanič Blaž kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 Marič Katarina kata veteranke + 35 let
12 Ritlop Sara kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 Šinko Gaja kata deklice (8-4 kyu)
14 Zečiri Lorna kumite mladinke -48 kg
15 KK Murska 1 kata ekipa ml. kadeti
16 KK Murska 1 kata ekipa kadeti
17 KK Murska 1 kata ekipa dečki
18 KK Murska 1 kata ekipa kadetinje
19 KK Murska 1 kata ekipa ml. kadetinje
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite člani -75 kg
2 MOČNIK TIMI kata člani +18
3 MOČNIK TIMI kata mladinci
16    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
2 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite kadeti +70 kg
3 JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
4 JEVIĆ SVEN kumite ml. kadeti +50 kg
5 MATIC ČEH kumite kadeti -52 kg
6 Mlačnik Ažbe kumite ml. kadeti -45 kg
7 MLAKAR NINO kumite dečki +40 kg
8 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
9 ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
10 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
11 VIDMAJER MAKS kumite dečki -35 kg
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite kadetinje -54 kg
2 LIPIČ MAJ kumite kadeti -57 kg
3 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
4 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 BRATUŠEK ANA kata deklice
2 BRATUŠEK ANA kata malčice (8-6 kyu)
3 Carli Pia kata mladinke
4 Carli Pia kumite mladinke -59 kg
5 FAJFER LANA kata mladinke
6 FAJFER LANA kata članice +18
7 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
8 GANZITTI NIA kata članice +18
9 Gošnjak Neli kata mladinke
10 Gošnjak Neli kata članice +18
11 GRUM NOVAK LIA kata deklice (8-4 kyu)
12 HORVATIČ KATJA kata članice +18
13 Horvatič Uršula kumite mladinke +59 kg
14 JAUŠOVEC LAN kata malčki (8- 6 kyu)
15 KOLARIČ JAŠA kata najmlajši (8-6 kyu)
16 KOVAČ SERGEJ kata dečki (8-4 kyu)
17 KRAJNČIČ MILA kata deklice (8-4 kyu)
18 KROPEJ NEJC kata najmlajši (8-6 kyu)
19 LIPOGLAVŠEK TJAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
20 LUBAJNŠEK LINA kumite članice + 68 kg
21 Maguša Katja kumite kadetinje +54 kg
22 Maguša Matijas kumite kadeti -63 kg
23 Maguša Matijas kumite ml. kadeti +50 kg
24 MILATIČ MAY kata najmlajši (8-6 kyu)
25 Milošević Teodor kumite mladinci +76 kg
26 MLASKO LUKA kata malčki (8- 6 kyu)
27 MLASKO MIHA kata najmlajši (8-6 kyu)
28 Mlinarič Max kumite kadeti -70 kg
29 Mlinarič Max kumite mladinci -68 kg
30 Mlinarič Nik kumite kadeti -70 kg
31 Mlinarič Nik kumite mladinci -68 kg
32 MOHORKO ANEJ kata malčki (8- 6 kyu)
33 Mohorko Tai kata ml. kadeti (8-3 kyu)
34 MOVRIN MARŠANIČ LEILA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
35 MRŠIĆ NELI kata ml. kadetinje
36 MRŠIĆ NELI kata kadetinje
37 NOVAK BOŠTJAN kata veterani + 35 let
38 Peček Maša kumite mladinke +59 kg
39 PETRIČ REBECCA LANA kata mladinke
40 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
41 Pisanec Ana kata kadetinje
42 Plošinjak Tadej kumite člani +75 kg
43 Potrč Prodanovič Bine kata ml. kadeti (8-3 kyu)
44 ROBIČ EMA kata deklice
45 ROBIČ EMA kata malčice (8-6 kyu)
46 ROBIČ JAŠA kata najmlajši (8-6 kyu)
47 ROJHT ALINA kata malčice (8-6 kyu)
48 Rozman Žan kumite kadeti -63 kg
49 ŠKOLJAK ŽAN kumite ml. kadeti -45 kg
50 ŠKRILEC DOMENIK kata malčki (8- 6 kyu)
51 Soršak Thor David kumite kadeti -70 kg
52 Soršak Thor David kumite mladinci -68 kg
53 ŠTAHER MATIC kata dečki (8-4 kyu)
54 STJEPANOVIĆ LOVRO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
55 Teraž Nika kata ml. kadetinje
56 Teraž Nika kata deklice
57 Teraž Sara kata mladinke
58 Teraž Sara kata kadetinje
59 Trumić Amar kumite kadeti -63 kg
60 TURK ERIK kata kadeti
61 UNUK GAL kata malčki (8- 6 kyu)
62 URUKALO SAŠA kata ml. kadeti
63 VILIČNJAK TIN kata dečki (8-4 kyu)
64 VTIČ RUS JAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
65 ZABUKOVŠEK PIA kata malčice (8-6 kyu)
66 ZABUKOVŠEK PIA kata deklice (8-4 kyu)
67 ŽIGART TILEN kata malčki (8- 6 kyu)
68 KK Radvanje 1 kata ekipa članice
69 KK Radvanje 1 kata ekipa ml. kadetinje
70 KK Radvanje 1 kata ekipa malčki
71 KK Radvanje 1 kata ekipa kadetinje
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KURAJ MITJA kumite kadeti -63 kg
2 PETAN LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
3 PETAN ZARJA kata najmlajše (8-6 kyu)
4 ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
5 ŽERJAV JANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -57 kg
3 BARL ŽAN kata ml. kadeti
4 Deželak Tin kata dečki
5 Deželak Tin kumite dečki +40 kg
6 FLAKUS PATRIK kata dečki (8-4 kyu)
7 KOISEK NIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 KOISEK TIM kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Lončarič Eva kata ml. kadetinje
10 Lončarič Eva kata kadetinje
11 Požgan Žan kata kadeti
21    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 BREZNIK TAI kata malčki (8- 6 kyu)
2 Brus Filip kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 KLOBASA ALISA CHIARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 KNEDL KLEMEN kata člani +18
5 KOLERIČ MIJA kata malčice (8-6 kyu)
6 Reher Anej kata malčki (8- 6 kyu)
7 SEREC IZABELA kata mladinke
8 VERSTOVŠEK MIŠA kata deklice (8-4 kyu)
9 VERSTOVŠEK MITJA kata najmlajši (8-6 kyu)
10 VERSTOVŠEK TILEN kata malčki (8- 6 kyu)
11 KK Apače 1 kata ekipa malčki
22    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 KOVAČ VIKA kata ml. kadetinje
2 TOMINEC TIA kata mladinke
3 VIDMAR MAJA kata članice +18
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 KUPREŠAK TIAN kumite malčki +30 kg
2 Luka Vreček kumite ml. kadeti -40 kg
3 Milev Anja kumite malčice +30 kg
4 MILEV MATEJ kata dečki
5 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
6 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
7 Županc Tia kumite malčice -30 kg
24    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata ml. kadetinje
2 MERC Maja kumite ml. kadetinje +50 kg
25    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Garašević Matias kata malčki (8- 6 kyu)
3 Helič Ajla kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 JESENIČNIK NEA BERA kata kadetinje
5 Kadrić Emira kata malčice (8-6 kyu)
6 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
7 Koren Taja kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Kulović Safet kata malčki (8- 6 kyu)
9 Mujkanović Anan kata ml. kadeti
10 Mujkanović Anan kumite ml. kadeti -40 kg
11 Petrovič Elena kata malčice (8-6 kyu)
12 Škorič Liam kata malčki (8- 6 kyu)
13 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
14 KK Tiger 1 kata ekipa malčki
26    Karate Klub Trbovlje
1 HABERL URšA kumite članice -61 kg
2 HOZANOVIČ ARMAN kata malčki
3 JAZBEC ANA kata malčice
4 KRAJŠEK FRANJA kata malčice (8-6 kyu)
5 OBERŽAN PATRIK kata malčki
6 VOZEL TARA kata malčice (8-6 kyu)
7 ZAPOTNIK ANEJ kata malčki
8 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčice
9 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
27    Karate klub Velenje
1 JELEN GAL kata dečki
2 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
3 JOVANOVIĆ LANA kata ml. kadetinje
4 JOVANOVIĆ LANA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
6 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA kata malčice
7 LEBIČ VITA kata mladinke
8 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata mladinci
10 MRKONJIĆ IVA kata najmlajše
11 MUJDŽA LARA kata malčice
12 OČKO GAL kata ml. kadeti
13 OČKO GAL kata kadeti
14 OČKO GAL kumite ml. kadeti +50 kg
15 PAŠIČ ADAM kata ml. kadeti
16 PAŠIČ ADAM kata dečki
17 PAŠIČ ADAM borbe dečki - 30 kg
18 PAŠIĆ ISAK kumite mladinci -68 kg
19 POHAR CENE kata malčki
20 REDNAK NUŠA kata kadetinje
21 RUDOLF NIKA kata ml. kadetinje
22 RUDOLF NIKA kata deklice
23 SEME LANA kata malčice
24 SKORNŠEK LOTI kata malčice
25 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
26 ŠTEFANIČ VAL kata dečki
27 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
28 VELIĆ FUAD kata najmlajši
29 KK Velenje 1 kata ekipa malčice
28    Karate Klub Žalec
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +75 kg
2 KVAS TJAŠA kumite članice -61 kg
3 Prkič Jaka kumite ml. kadeti +50 kg
4 Radonjić Miloš kumite ml. kadeti -40 kg
5 Škrabar Maks kumite ml. kadeti -45 kg
6 SUŠA ŽIGA kumite člani -75 kg
7 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -76 kg
8 TOMC VITO kumite ml. kadeti -45 kg
29    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Javornik Jan kumite malčki -30 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite ml. kadetinje -40 kg
5 LIPUŠ OSKAR kumite malčki -30 kg
6 OBROVNIK Vid kumite malčki +30 kg
7 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -45 kg
8 VALENČAK NELI kumite kadetinje -47 kg
30    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX kumite ml. kadeti -50 kg
2 Bratuša Lado kumite ml. kadeti -50 kg
3 MERČNIK TIM kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 MULEC NIKA kata kadetinje
5 Pichler Sven kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 REIHS JAKA kata ml. kadeti
7 Veberič Filip Jakob kata dečki
8 Veberič Filip Jakob kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 VURCER ALEX kata dečki
10 KK Radgona 1 kata ekipa malčki
11 KK Radgona 1 kata ekipa ml. kadeti
31    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -50 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -55 kg
5 Novak Ema kumite deklice -35 kg
6 PAŠKULIN ANŽE kumite ml. kadeti +50 kg
7 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
8 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA kumite deklice -40 kg
32    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 DAMARI ADAM kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 FLIS DARKO kata veterani + 50 let
3 GRUM DAVID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 STOJANOVSKA KRISTINA kumite kadetinje -54 kg
5 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
33    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Plohl Taja kumite deklice +40 kg
3 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
5 KK Ljutomer 1 kata ekipa ml. kadetinje
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite kadetinje +54 kg
2 BEŠIČ LANA kata ml. kadetinje
3 BEŠIČ LANA kata deklice
4 ČESEN BORIS borbe dečki - 30 kg
5 Fajdiga Marcel kata najmlajši
6 Gombač Laura kata najmlajše
7 NAROBE Nina kumite deklice +40 kg
8 OSTANEK SOFIJA kumite malčice +30 kg
9 ŠABEC Aljoša borbe dečki - 30 kg
10 Smrdel Livija kata deklice
35    Karate Klub Ljubljana
1 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
2 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite člani -67 kg
3 KRŽIŠNIK GAL, kumite mladinci +76 kg
4 KRŽIŠNIK GAL, kumite člani +75 kg
5 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti +50 kg
6 MOLNAR ELIZABETA kumite članice + 68 kg
7 MUZIK TAŠA kumite mladinke +59 kg
8 Rozman Zala kumite mladinke -53 kg
9 SMILJAN KITI kumite članice + 68 kg
10 ŽIBRET BOR kumite mladinci -68 kg
36    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata deklice (8-4 kyu)
2 Čamdžić Adna kata malčice (8-6 kyu)
3 HRUSTIĆ SAJRA kata deklice (8-4 kyu)
4 Makalić Emir kata malčki (8- 6 kyu)
5 Mulabdić Alan kata malčki (8- 6 kyu)
6 Mulabdić Ayan kata najmlajši
7 Sarajlić Adelisa kata deklice
8 Sarajlić Adelisa kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 Sarajlic Eldin* kata ml. kadeti
10 Sarajlic Eldin* kata kadeti
11 SKAZA TIJAN kumite člani -75 kg
12 Zahirović Adin kata najmlajši (8-6 kyu)
13 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
14 KK Rudar 1 kata ekipa ml. kadetinje
37    Shotokan Karate Klub Postojna
1 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
2 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
4 Savković Ivana kumite deklice +40 kg
38    Karate klub WKSA Duplek
1 GRGEC STAŠ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 WKSA Duplek 1 kata ekipa ml. kadetinje
39    Energija
1 Ćurlić Uroš kumite ml. kadeti +50 kg
2 Ćurlić Urošš kumite dečki +40 kg
3 Dedić Njegoš kumite dečki -35 kg
4 Dedić Njegoš kumite ml. kadeti -40 kg
5 Derajić Branka kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Derajić Branka kumite kadetinje -54 kg
7 Derajić Jovana kumite kadetinje +54 kg
8 Đogatović Tamara kumite kadetinje -47 kg
9 Đogatović Tamara kumite ml. kadetinje -40 kg
10 Đukić Ana kumite ml. kadetinje -50 kg
11 Đukić Ana kumite kadetinje -47 kg
12 Galonja Đorđe kumite kadeti -57 kg
13 Galonja Đorđe kumite mladinci -55 kg
14 Gavrić Nikolaj kumite ml. kadeti -45 kg
15 Gavrić Nikolaj kumite dečki +40 kg
16 Kisin Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
17 Kisin Anđela kumite kadetinje -47 kg
18 Kresojević Aleksandar kumite malčki -30 kg
19 Kresojević Aleksandar borbe dečki - 30 kg
20 Manojlović Sergej kumite kadeti -57 kg
21 Manojlović Sergej kumite ml. kadeti +50 kg
22 Pejić Luka kumite člani -67 kg
23 Pejić Luka kumite mladinci -68 kg
24 Polić Mihajlo kumite dečki -40 kg
25 Polić Mihajlo kumite ml. kadeti -40 kg
26 Popović Marija kumite ml. kadetinje -45 kg
27 Popović Marija kumite kadetinje -47 kg
28 Preradović Miloš kumite malčki -30 kg
29 Preradović Miloš borbe dečki - 30 kg
30 Rašković Jakov kumite ml. kadeti -40 kg
31 Rašković Jakov borbe dečki - 30 kg
32 Stanić Mihajlo kumite člani -67 kg
33 Stanić Mihajlo kumite mladinci -55 kg
34 Vucelja Nađa kumite malčice +30 kg
40    Karate klub Ivanec
1 Petak Luka kumite dečki -40 kg
2 Vuđan Marin kumite ml. kadeti -50 kg
41    Karate klub Ivanec
1 Apati Antonela kumite ml. kadetinje -50 kg
42    KARATE KLUB ZAMET
1 CVETKOVIČ MEIER AMELIA VICTORIA kumite deklice -40 kg
2 CVETKOVIČ MEIER AMELIA VICTORIA kumite malčice +30 kg
43    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Kostanjevac Jakov kumite ml. kadeti -50 kg
44    Karate Klub Kastav
1 JANKOVIĆ LENA kumite deklice -35 kg
2 OBAJDIN FILIP kumite ml. kadeti -50 kg
3 PROŠIĆ LAURA kumite deklice -35 kg
4 VERIČ NIKŠIĆ JAN kumite ml. kadeti +50 kg
45    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata mladinci
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ ZIJO kata dečki (8-4 kyu)
4 HASANBAŠIĆ ADNA kata malčice
5 HASANBAŠIĆ EMRAH kata dečki (8-4 kyu)
6 HUSIĆ LANA kata najmlajše
7 JERŠIČ ŽANA kata deklice
8 KOCEV JOVAN kata najmlajši
9 KOTNIK LIAM kata najmlajši
10 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
11 Kristić Karolina kata malčice
12 MAVSAR TADEJ kata malčki
13 MAVSAR TADEJ kata dečki
14 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
15 MAVSAR TADEJ borbe dečki - 30 kg
16 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
17 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
18 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
19 PIVIĆ EVELIN kata člani +18
20 PIVIĆ LEJLA kata kadetinje
21 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje
22 SLUGA JURE kata člani +18
23 SLUGA JURE kata mladinci
24 SREBRE LANA kata najmlajše
25 Subašič ADNA kata malčice
26 TOMAŽIČ EVA kata mladinke
27 ZAGER HANA kata kadetinje
46    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Adrián kumite ml. kadeti +50 kg
2 Felszner Erik kumite kadeti -52 kg
3 Koskocsak Adam kumite dečki -35 kg
4 Pankotay Patrik kumite dečki -40 kg
5 Tomory Benedek kumite dečki -35 kg
6 Tomory Benedek kumite malčki +30 kg
7 Tóth János kumite ml. kadeti -45 kg
8 Tóth János kumite kadeti -52 kg
47    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
1 Palka Adam kata malčki (8- 6 kyu)
2 Palka Adam kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Palka Patrik kumite malčki -30 kg
4 Palka Patrik kata malčki (8- 6 kyu)
5 Palka Patrik kata dečki (8-4 kyu)
48    Karate klub Klenovnik
1 Blaško Ivan kata malčki (8- 6 kyu)
2 Evačić Mihael kata dečki (8-4 kyu)
3 Jalšovečki Mihael kata malčki (8- 6 kyu)
4 Kokotec Ines kumite kadetinje +54 kg
5 Stančić Adrian kumite mladinci -68 kg
49    KOSTRENA
1 Babić Borna kumite ml. kadeti +50 kg
2 Duvnjak Borna kumite dečki +40 kg
3 Katnić Vito kumite dečki +40 kg
4 Lorencin Levan borbe dečki - 30 kg
5 Lozo Milla Vita kumite malčice +30 kg
6 Pranjić Vita kumite malčice -30 kg
7 Tadej Sara kumite kadetinje +54 kg
8 Tešar Jakov kumite dečki -40 kg
9 Žugaj Sara kumite malčice -30 kg
50    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
2 CITI JACOPO kumite mladinci -55 kg
3 LIGAS EDOARDO kumite ml. kadeti -50 kg
4 LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
5 Nannini Leonardo kumite dečki -40 kg
6 Nannini Leonardo kumite ml. kadeti -40 kg
7 PANINI MARIA CECILIA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +54 kg
9 SIMONETTI NICHOLAS kumite ml. kadeti -40 kg
51    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja kumite malčki -30 kg
2 Legiša Tom kumite ml. kadeti -45 kg
3 Papa Dominik kumite dečki -40 kg
4 Papa Dominik kumite ml. kadeti -40 kg
5 Skubic Ian kumite ml. kadeti -45 kg
52    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite članice -61 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
53    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Hrvić Edvin kata ml. kadeti
3 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
4 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
5 Kramar Lili kata ml. kadetinje
6 Kramar Vili kata dečki
7 Priezzhev Evgeny kata dečki (8-4 kyu)
8 Sigmund Emilija kata malčice
9 Tratar Anže kata ml. kadeti
10 Žlajpah Neža kata malčice
11 KK Radeče 1 kata ekipa člani
12 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
13 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
54    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Nedin kata malčki (8- 6 kyu)
3 JORDAN Timotej kumite člani +75 kg
4 JURAJA Vinko kata ml. kadeti
5 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
6 PAVLOVIĆ Marija kata deklice (8-4 kyu)
7 PAVLOVIĆ Marija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 TRAMŠEK Aleks kumite dečki -35 kg
9 TRAMŠEK Alja kumite deklice -40 kg
55    Hercegovina-zagreb 1
1 Čatlak Lucija kumite članice -61 kg
2 MARTINAC IVAN kumite člani -75 kg
3 Pehar Ivan kumite člani +75 kg
56    KARATE-DO LEIBNITZ
1 ČAS TIMOTEJA kata malčice
2 FRAS MARIO kata kadeti
3 KOBAN ALJAŽ kata ml. kadeti
4 KOSTANJEVEC STELA kata ml. kadetinje
5 KOSTANJEVEC STELA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 SKRLEC JANITA kata ml. kadetinje
7 ZELEZINGER NIK kata mladinci
8 ZELEZINGER NIK kumite mladinci -76 kg
9 ZEMLJIC ANEL kata mladinci
10 ZEMLJIC ANEL kumite mladinci +76 kg
57    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola kumite malčki +30 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje +54 kg
3 Oblak David Kerim kumite dečki +40 kg
4 PURIĆ ADRIJANA kumite deklice -40 kg
58    KKKastav
1 Buršić Leon kumite kadeti -63 kg
2 Karlović Noeli kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Komarac Filip kumite dečki +40 kg
4 Matijević Ante kumite ml. kadeti +50 kg
59    CENTRO KARATE RIMINI
1 dan christian kumite ml. kadeti -50 kg
60    JOHNNYS KARATE
1 FOSCHI SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
2 FOSCHI SEBASTIAN kumite mladinci -55 kg
3 PINTO ALESSIO kata ml. kadeti
4 PINTO ALESSIO kata kadeti
61    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata kadetinje
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +18
3 Gorogranc Taia kata malčice (8-6 kyu)
4 Jermančič Črt kata malčki (8- 6 kyu)
5 Kajič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
6 Kajič Valentina kata kadetinje
7 ŠKRGIĆ EMAN kata malčki (8- 6 kyu)
8 TIHI ŠPELA kata mladinke
9 Mirna Peč 1 kata ekipa dečki
10 Mirna Peč 1 kata ekipa kadetinje
62    Nippon Karate Club
1 Ghimcinschi Stanislav kumite ml. kadeti +50 kg
2 Kazakov Jaroslav kumite kadeti -70 kg
3 Kuzmanoski Marko kumite ml. kadeti -45 kg
4 Markic Mateo kumite mladinci -55 kg
5 Mitterlehner Jonathan kumite ml. kadeti -45 kg
6 Niebisch Florian kumite člani -75 kg
7 Radenkovic Anastasia kumite mladinke -59 kg
8 Redzic Mateo kumite mladinci -76 kg
9 Salukha Oleh kumite člani -75 kg
10 Yazan Aleyna kumite članice + 68 kg
63    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
2 D’Onofrio Lara kumite deklice -40 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS kumite ml. kadeti -40 kg
4 Zozzoli Cristian kumite dečki +40 kg
64    DMTK Karate
1 Bakos Flóra kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Elgozali Aida kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Elgozali Aida kumite kadetinje +54 kg
4 Hauser Dóra kumite deklice -40 kg
5 Hauser Dóra kumite ml. kadetinje -40 kg
6 Hercz Bence kumite dečki -40 kg
7 Hercz Bence kumite ml. kadeti -40 kg
8 Hetesi Balázs kumite ml. kadeti -45 kg
9 Hollóssy Ádám kumite dečki -40 kg
10 Kiss Barnabás kumite ml. kadeti -50 kg
11 Kiss-Csomor Tamás kumite ml. kadeti -40 kg
12 Kolman Ákos kumite ml. kadeti -45 kg
13 Kovács Konrád kumite ml. kadeti +50 kg
14 Péter Márton kumite ml. kadeti -50 kg
15 Péter Márton kumite kadeti -52 kg
16 Piry Péter kumite ml. kadeti +50 kg
17 Steiner Dávid kumite ml. kadeti -40 kg
18 Varga Benedek kumite ml. kadeti -45 kg
19 Zámodics Réka kumite ml. kadetinje -45 kg
20 Zámodics Réka kumite kadetinje -47 kg
65    Univerzitetski karate klub Vrbas
1 Blažević Irina kumite kadetinje +54 kg
2 Jeličić Nemanja kumite kadeti +70 kg
3 Markić Lidija kumite kadetinje +54 kg
66    KK Ri Croatia
1 Krešić Lana kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Krešić Tea kumite mladinke -59 kg
3 Rac Veronika kumite kadetinje +54 kg
67    Karate klub Kaptol
1 Bunjevac Jakov kumite člani +75 kg
2 Grgić Antonio kumite člani -67 kg
3 Tomljanović Leon kumite člani -75 kg
68    Lotos Zagreb
1 Kadić Nola kumite deklice -40 kg
2 Marić Anja kumite malčice -30 kg
3 Marić Anja kumite deklice -35 kg
4 Marić Šimun kumite malčki -30 kg
5 Ribar Katarina kumite deklice -35 kg
6 Ribar Toma kumite malčki -30 kg
7 Ribar Toma borbe dečki - 30 kg
8 Šćurić Lucija kumite malčice +30 kg
9 Šćurić Lucija kumite deklice -35 kg
69    KARATE KLUB METAL JURDANI
1 Brica Noa kumite ml. kadeti -45 kg
2 Dorić Medina kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Ereš Karlo kumite ml. kadeti -40 kg
4 Galamboš Roko kumite dečki -35 kg
5 Piškur Jakov kumite ml. kadeti -50 kg
70    TSKS
1 Brocilovic Sinisa kumite člani -75 kg
2 Cerri Pietro kumite člani -75 kg
3 Da Rin Loris kumite mladinci -68 kg
4 Fedrigo Mattia kumite člani -75 kg
5 Pontil Scala Lorenzo kumite dečki -35 kg
6 Zoung Aaron kumite kadeti -63 kg
71    KTC Krizevci
1 Dvorski Mia kumite deklice +40 kg
72    Karate klub AIK
1 Gluhak Ema kata ml. kadetinje
2 Horvat Josipa kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Hrženjak Elena kata ml. kadetinje
4 Sakač Petra kata ml. kadetinje
5 Šebrek Niko kata ml. kadeti
6 KK AIK 1 kata ekipa ml. kadetinje
73    SEIGOKAN SLOVAKIA
1 Drahovský Ján kata kadeti
2 Drahovský Ján kata mladinci
3 Kollár Maxim kata malčki (8- 6 kyu)
4 Kollár Maxim kata dečki (8-4 kyu)
5 Valová Annamária kata mladinke
6 Valová Annamária kata članice +18
7 Verčimák Martin kata dečki (8-4 kyu)
8 Verčimák Martin kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Verčimáková Lucia kata najmlajše
10 Verčimáková Lucia kumite malčice -30 kg
74    Sho Sur
1 Saputra Hans kata člani +18
75    Shitokai Brasil
1 JOSUEL JORGE kata člani +18
76    Karate Klub Mon Chi