3. Državno pokalno tekmovanje KZS

ŠPORTNA DVORANA LJUTOMER ( Ljutomer , Prešernova ulica 32, )



Lokacija : ŠPORTNA DVORANA LJUTOMER
Ljutomer , Prešernova ulica 32,
Organizator : Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
Početak : 07.10.2023 09:00:00
Rok prijave : 03.10.2023 23:59:00
Kontaktna osoba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karat-zveza.si
031 394 590
Cijena prvog nastupa : 28 €
Cijena dodatnog nastupa : 28 €
Cijena ekipnog nastupa : 36 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 28 €


1 U8 kata najmlajše Br. prijavljenih : 7
2 U8 kata najmlajši Br. prijavljenih : 10
3 U10 kata malčice Br. prijavljenih : 18
4 U10 kata malčki Br. prijavljenih : 18
5 U12 kata dečki Br. prijavljenih : 22
6 U12 kata deklice Br. prijavljenih : 15
7 U14 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 15
8 U14 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 25
9 U16 kata kadeti Br. prijavljenih : 13
10 U16 kata kadetinje Br. prijavljenih : 9
11 U18 kata mladinci Br. prijavljenih : 4
12 U18 kata mladinke Br. prijavljenih : 9
13 kata člani +18 Br. prijavljenih : 3
14 kata članice +18 Br. prijavljenih : 3
U8 kata najmlajše
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Durmić Lejla Karate klub ZEN
3 Hakl Sofija Karate klub ZEN
4 Leskovar Ema Karate klub ZEN
5 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
6 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši
1 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Hodaj Amar Karate Klub Tiger Velenje
4 Jurak Miha KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5 KRAČUN LIAM Društvo Za Karate Celje
6 Lokmić Daris Karate Klub Tiger Velenje
7 MAKOVŠEK MAKS Karate klub Seki
8 SREBRE GAEL Karate klub Seki
9 TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
10 XHEMA TIAN Karate Klub Postojna
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate klub Velenje
2 CICVARIĆ MEGI Karate Klub Brežice
3 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
4 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
5 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
6 Jazbec Ana Karate Klub Trbovlje
7 Jesenek Kaja Karate klub ZEN
8 JUNUZOVIĆ KIARA Shotokan Karate Klub Postojna
9 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
10 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
11 Krajšek Franja Karate Klub Trbovlje
12 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
13 PISNIK SARA Karate klub Velenje
14 SREBRE LANA Karate klub Seki
15 Stojanović Jana Karate klub ZEN
16 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
17 Trbalić Inaya Karate klub Velenje
18 Vozel Tara Karate Klub Trbovlje
U10 kata malčki
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 JELENKO LIJAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
4 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 Lipnik Izak KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
6 Majer Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7 Makalić Emir Karate klub Seki
8 Mulabdić Alan Karate Klub Tiger Velenje
9 Mulabdić Ayan Karate Klub Tiger Velenje
10 NIŠIĆ Hamza KARATE KLUB BUSHIDO
11 ORAŽEM LUKA Karate Klub Ljubljana
12 Pelcl Žan Karate klub ZEN
13 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
14 Rauter Liam Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
15 Šakanović Tian Shotokan Karate Klub Postojna
16 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
17 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
18 VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
U12 kata dečki
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BREZNIK TAI Karate Klub Kovinar Maribor
3 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
4 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
5 Debeljak Žiga ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
6 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
7 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
8 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
9 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
11 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
12 Likar Jan Karate klub Šenčur
13 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
14 Raboteg Weis Staš Karate Klub Kovinar Maribor
15 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
16 Stoyanov Maksim karate klub Pivka
17 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
18 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
19 VERSTOVŠEK TILEN Karate Klub Sho-Kan Apače
20 VUČKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
21 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
22 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
U12 kata deklice
1 Dziamyanava Maryia Karate Klub Ljubljana
2 Frangež Klementina Karate klub ZEN
3 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
4 Košir Nina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
7 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
8 Mišić Sara Shotokan Karate Klub Postojna
9 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
10 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
11 PURIĆ ADRIJANA Karate Klub Ljubljana
12 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
13 Subašič ADNA Karate klub Seki
14 Vuk Katarina Karate klub ZEN
15 ZAVRATNIK LARA Karate do klub Ptuj
U14 kata ml. kadeti
1 GRGEC STAŠ Karate klub WKSA Duplek
2 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
3 Jelen Gal Karate klub Velenje
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 KNAUS LUKA Karate klub WKSA Duplek
6 KRESNIK NIK Karate klub Seki
7 Milev Matej Karate Klub Shotokan Kranj
8 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
9 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
10 Pašić Adam Karate klub Velenje
11 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 PLAJH EKART BOR Karate Klub Kovinar Maribor
13 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
14 Rakuša Gal SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
15 RAPIČ NIK Karate klub WKSA Duplek
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Frangež Samanta Karate klub ZEN
5 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
6 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Tiger Velenje
7 ILIČIĆ Ana Karate Klub Mawashi Postojna
8 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
9 KERIN KIM Karate Klub Brežice
10 Kores Lucija Karate klub ZEN
11 Košir Žana ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
12 Kuščer Alina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
13 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
14 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
15 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
16 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
17 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
18 Rojs Tjaša Karate klub WKSA Duplek
19 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
20 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
21 Sarajlić Adelisa Karate klub Seki
22 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 Vrbančič Valentina SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
24 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
25 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U16 kata kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
3 Bojc Jakob Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
7 GEORGIEV BORČE Karate Klub Trbovlje
8 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
9 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
10 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
11 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
12 Sarajlić Eldin Karate klub Seki
13 Subotić Filip Karate Klub Postojna
U16 kata kadetinje
1 Cekova Vanna Karate Klub Kranj
2 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
4 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
5 Mavsar Tajda Karate klub Seki
6 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
7 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
8 Pivić Lejla Karate klub Seki
9 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
U18 kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
3 FRAS MARIO Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
4 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
U18 kata mladinke
1 Carli Pia Karate Klub Radvanje
2 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
6 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
7 Tomažič Eva Karate klub Seki
8 Zager Hana Karate klub Seki
9 Zelič Brina Karate Klub Kranj
kata člani +18
1 Jug Tilen Karate Klub Murska Sobota
2 Pivić Evelin Karate klub Seki
3 Sluga Jure Karate klub Seki
kata članice +18
1 Balažič Blanka Karate Klub Murska Sobota
2 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Knafelc Vito U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Kuduzović Edis U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Tomšič Nick U12 kumite dečki -56 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
2 Golež Peter kumite kadeti -63 kg
3 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
4 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
5 HUSIĆ DALILA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 HUSIĆ DAVUD U14 kumite ml. kadeti -50 kg
7 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
8 KRAČUN LIAM U8 kata najmlajši
9 KUNST NEJC U12 kata dečki
10 KUZMAN PATRICIJA U12 kumite deklice -44 kg
11 KUZMAN ROŽLE U12 kumite dečki -35 kg
12 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
13 MEDIĆ AMELA U12 kata deklice
14 MEDIĆ AMELA U12 kumite deklice -44 kg
15 Šućur Tibor U14 kumite ml. kadeti +55 kg
16 Tepež Matija U14 kumite ml. kadeti -50 kg
17 DK Celje 1 U12 kata ekipa dečki
3    Karate do klub Ptuj
1 ZAVRATNIK LARA U12 kata deklice
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite kadetinje +61 kg
2 Bornšek Nejc U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 GUMZEJ TAI U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Ločnikar Miha kumite člani -60 kg
5 Mlakar Nika kumite mladinke -59 kg
6 Podkrižnik Luka kumite člani +84 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Frangež Oskar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Grobler Martin kumite kadeti -70 kg
3 Kotnik Val U12 kumite dečki -30 kg
4 Kuhar Marko U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Topolovec Domen kumite člani -75 kg
6    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki
3 CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
4 CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki
6 IVNIK SANTEJA U16 kata kadetinje
7 KAJTNA MIA U10 kata malčice
8 KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
9 LAKNER MAJA U18 kata mladinke
10 LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
11 POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice
12 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše
13 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki
14 STRGAR EVA U10 kata malčice
15 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
16 ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
17 KK Brežice 1 U12 kata ekipa dečki
18 KK Brežice 1 U10 kata ekipa malčice
19 KK Brežice 1 U18 kata ekipa mladinke
20 KK Brežice 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
21 KK Brežice 1 U8 kata ekipa najmlajše
7    Karate Klub Cerknica
1 Tekavc Maša kumite kadetinje -61 kg
2 Tekavc Žiga U12 kata dečki
8    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje
2 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Alič Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
3 Burjek Ivan U10 kumite malčki -26 kg
4 Filipič Mark kumite kadeti -57 kg
5 Franzini Alja U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
6 Gnezda Aleks U12 kumite dečki -35 kg
7 Humar Gaja kumite mladinke -66 kg
8 Krvina Lia kumite kadetinje -61 kg
9 Kurnik Adam U10 kumite malčki -26 kg
10 Mlakar Luka kumite kadeti -70 kg
11 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
12 Moravec Anže U10 kumite malčki -30 kg
13 Moravec Neža U12 kumite deklice +44 kg
14 Muhić Din kumite kadeti -52 kg
15 Pelhan Tine U12 kumite dečki -30 kg
16 PERMOZER MARC kumite kadeti -57 kg
17 Prezelj Maks U12 kumite dečki -48 kg
18 Sever Sakelšek Zoja U12 kumite deklice -44 kg
19 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
10    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip U12 kumite dečki -41 kg
2 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
4 Vatovec Ernest U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -44 kg
6 Zorić Anđela kumite kadetinje +61 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -70 kg
2 BREZNIK TAI U12 kata dečki
3 Ćerimović Merjem kumite mladinke -59 kg
4 Lenart Luka kumite kadeti +70 kg
5 Ogrinc Filip kumite kadeti -70 kg
6 Pavlič Filip U12 kumite dečki -41 kg
7 PLAJH EKART BOR U14 kata ml. kadeti
8 PLAJH EKART BOR U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 PROSENJAK NELI U14 kata ml. kadetinje
10 Raboteg Weis Staš U12 kata dečki
11 Raboteg Weis Staš U12 kumite dečki -35 kg
12 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
12    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Ana kumite kadetinje -61 kg
2 Bele Lea kumite kadetinje -54 kg
3 Jurak Miha U8 kata najmlajši
4 Lipnik Izak U10 kata malčki
5 Majer Tilen U10 kata malčki
6 Sodin Lara kumite mladinke -59 kg
7 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 Vilk Petanjek Vanna U10 kumite malčice -28 kg
13    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej U16 kata kadeti
2 Cekova Vanna U16 kata kadetinje
3 Čeru Jerneja kumite mladinke -66 kg
4 Džuzdanović Zala kumite kadetinje -54 kg
5 Gačić Aleksander kumite kadeti +70 kg
6 Jaklin Nik U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 KELEMAN ANA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8 Keleman Vuk kumite kadeti -63 kg
9 Kotnik Nika kumite kadetinje -61 kg
10 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
11 Markovič Matevž kumite kadeti +70 kg
12 Novak Izak kumite kadeti -63 kg
13 Popovič Tijana kata članice +18
14 Stojanov Naja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
15 Zelič Brina U18 kata mladinke
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 JELENKO ANEJ U12 kata dečki
2 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -41 kg
3 JELENKO LIJAN U10 kata malčki
4 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
5 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
15    Karate Klub Murska Sobota
1 Balažič Blanka kata članice +18
2 Banfi Katja kumite mladinke -53 kg
3 Benčec Niko U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Jug Tilen kata člani +18
5 Jusič Elma kumite mladinke -53 kg
6 Kocet Nisa kumite mladinke -66 kg
7 Križanič Blaž U16 kata kadeti
8 Ratoša Nino kumite mladinci -76 kg
9 Ritlop Sara U14 kata ml. kadetinje
10 Šinko Gaja U12 kata deklice
11 Šuster Zala kumite mladinke -53 kg
12 Zečiri Lorna kumite članice - 50 kg
13 KK Murska 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
16    Karate Klub Polzela
1 ABRAHAM FILIP U12 kumite dečki -30 kg
2 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
3 ČEH MATIC kumite kadeti -63 kg
4 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -41 kg
5 Mešič Benja U10 kumite malčice -36 kg
6 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Mlačnik Ažbe kumite kadeti -52 kg
8 MLAKAR NINO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -61 kg
10 Šenica Nika kumite članice -61 kg
17    Karate Klub Postojna
1 Bojc Jakob U16 kata kadeti
2 Bojc Jakob kumite kadeti -57 kg
3 Rudonjič Marija U14 kata ml. kadetinje
4 Subotić Filip U16 kata kadeti
5 XHEMA TIAN U8 kata najmlajši
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 STRAMIČ LUNA kumite kadetinje -54 kg
3 Tratnik Alen kumite mladinci -55 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia U18 kata mladinke
2 Carli Pia kumite mladinke -66 kg
3 Gošnjak Neli U18 kata mladinke
4 LAVRENČIČ NEJC kumite kadeti -70 kg
5 Mršić Neli U16 kata kadetinje
6 Peček Maša kumite mladinke -66 kg
7 Soršak Thor David kumite kadeti +70 kg
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U12 kata deklice
2 KLEMENČIČ JAN kumite kadeti -57 kg
3 Kuraj Mitja kumite mladinci -68 kg
4 PETAN LOVRO U10 kata malčki
5 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše
6 Škrablin Tara kumite mladinke -66 kg
21    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace U18 kata mladinci
2 Bajgot Nace kumite mladinci -61 kg
3 BARL ŽAN U16 kata kadeti
4 Lončarič Eva U16 kata kadetinje
22    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 VERSTOVŠEK MITJA U10 kata malčki
2 VERSTOVŠEK TILEN U12 kata dečki
3 VUČKO TOMI TOM U12 kata dečki
4 KK Apače 1 U12 kata ekipa dečki
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Dulić Uroš U12 kumite dečki -35 kg
2 Milev Anja U10 kata malčice
3 Milev Anja U10 kumite malčice +36 kg
4 Milev Matej U14 kata ml. kadeti
5 Milev Matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Torkar Ajda U12 kumite deklice -39 kg
7 Vreček Luka U14 kumite ml. kadeti -45 kg
24    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U10 kata malčki
2 Hodaj Amar U8 kata najmlajši
3 Hodaj Tuana U10 kumite malčice +36 kg
4 Hodžić Asja U10 kumite malčice -32 kg
5 HRUSTIĆ SAJRA U14 kata ml. kadetinje
6 KAMENIK MARKO kumite kadeti -52 kg
7 Koren Taja kumite kadetinje +61 kg
8 Lokmić Daris U8 kata najmlajši
9 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
10 Mulabdić Alan U10 kata malčki
11 Mulabdić Alan U10 kumite malčki -30 kg
12 Mulabdić Ayan U10 kata malčki
13 Osmić Sumejja U16 kata kadetinje
14 Sadiković Anis U10 kumite malčki +39 kg
15 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
16 Vehabović Laris U12 kumite dečki -48 kg
17 ZIJAN NIKO kumite kadeti -70 kg
18 KK Tiger 1 U10 kata ekipa malčki
19 KK Tiger 1 U16 kata ekipa kadetinje
25    Karate Klub Trbovlje
1 Audič Vita kumite mladinke -53 kg
2 GEORGIEV BORČE U16 kata kadeti
3 GEORGIEV BORČE kumite kadeti +70 kg
4 Haralović Daniel kumite kadeti -70 kg
5 HOZANOVIČ ARMAN U12 kata dečki
6 HOZANOVIČ ARMAN U12 kumite dečki -30 kg
7 HRUŠOVAR ANEJ U14 kata ml. kadeti
8 Hvala Aljaž kumite mladinci -68 kg
9 Jazbec Ana U10 kata malčice
10 Jazbec Ana U10 kumite malčice -36 kg
11 Krajnc Jure kumite mladinci -68 kg
12 Krajšek Franja U10 kata malčice
13 Krajšek Franja U10 kumite malčice +36 kg
14 OVNIČ TIAN U14 kata ml. kadeti
15 Vozel Lan kumite kadeti -63 kg
16 Vozel Tara U10 kata malčice
17 Vozel Tara U10 kumite malčice -28 kg
18 ZAPOTNIK ANEJ U12 kata dečki
19 ZAPOTNIK ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
20 KK Trbovlje 1 U16 kata ekipa kadeti
21 KK Trbovlje 1 U10 kata ekipa malčice
22 KK Trbovlje 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
26    Karate klub Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 Jelen Gal U14 kata ml. kadeti
3 Jelen Gal U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
5 Mešanović Benjamin U18 kata mladinci
6 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
7 MUJDŽA LARA U12 kata deklice
8 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
9 Pašić Adam U14 kumite ml. kadeti -40 kg
10 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
11 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
12 Pisnik Nina kumite mladinke +66 kg
13 PISNIK SARA U10 kata malčice
14 RUDOLF NIKA U14 kata ml. kadetinje
15 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
16 ŠTEFANIČ VAL U12 kumite dečki -35 kg
17 Trbalić Inaya U10 kata malčice
18 VELIĆ FUAD U10 kata malčki
19 Karate klub Velenje 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
20 Karate klub Velenje 1 U10 kata ekipa malčice
27    Karate Klub Žalec
1 Čačulovič Ines kumite kadetinje -61 kg
2 Centrih Ema kumite kadetinje -54 kg
3 Filipović Enej U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Kvas Tjaša kumite članice - 55 kg
5 Ljubek Niko U14 kumite ml. kadeti -55 kg
6 Novak Neža kumite kadetinje -61 kg
7 Plavčak Neža U12 kumite deklice +44 kg
8 Potočnik Ana Eva kumite kadetinje -61 kg
9 Prkič Jaka kumite kadeti -63 kg
10 Suša Žiga kumite člani -75 kg
11 Uplaznik Ana U12 kumite deklice -44 kg
12 Uplaznik Helena U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
28    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BRGLEZ ALJA U12 kumite deklice -39 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -63 kg
5 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
6 JURIČ ERIKA U12 kumite deklice -39 kg
7 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -34 kg
8 OČKO GAL U16 kata kadeti
9 OČKO GAL kumite kadeti +70 kg
10 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
29    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 Brajnik Bastian U12 kumite dečki -35 kg
2 BRATUŠA ALEX kumite kadeti -57 kg
3 Bratuša Lado U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 Čuček Nikola Marcel kumite kadeti +70 kg
5 Kozar Lara U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
6 MERČNIK TIM U16 kata kadeti
7 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti
8 Rakuša Gal U14 kata ml. kadeti
9 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki
10 Vrbančič Valentina U14 kata ml. kadetinje
11 VURCER ALEX U12 kata dečki
30    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čeferin Žiga U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Čvorović Aleksandra kata članice +18
3 Gostić Stefan kumite kadeti -57 kg
4 Kolšek Klemen kumite mladinci +76 kg
5 KOREN ERAZEM MARK U10 kata malčki
6 KOREN ERAZEM MARK U10 kumite malčki -26 kg
7 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -61 kg
8 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
31    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 SALKANOVIĆ AMAR kumite mladinci +76 kg
32    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ČUČEK TEO U8 kata najmlajši
2 Drevenšek Vito U8 kata najmlajši
3 Janžekovič Nuša kumite kadetinje +61 kg
4 Plohl Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
5 Rauter Hannah Vela kumite kadetinje -61 kg
6 Rauter Liam Vela U10 kata malčki
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
2 Fajdiga Marcel U10 kumite malčki -30 kg
3 Gombač Laura U10 kata malčice
4 ILIČIĆ Ana U14 kata ml. kadetinje
5 KUKOVIČ Aleksander U12 kumite dečki -30 kg
6 NAROBE Nina U12 kumite deklice +44 kg
7 OSTANEK SOFIJA U12 kumite deklice +44 kg
8 ŠABEC Aljoša U12 kumite dečki -41 kg
9 SMRDEL Livija U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
10 STANKOVIĆ Iva U10 kumite malčice -32 kg
34    Karate Klub Ljubljana
1 Dziamyanava Maryia U12 kata deklice
2 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
3 Jeram Vita kumite kadetinje -47 kg
4 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
5 Lazić Vid U12 kumite dečki -35 kg
6 ORAŽEM LUKA U10 kata malčki
7 PURIĆ ADRIJANA U12 kata deklice
8 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice +44 kg
9 Radić Manja kumite kadetinje -54 kg
10 Šulin Hribovšek Matic U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 ŠUPUK LINA kumite članice -61 kg
12 Tanacek Tomi kumite kadeti -52 kg
13 Tomaževič Julija U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
14 Turković Jan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 JUNUZOVIĆ KIARA U10 kata malčice
2 Lišinović Elma U18 kata mladinke
3 Mišić Sara U12 kata deklice
4 Mišić Sara U12 kumite deklice -39 kg
5 Šakanović Tian U10 kata malčki
36    Karate klub WKSA Duplek
1 GRGEC STAŠ U14 kata ml. kadeti
2 KNAUS LUKA U14 kata ml. kadeti
3 RAPIČ NIK U14 kata ml. kadeti
4 Rojs Gaja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Rojs Tjaša U14 kata ml. kadetinje
6 Rojs Tjaša U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 WKSA Duplek 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
8 WKSA Duplek 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki -56 kg
5 Erdelić Žan kumite kadeti -57 kg
38    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin U18 kata mladinci
2 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki
3 DJEDOVIĆ AMAR U16 kata kadeti
4 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše
5 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki
6 DJEDOVIĆ EMA U18 kata mladinke
7 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
8 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U14 kata ml. kadetinje
9 HUSIĆ LANA U10 kata malčice
10 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
11 KOCEV JOVAN U10 kata malčki
12 Kregar Gabrijela U16 kata kadetinje
13 KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti
14 Kristić Karolina U12 kata deklice
15 Makalić Emir U10 kata malčki
16 Makalić Emir U10 kumite malčki -39 kg
17 MAKOVŠEK MAKS U8 kata najmlajši
18 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
19 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
20 Mavsar Tajda U16 kata kadetinje
21 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
22 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
23 Pivić Evelin kata člani +18
24 Pivić Lejla U16 kata kadetinje
25 RIZVANOVIĆ ENEJ U16 kata kadeti
26 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje
27 Sarajlić Eldin U16 kata kadeti
28 Šiljegovič ILMA U16 kata kadetinje
29 Sluga Jure kumite člani -67 kg
30 Sluga Jure kata člani +18
31 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši
32 SREBRE LANA U10 kata malčice
33 Subašič ADNA U12 kata deklice
34 Tomažič Eva U18 kata mladinke
35 TRIPUNOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
36 Zager Hana U18 kata mladinke
37 KK Seki 1 U18 kata ekipa mladinke
38 KK Seki 1 U16 kata ekipa kadetinje
39 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
40 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčki
41 KK Seki 1 U8 kata ekipa najmlajši
42 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčice
43 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
44 KK Seki 1 U12 kata ekipa deklice
45 KK Seki 1 U16 kata ekipa kadeti
46 KK Seki 1 kata ekipa člani
47 KK Seki 1 U8 kata ekipa najmlajše
48 KK Seki 1 U12 kata ekipa dečki
39    Karate klub Šenčur
1 Jakopič Jaka U10 kumite malčki -34 kg
2 Likar Jan U12 kata dečki
3 Likar Jan U12 kumite dečki -30 kg
4 Markovič Marcel U12 kumite dečki -48 kg
40    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja U12 kumite dečki -35 kg
2 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Skubic Nik kumite mladinci -68 kg
41    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan U16 kata kadeti
2 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
3 MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 NIŠIĆ Hamza U10 kata malčki
5 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -50 kg
6 TRAMŠEK Aleks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 TRAMŠEK Alja U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
42    Karate klub Lev
1 Ahmed Fares U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 Ilić Nikola U12 kumite dečki -56 kg
3 Janežič Mojca kumite kadetinje -61 kg
4 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Rozman Ambrož U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Šekerić Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 Vučetić Teodora U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
43    karate klub Pivka
1 Stoyanov Maksim U12 kata dečki
44    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 Boh Žan Jan U10 kumite malčki -39 kg
2 Debelak Maša kumite kadetinje -61 kg
3 DIMČIČ LUKA U12 kumite dečki -41 kg
4 DIMČIČ ŽIGA U10 kumite malčki -39 kg
5 GLOGOVŠEK IVA U10 kumite malčice +36 kg
6 KERIN IZAK U10 kumite malčki -30 kg
7 VINTER ALEX U10 kumite malčki -30 kg
8 Vodopivec Nuša U10 kumite malčice -32 kg
45    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U12 kata dečki
2 Debeljak Žiga U12 kumite dečki -56 kg
3 Košir Nina U12 kata deklice
4 Košir Nina U12 kumite deklice -39 kg
5 Košir Žana U14 kata ml. kadetinje
6 Košir Žana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 Kuščer Alina U14 kata ml. kadetinje
8 Kuščer Alina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
9 Prijatelj Grčar Tian U14 kata ml. kadeti
10 Prijatelj Grčar Tian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
11 Rocco Ilaria U14 kata ml. kadetinje
12 Rocco Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
46    Karate klub ZEN
1 Durmić Lejla U8 kata najmlajše
2 Frangež Klementina U12 kata deklice
3 Frangež Samanta U14 kata ml. kadetinje
4 Hakl Sofija U8 kata najmlajše
5 Jesenek Kaja U10 kata malčice
6 Kores Lucija U14 kata ml. kadetinje
7 Leskovar Ema U8 kata najmlajše
8 Pelcl Žan U10 kata malčki
9 Stojanović Jana U10 kata malčice
10 Vuk Katarina U12 kata deklice
11 KK ZEN 1 U8 kata ekipa najmlajše
47    Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
1 FRAS MARIO U18 kata mladinci
48    Karate Klub Rudar Velenje
1 KK Rudar 1 U10 kata ekipa malčki
2 KK Rudar 1 U10 kata ekipa malčice