NatragMednarodni turnir (A)

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

Sport hall Slovenjske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Lokacija : Sport hall Slovenjske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate Klub Seki Sv. Jernej
Početak : 26.01.2019 09:00:00
Rok prijave : 23.01.2019 24:00:00
Prijava na takmičenje Prijava na takmičenje
Kontaktna osoba : Srečko Sterniša
karateklubsekisvjernej@gmail.com
0038631303898
Cijena prvog nastupa : 15 €
Cijena dodatnog nastupa : 10 €
Cijena ekipnog nastupa : 20 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 4
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Br. prijavljenih : 3
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 1
5 kata malčice Br. prijavljenih : 11
6 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 8
7 kata malčki Br. prijavljenih : 12
8 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 10
9 kata dečki Br. prijavljenih : 21
10 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 8
11 kata deklice Br. prijavljenih : 9
12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 12
13 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 23
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 6
15 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 14
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 7
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 12
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 12
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 9
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 10
21 kata veterani - 50 let Br. prijavljenih : 0
22 kata veteranke - 50 let Br. prijavljenih : 0
23 kata moški osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 3
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 0
25 kata člani +18 Br. prijavljenih : 1
26 kata članice +18 Br. prijavljenih : 4
27 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 2
28 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 0
29 kata veterani + 50 let Br. prijavljenih : 0
30 kata veteranke + 50 let Br. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 BAJRAMOVIC NAJLA BUDO
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
2 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši
1 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 MRKALJEVIĆ DENIS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
3 DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
4 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 MURANOVIC MEDINA BUDO
8 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 TEŠIĆ ANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 VILIC SARA BUDO
kata malčice (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 Burzić Sumeja KK K-S-C Cazin
3 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
6 TEŠIĆ ANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 VILIC SARA BUDO
kata malčki
1 Abdic Dean BUDO
2 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
3 ČESTIĆ ALEXANDAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Jug Matija KARATE KLUB OMEGA
5 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Miskic Rijad BUDO
7 Muhamadiev Artur KK POSITIVE
8 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Raičević Sergej KK POSITIVE
11 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Beganović Aid KK K-S-C Cazin
2 ČESTIĆ ALEXANDAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Hodžić Adyan Karate Klub Rudar Velenje
5 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Pristavec Nik Klub Karate akademija Bohinj
7 RIBIČ ČVAN ANŽE Karate Klub Polzela
8 SHOKAL ORONNO HOSSAIN Bangladesh Karate Academy
9 Tomšič Mark Klub Karate akademija Bohinj
10 Vrella Yll Karate Klub Rudar Velenje
kata dečki
1 Aschacher Mario Karate Pinzgau
2 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
5 Milutin Đorđe banja luka
6 Mrakovic Rijad Kumite Jajce
7 Ninaj Halil KARATE KLUB PRIZREN
8 OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 PAJAZETOVIĆ ERMIN KARATE KLUB REGENERACIJA
10 PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
11 PERVIZ IRNES BUDO
12 PURIĆ EMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
13 Radanović Dejan KK POSITIVE
14 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
15 ŠABANAGIĆ AMAR KARATE KLUB REGENERACIJA
16 SALKIĆ AJDIN KARATE KLUB REGENERACIJA
17 Sallashi Tiba KARATE KLUB PRIZREN
18 SAMARDZIC EMEL BUDO
19 Sedić Adnan KK K-S-C Cazin
20 Vasilić Ljubiša banja luka
21 VILIC ELVEDIN BUDO
kata dečki (8-4 kyu)
1 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
2 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
3 MILJATOVIĆ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Sofić Armin Karate Klub Rudar Velenje
7 VILIC ELVEDIN BUDO
8 Ždralić Aldin KK K-S-C Cazin
kata deklice
1 Alidžanović Dževdana KK K-S-C Cazin
2 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
3 DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
4 Gavrilović Marija KK. UNSU Bijeljina
5 KAPIC ENA BUDO
6 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
7 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
8 REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
9 VILIC SARA BUDO
kata deklice (8-4 kyu)
1 Burzić Sumeja KK K-S-C Cazin
2 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
4 Mencinger Neža Klub Karate akademija Bohinj
5 MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
6 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
8 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9 Rizvić Lejla KK K-S-C Cazin
10 Rozman Monika Klub Karate akademija Bohinj
11 ŠKET MLINAR ALJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Zemljak Zupan Manja Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadeti
1 CIZMIC HASIB BUDO
2 Delalić Nedim KK K-S-C Cazin
3 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Hölzl Thomas Karate Pinzgau
9 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
10 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
11 Kličić Amil KK K-S-C Cazin
12 Koba Feliks KK POSITIVE
13 Miskić Tarik KK K-S-C Cazin
14 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
15 Pejić Luka banja luka
16 Preradović Petar banja luka
17 Rizvić Amar KK K-S-C Cazin
18 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
19 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
20 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 VILIC ELVEDIN BUDO
22 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
23 Zrnić Mihajlo banja luka
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Beganović Din KK K-S-C Cazin
2 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Hairlahović Abdurahman KK K-S-C Cazin
4 HARBAS REFKO BUDO
5 ŠKET MLINAR ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 ABDIC AMINA BUDO
2 Balać Anastasija Bushido Banja Luka
3 Čebohin Jana KARATE KLUB OMEGA
4 Ceric-Zulum Una Kumite Jajce
5 damjanović jovana KARATE KLUB BIJELA
6 ĐOGIC ELMINA BUDO
7 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
11 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
12 Rašić Lana KARATE KLUB OMEGA
13 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
2 Čaušević Amila KK K-S-C Cazin
3 Dovžan Klemenc Karin Klub Karate akademija Bohinj
4 GANZITTI KLARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
7 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 BAJRAMOVIC AMEL BUDO
2 Kabashi Endrit KARATE KLUB PRIZREN
3 Mandic Rijad KK Omladinac
4 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
5 Mulalić Muhamed KK K-S-C Cazin
6 MURANOVIC ILHAN BUDO
7 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
8 Perovic Vasilije KK Omladinac
9 PRELC AJAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
11 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
2 Čaušević Almedina KK K-S-C Cazin
3 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 CIZMIC MINELA BUDO
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 ISHA ISRAT JAHAN Bangladesh Karate Academy
7 Jug Paula KARATE KLUB OMEGA
8 KAPIC SUMEJA BUDO
9 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Rozman Maja Klub Karate akademija Bohinj
11 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 HADZALIC IBRO BUDO
2 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Micevski Blazo KK Omladinac
4 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
6 Petrovic Dusan KK Omladinac
7 PRELC AJAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 CESAR PIA Karate klub Velenje
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Kokalovic Magdalena Kumite Jajce
7 MURANOVIC ILMA BUDO
8 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Radosavac Marina banja luka
10 SINKOVIČ ANJA Klub Karate akademija Bohinj
kata veterani - 50 let
kata veteranke - 50 let
kata moški osebe s pos. potrebami
1 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2 ŠKET MLINAR ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ŽINKO DAMJAN Karate klub WKSA Duplek
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata člani +18
1 Joshim Uddin Mohammad BANGLADESH WADO FEDERATION
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
2 Kokalovic Magdalena Kumite Jajce
3 Matić Sanja KK POSITIVE
4 MURIC SAMRA BUDO
kata veterani + 35 let
1 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 Joshim Uddin Mohammad BANGLADESH WADO FEDERATION
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
kata veteranke + 50 let
1    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite kadetinje +54 kg
3 Orejaš Mladen kumite veterani +35 let open
4 OREščANIN ZORAN kumite kadeti -70 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
6 Zorić Anđela kumite deklice +40 kg
7 Zorić Anđela kumite malčice +30 kg
2    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg
3 Lenart Luka kata dečki
4 Lenart Luka kumite dečki -40 kg
5 MOČNIK MANDY kata deklice
6 MOČNIK MANDY kata deklice (8-4 kyu)
7 MOČNIK TIMI kata kadeti
8 MOČNIK TIMI kata mladinci
9 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
10 Rola Luka kata dečki
11 Rola Luka kumite dečki -35 kg
12 Sedonja Matija kata malčki
13 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
14 ZARIČ VID kata ml. kadeti
15 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg
3    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
4    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DEBERŠEK LUKA kumite člani +84 kg
6 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
7 GARCIA SEBASTIAN kumite dečki -40 kg
8 Herodež Denis kumite ml. kadeti -50 kg
9 JAGARINEC JUš kumite člani -75 kg
10 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
11 MAŠIĆ NEJLA kata deklice (8-4 kyu)
12 Matic Čeh kumite dečki -35 kg
13 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
14 OMEROVIČ MAJRA kata malčice (8-6 kyu)
15 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
16 PODPEČAN SVIT kumite člani - 84 kg
17 RIBIČ ČVAN ANŽE kata malčki (8- 6 kyu)
18 Riosa Novak Tilen kumite kadeti -52 kg
19 ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
20 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
21 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg
5    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
2 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa člani
3 Shito-ryu Ce 2 kata ekipa člani
4 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa članice
5 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa deklice
6    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
3 KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
4 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -67 kg
5 MULALIĆ ERNAD kata ml. kadeti
6 MULALIĆ ERNAD kumite ml. kadeti -40 kg
7 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
8 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
7    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
8    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 TALER. JAKA kumite člani -60 kg
9    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
4 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
5 MARIČ REM kumite člani +84 kg
6 MARIČ REM kumite člani open
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
8 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
9 STANKO SARA kumite članice -61 kg
10 STANKO SARA kumite članice open
10    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -45 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
5 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Plohl Taja kata najmlajše
7 Rauter Hannah Vela kumite deklice -40 kg
8 Rauter Hannah Vela kata deklice (8-4 kyu)
9 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti +55 kg
10 Škoflanc Nick kumite kadeti -63 kg
11 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
11    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
12    Klub Karate akademija Bohinj
1 Dovžan Klemenc Karin kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Mencinger Neža kata deklice (8-4 kyu)
3 Pristavec Nik kata malčki (8- 6 kyu)
4 Rozman Maja kata kadetinje
5 Rozman Monika kata deklice (8-4 kyu)
6 SINKOVIČ ANJA kata mladinke
7 Tomšič Mark kata malčki (8- 6 kyu)
8 Zemljak Zupan Manja kata deklice (8-4 kyu)
13    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice (8-6 kyu)
3 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
5 Hodžić Adyan kata malčki (8- 6 kyu)
6 HRUSTIĆ SAJRA kata najmlajše (8-6 kyu)
7 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
8 Lipuš Smajlović Vito kata dečki (8-4 kyu)
9 PRATNEMER HANA kata deklice
10 PRATNEMER HANA kata deklice (8-4 kyu)
11 Sofić Armin kata dečki (8-4 kyu)
12 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
13 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
14 Vrella Yll kata malčki (8- 6 kyu)
14    Karate Pinzgau
1 Aschacher Mario kata dečki
2 Hölzl Thomas kata ml. kadeti
15    Karate klub WKSA Duplek
1 ŽINKO DAMJAN kata moški osebe s pos. potrebami
16    Energija
1 Brkić Igor kumite ml. kadeti -50 kg
2 Derajić Branka kumite malčice +30 kg
3 Derajić Jovana kumite deklice +40 kg
4 Koprena Jovan kumite ml. kadeti +55 kg
5 Kostić Paola kumite kadetinje -47 kg
6 Kostić Pavle kumite mladinci -61 kg
7 Kovačević Aleksandar kumite kadeti -57 kg
8 Lolić Anja kumite mladinke +59 kg
9 Stanić Mihajlo kumite kadeti -52 kg
10 Stojić Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
11 Vučić Sergej kumite kadeti -57 kg
17    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata mladinke
2 Braja Klara kata kadetinje
3 Čebohin Jana kata ml. kadetinje
4 Čebohin Jana kumite ml. kadetinje -50 kg
5 Čolak Talia kata malčice
6 Družinec Ana kata deklice
7 Jug Matija kata malčki
8 Jug Paula kata kadetinje
9 Jurčević Filip kata ml. kadeti
10 Jurčević Karlo kumite mladinci -76 kg
11 Parlov Nikola kata kadeti
12 Rašić Lana kata ml. kadetinje
13 Ružić Adrian kumite mladinci -68 kg
18    banja luka
1 Milutin Đorđe kata dečki
2 Milutin Đorđe kumite dečki -40 kg
3 Pejić Luka kata ml. kadeti
4 Pejić Luka kumite ml. kadeti -45 kg
5 Preradović Petar kata ml. kadeti
6 Preradović Petar kumite ml. kadeti -40 kg
7 Radosavac Marina kata mladinke
8 Vasilić Ljubiša kata dečki
9 Vasilić Ljubiša kumite dečki -40 kg
10 Zrnić Mihajlo kata ml. kadeti
11 Zrnić Mihajlo kumite ml. kadeti -45 kg
19    BUDO
1 ABDIC AMINA kata ml. kadetinje
2 ABDIC AMINA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Abdic Dean kata malčki
4 Abdic Dean kumite malčki -30 kg
5 BAJRAMOVIC AMAR kumite mladinci -61 kg
6 BAJRAMOVIC AMEL kata kadeti
7 BAJRAMOVIC AMEL kumite kadeti -63 kg
8 BAJRAMOVIC NAJLA kata najmlajše
9 CIZMIC HASIB kata ml. kadeti
10 CIZMIC MINELA kata kadetinje
11 DURAKOVIC ENA kumite deklice -40 kg
12 ĐOGIC ELMINA kata ml. kadetinje
13 ĐOGIC ELMINA kumite ml. kadetinje -45 kg
14 HADZALIC IBRO kata mladinci
15 HADZALIC IBRO kumite mladinci +76 kg
16 HARBAS REFKO kumite ml. kadeti -40 kg
17 HARBAS REFKO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
18 KAPIC BENJAMIN kumite kadeti -57 kg
19 KAPIC ENA kata deklice
20 KAPIC ENA kumite deklice +40 kg
21 KAPIC SUMEJA kata kadetinje
22 Miskic Rijad kata malčki
23 Miskic Rijad kumite malčki +30 kg
24 MUJADZIC SUMEA kumite ml. kadetinje +50 kg
25 MURANOVIC ILHAN kata kadeti
26 MURANOVIC ILHAN kumite kadeti -52 kg
27 MURANOVIC ILMA kata mladinke
28 MURANOVIC ILMA kumite mladinke -48 kg
29 MURANOVIC MEDINA kata malčice
30 MURIC SAMRA kata članice +18
31 PERVIZ IRNES kata dečki
32 PERVIZ IRNES kumite dečki -35 kg
33 SAMARDZIC EMEL kata dečki
34 SAMARDZIC IRNEL kumite ml. kadeti +55 kg
35 VILIC ELVEDIN kata ml. kadeti
36 VILIC ELVEDIN kata dečki
37 VILIC ELVEDIN kumite dečki -45 kg
38 VILIC ELVEDIN kata dečki (8-4 kyu)
39 VILIC SARA kata malčice
40 VILIC SARA kata deklice
41 VILIC SARA kumite malčice -30 kg
42 VILIC SARA kata malčice (8-6 kyu)
43 KBV BUDO 1 kata ekipa dečki
44 KBV BUDO 1 kata ekipa deklice
45 KBV BUDO 1 kata ekipa kadetinje
46 KBV BUDO 1 kata ekipa malčice
47 KBV BUDO 1 kata ekipa ml. kadeti
20    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 BEGANOVIĆ TARIS kata malčki
2 BEGANOVIĆ TARIS kumite malčki +30 kg
3 DELIĆ ADNA kumite mladinke -59 kg
4 DIZDAREVIĆ EDA kata malčice
5 DIZDAREVIĆ EDA kumite malčice -30 kg
6 GROŠIĆ BELMA kumite kadetinje -47 kg
7 KUDIĆ LEJLA kumite kadetinje +54 kg
8 NADAREVIĆ EMA kumite članice -61 kg
9 NADAREVIĆ EMA kumite mladinke -59 kg
10 OKANOVIĆ KANITA kumite kadetinje +54 kg
11 PAJAZETOVIĆ ERMIN kata dečki
12 PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite dečki -35 kg
13 PEHLIĆ ANES kata dečki
14 PEHLIĆ ANES kumite dečki +45 kg
15 PURIĆ EMAN kata dečki
16 PURIĆ EMAN kumite dečki -35 kg
17 REKIĆ SARA kata deklice
18 REKIĆ SARA kumite deklice +40 kg
19 RUŽNIĆ IMAN kumite deklice -40 kg
20 RUŽNIĆ IMAN kumite malčice +30 kg
21 ŠABANAGIĆ AMAR kata dečki
22 ŠABANAGIĆ AMAR kumite dečki +45 kg
23 SADIKOVIĆ SUAD kata ml. kadeti
24 SADIKOVIĆ SUAD kumite ml. kadeti -50 kg
25 SALKIĆ AJDIN kata dečki
26 SALKIĆ AJDIN kumite dečki -35 kg
27 SALKIĆ TARIK kata ml. kadeti
28 SALKIĆ TARIK kata kadeti
29 SALKIĆ TARIK kumite ml. kadeti -40 kg
30 TOPČAGIĆ SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
21    JION BIHAĆ
1 AHMETOVIĆ ISA kumite kadeti -52 kg
2 BECIRSPAHIĆ EMINA kumite malčice -30 kg
3 DURDŽIĆ IMANA kata deklice
4 DURDŽIĆ IMANA kumite deklice -40 kg
5 FELIĆ EMA kumite članice + 68 kg
6 MURTIĆ JUSUF kumite ml. kadeti -45 kg
7 MURTIĆ MUHAMED kumite kadeti -52 kg
8 SELIMOVIĆ HASAN kumite dečki +45 kg
22    Bushido Banja Luka
1 Balać Anastasija kata ml. kadetinje
2 Balać Anastasija kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Berendika Marko kumite kadeti -52 kg
4 Bjeljac Kristijan kumite dečki +45 kg
5 Čubrilo Nemanja kumite dečki -35 kg
6 Dimitrić Kristijan kumite malčki +30 kg
7 Đaković Darija kumite ml. kadetinje -50 kg
8 Đaković Valentina kumite deklice -40 kg
9 Gotovac Tamara kumite deklice -40 kg
10 jANJIĆ Dejan kumite mladinci -61 kg
11 Kuridza Strahinja kumite dečki -45 kg
12 Lugonja Marko kumite ml. kadeti -40 kg
13 Lugonja Vladimir kumite malčki -30 kg
14 Lukić Nikša kumite ml. kadeti -40 kg
15 Radić David kumite ml. kadeti -45 kg
16 Subotić Ivana kumite kadetinje +54 kg
17 Todorović Ljubiša kumite kadeti -70 kg
23    KARATE KLUB BIJELA
1 bogdanović jovan kumite ml. kadeti -50 kg
2 bogdanović jovan kumite ml. kadeti -45 kg
3 bogdanović jovana kumite deklice -40 kg
4 bogdanović jovana kumite deklice +40 kg
5 damjanović jovana kata ml. kadetinje
6 damjanović jovana kumite deklice -40 kg
7 damjanović jovana kumite deklice +40 kg
8 mikulić nemanja kumite kadeti -52 kg
9 mikulić nemanja kumite kadeti -57 kg
10 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -35 kg
11 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -45 kg
24    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata mladinke
2 CENTRIH ALEKSANDRA kumite mladinke +59 kg
3 CENTRIH PATRICIJA, kata mladinke
4 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
5 CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
6 ČESTIĆ ALEXANDAR kata malčki
7 ČESTIĆ ALEXANDAR kata malčki (8- 6 kyu)
8 GANZITTI KLARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 GANZITTI NIA kata mladinke
10 GANZITTI NIA kata kadetinje
11 GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
12 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
13 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
14 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 GORENŠEK VID kata ml. kadeti
16 GORENŠEK VID kata dečki
17 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
18 HAJRULAI ANISA kata ml. kadetinje
19 HAJRULAI ANISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 HAJRULAI LUAN kata najmlajši
21 HAJRULAI LUAN, kata malčki (8- 6 kyu)
22 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
23 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
24 HLASTEC KIAN kata dečki
25 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
26 JEROT NEŽA kata malčice
27 JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
28 KLOBASA ALEKS kata mladinci
29 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
30 LONČARIČ ZOJA kata malčice
31 LONČARIČ ZOJA kata deklice (8-4 kyu)
32 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
33 MILJATOVIĆ ALEKSA kata malčki
34 MILJATOVIĆ ALEKSA kata malčki (8- 6 kyu)
35 MILJATOVIĆ ALEKSA kata dečki (8-4 kyu)
36 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
37 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
38 MRKALJEVIĆ DENIS kata najmlajši (8-6 kyu)
39 NOVAK SARA kata mladinke
40 NOVAK SARA kata kadetinje
41 OČKO ARIANA, kata najmlajše
42 OČKO ARIANA, kata najmlajše (8-6 kyu)
43 OČKO GAL, kata malčki
44 OČKO GAL, kata dečki
45 OČKO GAL, kumite malčki +30 kg
46 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
47 OSMANOVIĆ DALAL kata deklice (8-4 kyu)
48 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
49 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki (8-4 kyu)
50 PRELC AJAN kata kadeti
51 PRELC AJAN kata mladinci
52 PRELC AJAN kumite kadeti -63 kg
53 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
54 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
55 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki
56 RIZVANOVIĆ ENEJ kata dečki (8-4 kyu)
57 ŠKET MLINAR ALEKS kata moški osebe s pos. potrebami
58 ŠKET MLINAR ALEKS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
59 ŠKET MLINAR ALJA kata deklice (8-4 kyu)
60 SLUGA JURE kata kadeti
61 SLUGA JURE kata mladinci
62 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
63 STERNIŠA NEJC kata kadeti
64 STERNIŠA NEJC kata mladinci
65 TEŠIĆ ANA, kata malčice
66 TEŠIĆ ANA, kata malčice (8-6 kyu)
67 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
68 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
69 TOMAŽIČ EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
70 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
71 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
72 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
73 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice (8-6 kyu)
74 KK Seki 1 kata ekipa dečki
75 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
25    Kumite Jajce
1 Ceric-Zulum Una kata ml. kadetinje
2 Jurisic Patricija kumite deklice -40 kg
3 Katic Ivan kumite ml. kadeti +55 kg
4 Katic Tomislav kumite člani - 84 kg
5 Katic Tomislav kumite mladinci +76 kg
6 Kokalovic Magdalena kata mladinke
7 Kokalovic Magdalena kata članice +18
8 Mrakovic Rijad kata dečki
9 Mrakovic Rijad kumite dečki -35 kg
10 Mrakovic Rijad kumite ml. kadeti -40 kg
26    KK K-S-C Cazin
1 Alidžanović Dževdana kata deklice
2 Alidžanović Dževdana kumite deklice -40 kg
3 Beganović Aid kumite malčki -30 kg
4 Beganović Aid kata malčki (8- 6 kyu)
5 Beganović Din kumite ml. kadeti +55 kg
6 Beganović Din kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Burzić Sumeja kata malčice (8-6 kyu)
8 Burzić Sumeja kata deklice (8-4 kyu)
9 Čaušević Almedina kata kadetinje
10 Čaušević Amila kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 Delalić Nedim kata ml. kadeti
12 Delalić Nedim kumite ml. kadeti +55 kg
13 Hairlahović Abdurahman kumite ml. kadeti -40 kg
14 Hairlahović Abdurahman kata ml. kadeti (8-3 kyu)
15 Kličić Amil kata ml. kadeti
16 Kličić Amil kumite ml. kadeti +55 kg
17 Miskić Tarik kata ml. kadeti
18 Miskić Tarik kumite ml. kadeti -55 kg
19 Mulalić Muhamed kata kadeti
20 Mulalić Muhamed kumite kadeti +70 kg
21 Rizvić Amar kata ml. kadeti
22 Rizvić Amar kumite ml. kadeti +55 kg
23 Rizvić Lejla kumite deklice +40 kg
24 Rizvić Lejla kata deklice (8-4 kyu)
25 Sedić Adnan kata dečki
26 Sedić Adnan kumite dečki -45 kg
27 Sedić Adnan kumite ml. kadeti -45 kg
28 Ždralić Aldin kumite dečki +45 kg
29 Ždralić Aldin kata dečki (8-4 kyu)
30 KK K-S-C Cazin 1 kumite ekipa dečki open
31 KK K-S-C Cazin 1 kumite ekipa ml. kadeti open
32 KK K-S-C Cazin 2 kumite ekipa ml. kadeti open
33 KK K-S-C Cazin 1 kata ekipa ml. kadetinje
34 KK K-S-C Cazin 1 kata ekipa deklice
35 KK K-S-C Cazin 1 kata ekipa dečki
36 KK K-S-C Cazin 1 kata ekipa ml. kadeti
37 KK K-S-C Cazin 2 kata ekipa ml. kadeti
27    Karate klub Šibenik
1 Cvitanović Bruna kumite članice - 55 kg
2 Mileta Mare kumite malčice +30 kg
3 Orlović Stipe kumite kadeti +70 kg
4 Ramljak Karlo kumite dečki -35 kg
5 Stošić Luka kumite kadeti -57 kg
28    Győri Dózsa SE
1 Németh Zsuzsanna kumite članice -68 kg
2 Németh Zsuzsanna kumite članice + 68 kg
3 Németh Zsuzsanna kumite članice open
29    karate klub Rakovica Kanon
1 Caković Milica kumite kadetinje +54 kg
2 Caković Vladimir kumite ml. kadeti -45 kg
3 Kovačević Spasoje kumite ml. kadeti +55 kg
4 Ranković Lazar kumite mladinci -68 kg
5 Rodić Sara kumite mladinke +59 kg
6 Smolović Tatjana kumite kadetinje -54 kg
30    Bangladesh Karate Academy
1 BOW ALEXENDER kumite veterani +35 let open
2 ISHA ISRAT JAHAN kata kadetinje
3 ISHA ISRAT JAHAN kumite kadetinje -54 kg
4 SHOKAL ORONNO HOSSAIN kata malčki (8- 6 kyu)
5 Sorif Mohammad kumite člani -60 kg
31    KK Omladinac
1 Backovic Helena kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Bjelajac Ognjen kumite ml. kadeti -40 kg
3 Boskovic Bojan kumite mladinci -68 kg
4 Danilovic Andrija kumite ml. kadeti -55 kg
5 Fatic Andrija kumite mladinci -76 kg
6 Fatic Jovan kumite ml. kadeti -40 kg
7 Jeknic Milica kumite kadetinje -54 kg
8 Jovanovic Milena kumite mladinke -59 kg
9 Mandic Rijad kata kadeti
10 Micevski Blazo kata mladinci
11 Milickovic Balsa kumite mladinci -68 kg
12 Milickovic Ksenija kumite članice -61 kg
13 Milutinovic Marko kumite ml. kadeti -45 kg
14 Pajovic Sergej kumite dečki -40 kg
15 Perovic Vasilije kata kadeti
16 Petrovic Dusan kata mladinci
17 Radonjic Ilija kumite mladinci -76 kg
18 Rajovic Ksenija kumite članice -68 kg
19 Rakovic Una kumite deklice -40 kg
20 Saljiju Emre kumite ml. kadeti -50 kg
21 Saljiju Jusuf kumite dečki -35 kg
22 Vukcevic Vladimir kumite kadeti -57 kg
32    KK. UNSU Bijeljina
1 Gavrilović Marija kata deklice
2 Gavrilović Marija kumite deklice -40 kg
3 Kalajdžić Dajana kumite mladinke +59 kg
4 Kalajdžić Sara kumite kadetinje -47 kg
5 Knežević Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
33    BANGLADESH WADO FEDERATION
1 Hossain Sajib kumite člani -67 kg
2 Joshim Uddin Mohammad kumite člani -75 kg
3 Joshim Uddin Mohammad kata člani +18
4 Joshim Uddin Mohammad kata veterani + 35 let
5 Rari Md. Masud kumite člani -60 kg
6 Sabbir Masum Md. Golam kumite člani - 84 kg
7 Sabbir Masum Md. Golam kumite člani +84 kg
34    KK POSITIVE
1 Koba Feliks kata ml. kadeti
2 Matić Sanja kata članice +18
3 Muhamadiev Artur kata malčki
4 Radanović Dejan kata dečki
5 Raičević Sergej kata malčki
35    KARATE KLUB PRIZREN
1 Berisha Önem kumite člani - 84 kg
2 Kabashi Endrit kata kadeti
3 Kabashi Endrit kumite kadeti -63 kg
4 Ninaj Halil kata dečki
5 Ninaj Halil kumite dečki -40 kg
6 Sallashi Tiba kata dečki
7 Sallashi Tiba kumite dečki -35 kg
36    Nepal Budo Kai Full Contact Association
1 KARKI DINESH kumite člani -60 kg
2 KARKI MANOJ kumite člani -60 kg
3 PUN MAGAR GYANU kumite člani -67 kg
4 NBFCA 1 kumite ekipa člani open
37    IBK45 SPORTS CLUB
1 Adegboyega Sunday Johanson kumite člani -75 kg
2 Adekunle Femi Olajide kumite člani -67 kg
3 Olamilekan Alakoso Rahman kumite člani -60 kg
38    DAIMOND KARATE DOJO
1 Dubb Gursimran kumite člani -75 kg
2 Singh Akashdeep kumite člani -67 kg
3 Singh Jaskaran kumite člani -75 kg
4 Singh Kulwinder kumite člani -60 kg
39    ABIA MARTIAL ARTS
1 Achi Ebele Blessing kumite članice - 55 kg
2 Adeyefa Oluwaseun Samson kumite člani -75 kg
3 Azuka Benson kumite člani +84 kg
4 Chukwu Daniel Okoro kumite člani +84 kg
5 Chukwu Daniel Okoro kumite člani -60 kg
6 Hassan Aminat Mariam kumite članice - 50 kg
7 Kanu Ikechukwu Dandy kumite člani - 84 kg
8 Liadi Saheed Adewale kumite člani -75 kg
9 Obidiaku Lawrence Uche kumite člani -67 kg
10 Obidiaku Lawrence Uche kumite člani -60 kg
11 Onyealisi Felix Lebechi kumite člani -75 kg
12 Sule Joy Ehimwenma kumite članice -68 kg
40    PUMA CLUB