POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Kraj : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice
Organizator : Karate Klub Seki Sv. Jernej
Začetek : 26.01.2019 09:00:00
Rok prijave : 24.01.2019 23:59:00
Kontaktna oseba : Srečko Sterniša
karateklubsekisvjernej@gmail.com
0038631303898
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 9
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 9
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 6
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
5 kata malčice Št. prijavljenih : 19
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 14
7 kata malčki Št. prijavljenih : 18
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 15
9 kata dečki Št. prijavljenih : 21
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 22
11 kata deklice Št. prijavljenih : 24
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 19
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 16
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 13
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 16
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 18
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 22
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 16
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 16
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 12
21 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 1
22 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
23 kata moški osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 10
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 0
25 kata člani +18 Št. prijavljenih : 5
26 kata članice +18 Št. prijavljenih : 4
27 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 7
28 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 1
29 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 4
30 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 Arnautović Zahra Karate SBK BiH
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 KESEROVIĆ MELINA KARATE KLUB REGENERACIJA
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Pešič Nina KK SHOFUKAN GABERSDORF
7 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Gruber Carla KK SHOFUKAN GABERSDORF
2 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3 KESEROVIĆ MELINA KARATE KLUB REGENERACIJA
4 OČKO ARIANA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Pešič Nina KK SHOFUKAN GABERSDORF
6 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
8 Šviglin Paula Karate Klub Alfa
9 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši
1 Bihorec Muhamed KK DRACHE TRAUN
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 KAJTEZOVIĆ NUH KARATE KLUB REGENERACIJA
5 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
6 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JELEN GAL Karate klub Velenje
4 KAJTEZOVIĆ NUH KARATE KLUB REGENERACIJA
5 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata malčice
1 Akeljić Amna Karate SBK BiH
2 Arnautović Zahra Karate SBK BiH
3 AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
4 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
5 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
6 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
7 DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
8 Gidaui Emina KARATE DOJO GIDAUI
9 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
11 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 MERC Maja Karate Klub Šiška
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 NEŽMAH Iris KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
15 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
17 ŠEMIĆ MELINA KARATE KLUB REGENERACIJA
18 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
19 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8-6 kyu)
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 Hegic Laila KK DRACHE TRAUN
3 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
7 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
8 NEŽMAH Iris KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
9 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 ŠEMIĆ MELINA KARATE KLUB REGENERACIJA
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
12 TROP EMA Karate Klub Selnica Ob Dravi
13 Trpcevska Sara KK FUNAGOCHI GICIN
14 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata malčki
1 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3 DIZDAREVIĆ ARMEN KARATE KLUB REGENERACIJA
4 Djordevic Verko Sakura Karate Team
5 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
7 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
8 Merc Janez Karate Klub Šiška
9 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
13 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
15 ŠAKANOVIĆ EMRAH KARATE KLUB REGENERACIJA
16 Stevanović Sergej KK. UNSU Bijeljina
17 Subotič Filip Karate Klub Postojna
18 Velagić Arman Karate SBK BiH
kata malčki (8- 6 kyu)
1 GANZITTI NAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 Mihajlović Luka Karate klub Croatia
6 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Sambol Marin Karate Klub Alfa
12 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
13 Štandeker Luka Karate Klub Kovinar Maribor
14 Stramšak Maj Karate klub WKSA Tepanje
15 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
4 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
5 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Krsnik Vito Karate Klub Alfa
8 Kukić Ivan Karate Klub Alfa
9 Milutin Đorđe banja luka
10 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
11 Ninaj Halil KARATE KLUB PRIZREN
12 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 PAJAZETOVIĆ ERMIN KARATE KLUB REGENERACIJA
14 PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
15 PURIĆ EMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
16 ŠABANAGIĆ AMAR KARATE KLUB REGENERACIJA
17 Sadiković Nadal Karate SBK BiH
18 SALKIĆ AJDIN KARATE KLUB REGENERACIJA
19 Vasilić Ljubiša banja luka
20 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
21 Žeinski Ivan Karate Klub Alfa
kata dečki (8-4 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 Bajrić Leo Karate klub WKSA Tepanje
3 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
4 Bračič Gal Karate klub WKSA Tepanje
5 Dukic Haris KK DRACHE TRAUN
6 FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
7 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Hamzic Kenan KK DRACHE TRAUN
9 Jeleković Mauro Karate klub Croatia
10 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
11 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
12 Marković Roko Karate klub Croatia
13 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
15 Primorac Lovro Karate klub Croatia
16 Rekic Arijan KK DRACHE TRAUN
17 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
19 Rožič Timotej Karate klub WKSA Tepanje
20 Skol Anej Karate klub WKSA Tepanje
21 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
22 uranović Ljubiša Bushido Banja Luka
kata deklice
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 Barić Antonija Karate Klub Alfa
3 Bešić Ema Karate SBK BiH
4 Carli Sofija Karate Klub Kolektor Idrija
5 Čolak Talia KARATE KLUB OMEGA
6 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
7 DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
8 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
9 Gavrilović Marija KK. UNSU Bijeljina
10 Kenjar Amna Karate SBK BiH
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
15 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
16 REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
17 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
18 RUŽNIĆ IMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
19 Sallashi Tiba KARATE KLUB PRIZREN
20 ŠEHIĆ ARRLINA KARATE KLUB REGENERACIJA
21 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
22 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
23 Trpcevska Sara KK FUNAGOCHI GICIN
24 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (8-4 kyu)
1 Begovic Nadija KK DRACHE TRAUN
2 Carli Sofija Karate Klub Kolektor Idrija
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 Hegic Leena KK DRACHE TRAUN
5 JELEN HANA Karate klub Velenje
6 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 Mehić Fatima Društvo Za Karate Celje
10 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 POLANEC KARIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
12 POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
13 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
14 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
15 Sallashi Tiba KARATE KLUB PRIZREN
16 Šehić Lamija Karate klub WKSA Tepanje
17 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 Trako Majra Karate SBK BiH
19 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
4 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Huić Dino Karate Klub Alfa
9 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
10 Peskov Andrej KK FUNAGOCHI GICIN
11 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
12 Selimović Derviš Karate SBK BiH
13 Šoper Erik Karate Klub Alfa
14 Stojanovski Andrej KK FUNAGOCHI GICIN
15 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Begovic Anis KK DRACHE TRAUN
3 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
4 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Grubišić Lovre Karate klub Croatia
6 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Keča Josip Karate klub Croatia
9 Mekić Senad Karate SBK BiH
10 PURIĆ EMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
11 Razboršek Anej Karate klub WKSA Tepanje
12 Selimović Derviš Karate SBK BiH
13 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 Brkan Lukrecija Karate Klub Alfa
3 Cerić-Zulum Una Karate SBK BiH
4 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
6 Družinec Ana KARATE KLUB OMEGA
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
11 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
12 Majsec Iskra KK SAMOBOR ZAGREB
13 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
14 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
15 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
16 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Ajanović Nađa Karate SBK BiH
3 ALIĆ INES Karate klub Velenje
4 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
5 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
6 Dukic Amina KK DRACHE TRAUN
7 GANZITTI KLARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
11 MAMLIĆ ISIDORA Karate klub - Bijelo Brdo
12 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
13 Pilav Sureja Karate SBK BiH
14 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
16 Raković Ana banja luka
17 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti
1 Andrič Hristijan KK FUNAGOCHI GICIN
2 Bajovski Kristijan KK FUNAGOCHI GICIN
3 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
4 Čakarun Mihovil Karate klub Croatia
5 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
6 Gradinčić Almin Karate SBK BiH
7 Kabashi Endrit KARATE KLUB PRIZREN
8 KLOBASA BLAŽ Karate Zveza Slovenije
9 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
10 Mantegazza Davide Varese Karate Team
11 MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
12 Monza Andrea Varese Karate Team
13 Morandi Samuele Varese Karate Team
14 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
15 Peskov Andrej KK FUNAGOCHI GICIN
16 SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
17 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 Šoper Erik Karate Klub Alfa
19 Spasovski David KK FUNAGOCHI GICIN
20 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 Stojanovski Andrej KK FUNAGOCHI GICIN
22 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 Bertelli Dorotea Varese Karate Team
2 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
5 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 GANZITTI NIA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
11 Majsec Iskra KK SAMOBOR ZAGREB
12 Mancevaka Jovana KK FUNAGOCHI GICIN
13 NADIŽAR LANA TISA Karate Zveza Slovenije
14 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 Šaćirbegović Emina Karate SBK BiH
16 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 Andrič Hristijan KK FUNAGOCHI GICIN
2 Bradić Matej Karate klub Croatia
3 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Ganić Amer Karate SBK BiH
5 HARTL BOR KARATE ZVEZA SLOVENIJE
6 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 Meter Mateo Karate klub Croatia
9 MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
11 Morandi Andrea Varese Karate Team
12 Šiljak Ajdin Karate SBK BiH
13 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Spasovski Aleksandar KK FUNAGOCHI GICIN
15 Spasovski David KK FUNAGOCHI GICIN
16 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 CESAR PIA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Junceska Karolina KK FUNAGOCHI GICIN
7 Mancevaka Jovana KK FUNAGOCHI GICIN
8 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 NEŠIĆ SUNČICA Karate klub - Bijelo Brdo
11 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Šaćirbegović Emina Karate SBK BiH
kata veterani - 50 let
1 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veteranke - 50 let
kata moški osebe s pos. potrebami
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Barić Stipe Karate Klub Alfa
3 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
4 DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
5 Dominici Giorgio Varese Karate Team
6 Matijević Toma Karate Klub Alfa
7 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
8 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Soskić Filip Karate Klub Mon Chi
10 ŽINKO DAMJAN Karate klub WKSA Duplek
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata člani +18
1 Arsim Gaši Karate SBK BiH
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 Fadiga Matija Karate klub Croatia
4 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Spasovski Aleksandar KK FUNAGOCHI GICIN
kata članice +18
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Junceska Karolina KK FUNAGOCHI GICIN
3 Németh Zsuzsanna Győri Dózsa SE
4 SIMONIČ MAŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kata veterani + 35 let
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Horvat Albin Karate klub Pesnica
5 Krsnik Damir Karate Klub Alfa
6 Semolič Igor Karate Klub Emona
7 URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata veteranke + 35 let
1 GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata veterani + 50 let
1 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 Horvat Albin Karate klub Pesnica
3 JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
4 LAH SILVO Karate klub Velenje
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
3 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
4 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
6 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
7 Mehić Fatima kata deklice (8-4 kyu)
8 ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
9 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
10 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata deklice
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice (8-6 kyu)
12 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
13 URBANCL BOJAN kata veterani + 35 let
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
3 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
4 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
5 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
6 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata moški osebe s pos. potrebami
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 LAZANSKI MAJA kata deklice (8-4 kyu)
3 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
4 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -35 kg
6 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani - 50 let
2 Semolič Igor kata veterani + 35 let
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 Carli Sofija kata deklice
6 Carli Sofija kumite deklice +40 kg
7 Carli Sofija kata deklice (8-4 kyu)
8 FILIPIČ MARK kata dečki
9 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
10 FILIPIČ MARK kata dečki (8-4 kyu)
11 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
12 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
13 Krvina Lia kumite malčice -30 kg
14 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
15 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti -70 kg
16 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
17 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
18 LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
19 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
20 LOGAR TEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
21 MLAKAR LUKA kata dečki
22 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
23 MLAKAR LUKA kata dečki (8-4 kyu)
24 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
25 Mlakar Nika kata malčice (8-6 kyu)
26 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
27 PRIMOŽIČ TIT kumite člani open
28 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
29 Zupančič Nana kumite malčice -30 kg
30 KK Idrija 1 kumite ekipa ml. kadeti open
31 KK Idrija 1 kumite ekipa dečki open
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite dečki -35 kg
2 Bauman Gal kata dečki (8-4 kyu)
3 MOČNIK MANDY kumite deklice -40 kg
4 MOČNIK TIMI kata mladinci
5 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
6 Rola Luka kumite dečki -40 kg
7 Rola Luka kata dečki (8-4 kyu)
8 Štandeker Luka kata malčki (8- 6 kyu)
9 Štandeker Luka kumite malčki +30 kg
10 ZARIČ VID kata ml. kadeti
11 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice +30 kg
2 Bele Lea kumite malčice -30 kg
3 BELE LUKA kata ml. kadeti
4 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
5 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
6 Juraja Vinko kata malčki
7 Juraja Vinko kata malčki (8- 6 kyu)
8 Lotrič Filip kata malčki
9 PRAH TILEN kata malčki
10 PRAH TILEN kata malčki (8- 6 kyu)
11 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
12 Zbil Grega kata dečki
9    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Cekov Vanna kata malčice
3 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
4 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
5 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
7 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
8 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
9 Eterovič Maša kata kadetinje
10 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
11 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite članice -68 kg
12 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -50 kg
13 LEBEN TINKARA kata deklice
14 LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
15 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
16 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
17 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 Polak Tia kata deklice
19 REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
20 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
21 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
22 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
23 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
10    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
3 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
4 GROSS SAMO kata veterani + 50 let
5 GROSS SAMO kata veterani + 35 let
6 OVČAR ŽIGA kumite malčki -30 kg
7 OVČAR ŽIGA kata malčki (8- 6 kyu)
8 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
9 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše (8-6 kyu)
10 PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 SKUHALA ZOJA kata deklice
12 VERČKO ANA kata najmlajše (8-6 kyu)
11    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
2 Soskić Filip kata moški osebe s pos. potrebami
12    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
3 SALAMUN VID kumite kadeti -57 kg
4 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
5 Skalič Brin kumite ml. kadeti +55 kg
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
2 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
3 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
5 Riosa Novak Tilen, kumite kadeti -52 kg
6 ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
7 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg
14    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
2 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
3 BEŠIČ LANA kata najmlajše
4 BOJC JAKOB kata malčki
5 ČESEN BORIS kata najmlajši
6 ČESEN VESNA kata malčice
7 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
8 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
9 PRAPROTNIK NECA kata deklice
10 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
11 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
12 Subotič Filip kata malčki
13 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -35 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
5 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
2 LUBAJNŠEK LINA kumite članice -61 kg
3 LUBAJNŠEK LINA kumite članice open
4 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
2 KRUMPAK TINKARA kumite deklice -35 kg
3 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -52 kg
5 KURAJ JAKOB kata malčki
6 KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
7 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
8 MIKŠA LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
9 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
18    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
4 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 Mori Tara kata deklice
8 Mori Tara kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 Štelcer Luka kumite dečki +45 kg
10 TROP EMA kata malčice (8-6 kyu)
11 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg
19    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
2 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa člani
3 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa članice
20    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
4 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
5 KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
6 LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -67 kg
7 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
8 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
22    Karate Klub Šiška
1 BRLEK Rok kumite člani -60 kg
2 Merc Janez kata malčki
3 Merc Janez kumite malčki +30 kg
4 MERC Maja kata malčice
5 MERC Maja kumite malčice +30 kg
6 SMREKAR Matic kumite člani -75 kg
23    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
3 Sarajlić Eldin kata malčki (8- 6 kyu)
24    Karate Klub Trbovlje
1 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 HABERL URšA kumite članice - 55 kg
4 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
5 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
6 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
7 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
8 KK Trbovlje 1 kumite ekipa kadeti open
25    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
3 BOROVNIK NIK kata kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -55 kg
5 ĐOGIĆ EMA kata deklice
6 ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
7 JELEN GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
8 JELEN HANA kata deklice (8-4 kyu)
9 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
10 JOVANOVIĆ LANA kata deklice (8-4 kyu)
11 JOZIČ ELLA kata najmlajše
12 KUTIJA ALJA kata kadetinje
13 LAH SILVO kata veterani + 50 let
14 MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
15 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
16 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
17 PAŠIČ ADAM kata najmlajši (8-6 kyu)
26    Karate Klub Virtus Duplica
1 JEGLIČ DRAGO kata veterani + 50 let
27    Karate Klub Zmaj
1 Žlof Androjna Zoran kumite člani - 84 kg
28    Karate Klub Žalec
1 DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
2 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
4 KVAS TJAŠA kumite mladinke -48 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
6 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
7 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
8 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -52 kg
9 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
10 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
29    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
3 MARIČ REM kumite člani +84 kg
4 MARIČ REM kumite člani open
30    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
6 POLANEC KARIN kata deklice (8-4 kyu)
7 POLANEC MIRIAM kata deklice (8-4 kyu)
8 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
9 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
10 VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
11 VODOVNIK LARA kata malčice (8-6 kyu)
31    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
32    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
33    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -50 kg
2 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
3 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -57 kg
5 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg
34    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata moški osebe s pos. potrebami
2 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 ORLOVIĆ PETAR kumite kadeti -57 kg
4 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje
35    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Plohl Taja kata najmlajše
6 Plohl Taja kata najmlajše (8-6 kyu)
7 Rauter Hannah Vela kumite deklice -40 kg
8 Rauter Hannah Vela kata deklice (8-4 kyu)
9 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti +55 kg
10 VRBNJAK TANJA kumite članice + 68 kg
11 VRBNJAK TANJA kumite članice open
36    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 SMRDEL Livija kata najmlajše
8 SMRDEL Oskar kumite malčki +30 kg
37    Karate Klub Rudar Velenje
1 Baraković Haris kumite člani - 84 kg
2 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice (8-6 kyu)
3 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
5 HRUSTIĆ SAJRA kata najmlajše (8-6 kyu)
6 Lipuš Smajlović Vito kata dečki (8-4 kyu)
7 PRATNEMER HANA kata deklice
8 PRATNEMER HANA kata deklice (8-4 kyu)
9 Sadiković Ajdin kumite malčki +30 kg
10 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
11 Vrella Yll kumite malčki -30 kg
38    Karate Pinzgau
1 Noori Kaiser kumite člani -60 kg
2 Noori Kaiser kumite mladinci -61 kg
3 Weissenböck Robert kumite člani -75 kg
4 Weissenböck Robert kumite člani open
39    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata veterani + 50 let
2 Horvat Albin kata veterani + 35 let
40    Karate klub WKSA Šentilj
1 Črnčec Anel kumite kadeti -70 kg
41    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kata deklice
2 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
3 Rojs Sara kata ml. kadetinje
4 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
5 ŽINKO DAMJAN kata moški osebe s pos. potrebami
42    Energija
1 Dujaković Pavle kumite mladinci -61 kg
2 Janjić Dejan kumite člani -67 kg
3 Janjić Dejan kumite mladinci -68 kg
4 Koprena Jovan kumite ml. kadeti +55 kg
5 Kostić Paola kumite kadetinje -54 kg
6 Kostić Paola kumite mladinke -53 kg
7 Lolić Anja kumite članice -68 kg
8 Lolić Anja kumite mladinke +59 kg
9 Lolić Anja kumite članice open
10 Stanić Mihajlo kumite kadeti -52 kg
11 Stojić Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Stojić Anđela kumite kadetinje -47 kg
13 Vučić Sergej kumite kadeti -57 kg
14 Vučić Sergej kumite mladinci -61 kg
15 Energija 1 kumite ekipa mladinci open
16 Energija 1 kumite ekipa kadeti open
43    KARATE KLUB OMEGA
1 Čolak Talia kata malčice
2 Čolak Talia kata deklice
3 Družinec Ana kata ml. kadetinje
4 Družinec Ana kata deklice
5 Jurčević Filip kata ml. kadeti
6 Parlov Nikola kata kadeti
44    banja luka
1 Milutin Đorđe kata dečki
2 Milutin Đorđe kumite dečki -40 kg
3 Pejić Luka kumite ml. kadeti -45 kg
4 Preradović Petar kumite ml. kadeti -45 kg
5 Raković Ana kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Raković Ana kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Vasilić Ljubiša kata dečki
8 Vasilić Ljubiša kumite dečki -40 kg
9 Zrnić Mihajlo kumite ml. kadeti -50 kg
10 1 kumite ekipa ml. kadeti open
45    Karate klub Globus Čakovec
1 Farkaš Lovro kumite ml. kadeti -55 kg
2 Farkaš Lovro kumite kadeti -52 kg
3 Filipović Ana kumite kadetinje +54 kg
4 Filipović Ana kumite mladinke +59 kg
5 Kečkeš Elena kumite članice - 50 kg
6 Kečkeš Elena kumite mladinke -48 kg
7 Novak Sara kumite kadetinje -47 kg
8 Novak Sara kumite mladinke -48 kg
9 Topličanec Kristian kumite kadeti -57 kg
10 Topličanec Kristian kumite mladinci -55 kg
11 Žerjav Nika kumite kadetinje -47 kg
12 Žerjav Nika kumite mladinke -48 kg
46    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 BAŠIĆ SUMEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAŠIĆ SUMEJA kumite kadetinje +54 kg
3 BEGANOVIĆ TARIS kata malčki
4 BEGANOVIĆ TARIS kata dečki
5 BEGANOVIĆ TARIS kumite malčki +30 kg
6 DIZDAREVIĆ ARMEN kata malčki
7 DIZDAREVIĆ ARMEN kumite dečki -40 kg
8 DIZDAREVIĆ ARMEN kumite malčki +30 kg
9 DIZDAREVIĆ EDA kata malčice
10 DIZDAREVIĆ EDA kumite malčice -30 kg
11 DIZDAREVIĆ EMA kumite ml. kadetinje -50 kg
12 DIZDAREVIĆ EMA kumite kadetinje -47 kg
13 GROŠIĆ BELMA kumite kadetinje -47 kg
14 GROŠIĆ BELMA kumite mladinke -48 kg
15 KAJTEZOVIĆ NUH kata najmlajši
16 KAJTEZOVIĆ NUH kata najmlajši (8-6 kyu)
17 KARAHODŽIĆ HUSEIN kumite dečki -35 kg
18 KESEROVIĆ MELINA kata najmlajše
19 KESEROVIĆ MELINA kata najmlajše (8-6 kyu)
20 KUDIĆ LEJLA kumite kadetinje +54 kg
21 KUDIĆ LEJLA kumite mladinke -59 kg
22 NADAREVIĆ EMA kumite članice -61 kg
23 NADAREVIĆ EMA kumite mladinke -59 kg
24 OKANOVIĆ KANITA kumite kadetinje +54 kg
25 OKANOVIĆ KANITA kumite mladinke +59 kg
26 PAJAZETOVIĆ ERMIN kata dečki
27 PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite dečki -35 kg
28 PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite ml. kadeti -40 kg
29 PEHLIĆ ANES kata dečki
30 PEHLIĆ ANES kumite dečki -40 kg
31 PURIĆ EMAN kata dečki
32 PURIĆ EMAN kumite dečki -35 kg
33 PURIĆ EMAN kumite ml. kadeti -40 kg
34 PURIĆ EMAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
35 REKIĆ SARA kata deklice
36 REKIĆ SARA kumite deklice +40 kg
37 RUŽNIĆ IMAN kata deklice
38 RUŽNIĆ IMAN kumite deklice -40 kg
39 ŠABANAGIĆ AMAR kata dečki
40 ŠABANAGIĆ AMAR kumite dečki +45 kg
41 SADIKOVIĆ SUAD kata ml. kadeti
42 SADIKOVIĆ SUAD kata kadeti
43 SADIKOVIĆ SUAD kumite ml. kadeti +55 kg
44 SADIKOVIĆ SUAD kumite kadeti -63 kg
45 ŠAKANOVIĆ EMRAH kata malčki
46 ŠAKANOVIĆ EMRAH kumite malčki -30 kg
47 SALKIĆ AJDIN kata dečki
48 SALKIĆ AJDIN kumite dečki -35 kg
49 ŠEHIĆ ARRLINA kata deklice
50 ŠEHIĆ ARRLINA kumite deklice +40 kg
51 ŠEMIĆ MELINA kata malčice
52 ŠEMIĆ MELINA kata malčice (8-6 kyu)
53 TOPČAGIĆ SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
54 TOPČAGIĆ SARA kumite kadetinje -47 kg
55 REGENERACIJA 1 kata ekipa malčice
56 REGENERACIJA 1 kata ekipa deklice
57 REGENERACIJA 1 kumite ekipa dečki open
58 REGENERACIJA 1 kumite ekipa kadetinje open
59 REGENERACIJA 1 kata ekipa dečki
60 REGENERACIJA 1 kumite ekipa deklice open
61 REGENERACIJA 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
62 REGENERACIJA 1 kumite ekipa mladinke open
63 REGENERACIJA 1 kata ekipa malčki
64 REGENERACIJA 2 kata ekipa dečki
65 REGENERACIJA 2 kumite ekipa dečki open
47    JION BIHAĆ
1 BEGANOVIĆ NINA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BURZIĆ NIHAD kumite kadeti -52 kg
3 DURDŽIĆ IMANA kata deklice
4 DURDŽIĆ IMANA kumite deklice -40 kg
5 KAPIĆ ENA kumite deklice +40 kg
6 KAPIĆ ENA kumite malčice +30 kg
7 POZDERAC NINA kumite ml. kadetinje -45 kg
48    KARATE K. RI CROATIA
1 ŽIVČIĆ EMA kumite članice -61 kg
49    Karate klub WKSA Kungota
1 ŠTELCL GAL kumite mladinci -76 kg
50    karate klub "DO" Tuzla
1 AŠĆIĆ ŠEJLA kata malčice
2 AŠĆIĆ ŠEJLA kumite malčice -30 kg
3 Bešić Hašim kumite kadeti -70 kg
4 Djug Bakir kumite dečki -35 kg
5 Halilović Amina kumite deklice +40 kg
6 Halilović Amina kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Ibrahimocić Melina kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Ibrahimocić Melina kumite kadetinje +54 kg
9 Krešić Stefani kumite mladinke +59 kg
10 Krešić Stefani kumite članice open
51    Bushido Banja Luka
1 Balać Anastasija kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Balta Lea kumite malčice +30 kg
3 Bjeljac Nikola kumite dečki -35 kg
4 Čubrilo Nemanja kumite dečki -35 kg
5 Dimitrić Kristijan kumite malčki +30 kg
6 Đukić Teodora kumite malčice -30 kg
7 Gotovac Tamara kumite deklice -40 kg
8 Kalinić Matej kumite malčki +30 kg
9 Kuridza Strahinja kumite dečki -45 kg
10 Lugonja Marko kumite ml. kadeti -40 kg
11 Lugonja Vladimir kumite malčki -30 kg
12 Pejić Teodora kumite deklice +40 kg
13 Radić David kumite ml. kadeti -40 kg
14 Subotić Ivana kumite kadetinje +54 kg
15 uranović Ljubiša kata dečki (8-4 kyu)
16 Bushido 1 kumite ekipa dečki open
52    KARATE KLUB BIJELA
1 Gardaševič Lazar kumite dečki -35 kg
2 Gardaševič Lazar kumite dečki -40 kg
3 mikulić nemanja kumite kadeti -57 kg
4 mikulić nemanja kumite mladinci -55 kg
5 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -40 kg
6 NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -45 kg
53    DALMACIJA SPLIT
1 Lozovina Lana kumite kadetinje +54 kg
2 Lozovina Lana kumite mladinke +59 kg
54    Karate klub MB SPORT
1 Anđelić Vukašin kumite dečki -45 kg
2 Anđelić Vukašin kumite malčki +30 kg
3 Đorić Stefan kumite dečki -35 kg
4 Đorić Stefan kumite malčki -30 kg
5 Milenkovic Bogdan kumite ml. kadeti -40 kg
6 Milenkovic Bogdan kumite ml. kadeti -45 kg
7 Prvulović Danica kumite malčice +30 kg
8 Prvulović Danica kumite deklice -35 kg
55    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata mladinke
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
3 CENTRIH ALEKSANDRA, kata članice +18
4 CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke +59 kg
5 CENTRIH PATRICIJA, kata mladinke
6 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
7 CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
8 GANZITTI KLARA, kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 GANZITTI NAL kata malčki (8- 6 kyu)
10 GANZITTI NIA kata mladinke
11 GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
12 GOLAČ ŠEFKA ŠEKI kata veteranke + 35 let
13 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
14 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
15 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
16 GORENŠEK VID kata dečki
17 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
18 GORENŠEK VID kata dečki (8-4 kyu)
19 HAJRULAI ANISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 HAJRULAI LUAN, kata malčki (8- 6 kyu)
21 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
22 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (8-6 kyu)
23 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
24 HLASTEC KIAN kata dečki
25 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
26 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
27 HLASTEC MARK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
28 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši (8-6 kyu)
29 JEROT MIHA kata malčki (8- 6 kyu)
30 JEROT NEŽA kata malčice
31 JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
32 JEROT NEŽA kata deklice (8-4 kyu)
33 KLOBASA ALEKS kata člani +18
34 KLOBASA ALEKS kata mladinci
35 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
36 LONČARIČ ZOJA kata malčice
37 LONČARIČ ZOJA kata malčice (8-6 kyu)
38 MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
39 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
40 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (8- 6 kyu)
41 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki (8-4 kyu)
42 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
43 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
44 NOVAK SARA, kata mladinke
45 NOVAK SARA, kata kadetinje
46 OČKO ARIANA, kata najmlajše (8-6 kyu)
47 OČKO GAL kata malčki
48 OČKO GAL kata dečki
49 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
50 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
51 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (8-6 kyu)
52 OSMANOVIĆ DALAL kata deklice (8-4 kyu)
53 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
54 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki (8- 6 kyu)
55 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
56 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki
57 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki (8- 6 kyu)
58 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki (8-4 kyu)
59 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
60 ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice (8-4 kyu)
61 SLUGA JURE kata kadeti
62 SLUGA JURE kata mladinci
63 STERNIŠA NEJC kata kadeti
64 STERNIŠA NEJC kata mladinci
65 SULEJMANI EGZON kata malčki (8- 6 kyu)
66 SULEJMANI LEART kata dečki (8-4 kyu)
67 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
68 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
69 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
70 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
71 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
72 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
73 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
74 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice (8-4 kyu)
75 KK Seki 1 kata ekipa malčki
76 KK Seki 1 kata ekipa malčice
77 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
78 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
79 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
80 KK Seki 1 kumite ekipa kadetinje open
81 KK Seki 1 kata ekipa dečki
82 KK Seki 1 kumite ekipa dečki open
56    club arti orientali cantù asd
1 COLOMBO DAVIDE kumite člani -67 kg
2 COLOMBO DAVIDE kumite člani -60 kg
3 COLOMBO DAVIDE kumite člani open
57    KARATE CLUB 2003 - Subotic
1 Simeone Martina kumite kadetinje +54 kg
2 Stroscio Melissa kumite ml. kadetinje +50 kg
58    KBS"Castra"
1 Kremenović Nikolija kumite malčice -30 kg
2 Milojević Marijo kumite kadeti -52 kg
3 Rogić Anamarija kumite deklice -40 kg
4 Tamburić Danijel kumite ml. kadeti +55 kg
59    KARATE ZVEZA SLOVENIJE
1 CESAR PIA kata mladinke
2 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
3 GANZITTI NIA kata kadetinje
4 HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
5 HABERL URŠA kumite članice - 50 kg
6 HARTL BOR kata mladinci
7 JOKSIMOVIČ STEFAN kumite člani +84 kg
8 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
9 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
10 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
11 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
12 PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg
13 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
14 SIMONIČ MAŠA kata članice +18
15 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
16 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
17 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
60    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 LUKAČ UNA-SELENA kumite kadetinje -54 kg
3 Lukač Viktor kumite dečki -35 kg
61    KK Cazin
1 Delalić Nedim kumite ml. kadeti +55 kg
2 Dizdarević Ishak kumite kadeti +70 kg
3 Rizvić Amar kumite ml. kadeti +55 kg
4 Rizvić Lejla kumite deklice +40 kg
5 Sedić Adnan kumite dečki +45 kg
6 Suljić Sandra kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Ždralić Aldin kumite dečki +45 kg
8 KK Cazin 1 kumite ekipa ml. kadeti open
9 KK Cazin 1 kumite ekipa dečki open
62    KOSTRENA
1 Tadej Sara kumite deklice +40 kg
2 Tadej Sara kumite ml. kadetinje -50 kg
63    Karate klub Šibenik 1066
1 Durbić Luka kumite ml. kadeti -50 kg
2 Durbić Luka kumite kadeti -52 kg
3 Lakoš Klara kumite deklice -35 kg
4 Matić Mile kumite ml. kadeti -55 kg
5 Matić Mile kumite kadeti -52 kg
6 Mileta Antea kumite malčice -30 kg
7 Mileta Antea kumite deklice -35 kg
8 Mileta Lucija kumite kadetinje +54 kg
9 Mileta Lucija kumite mladinke +59 kg
10 Mileta Mare kumite malčice +30 kg
11 Mileta Mare kumite deklice -35 kg
12 Mileta Toma kumite ml. kadeti -55 kg
13 Mileta Toma kumite kadeti -57 kg
14 Musić Ante kumite kadeti -52 kg
15 Musić Ante kumite mladinci -55 kg
16 Perišić Mateo kumite člani -75 kg
17 Perišić Mateo kumite člani open
18 Radnić Marija kumite ml. kadetinje -45 kg
19 Radnić Marija kumite kadetinje -47 kg
20 Ramljak Karlo kumite dečki -35 kg
21 Ramljak Karlo kumite ml. kadeti -40 kg
22 Rupić Frane kumite člani +84 kg
23 Rupić Frane kumite člani open
24 Šarić Kiara kumite ml. kadetinje +50 kg
25 Šarić Kiara kumite kadetinje +54 kg
26 Vladić Nardo kumite kadeti -63 kg
27 Vladić Nardo kumite mladinci -61 kg
28 KK Šibenik 1 kumite ekipa člani open
29 KK Šibenik 1 kumite ekipa kadeti open
30 KK Šibenik 1 kumite ekipa kadetinje open
31 KK Šibenik 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
32 KK Šibenik 1 kumite ekipa ml. kadeti open
33 KK Šibenik 1 kumite ekipa deklice open
34 KK Šibenik 1 kumite ekipa dečki open
64    Karate klub MB - SPORT
1 MILENKOVIĆ BRANISLAV kumite veterani +35 let open
65    Győri Dózsa SE
1 Németh Zsuzsanna kumite članice -68 kg
2 Németh Zsuzsanna kata članice +18
3 Németh Zsuzsanna kumite članice + 68 kg
4 Németh Zsuzsanna kumite članice open
66    Sakura Karate Team
1 Djordevic Verko kata malčki
2 Djordevic Verko kumite malčki +30 kg
67    Fokus Niksic
1 Bojović Saša kumite mladinke -59 kg
68    Karate klub WKSA Tepanje
1 Bajrić Leo kumite dečki -35 kg
2 Bajrić Leo kata dečki (8-4 kyu)
3 Bračič Gal kumite dečki -40 kg
4 Bračič Gal kata dečki (8-4 kyu)
5 Razboršek Anej kumite ml. kadeti -40 kg
6 Razboršek Anej kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Rožič Timotej kumite dečki -40 kg
8 Rožič Timotej kata dečki (8-4 kyu)
9 Šehić Lamija kata deklice (8-4 kyu)
10 Skol Anej kumite dečki -35 kg
11 Skol Anej kata dečki (8-4 kyu)
12 Stramšak Maj kata malčki (8- 6 kyu)
13 Karate Tepanje 1 kumite ekipa dečki open
69    KK SAMOBOR ZAGREB
1 Majsec Iskra kata ml. kadetinje
2 Majsec Iskra kata kadetinje
70    Karate klub Croatia
1 Bradić Matej kata mladinci
2 Čakarun Mihovil kata kadeti
3 Fadiga Matija kata člani +18
4 Grubišić Lovre kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Jeleković Mauro kata dečki (8-4 kyu)
6 Keča Josip kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Marković Roko kata dečki (8-4 kyu)
8 Meter Mateo kata mladinci
9 Mihajlović Luka kata malčki (8- 6 kyu)
10 Pleša Tea kumite kadetinje +54 kg
11 Primorac Lovro kata dečki (8-4 kyu)
12 KK CROATIA 1 kata ekipa člani
13 KK CROATIA 1 kata ekipa kadeti
14 KK CROATIA 1 kata ekipa dečki
71    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Čačko Mia kumite kadetinje -54 kg
3 Hoxhaj Elena kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Hoxhaj Elena kumite kadetinje +54 kg
5 Lojen Anamarija kumite ml. kadetinje +50 kg
6 10. DAN 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
72    KK. UNSU Bijeljina
1 Gavrilović Marija kata deklice
2 Gavrilović Marija kumite malčice -30 kg
3 Gavrilović Marija kumite deklice -35 kg
4 Ivkovic Aleksandar kumite mladinci -68 kg
5 Stevanović Sergej kata malčki
6 Stevanović Sergej kumite malčki +30 kg
73    Karate klub - Bijelo Brdo
1 MAMLIĆ ISIDORA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 NEŠIĆ SUNČICA kata mladinke
3 KK BBRDO 1 kata ekipa mladinke
74    Karate Klub Alfa
1 Barić Antonija kata deklice
2 Barić Stipe kata moški osebe s pos. potrebami
3 Brkan Lukrecija kata ml. kadetinje
4 Huić Dino kata ml. kadeti
5 Krsnik Damir kata veterani + 35 let
6 Krsnik Vito kata dečki
7 Kukić Ivan kata dečki
8 Matijević Toma kata moški osebe s pos. potrebami
9 Sambol Marin kata malčki (8- 6 kyu)
10 Šoper Erik kata ml. kadeti
11 Šoper Erik kata kadeti
12 Šviglin Paula kata najmlajše (8-6 kyu)
13 Žeinski Ivan kata dečki
14 KK ALFA1 1 kata ekipa ml. kadeti
15 KK ALFA1 1 kata ekipa dečki
16 KK ALFA1 1 kata ekipa ml. kadetinje
75    KARATE KLUB PRIZREN
1 Berisha Önem kumite člani - 84 kg
2 Kabashi Endrit kata kadeti
3 Kabashi Endrit kumite kadeti -63 kg
4 Ninaj Halil kata dečki
5 Ninaj Halil kumite dečki -40 kg
6 Sallashi Tiba kata deklice
7 Sallashi Tiba kumite deklice -35 kg
8 Sallashi Tiba kata deklice (8-4 kyu)
76    Karate klub Bushido, Zagreb
1 Tomić Sara kumite deklice +40 kg
2 Tomić Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
77    IPON ZAGREB
1 MABIĆ FILIP kumite dečki -35 kg
2 MABIĆ FILIP kumite ml. kadeti -40 kg
3 MASLOV LOVRO kumite dečki -35 kg
4 MASLOV LOVRO kumite ml. kadeti -40 kg
5 PANIĆ KARLO kumite dečki -40 kg
6 PANIĆ KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
7 PANIĆ PAULA kumite malčice -30 kg
8 PANIĆ PAULA kumite deklice -35 kg
9 IPON_ZG 1 kumite ekipa dečki open
78    Karate SBK BiH
1 Ajanović Nađa kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Akeljić Amna kata malčice
3 Arnautović Ali kumite dečki -40 kg
4 Arnautović Zahra kata najmlajše
5 Arnautović Zahra kata malčice
6 Arsim Gaši kata člani +18
7 Bećar Anel kumite ml. kadeti -55 kg
8 Bektić Emina kumite ml. kadetinje -50 kg
9 Bešić Ema kata deklice
10 Bešić Ema kumite deklice -35 kg
11 Bilkan Tarik kumite kadeti -52 kg
12 Cerić-Zulum Una kata ml. kadetinje
13 Cetin Armin kumite dečki +45 kg
14 Dajić Mahira kumite deklice -40 kg
15 Dlakić Amna kumite kadetinje +54 kg
16 Đaković Nikolina kumite ml. kadetinje -45 kg
17 Đaković Nikolina kumite deklice -35 kg
18 Đidić Ismail kumite dečki -35 kg
19 Đidić Vedad kumite dečki -35 kg
20 Ganić Amer kata mladinci
21 Gaši Agnesa kumite deklice +40 kg
22 Grabus Bakir kumite mladinci -61 kg
23 Grabus Bekir kumite ml. kadeti -50 kg
24 Gradinčić Almin kata kadeti
25 Hodžić Sara kumite deklice -35 kg
26 Huskić Amina kumite ml. kadetinje -50 kg
27 Huskić Harun kumite mladinci +76 kg
28 Jerković Petra kumite ml. kadetinje +50 kg
29 Jurišić Patricija kumite malčice -30 kg
30 Kaharević Amna kumite članice - 50 kg
31 Kaharević Amna kumite mladinke -48 kg
32 Katić Ivan kumite ml. kadeti -55 kg
33 Katić Tomislav kumite mladinci +76 kg
34 Katić Tomislav kumite člani open
35 kenjar Ajla kumite malčice -30 kg
36 Kenjar Amna kata deklice
37 Kenjar Amna kumite deklice -40 kg
38 Ljubunčić Armin kumite mladinci -68 kg
39 Maglić Dženan kumite člani -67 kg
40 Maglić Dženan kumite mladinci -68 kg
41 Mehić Adi kumite malčki +30 kg
42 Mehić Armin kumite dečki +45 kg
43 Mehić Armin kumite ml. kadeti -50 kg
44 Mejdandžić Matea kumite kadetinje +54 kg
45 Mekić Senad kumite ml. kadeti -45 kg
46 Mekić Senad kata ml. kadeti (8-3 kyu)
47 Melić Amna kumite ml. kadetinje -45 kg
48 Meštrovac Faris kumite ml. kadeti +55 kg
49 Mević Muamer kumite mladinci -76 kg
50 Mraković Rijad kumite dečki -35 kg
51 Muratović El Harun kumite ml. kadeti -45 kg
52 Omerinović Eman kumite ml. kadeti -55 kg
53 Pilav Sureja kumite ml. kadetinje +50 kg
54 Pilav Sureja kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
55 Puljarga Zana kumite kadetinje -54 kg
56 Razić Medina kumite ml. kadetinje -45 kg
57 Šaćirbegović Emina kata mladinke
58 Šaćirbegović Emina kata kadetinje
59 Sadiković Nadal kata dečki
60 Sadiković Nadal kumite dečki -40 kg
61 Šapina Luka kumite dečki +45 kg
62 Sarajčić Imla kumite ml. kadetinje +50 kg
63 Selimović Derviš kata ml. kadeti
64 Selimović Derviš kumite ml. kadeti -50 kg
65 Selimović Derviš kumite kadeti -52 kg
66 Selimović Derviš kata ml. kadeti (8-3 kyu)
67 Selman Ajra kumite deklice +40 kg
68 Selman Salih kumite mladinci -61 kg
69 Šiljak Ajdin kata mladinci
70 Šiljak Kenan kumite ml. kadeti -40 kg
71 Šiljak Lejla kumite malčice -30 kg
72 Smaka Edin kumite mladinci +76 kg
73 Softić Ahmed kumite kadeti -57 kg
74 Spahić Belmin kumite malčki +30 kg
75 Sučić Antonela kumite deklice +40 kg
76 Tihak Amar kumite dečki -40 kg
77 Trako Majra kumite deklice -35 kg
78 Trako Majra kata deklice (8-4 kyu)
79 Trapo Haris kumite kadeti -52 kg
80 Velagić Arman kata malčki
81 Velagić Arman kumite malčki -30 kg
82 Zaimović Larisa kumite malčice +30 kg
83 Zolota Ismail kumite ml. kadeti -40 kg
84 KS SBK BiH 1 kumite ekipa dečki open
85 KS SBK BiH 1 kumite ekipa deklice open
86 KS SBK BiH 1 kumite ekipa kadeti open
87 KS SBK BiH 1 kumite ekipa kadetinje open
88 KS SBK BiH 1 kumite ekipa ml. kadeti open
89 KS SBK BiH 1 kumite ekipa ml. kadetinje open
90 KS SBK BiH 1 kumite ekipa mladinci open
91 KS SBK BiH 1 kumite ekipa mladinke open
92 KS SBK BiH 1 kata ekipa ml. kadetinje
93 KS SBK BiH 1 kata ekipa dečki
94 KS SBK BiH 1 kata ekipa mladinci
79    Varese Karate Team
1 Bertelli Dorotea kata kadetinje
2 Dominici Giorgio kata moški osebe s pos. potrebami
3 Fumiani Alessandro kumite ml. kadeti +55 kg
4 Mantegazza Davide kata kadeti
5 Monza Andrea kata kadeti
6 Morandi Andrea kata mladinci
7 Morandi Samuele kata kadeti
8 Pizzolante Andrea kumite člani -67 kg
9 Zodda Sofia Francesca kumite deklice -35 kg
80    KK FUNAGOCHI GICIN
1 Andrič Hristijan kata kadeti
2 Andrič Hristijan kata mladinci
3 Bajovski Kristijan kata kadeti
4 Junceska Karolina kata mladinke
5 Junceska Karolina kata članice +18
6 Mancevaka Jovana kata mladinke
7 Mancevaka Jovana kata kadetinje
8 Peskov Andrej kata ml. kadeti
9 Peskov Andrej kata kadeti
10 Spasovski Aleksandar kata člani +18
11 Spasovski Aleksandar kata mladinci
12 Spasovski David kata kadeti
13 Spasovski David kata mladinci
14 Stojanovski Andrej kata ml. kadeti
15 Stojanovski Andrej kata kadeti
16 Trpcevska Sara kata deklice
17 Trpcevska Sara kata malčice (8-6 kyu)
18 KK FUNAGOCHI 1 kata ekipa mladinci
19 KK FUNAGOCHI 1 kata ekipa kadeti
81    KK SHOFUKAN GABERSDORF
1 Alibegič Adna kumite kadetinje +54 kg
2 Gorenc Miroslav kumite veterani +35 let open
3 Gruber Carla kata najmlajše (8-6 kyu)
4 Pešič Nina kata najmlajše
5 Pešič Nina kata najmlajše (8-6 kyu)
6 GABERSDORF 1 kata ekipa najmlajše
7 GABERSDORF 1 kata ekipa malčice
82    KK DRACHE TRAUN
1 Begovic Anis kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Begovic Nadija kata deklice (8-4 kyu)
3 Bihorec Muhamed kata najmlajši
4 Dukic Amina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 Dukic Haris kata dečki (8-4 kyu)
6 Hamzic Kenan kumite dečki +45 kg
7 Hamzic Kenan kata dečki (8-4 kyu)
8 Hegic Laila kata malčice (8-6 kyu)
9 Hegic Leena kata deklice (8-4 kyu)
10 Rekic Arijan kata dečki (8-4 kyu)
83    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata dečki
2 AVDIBAŠIĆ Dženan kata dečki (8-4 kyu)
3 NEŽMAH Iris kata malčice
4 NEŽMAH Iris kata malčice (8-6 kyu)
84    Hercegovina-zagreb 1
1 FAJERBACH MAX kumite ml. kadeti +55 kg
2 FAJERBACH MAX kumite kadeti -70 kg
3 HAUPERT LEONA kumite kadetinje +54 kg
4 Marinović Nika kumite mladinke -53 kg
5 TUŠKAN SVEN kumite dečki -35 kg
6 TUŠKAN SVEN kumite ml. kadeti -40 kg
7 VAJDA MAGDALENA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 VUKOJA ANTE kumite kadeti -70 kg
9 ŽIVČIĆ FILIP kumite kadeti -70 kg
85    KARATE DOJO GIDAUI
1 Gidaui Emina kata malčice
2 Gidaui Emina kumite malčice -30 kg
86    KARATE KLUB IVANEC HR
1 Brlečić Petra kumite članice -68 kg
2 Colarić Ela kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Đula Erik kumite dečki -35 kg
4 Magdić Melani kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Šešet Ema kumite ml. kadetinje -45 kg
6 Šešet Noa kumite dečki -40 kg
87    Viner Čivi
1 Bota Dijana kumite mladinke -59 kg
2 Dijana Bota kumite kadetinje +54 kg
3 Jeremić Nebojša kumite člani - 84 kg
4 Jeremić Nebojša kumite člani open
5 Momić Tamara kumite mladinke -59 kg
6 Pakljanac Ana kumite mladinke -53 kg
7 Topuzović Aleksandar kumite mladinci -61 kg
8 Viner Čivi 1 kumite ekipa mladinke open
88    KK SHIELD NOVI ISKAR
1 Bistrichanov Mihail kumite ml. kadeti -55 kg
2 Bistrichanov Mihail kumite kadeti -57 kg
3 Krastanov Radoslav kumite ml. kadeti +55 kg
4 Milanova Anelia kumite malčice -30 kg
5 Nikolov Angel kumite dečki -35 kg
6 Raichev Bozhidar kumite dečki -35 kg
7 Stamenova Iveta kumite kadetinje -54 kg
8 Stoichkov Valentin kumite malčki -30 kg
9 Traykov Deyan kumite ml. kadeti -40 kg
10 Zdravkov Marian kumite ml. kadeti +55 kg
11 KK SHIELD 1 kumite ekipa dečki open
12 KK SHIELD 1 kumite ekipa ml. kadeti open
89    BUDO
90    PUMA CLUB
91    PCU Bejaia
92    Karate Klub Knin
93    Karate Zveza Slovenije
1 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
2 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
3 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
4 MOČNIK TIMI kata kadeti
5 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite člani +84 kg
6 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite članice + 68 kg
7 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
8 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
9 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
10 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
11 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
12 SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
13 HRIBOVŠEK BLAž kumite člani -60 kg
14 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
15 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
16 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
17 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
18 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -54 kg
19 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg