3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Lokacija : VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON
Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica
Organizator : Športno Društvo Gorica Nova Gorica
Početak : 20.10.2018 10:00:00
Rok prijave : 17.10.2018 24:00:00
Kontaktna osoba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 30 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 20 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Br. prijavljenih : 9
3 kata malčice Br. prijavljenih : 26
4 kata malčki Br. prijavljenih : 24
5 kata dečki Br. prijavljenih : 22
6 kata deklice Br. prijavljenih : 25
7 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 15
8 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 21
9 kata kadeti Br. prijavljenih : 9
10 kata kadetinje Br. prijavljenih : 11
11 kata mladinci Br. prijavljenih : 6
12 kata mladinke Br. prijavljenih : 10
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 JEROT NEŽA Karate klub Seki
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
5 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
8 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
9 SMRDEL Livija karate klub Pivka
10 Španić Laura Karate Klub Cerknica
11 TEŠIĆ ANA, Karate klub Seki
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna
3 HAJRULAI. LUAN, Karate klub Seki
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
8 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
9 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 Bele Lea KARATE KLUB KOZJANSKO
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Bučevec Lina Antonija Karate Klub Hrastnik
5 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
6 ĆERIĆ IVANA Klub borilnih veščin Sevnica
7 ČESEN VESNA Karate Klub Mawashi Postojna
8 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
9 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
10 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
12 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
13 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
14 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
15 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
16 KLEMENČIČ KIM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
17 Laban Hana Karate Klub Mon Chi
18 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
19 LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
20 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
21 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
22 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
23 OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Velenje
24 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
25 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
26 VANOVŠEK ZOJA. Karate klub Seki
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 DOLGAN LIAM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
7 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
8 Kržič Nejc Karate Klub Cerknica
9 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
10 Merc Janez Karate klub Lev
11 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
12 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
13 Novak Izak Karate Klub Kranj
14 OČKO GAL Karate klub Velenje
15 OSMANOVIĆ EMAR Karate klub Seki
16 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
17 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
18 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
19 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
20 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
21 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
22 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
23 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
24 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
3 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
4 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
5 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
6 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
7 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 GANZITTI NOAH Karate klub Seki
9 GORENŠEK VID Karate klub Seki
10 Gorjup Ažbe Karate Klub Trbovlje
11 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
12 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
13 HLASTEC KIAN Karate klub Seki
14 Majetić Ajdin Shotokan Karate Klub Postojna
15 Mali Nace Karate Klub Kranj
16 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
17 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
18 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
19 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
20 Zbil Grega KARATE KLUB KOZJANSKO
21 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
22 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 Avdibašić Aldijana Karate Klub Ljubljana
3 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 Dragar Lia Klub borilnih veščin Sevnica
5 JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
6 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 KOROŠEC NEŽA Shotokan Karate Klub Bohinj
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
15 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
16 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
17 PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
18 Polak Tia Karate Klub Kranj
19 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
20 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
21 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
22 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
24 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
25 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5 GORENŠEK TILEN Karate klub Seki
6 HLASTEC MARK Karate klub Seki
7 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
8 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
10 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
11 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
12 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
13 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
14 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
15 ZARIČ VID Karate Klub Žalec
kata ml. kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 ČEŠAREK SIMONA Karate klub Seki
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
7 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
10 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
11 MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
12 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
13 PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
14 PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
15 RIZVANOVIĆ ENEA Karate klub Seki
16 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
17 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
18 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
19 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
20 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
21 Žagar Gloria Karate Klub Trbovlje
kata kadeti
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
6 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
7 SLUGA JURE Karate klub Seki
8 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do klub Ptuj
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CENTRIH PATRICIJA, Karate klub Velenje
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
8 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 NOVAK SARA, Karate klub Seki
kata mladinci
1 BOROVNIK DOMEN Društvo Za Karate Celje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
4 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
5 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
6 KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate klub Velenje
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5 KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
6 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
7 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
8 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
9 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
10 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite ml. kadeti -55 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 BOROVNIK DOMEN kata mladinci
2 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
3 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
4 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
5 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
6 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
7 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
8 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
9 SKALICKY TAJDA kumite mladinke -59 kg
10 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
11 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
3    Karate-do klub Ptuj
1 HORVAT ZALA kumite mladinke +59 kg
2 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
4    Karate društvo Loče
1 MLAKAR NIKA kumite deklice +40 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
6    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata dečki
2 KERIN LAN kumite kadeti -57 kg
3 LAKNER MAJA kata deklice
4 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
5 LAVRIČ SARA kata deklice
6 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
7 OMERZO NIKA kata mladinke
8 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
7    Karate Klub Cerknica
1 BASAR LOVRO kumite ml. kadeti -50 kg
2 BASAR MARUŠA kata malčice
3 BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
4 KRALJ PATRIK kumite malčki -30 kg
5 Kržič Nejc kata malčki
6 MIHELIČ MAJ kata dečki
7 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
8 Samida Leo kumite malčki +30 kg
9 Skvarča Aleksej kata najmlajši
10 Španić Laura kata najmlajše
11 Šparemblek Jan kata najmlajši
12 TEKAVC MAŠA kata deklice
13 TRONTELJ TAI kumite malčki -30 kg
14 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
15 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
16 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
8    Karate Klub Hrastnik
1 Bučevec Lina Antonija kata malčice
2 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
3 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
4 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
5 ZIMšEK LUKA kata dečki
6 Zobec Dorijan kata dečki
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 CARLI SOFIJA kata deklice
6 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
7 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
8 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
10 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
11 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
12 Mlakar Nika kata malčice
13 MUHIć AJDIN kumite mladinci -68 kg
14 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
15 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
16 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
17 SELJAK JULIJA kata deklice
18 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
10    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 OREščANIN ZORAN kumite kadeti -70 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +45 kg
4 ZORIČ ANĐELA kumite malčice +30 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
2 Rola Luka kata dečki
3 Rola Luka kumite dečki -40 kg
4 Štandeker Luka kumite malčki +30 kg
12    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kumite malčice +30 kg
2 Bele Lea kata malčice
3 Bele Lea kumite malčice -30 kg
4 BELE LUKA kata dečki
5 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
6 Kunst Tai kumite malčki +30 kg
7 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
8 Lotrič Filip kata malčki
9 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
10 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
11 Zbil Grega kata dečki
12 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
13    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
5 Cekov Vanna kata malčice
6 Cekov Vanna kumite malčice +30 kg
7 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
8 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
9 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 ČULIBRK JAN kumite mladinci -61 kg
11 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
12 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 Eterovič Maša kata kadetinje
14 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
15 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
16 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
17 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
19 KOTNIK ANJA kata mladinke
20 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
21 Kotnik Nika kata deklice
22 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
23 KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
24 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
25 LEBEN TINKARA kata deklice
26 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
27 Mali Nace kata dečki
28 Mali Nace kumite dečki -35 kg
29 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
30 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
31 Novak Izak kata malčki
32 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
33 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
34 Polak Tia kata deklice
35 Polak Tia kumite deklice -40 kg
36 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
37 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
38 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
39 KK Kranj 1 kata ekipa dečki
40 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
41 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
42 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 KRAJNC MIHA kata kadeti
4 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
5 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
6 OVČAR ŽIGA kata malčki
7 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
8 SKUHALA ZOJA kata deklice
15    Karate Klub Mislinja
1 Kacjan Erika kata deklice
2 Ogris Ika kata ml. kadetinje
3 Ogris Žak kata kadeti
16    Karate Klub Mon Chi
1 Laban Hana kata malčice
17    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
3 KK Murska 1 kata ekipa mladinci
18    Karate Klub Nestor
1 BORIŠEK VID kumite malčki -30 kg
2 CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
3 GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
4 GRAČNER JERNEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
6 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
19    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
3 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
4 MAROT TIA kata ml. kadetinje
5 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
6 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
7 Skalič Brin kumite ml. kadeti +55 kg
20    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
6 Herodež Denis kumite ml. kadeti -50 kg
7 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite deklice +40 kg
8 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
9 MAŠIĆ NEJLA kata deklice
10 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
11 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
12 PODPEČAN MAJ kumite dečki -45 kg
13 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -57 kg
14 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
21    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 BEŠIČ LANA kata najmlajše
6 BOJC JAKOB kata malčki
7 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
8 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
9 PRAPROTNIK NECA kata deklice
10 RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
11 RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
12 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
13 Subotič Filip kata malčki
14 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
15 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
16 KK Postojna 2 kata ekipa malčki
22    Karate Klub Radenci Shotokan
1 KLOBASA ALEKS kata mladinci
2 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
3 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite kadeti -52 kg
23    Karate Klub Radvanje
1 BRUMEC ANA kumite kadetinje +54 kg
2 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
3 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
4 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
5 GANZITTI NIA kata kadetinje
6 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
7 NAJŽAR KATJA kata mladinke
8 PUČKO KAJA kata mladinke
9 PUČKO NIKA kata mladinke
10 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
11 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
12 VNUK ALEKS kumite kadeti -52 kg
24    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata malčice
2 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
3 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
4 MIKŠA LOVRO kata najmlajši
5 POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
6 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
7 KK Rogaška 1 kata ekipa malčice
25    Karate klub Selnica ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
2 Mori Tara kata deklice
3 Štelcer Luka kumite dečki -45 kg
4 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg
26    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 DOLGAN LIAM kata malčki
2 HALILOVIĆ HARIS kumite malčki +30 kg
3 KLEMENČIČ KIM kata malčice
4 MAVRIČ LUKA kumite malčki +30 kg
5 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg
6 ZIDARIČ EVA MARIA kumite deklice +40 kg
7 Ajdovščina 1 kata ekipa malčki
27    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
28    Karate Klub Tiger Velenje
1 JANJIĆ SAŠA kumite kadeti +70 kg
29    Karate Klub Trbovlje
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
2 BIZJAK KLEMEN kata dečki
3 BOŽJAK LAURA kata mladinke
4 BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg
5 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
6 GOLOB MATEVŽ kata malčki
7 Gorjup Ažbe kata dečki
8 Gorjup Ažbe kumite dečki -40 kg
9 GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg
10 HARALOVIČ DANIEL kata dečki
11 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -35 kg
12 HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg
13 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
14 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
15 JUG ZOJA kata malčice
16 KASTELIC EMMA kata malčice
17 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
19 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
20 MLINARIČ ZOJA kata malčice
21 MRGOLE NIK kata malčki
22 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
23 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
24 SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
25 ŠEHIĆ ALEX kata malčki
26 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
27 VOZEL LAN kata dečki
28 Žagar Gloria kata ml. kadetinje
29 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
30 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
31 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčice
32 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
33 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
30    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 CENTRIH ALEKSANDRA kata mladinke
3 CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
4 CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
5 CESAR PIA kata mladinke
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ČESKO KAJA kumite mladinke +59 kg
8 ĐOGIĆ EMA kata malčice
9 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
10 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
11 JOZIČ ELLA kata najmlajše
12 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
13 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
14 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
15 OČKO GAL kata malčki
16 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
17 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
18 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
19 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
20 ZAGER HANA kata deklice
21 KK Velenje 1 kata ekipa mladinke
31    Karate Klub Vrhnika
1 JERAJ ANJA kumite malčice -30 kg
2 NAGODE JANEZ kumite dečki +45 kg
3 Valmajer Karmen kumite deklice -40 kg
32    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata malčice
2 Pirman Gal kata malčki
3 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
33    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite kadeti -52 kg
2 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
3 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
4 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
5 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
6 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
7 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
8 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -55 kg
9 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
10 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
11 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
12 ZARIČ VID kata ml. kadeti
13 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
34    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 KOROŠEC NEŽA kata deklice
35    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
3 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -63 kg
4 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
36    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
5 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
6 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
37    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
2 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
3 REIHS JAKA kata malčki
38    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
3 GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
4 PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -45 kg
5 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti +55 kg
6 POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -50 kg
39    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
3 Kaurin Boris kumite malčki +30 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
6 Mujić Vedad kumite dečki -40 kg
7 Novak Ema kata najmlajše
8 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
9 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
10 Šuligoj Aljaž kumite dečki -40 kg
11 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
13 ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg
14 ŠD Gorica 1 kata ekipa ml. kadeti
40    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 ČESEN BORIS kata najmlajši
3 ČESEN VESNA kata malčice
4 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
7 JOšT ZALA kata deklice
8 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
9 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
10 KONTREC ALJA kata deklice
11 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
12 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
13 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
14 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
15 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
16 STERNIŠA NEJC kata kadeti
41    Karate Klub Ljubljana
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 Avdibašić Aldijana kata deklice
3 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
4 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
6 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
7 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
8 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
9 KRŽIŠNIK GAL, kumite ml. kadeti +55 kg
10 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
11 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
12 LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
13 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
14 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
15 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
16 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
17 SETNIČAR NEJC kumite kadeti -52 kg
18 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
19 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
20 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg
42    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 Dautović Ines kata malčice
4 IVANOVIĆ ANA kata malčice
5 IVANOVIĆ ANA kumite malčice +30 kg
6 IVANOVIĆ TIJANA kumite kadetinje -47 kg
7 Koštić Anes kata najmlajši
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
11 Majetić Ajdin kata dečki
12 MUJAGIĆ LARISA kumite kadetinje +54 kg
13 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
14 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
15 Savković Ivana kata najmlajše
16 Savković Teodor kata malčki
17 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
18 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
19 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčice
43    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
2 ĆERIĆ IVANA kata malčice
3 CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
4 Dragar Lia kata deklice
5 Grilc Matic kata dečki
6 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
7 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
8 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -45 kg
9 ŠTIGL KLARA kata malčice
44    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rojs Jana kata deklice
3 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
4 Rojs Sara kata ml. kadetinje
5 Rojs Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Rojs Vita kata ml. kadetinje
7 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
45    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
5 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
46    Karate klub Seki
1 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
2 GANZITTI NOAH kata dečki
3 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
4 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
5 GORENŠEK VID kata dečki
6 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
7 HAJRULAI. LUAN, kata najmlajši
8 HLASTEC KIAN kata dečki
9 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
10 JEROT NEŽA kata najmlajše
11 LONČARIČ ZOJA kata malčice
12 MAVSAR TAJDA kata malčice
13 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
14 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
15 NOVAK SARA, kata kadetinje
16 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
17 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
18 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki
19 SLUGA JURE kata kadeti
20 TEŠIĆ ANA, kata najmlajše
21 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
22 VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
23 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
24 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
25 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
26 KK Seki 1 kata ekipa dečki
27 KK Seki 1 kata ekipa deklice
28 KK Seki 1 kata ekipa malčice
29 KK Seki 1 kata ekipa malčki
30 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
31 KK Seki 1 kata ekipa najmlajše
47    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
48    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
2 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
3 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
4 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
49    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci
50    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata dečki
2 JORDAN Timotej kumite kadeti +70 kg
3 JURAJA Vinko kata malčki
51    Karate klub Lev
1 Merc Janez kata malčki
2 Merc Janez kumite malčki +30 kg
52    karate klub Pivka
1 SMRDEL Livija kata najmlajše
53    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -61 kg
3 PETAN ELA kata ml. kadetinje
4 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
6 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
8 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
9 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
54    Karate Klub Sho-Kan Apače