NazajPokalne tekme (PT)

3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Kraj : VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON
Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica
Organizator : Športno Društvo Gorica Nova Gorica
Začetek : 20.10.2018 10:00:00
Rok prijave : 17.10.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 9
3 kata malčice Št. prijavljenih : 26
4 kata malčki Št. prijavljenih : 24
5 kata dečki Št. prijavljenih : 22
6 kata deklice Št. prijavljenih : 25
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 15
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 21
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 9
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 11
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 6
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 10
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
7 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
8 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
9 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
10 Španić Laura Karate Klub Cerknica
11 TEŠIĆ ANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
8 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
9 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Bučevec Lina Antonija Karate Klub Hrastnik
5 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
6 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
7 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
8 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
9 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
10 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
12 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
13 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
14 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
15 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
16 KLEMENČIČ KIM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
17 Laban Hana Karate Klub Mon Chi
18 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
19 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
21 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
22 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
23 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
24 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
25 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
26 VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 DOLGAN LIAM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
7 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
8 Kržič Nejc Karate Klub Cerknica
9 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 MERC Janez Karate Klub Zmaj
11 MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
13 Novak Izak Karate Klub Kranj
14 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
17 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
18 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
19 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
20 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
21 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
22 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
23 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
24 Subotič Filip Karate Klub Postojna
kata dečki
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 AVDIBAŠIĆ DŽENAN Karate Klub Rogaška Slatina
3 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
4 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
5 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
6 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
7 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Gorjup Ažbe Karate Klub Hrastnik
11 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
12 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
13 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 Majetić Ajdin Shotokan Karate Klub Postojna
15 Mali Nace Karate Klub Kranj
16 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
17 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
18 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
19 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
20 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
21 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
22 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 Avdibašić Aldijana Karate Klub Zmaj
3 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
4 Dragar Lia Klub borilnih veščin Sevnica
5 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
6 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 KOROŠEC NEŽA Shotokan Karate Klub Bohinj
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
15 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
16 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
17 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
18 Polak Tia Karate Klub Kranj
19 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
20 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
21 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
22 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
23 STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
24 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
25 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadeti
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
8 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
10 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
11 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
12 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
13 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
14 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
4 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
6 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
7 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
10 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
11 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
12 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
13 PETAN ELA Karate Klub Brežice
14 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
15 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
17 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
18 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
19 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
21 Žagar Gloria Karate Klub Hrastnik
kata kadeti
1 ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
6 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
8 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
9 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
10 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
4 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
5 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
6 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5 KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
6 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
7 NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
8 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
9 PUČKO KAJA Karate Klub Radvanje
10 PUČKO NIKA Karate Klub Radvanje
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite ml. kadeti -55 kg
2 ZORIČ ANĐELA kumite malčice +30 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
2 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
3 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
4 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
5 SKALICKY TAJDA kumite mladinke -59 kg
6 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
7 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
8 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
3    Karate-do Klub Ptuj
1 HORVAT ZALA kumite mladinke +59 kg
2 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
4    Karate društvo Loče
1 MLAKAR NIKA kumite deklice +40 kg
5    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
6    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata dečki
3 KERIN LAN kumite kadeti -57 kg
4 LAKNER MAJA kata deklice
5 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
6 LAVRIČ SARA kata deklice
7 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
8 OMERZO NIKA kata mladinke
9 PETAN ELA kata ml. kadetinje
10 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
11 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
12 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
14 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
15 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
16 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
7    Karate Klub Cerknica
1 BASAR LOVRO kumite ml. kadeti -50 kg
2 BASAR MARUŠA kata malčice
3 BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
4 KRALJ PATRIK kumite malčki -30 kg
5 Kržič Nejc kata malčki
6 MIHELIČ MAJ kata dečki
7 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
8 Samida Leo kumite malčki +30 kg
9 Skvarča Aleksej kata najmlajši
10 Španić Laura kata najmlajše
11 Šparemblek Jan kata najmlajši
12 TEKAVC MAŠA kata deklice
13 TRONTELJ TAI kumite malčki -30 kg
14 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
15 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
16 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
8    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Bučevec Lina Antonija kata malčice
3 Gorjup Ažbe kata dečki
4 Gorjup Ažbe kumite dečki -40 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
6 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
7 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
8 Žagar Gloria kata ml. kadetinje
9 ZIMšEK LUKA kata dečki
10 Zobec Dorijan kata dečki
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 CARLI SOFIJA kata deklice
6 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
7 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
8 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
10 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
11 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
12 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
13 Mlakar Nika kata malčice
14 MUHIć AJDIN kumite mladinci -68 kg
15 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
16 OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
17 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
18 SELJAK JULIJA kata deklice
19 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
10    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 OREščANIN ZORAN kumite kadeti -70 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +45 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
2 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
3 Rola Luka kata dečki
4 Rola Luka kumite dečki -40 kg
5 Štandeker Luka kumite malčki +30 kg
6 ZARIČ VID kata ml. kadeti
7 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
12    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice +30 kg
2 Bele Lea kata malčice
3 Bele Lea kumite malčice -30 kg
4 BELE LUKA kata dečki
5 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
6 Juraja Vinko kata malčki
7 Kunst Tai kumite malčki +30 kg
8 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
9 Lotrič Filip kata malčki
10 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
12 Zbil Grega kata dečki
13 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
13    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
5 Cekov Vanna kata malčice
6 Cekov Vanna kumite malčice +30 kg
7 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
8 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
9 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 ČULIBRK JAN kumite mladinci -61 kg
11 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
12 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 Eterovič Maša kata kadetinje
14 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
15 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
16 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
17 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
19 KOTNIK ANJA kata mladinke
20 KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
21 Kotnik Nika kata deklice
22 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
23 KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
24 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
25 LEBEN TINKARA kata deklice
26 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
27 Mali Nace kata dečki
28 Mali Nace kumite dečki -35 kg
29 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
30 NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
31 Novak Izak kata malčki
32 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
33 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
34 Polak Tia kata deklice
35 Polak Tia kumite deklice -40 kg
36 REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
37 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
38 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
39 KK Kranj 1 kata ekipa dečki
40 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
41 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
42 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 KRAJNC MIHA kata kadeti
4 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
5 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
6 OVČAR ŽIGA kata malčki
7 PISNIK MAJA kata najmlajše
8 SKUHALA ZOJA kata deklice
15    Karate Klub Mislinja
1 Kacjan Erika kata deklice
2 Ogris Ika kata ml. kadetinje
3 Ogris Žak kata kadeti
16    Karate Klub Mon Chi
1 Laban Hana kata malčice
17    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
3 KK Murska 1 kata ekipa mladinci
18    Karate Klub Nestor
1 BORIŠEK VID kumite malčki -30 kg
2 CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
3 GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
4 GRAČNER JERNEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
6 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
19    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
4 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
5 MAROT TIA kata ml. kadetinje
6 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
7 Skalič Brin kumite ml. kadeti +55 kg
20    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
6 Herodež Denis kumite ml. kadeti -50 kg
7 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite deklice +40 kg
8 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
9 MAŠIĆ NEJLA kata deklice
10 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
11 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
12 PODPEČAN MAJ kumite dečki -45 kg
13 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -57 kg
14 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
21    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 BOJC JAKOB kata malčki
6 ČESEN BORIS kata najmlajši
7 ČESEN VESNA kata malčice
8 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
9 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
10 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
11 JOšT ZALA kata deklice
12 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
13 PRAPROTNIK NECA kata deklice
14 RADONJIČ JOVAN kata malčki
15 RUDONJIČ MARIJA kata najmlajše
16 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
17 Subotič Filip kata malčki
18 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
19 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
20 KK Postojna 2 kata ekipa malčki
22    Karate Klub Radvanje
1 BRUMEC ANA kumite kadetinje +54 kg
2 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
3 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
4 Gaal Jaka kumite mladinci +76 kg
5 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
6 NAJŽAR KATJA kata mladinke
7 PUČKO KAJA kata mladinke
8 PUČKO NIKA kata mladinke
9 RUTAR DENIS kumite mladinci -76 kg
10 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
11 VNUK ALEKS kumite kadeti -52 kg
23    Karate Klub Rogaška Slatina
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 HRIBAR GAJA kata malčice
3 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
4 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
5 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
6 MAVSAR TAJDA kata malčice
7 MIKŠA LOVRO kata najmlajši
8 POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
9 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
10 KK Rogaška 1 kata ekipa malčice
24    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
2 Mori Tara kata deklice
3 Štelcer Luka kumite dečki -45 kg
4 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg
25    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 DOLGAN LIAM kata malčki
2 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
3 HALILOVIĆ HARIS kumite malčki +30 kg
4 KLEMENČIČ KIM kata malčice
5 MAVRIČ LUKA kumite malčki +30 kg
6 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg
7 ZIDARIČ EVA MARIA kumite deklice +40 kg
8 Ajdovščina 1 kata ekipa malčki
26    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 ČIMžAR ALEKS kata kadeti
3 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
4 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
5 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
27    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 BOŽJAK LAURA kata mladinke
3 BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg
4 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
5 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
6 GOLOB MATEVŽ kata malčki
7 GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg
8 HARALOVIČ DANIEL kata dečki
9 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -35 kg
10 HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg
11 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
12 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
13 JUG ZOJA kata malčice
14 KASTELIC EMMA kata malčice
15 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
16 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
17 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
18 MLINARIČ ZOJA kata malčice
19 MRGOLE NIK kata malčki
20 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
21 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
22 SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
23 ŠEHIĆ ALEX kata malčki
24 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
25 VOZEL LAN kata dečki
26 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
27 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
28 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčice
29 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
30 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
28    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata mladinci
3 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
5 CESAR PIA kata mladinke
6 ČESKO KAJA kata mladinke
7 ČESKO KAJA kumite mladinke +59 kg
8 ĐOGIĆ EMA kata malčice
9 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
10 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
11 JOZIČ ELLA kata najmlajše
12 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
13 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
14 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
15 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
16 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
17 ZAGER HANA kata deklice
18 KK Velenje 1 kata ekipa mladinke
29    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
2 JERAJ ANJA kumite malčice -30 kg
3 NAGODE JANEZ kumite dečki +45 kg
4 Valmajer Karmen kumite deklice -40 kg
30    Karate Klub Zmaj
1 Avdibašić Aldijana kata deklice
2 Jokić Renata kata malčice
3 MERC Janez kata malčki
4 MERC Janez kumite malčki +30 kg
5 Pirman Gal kata malčki
6 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
31    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite kadeti -52 kg
2 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
3 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
4 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
5 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
6 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
7 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
8 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -55 kg
9 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
10 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
11 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
32    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 KOROŠEC NEŽA kata deklice
33    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
4 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -63 kg
5 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
6 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
34    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
4 JEROT NEŽA kata najmlajše
5 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
6 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
7 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
35    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
2 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
3 REIHS JAKA kata malčki
36    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
3 GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
4 PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -45 kg
5 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti +55 kg
6 POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -50 kg
37    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 Kaurin Boris kumite malčki +30 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
5 Mujić Vedad kumite dečki -40 kg
6 Novak Ema kata najmlajše
7 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
8 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
9 Šuligoj Aljaž kumite dečki -40 kg
10 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje +50 kg
11 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
12 ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg
13 ŠD Gorica 1 kata ekipa ml. kadeti
38    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše
3 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
6 KONTREC ALJA kata deklice
7 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
8 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
9 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
12 SMRDEL Livija kata najmlajše
39    Karate Klub Ljubljana
1 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
2 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
5 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
6 LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
7 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
8 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
9 SETNIČAR NEJC kumite kadeti -52 kg
10 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
11 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
12 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg
40    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
3 Dautović Ines kata malčice
4 IVANOVIĆ ANA kata malčice
5 IVANOVIĆ ANA kumite malčice +30 kg
6 IVANOVIĆ TIJANA kumite kadetinje -47 kg
7 Koštić Anes kata najmlajši
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
11 Majetić Ajdin kata dečki
12 MUJAGIĆ LARISA kumite kadetinje +54 kg
13 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
14 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
15 Savković Ivana kata najmlajše
16 Savković Teodor kata malčki
17 STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
18 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
19 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčice
41    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
2 Čerić Ivana kata malčice
3 CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
4 Dragar Lia kata deklice
5 Grilc Matic kata dečki
6 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
7 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
8 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -45 kg
9 ŠTIGL KLARA kata malčice
42    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rojs Jana kata deklice
3 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
4 Rojs Sara kata ml. kadetinje
5 Rojs Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Rojs Vita kata ml. kadetinje
7 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
43    YUKI klub ČATEŽ
1 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -61 kg
44    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 CIUHA MARCEL kata malčki
3 ERDELIČ ŽAN kata malčki
4 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
5 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
45    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata mladinke
2 CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
3 CENTRIH PATRICIJA kumite kadetinje +54 kg
4 GANZITTI NIA kata kadetinje
5 GANZITTI NOAH kata dečki
6 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
7 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
8 GORENŠEK VID kata dečki
9 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
10 HAJRULAI LUAN kata najmlajši
11 HLASTEC KIAN kata dečki
12 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
13 KLOBASA ALEKS kata mladinci
14 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
15 LONČARIČ ZOJA kata malčice
16 MILJATOVIČ ALEKSA kata malčki
17 MILJATOVIĆ ANDJELA kata najmlajše
18 NOVAK SARA kata kadetinje
19 OČKO GAL kata malčki
20 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
21 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
22 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
23 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
24 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki
25 SLUGA JURE kata kadeti
26 STERNIŠA NEJC kata kadeti
27 TEŠIĆ ANA kata najmlajše
28 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
29 VANOVŠEK ENEJ kata ml. kadeti
30 VANOVŠEK ZOJA kata malčice
31 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
32 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
33 KK Seki 1 kata ekipa dečki
34 KK Seki 1 kata ekipa deklice
35 KK Seki 1 kata ekipa malčice
36 KK Seki 1 kata ekipa malčki
37 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
38 KK Seki 1 kata ekipa najmlajše
46    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
2 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
3 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
4 Smrekar Šušteršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
47    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci
48    Karate Klub Sho-Kan Apače